Created by potrace 1.14, written by Peter Selinger 2001-2017

Jak zlikwidować nieprzyjemny zapach w lodówce

 •  

  Lodówka stanowi centrum każdej kuchni, a więc i każdego gospodarstwa domowego. Choć to stosunkowo nowy wynalazek, dziś naprawdę ciężko nam wyobrazić sobie życie bez możliwości przechowywania żywności i przedłużania jej przydatności do spożycia za pomocą niskiej temperatury. To właśnie lodówka umożliwia nam chłodzenie napojów w upalne dni, dzięki jej właściwościom przez wiele dni możemy cieszyć się smakiem potraw, które w przeciwnym wypadku znacznie szybciej by się zepsuły. Jednak przechowywanie różnych rodzajów żywności w jednym miejscu niesie ze sobą ryzyko, o którym mało kto pamięta: różnorodne lub zbyt długo przechowywane produkty spożywcze mogą prowadzić do powstawania we wnętrzu tego urządzenia nieprzyjemnego zapachu.

  Nieprzyjemny zapach z lodówki – likwidacja zapachu

  Zapewne każda gospodyni domowa przynajmniej raz musiała zmagać się z odorem, jaki wydziela popsuta wędlina, nieświeże warzywo czy zbyt długo zalegający na półkach nabiał. Przykrego zapachu tych produktów nie maskuje nawet niska temperatura. Co więcej, fetor zepsutej żywności ma tendencję do wnikania w inne produkty oraz wnętrze lodówki, przez co usunięcie go nie należy do najłatwiejszych zadań. W przypadku brzydkiego zapachu w lodówce żadne domowe sposoby się nie sprawdzą, a skuteczne okaże się jedynie porządne mycie.

  Usuwanie zapachu z lodówki

  By skutecznie pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z lodówki, należy przede wszystkim usunąć z niej źródło odoru. Jak najszybciej po zlokalizowaniu winowajcy należy więc wyrzucić go do kubła, sprawdzając przy okazji inne produkty. Niestety, w momencie, gdy z lodówki zaczyna wydobywać się przykra woń, samo zlikwidowanie jej źródła najczęściej nie wystarcza, gdyż całe wnętrze urządzenia jest już przesiąknięte odorem. Drażniąca woń wnika także w opakowania pozostałych produktów, dlatego skuteczne jej usunięcie wcale nie jest proste. Dlatego po pozbyciu się zepsutych produktów warto lodówkę dokładnie umyć, zwłaszcza wtedy, gdy fetor jest wyjątkowo silny. Do mycia używamy koncentratu Ona Płyn, rozcieńczonego w wodzie w stosunku 1:5. Ten najsilniejszy dostępny na rynku koncentrat neutralizatora nie tylko dokładnie oczyści wnętrze lodówki, ale też zastąpi drażniący odór lekką, neutralna wonią. Co szczególnie ważne Ona Płyn nie maskuje nieprzyjemnego zapachu, lecz go usuwa, dzięki czemu nie musimy się obawiać, że po jakimś czasie smród z lodówki zacznie znowu nas dręczyć. Pamiętajmy też, by wodą z koncentratem dokładnie umyć wszystkie półki i pojemniki, znajdujące się w lodówce, gdyż w nie także z pewnością zdążył już wniknąć odór zepsutej żywności.

  Brzydki i nieprzyjemny zapach z lodówki

  Brzydki zapach, wydobywający się z lodówki potrafi skutecznie obrzydzić nam jedzenie i sprawić, że będziemy podejrzliwie obwąchiwać każdą wyjętą z jej wnętrza rzecz. By uniknąć takich nieprzyjemności, warto porządnie usunąć odór, wykorzystując do tego celu sprawdzone i skuteczne metody. Koncentrat Ona Płyn stanowi idealny środek do walki z każdym nieprzyjemnym zapachem, a jego wysoka wydajność sprawia, że jedno opakowanie wystarczy nam na wiele zastosowań. Dzięki temu problemem przestanie być nie tylko odór z lodówki, ale także nieprzyjemny zapach kociego moczu, stęchlizny czy papierosowego dymu – słowem, każda woń, która nam przeszkadza.

  KLIKNIJ TU aby przejść do sklepu do produktu ONA Płyn