Created by potrace 1.14, written by Peter Selinger 2001-2017

Jak usunąć nieprzyjemny zapach z dużych pomieszczeń ?

  • Pozbycie się nieprzyjemnego zapachu z dużych pomieszczeń nie należy do najłatwiejszych zadań. Problem ten dotyczy większości salonów sklepowych, hipermarketów jak i hal produkcyjnych. W salonach sklepowych, gdzie sprzedawane są buty panuje nieprzyjemny zapach tworzyw sztucznych. To raczej odstrasza potencjalnego klienta, który wchodzi do takiego pomieszczenia żeby zakupić nowe obuwie. Podobna sytuacja ma się także w przypadku hal produkcyjnych gdzie używane są kleje, farby lub inne tworzywa, które mają bardzo silny, nieprzyjemny zapach. Pracownikom znacznie trudniej pracować w takich warunkach. Uchylenie okna czy zastosowanie jakiegoś wywiewu nie rozwiąże sprawy brzydkiego zapachu, który szybko wnika w dywany i wykładziny. Żeby się go pozbyć na dobre należy sięgnąć po najlepszy odświeżacz powietrza, który jest stworzony do neutralizowania nieprzyjemnych zapachów na dużych powierzchniach.

    W tym przypadku idealnie sprawdzi się ONA Żel, który został stworzony z myślą odświeżania i neutralizowania zapachów w dużych pomieszczeniach. Jego użycie jest dziecinnie łatwe, ponieważ wystarczy go otworzyć, rozłożyć w kilka mniejszych pojemników i ułożyć w różnych częściach pomieszczenia. Błyskawicznie odczujemy różnice w powietrzu, którym oddychamy. W przypadku salonów obuwniczych, zapach tworzyw sztucznych i skóry zamieni się w świeże powietrze co zagwarantuje większy komfort zakupu każdemu klientowi. Istnieją oczywiście też inne  środki do usuwania niechcianych zapachów z dużych powierzchni jednak ONA Żel szczyci się wyjątkową skutecznością i nie poszkalowaną opinią klientów. Potwierdzają to właściciele dużych sklepów i hal produkcyjnych, którzy skorzystali z tego wyjątkowego produktu. W przypadku ONA Żel 4 litry jest możliwość zastosowania systemu rozdmuchowego Brezze, który błyskawicznie wypełni całe pomieszczenie świeżym zapachem i zwiększy zakres działania w pomieszczeniu do ok 150-160m2. Problem nieprzyjemnego zapachu zniknie jeszcze szybciej.

    Zdarzają się przypadki, że w nowo wynajętymi mieszkaniu bądź jakimkolwiek innym pomieszczeniu panuje nieprzyjemny zapach.  Może być on spowodowany długim nie używaniem pomieszczenia, zalaniem przez powódź bądź innym czynnikiem na który nie mamy wpływu. Bez względu na to co spowodowało smród w pomieszczeniu, ONA Żel poradzi sobie także w tym przypadku. To czy pomieszczenie jest stare czy nowo wyremontowane nie będzie stanowiło żadnego problemu. Wystarczy, że użyjemy właśnie ten neutralizator zapachów ONA i problem minie szybciej niż ktokolwiek śmiałby pomyśleć.