Cyclone System rozdmuchujący

OCY-G

  • Koszty wysyłki: 9,99 złotych
  • Czas dostawy: 24 godziny
Cena:

499,00 zł

szt.

Cyclone. Do zastosowań profesjonalnych na dużej powierzchni użytkowej.

Do zastosowania z żelem o pojemności 20 litrów na halach, dyskotekach, dużych kuchniach itp.

Więcej szczegółów

   

                                                                                                                      

ONA Cyclone Odorchem Manufacturing Corp, twórcy neutralizatorów ONA, mają przyjemność zaprezentować nowy wentylator  Cyclone.

W przeciwieństwie do swojego poprzednika,  Cyclone jest zaprojektowany do wysokiej wydajności przepływu powietrza, zasysa powietrze ruchem przypominający cyklon (wirowym) z żelem z wiadra zapewniając 30 procentowy wzrost skuteczności.                                                               

Cyclone zapewnia wystarczającą cyrkulację powietrza, aby zneutralizować nieprzyjemne zapachy w pomieszczeniu o kubaturze około 500m2 

Do użycia wraz z wiadrem żelu o pojemności 20l, między innymi w  halach sportowych, szkołach, halach wystawienniczych, sklepach meblowych,szpitalach.

Wiadro z żelem potrzebnym do neutralizacji zapachów dostępne TUTAJ

W celu lepszej kontroli nad neutralizacją zapachu zalecamy użyć dodatkowo regulator czasu pracy, pozwoli on jeszcze dokładniej zarządzać neutralizacją zapachu. 

Napisz opinię

Cyclone System rozdmuchujący

Cyclone System rozdmuchujący

Cyclone. Do zastosowań profesjonalnych na dużej powierzchni użytkowej.

Do zastosowania z żelem o pojemności 20 litrów na halach, dyskotekach, dużych kuchniach itp.

ZADAJ PYTANIE NASZEMU DORADCY:

* (Wymagane punkty aby być powiadomionym, gdy odpowiedź będzie dostępna) Wyślij zapytanie

Idealna do:                                                                                                                         

- Hoteli, 

- Stołówek,

- Palarni,

- Dyskotek i imprez masowych

- Wszędzie tam gdzie jest potrzebna szybka neutralizacja zapachu

Nautralizatory zapachu ONA to najskuteczniejsze rozwiązanie zapewniające długotrwałą  nuetralizacje zapachu oraz pozostawiajaca przyjemny zapach w sali do ćwiczeń,biurze, WC, itp.

Oferujemy Państwu skuteczną neutralizację przyktych zapachów, nasze środki nie maskują i nie mieszają się z niechcianym zapachem – neutralizują go.

obraz1

ONA i PowAir to najskuteczniejsze na świecie neutralizatory zapachów, dlaczego?

W ONA i PowAir produkty neutralizujące zapach składają się z wielu składników reprezentujących kilka związków chemicznych, oferując różne funkcje, zarówno strukturalne i chemiczne. Technologia ONA i PowAir została zainicjowana ponad 25 lat temu. Naukowiec, który wynalazł ONA i PowAir zafascynował się gdy zauważył, że rozproszone terpeny zmniejszają emisję niechcianych zapachów. Zainspirowany tym stwierdzeniem przeprowadził badania, które wykazały że zapach został usunięty na trwale czyli zneutralizowany. Wynikiem badań był zestaw specjalistycznych preparatów, które neutralizują szeroki zakres organicznych i nieorganicznych problemów z przykrym zapachem - skutecznie, efektywnie i trwale. Preparaty ONA i PowAir zostały naukowo opracowane, aby być bezpieczne dla środowiska. ONA i PowAir produkowane są pod ścisłą kontrolą jakości, aby zapewnić bezpieczny i nietoksyczny produkt. Zastosowane składniki są ogólnie uważane za bezpieczne i są powszechnie stosowane w przemyśle spożywczym i kosmetycznym .


Terpeny

Terpeny są szeroko rozpowszechnione w przyrodzie, zwłaszcza w roślinach, są to składniki olejków eterycznych. Wiele terpenów to węglowodory i związki zawierające tlen, takie jak alkohole, aldehydy lub ketony (terpenoidy). Ich budowa to blok izoprenowy węglowodór, CH2 = C (CH3) -CH = CH21. ,

CHARAKTERYSTYKA terpenow

Terpeny mają antybakteryjne, przeciwgrzybicze i antyseptyczne właściwości.Terpeny mają właściwości dotleniające (zwiększa poziom tlenu). Gdy są rozpraszane do środowiska, naukowo stwierdzono zmniejszenie ilości substancji chemicznych i bakterii w powietrzu. Charakterystyka terpenow - albo niszczą cząsteczki zapachów lub przemianiają go na bardziej akceptowalney poziom.


ONA i PowAir - mechanizmy działania

Istnieją trzy mechanizmy działania, które mogą występować, w oparciu o fizyczną i chemiczną naturę każdego terpenu i substancji czynnej w stosunku do organicznych i nieorganicznych związków lotnych.

 Adsorpcja - Wszystkie LZO oraz związki zapachowe mają współczynnik rozpuszczalności w składnikach aktywnych ONA i PowAir. Rozpuszczalność ta umożliwia związkowi VOC rozpuszczenie się w obecności ONA i PowAir, w odniesieniu do emisji produktu, temperatury, pH i ciśnienia otoczenia.

Działanie: Zbiera i trzyma cząsteczki (gazu lub pary) na powierzchni ciała stałego

Absorpcja - aktywne cząsteczki w ONA i PowAir  będą przyciągać lub stykać się z niskiej masy cząsteczkami związków lotnych (VOC). LZO wejdzie w więź ze składnikami aktywnymi ONA i PowAir by wyeliminować nieprzyjemne zapachy.

Działanie : Wchłania wszystkie cząsteczki.

Reakcja chemiczna (The Pairs Theory2) - Polega to na trwałym związaniu pachnącej cząsteczki (VOC) i składników aktywnych Ona i PowAir. Mechanizm ten przekształca cząsteczki przykrego zapachu i w wyniku tego zapach zanika.

Podczas neutralizacji zapachu różne mechanizmy mogą być użyte przez jedną reakcję, pojedyńczo, albo jako mieszaniny każdego z tych trzech. Najważniejsze jest to ONA i PowAir nie są odświeżaczami i nie maskują przykrego zapachu, ale oferują bezpieczny i skuteczny sposób, aby trwale i skutecznie go wyeliminować.

NEUTRALIZATORY ONA I POWAIR TO NAJLEPSZE NEUTRALIZATORY NA ZIEMI - GWARANTOWANE.

Produkty powiązane