Created by potrace 1.14, written by Peter Selinger 2001-2017

Jak się pozbyć nieprzyjemnego zapachu z mieszkania ?

  • Nieprzyjemny zapach w mieszkaniu, który często pojawia się w sytuacjach najmniej spodziewanych może nam popsuć cały dzień. Sytuacja, w której odwiedzają nas goście, a tu nagle w mieszkaniu rozprzestrzenia się woń sików naszego pupila, którego zapomnieliśmy wyprowadzić na spacer nie należy do najprzyjemniejszych. Inne sytuacje kiedy podczas wietrzenia mieszkania wpada do domu nieprzyjemny zapach z dworu także nie są przyjemne. Najgorsze oczywiście jest to, że taka sytuacja może zdarzyć się w każdej chwili. Nie możemy tego w żaden sposób kontrolować ani przewidywać. Pozostaje tutaj tylko jedno pytanie, mianowicie jakie są najlepsze sposoby na pozbycie się nieprzyjemnych zapachów z naszego mieszkania? W dalszej części artykułu postaramy się odpowiedzieć na to pytanie a także podać sposoby na to by przeciwdziałać takim sytuacjom.

    Jednym z najbardziej znanych sposobów na pozbycie się niechcianego zapachu z mieszkania to oczywiście jego wywietrzenie. Jest to skuteczne, jednak nie w każdej sytuacji. Wyobraźmy sobie, że źródło nieprzyjemnego zapachu znajduje się poza domem, wówczas wietrzenie traci sens. Kolejnie kiedy na dworze jest zimno bądź w domu mamy gości otwieranie okien na oścież w całym domu nie jest wskazane. Dlatego też wietrzenie mieszkania jest skuteczne tylko w określonych sytuacjach.

    Kolejnym, chyba najpopularniejszym sposobem na pozbycie się niechcianych zapachów z mieszkania jest używanie neutralizatora zapachu. Jest to jeden z najbardziej skutecznych sposobów, ponieważ neutralizator zapachów możemy zastosować w każdej sytuacji. Nie ważne czy mamy w domu gości lub wyjeżdżamy i dom zostaje pusty. Wystarczy, że odkręcamy puszkę z preparatem i stawiamy ją w dowolnym miejscu. Najpopularniejszym preparatem do neutralizowania zapachów w domu staje się ONA Block, który cieszy się szczególną skutecznością. Dzięki specjalnie opracowanej formule, neutralizator  zapachów ONA Block jest bardzo wydajny i niezwykle skuteczny. Jedna puszka wystarcza na czas około 4 tygodni i wystarcza na powierzchnie 15m/2. Dodatkowo w naszym sklepie możemy znaleźć go w bardzo przystępnej cenie.

    Ostatnim skutecznym sposobem na pozbycie się niechcianych zapachów, które występują rzadko ale nagle jest ONA Spray. Kolejny preparat z serii neutralizatorów i odświeżaczy powietrza ONA. Obecnie na polskim rynku nie ma bardziej skutecznego neutralizatora zapachów w sprayu. W razie wystąpienia nieprzyjemnego zapachu w mieszkaniu należy rozpylić preparat i w ciągu kilkunastu sekund cały smród zniknie. Powietrze stanie się świeże jak nigdy wcześniej.