Created by potrace 1.14, written by Peter Selinger 2001-2017

Czym zneutralizować zapach kocich sików

 • Zapach kocich sików nie należy do najprzyjemniejszych. Można pokusić się o stwierdzenie, że jest on jedynym z najbardziej odpychających zapachów związanych z kotami. Kiedy jednak mamy kota w domu jesteśmy narażeni na to, że prędzej czy później będziemy musieli sobie z tym poradzić. Zostawienie tego bez naszej reakcji skutkowało będzie nieprzyjemnym zapachem w całym domu. To z pewnością nie będzie przyjemne…

  Czym neutralizować zapach kocich sików?

  Sposobów na to jak pozbyć się tego nieprzyjemnego zapachu jest kilka. Jedne z najbardziej znanych sposobów to umycie podłogi bądź upranie posłania, które zostało osikane przez naszego kota. Jeśli jednak nasz pupil jest na tyle nieznośny, że będzie robił nam to codziennie, to pranie może stać się uciążliwe. Dlatego też w tym wypadku najlepiej jest zastosować skuteczny neutralizator zapachu, który świetnie poradzi sobie z tym problemem.

  ONA Block, neutralizator AS – to preparaty, które skutecznie neutralizuje zapach kociego moczu. Wystarczy, że odkręcimy opakowanie (Block) z preparatem i położymy ją obok kociego posłania. Nie będziemy musieli niczego ustawiać ani przesypywać. Zastosowanie naprawdę jest niezwykle łatwe. Dodatkowo trzeba wspomnieć, że neutralizator zapachu ONA  jest bardzo wydajny. Jedna opakowanie wystarcza na czas około miesiąca. Dzięki temu pozbędziemy się nie tylko zapachu kociego moczu, ale i innych nieprzyjemnych zapachów. Ona Block świetnie nadaje się do małych powierzchni. Jest tak bardzo skuteczna dzięki temu, że działa u źródła, czyli eliminuje brzydki zapach, a nie maskuje go. Potwierdza to naprawdę duża grupa klientów, którzy regularnie kupują produkty ONA.

  AS służy do spryskania posłania kotka oraz rozpylenia w powietrzu, dodatkowoASa  można dodać do prania kocich rzeczy w stosunku 20:1 .

  Potwierdza to naprawdę duża grupa klientów, którzy regularnie kupują produkty ONA.

  Jeśli potrzebujemy miejscowego neutralizatora zapachu i odświeżacza w jednym to ONA Block jest najlepszym rozwiązaniem. Ten typ pochłaniacza zapachów możemy zastosować w samochodzie, w łodzi, w szafkach na siłowni lub innych tego typu miejscach. Z pewnością będziemy zadowoleni z jego długiego, szybkiego i co najważniejsze skutecznego działania. Inni będą nam mogli pozazdrościć, że w domu panuje tak przyjemny zapach pomimo, że mamy kota.