Created by potrace 1.14, written by Peter Selinger 2001-2017

Jak usunąć zapach papierosów z samochodu

 •  

  Zapach (smród) papierosowego dymu należy do najbardziej nieprzyjemnych woni. Nałogowym miłośnikom papierosów ten smród nie przeszkadza, jednak wszyscy, którzy zmuszeni są przebywać w towarzystwie palacza, wiedzą, jak ciężko czasem wytrzymać otaczający go ciężkim kokonem fetor. Szczególnie, gdy papierosowy smród zamknięty jest na niewielkiej przestrzeni, na przykład we wnętrzu samochodu. Trudno bowiem zaprzeczyć, że samochody palaczy zazwyczaj wydzielają jeszcze bardziej irytującą woń, niż ich ubrania: wszystko przez to, że papierosową woń z ciuchów regularnie wywabiamy praniem, natomiast wnętrze samochodu sukcesywnie nią przesiąka.

  Usuwanie zapachu i smrodu z samochodu

  Usunięcie papierosowego smrodu z wnętrza samochodu nie jest prostym zadaniem. Tytoniowy dym szybko wżera się w tapicerki, unosi się także w powietrzu i nie są w stanie go usunąć ani popularne samochodowe odświeżacze, intensywne wietrzenie ani nawet ozonowanie. Również paląc przy otwartym oknie, co przecież nie zawsze jest możliwe, nie jesteśmy w stanie pozbyć się zapachu tytoniu, który unosi się w naszym samochodzie.

  By skutecznie i na długo pozbyć się smrodu papierosów z samochodu, warto zaopatrzyć się w profesjonalne neutralizatory zapachu PowAir. Wszystkie produkty PowAir charakteryzują się stuprocentową skutecznością, dzięki czemu zlikwidują nawet zastarzałą woń tytoniu.

  Jak usunąć zapach papierosów i tytoniu z samochodu?

  Cechuje je także bardzo wysoka wydajność, dzięki czemu jeden pojemnik neutralizatora na długo uchroni nas przed drażniącymi zapachami. Natomiast ich największą zaletą jest fakt, że – w przeciwieństwie do tradycyjnych odświeżaczy powietrza, które nieprzyjemne zapachy tylko maskują – neutralizatory usuwają drażniące wonie (szczególnie zapach papierosów w samochodzie), pozwalając nam rozprawić się z nimi na dobre. Jeśli zależy nam na tym, by pozbyć się tytoniowego smrodu z wnętrza samochodu, pozostawmy pod siedzeniem odkręcony pojemnik  PowAir Block. Już po jednej nocy zauważymy, że papierosowy smród zastąpi lekka woń owoców cytrusowych. Te neutralizatory są niezmiernie przydatne w przypadku, gdy zależy nam na sprzedaży samochodu: potencjalny kupujący, który nie pali, jest w stanie błyskawicznie wyczuć papierosowy dym nawet w gruntownie wysprzątanym samochodzie. Jeśli jednak w samochodowym wnętrzu zastosujemy Penetrator, kilkukrotnie rozpylając go na całej tapicerce i podsufitce, smród dymu zostanie z niego usunięty, dzięki czemu nikt nie zorientuje się, że właściciel jest palaczem.

   KLIKNIJ TU aby przejść do sklepu z PowAir Block

   KLIKNIJ TU aby przejść do sklepu z PowAir PENETRATOR