Obniżka! mini Mist Zobacz większe
Recenzje

Mini Mist

 • Koszty wysyłki: 9,99 złotych
 • Czas dostawy: 24 godziny
Cena:

19,80 zł

22,00 zł brutto

szt.

Poręcznie, szybko, skutecznie 

Więcej szczegółów

   

 

Mini Mist PowAir to produkt specjalnie stworzony po to aby był zawsze z Tobą w każdej sytuacji i mógł
 szybko i co najważniejsze skutecznie usunąć przykry zapach. Odpowiednich rozmiarów opakowanie możesz śmiało schować w kieszeni czy damskiej torebce. Pojemnik z areosolem o zapachu jabłecznika z kruszonką będzie odpowiedni nawet dla osób, które są wrażliwe na różnego rodzaju zapachy. Pamiętaj, to jest profesjonalny neutralizator zapachów, który nie maskuje smrodu innym zapachem tylko całkowicie go usuwa, pozostawiając po sobie zapach jabłecznika.

Sposób użycia:

Rozpyl neutralizator w powietrzu .

Zapach:

Apple Crumble  - jabłko

Passion Fruit   -  marakuja

.

Pojemność 36 gram.

Nazwa produktu: ONA - MIST
Kod produktu: MST
Rodzaj produktu: Emulsja wodna z materiałów organicznych
Grupa związków chemicznych: Mieszanina terpenoidów i powiązanych związków chemicznych

Zastosowanie: Neutralizator zapachów

Klasa wg klasyfikacja produktów niebezpiecznych: Brak 

POBIERZ KARTĘ CHARAKTERYSTYKI ONA MISTOceń 
2021-01-21

ok

Działa ok

  Oceń 
  2021-01-20

  polecam

  Mały, poręczny i nezawodny :)

   Oceń 
   2020-01-29

   Polecam

   Neutralizator bardzo szybko pozbywa sie zapachów z powietrza. Naprawdę polecam

    Oceń 
    2019-05-16

    OK

    Trochę mały produkt- następnym razem zakupię duży spray, za to zapachy super! Polecam

     Napisz swoją opinię!

     Napisz opinię

     Mini Mist

     Mini Mist

     Poręcznie, szybko, skutecznie 

     ZADAJ PYTANIE NASZEMU DORADCY:

     * (Wymagane punkty aby być powiadomionym, gdy odpowiedź będzie dostępna) Wyślij zapytanie

                                                                       

     ONA i PowAir to najskuteczniejsze na świecie neutralizatory zapachów, dlaczego?

     W ONA i PowAir produkty neutralizujące zapach składają się z wielu składników reprezentujących kilka związków chemicznych, oferując różne funkcje, zarówno strukturalne i chemiczne. Technologia ONA i PowAir została zainicjowana ponad 25 lat temu. Naukowiec, który wynalazł ONA i PowAir zafascynował się gdy zauważył, że rozproszone terpeny zmniejszają emisję niechcianych zapachów. Zainspirowany tym stwierdzeniem przeprowadził badania, które wykazały że zapach został usunięty na trwale czyli zneutralizowany. Wynikiem badań był zestaw specjalistycznych preparatów, które neutralizują szeroki zakres organicznych i nieorganicznych problemów z przykrym zapachem - skutecznie, efektywnie i trwale. Preparaty ONA i PowAir zostały naukowo opracowane, aby być bezpieczne dla środowiska. ONA i PowAir produkowane są pod ścisłą kontrolą jakości, aby zapewnić bezpieczny i nietoksyczny produkt. Zastosowane składniki są ogólnie uważane za bezpieczne i są powszechnie stosowane w przemyśle spożywczym i kosmetycznym .


     Terpeny

     Terpeny są szeroko rozpowszechnione w przyrodzie, zwłaszcza w roślinach, są to składniki olejków eterycznych. Wiele terpenów to węglowodory i związki zawierające tlen, takie jak alkohole, aldehydy lub ketony (terpenoidy). Ich budowa to blok izoprenowy węglowodór, CH2 = C (CH3) -CH = CH21. ,

     CHARAKTERYSTYKA terpenow

     Terpeny mają antybakteryjne, przeciwgrzybicze i antyseptyczne właściwości.Terpeny mają właściwości dotleniające (zwiększa poziom tlenu). Gdy są rozpraszane do środowiska, naukowo stwierdzono zmniejszenie ilości substancji chemicznych i bakterii w powietrzu. Charakterystyka terpenow - albo niszczą cząsteczki zapachów lub przemianiają go na bardziej akceptowalney poziom.


     ONA i PowAir - mechanizmy działania

     Istnieją trzy mechanizmy działania, które mogą występować, w oparciu o fizyczną i chemiczną naturę każdego terpenu i substancji czynnej w stosunku do organicznych i nieorganicznych związków lotnych.

      Adsorpcja - Wszystkie LZO oraz związki zapachowe mają współczynnik rozpuszczalności w składnikach aktywnych ONA i PowAir. Rozpuszczalność ta umożliwia związkowi VOC rozpuszczenie się w obecności ONA i PowAir, w odniesieniu do emisji produktu, temperatury, pH i ciśnienia otoczenia.

     Działanie: Zbiera i trzyma cząsteczki (gazu lub pary) na powierzchni ciała stałego

     Absorpcja - aktywne cząsteczki w ONA i PowAir  będą przyciągać lub stykać się z niskiej masy cząsteczkami związków lotnych (VOC). LZO wejdzie w więź ze składnikami aktywnymi ONA i PowAir by wyeliminować nieprzyjemne zapachy.

     Działanie : Wchłania wszystkie cząsteczki.

     Reakcja chemiczna (The Pairs Theory2) - Polega to na trwałym związaniu pachnącej cząsteczki (VOC) i składników aktywnych Ona i PowAir. Mechanizm ten przekształca cząsteczki przykrego zapachu i w wyniku tego zapach zanika.

     Podczas neutralizacji zapachu różne mechanizmy mogą być użyte przez jedną reakcję, pojedyńczo, albo jako mieszaniny każdego z tych trzech. Najważniejsze jest to ONA i PowAir nie są odświeżaczami i nie maskują przykrego zapachu, ale oferują bezpieczny i skuteczny sposób, aby trwale i skutecznie go wyeliminować.

     NEUTRALIZATORY ONA I POWAIR TO NAJLEPSZE NEUTRALIZATORY NA ZIEMI - GWARANTOWANE.