Created by potrace 1.14, written by Peter Selinger 2001-2017

Czym usunąć zapach psiego lub kociego moczu

 • Znane powiedzenie głosi, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Trudno się z nim nie zgodzić: te czworonożne zwierzęta są bardzo wierne i oddane, stanowią doskonałe towarzystwo osób samotnych, idealnie sprawdzają się też jako domowi strażnicy, broniący naszych czterech ścian przed obcymi. Dlatego w wielu polskich domach pies traktowany jest niemalże jak członek rodziny, co objawia się przede wszystkim tym, że mieszka nie w budzie, a w domu, razem ze swoimi właścicielami. Zwłaszcza małe dzieci przepadają za czworonożnymi, merdającymi ogonem zwierzakami, a rodzice zwykle nie potrafią odmówić swoim pociechom prezentu w postaci puchatej, piszczącej kulki.

  Usuwanie zapachu moczu zwierzęcego

  Niestety urocze i puchate szczeniaczki to nie tylko przyjemność i zabawa: młode psy często nie do końca kontrolują swoje potrzeby fizjologiczne, co nierzadko skutkuje mokrą plamą na kanapie czy dywanie. Podobny problem dotyczy zresztą psów starych, które zwykle są już schorowane, a ich organizmy nie funkcjonują tak dobrze, jak powinny. Psi mocz natomiast ma to do siebie, że szybko zaczyna wydzielać nieprzyjemny, drażniący zapach, który unosi się w całym pomieszczeniu i który dość trudno jest usunąć.

  PowAir Penetrator Spray

  Usuwanie drażniącej woni psiego moczu z kanapy czy dywanu należy rozpocząć od dokładnego wyczyszczenia zabrudzonego miejsca. Ponieważ smród moczu wnika głęboko w strukturę tkaniny, przemywanie plamy samą wodą nie wystarczy do skutecznego jej oczyszczenia, natomiast woda z mydłem może pozostawić na obiciu kanapy nieestetyczne plamy. Dlatego do usuwania plam z moczu warto użyć profesjonalnego neutralizatora zapachu PENETRATOR, który stanowi najsilniejszy z dostępnych na rynku koncentrat neutralizatora. Jego zastosowanie pozwoli nam nie tylko wyczyścić plamę, ale także całkowicie pozbyć się nieprzyjemnego zapachu psiego moczu.  Dzięki swojej skuteczności neutralizator szybko zlikwiduje drażniącą woń, a dywan czy obicie kanapy będą nie tylko czyste, ale także pachnące.

  PENETRATOR radzi sobie wspaniale także z przykrym zapachem moczu kota usuwając i neutralizując zapach.

  Choć zwierzęcy mocz wydziela bardzo nieprzyjemny i trudny do usunięcia zapach, dzięki profesjonalnym neutralizatorom firmy PowAir uporamy się z nim szybko i skutecznie. Mając w ręku tak skuteczną broń nie musimy już obawiać się, że z powodu niezdyscyplinowanego szczeniaczka czy chorego na pęcherz psa nasz dom będzie stale przesiąknięty smrodem, będziemy natomiast bez przeszkód mogli cieszyć się towarzystwem czworonożnego przyjaciela.