Recenzje

Urządzenie do usuwania zapachów MISTER

 • Koszty wysyłki: Gratis
 • Czas dostawy: 24 godziny
Cena:

790,00 zł

szt.

Profesjonalne urządzenie do neutralizacji zapachów MISTER1000W pozwoli na skuteczną, szybką i efektywną neutralizację zapachów w pomieszczeniach czy pojazdach. To XXI wiek w neutralizacji zapachów wraz z dowolnym neutralizatorem w płynie tworzy najskuteczniejszą broń w walce z niechcianym zapachem. ABSOLUTNIE wyprzedza konkurencję w tej dziedzinie.

Więcej szczegółów

   

MISTER PRO to rewolucja w neutralizacji zapachów, urządzenie rozprasza neutralizator zapachów do mikroskopijnej wielkości cząstek, które tworzą praktycznie suchą parę. Dzięki temu neutralizator może być szybko i skutecznie nanoszony na ściany, meble, wykładziny, tapicerki samochodowe itp. 

Idealnie sprawdza się po pożarze czy zalaniu (stęchlizna). 

Część osób decyduje się na ozonowanie i to błąd.

Ozonowanie jest skuteczne tylko do oczyszczenia powietrza jednak w przypadku kiedy smród nadal wydobywa się ze ścian, wykładzin czy tapicerki samochodowej po prostu nie zadziała skutecznie a najlepszą metodą działania jest naniesienie preparatu bezpośrednio na jego przyczynę. 

Nie zawsze możemy użyć rozpylacza ze względu na dość silny rozprysk preparatu i możliwość zamoczenia spryskanej powierzchni - wtedy z pomocą przyjdzie MISTER PRO.

Urządzenie z powodzeniem używanie jest przez naszych klientów profesjonalnych min. Firmy sprzątające, car detailing,

housekeeping hotelowy i wiele innych.

Zaletą naszego urządzenia jest długi wąż do nanoszenia preparatu ( 75 cm ) jak również możliwość powieszenia go na ramieniu co przy wadze 5 kilo (razem z neutralizatorem) czyni go bardzo poręcznym.

Zobacz na filmie jak działa MISTER PRO.

Model:                                    MISTER PRO 1000W

Zasilanie:                                             230v/50Hz

Moc urządzenia:                                     1000 watt

Pojemność zbiornika:                                 5 litrów

Prędkość rozpraszania :  5-470ml/min (regulowana)

Moc rozproszenia:                10-50um (regulowana)

Efektywny zasięg                                do 8 metrów 

Waga netto:                                     2,6 kilograma

Waga brutto:                                    3,4 kilograma

Wymiary:                                   560x250x270 mm

UWAGA - Producentem tego urządzenia jest firma Saintfine czego efektem jest wysokiej jakości urządzenie z dostępnymi częściami zamiennymi oraz wysoko wydajnym silnikiem o mocy 1000 watt.

Nie jest to taniej jakości i nieznanego producenta produkt do którego później nie będzie dostępnych części zamiennych ani pomocy serwisowej.Oceń 
2019-10-29

OK

Polecam przede wszystkim sprzedawcę. Wszystko sprawnie

  Oceń 
  2019-04-18

  Robi robotę

  Używamy mistera do odświeżenia pokoi po naszych gościach i dla naszych gości.
  Zalety - s k u t e c z n o ś ć.
  Jedyna wada - trochę głośny.

   Oceń 
   2019-04-03

   Super Mister

   Polecam wszystkim, bardzo wygodny sprzęt do dużych powierzchni!

    Oceń 
    2018-10-08

    mister

    Potwierdzam skuteczność do odświeżania ścian, podług w domkach letniskowych po gościach, którzy niestety nie pozostawiają po sobie ładnego zapachu. Dziękuje za polecenie.

     Oceń 
     2017-09-05

     Mister

     Skutecznie usunął smród ze ścian, wszystko w/g opisu. Polecam firmę i mistera.

      Oceń 
      2017-08-11

      MISTER

      Wspaniałe urządzenie, prowadzę serwis sprzątający i dzięki misterowi mogłem powiększyć zakres swoich usług. Mister sprawuje się bardzo dobrze i w połączeniu z neutralizatorem ONA usuwa naprawdę trudne zapachy pozostawiając czyste powietrze przy tym nie moczy ścian. Polecam

       Napisz swoją opinię!

       Napisz opinię

       Urządzenie do usuwania zapachów MISTER

       Urządzenie do usuwania zapachów MISTER

       Profesjonalne urządzenie do neutralizacji zapachów MISTER1000W pozwoli na skuteczną, szybką i efektywną neutralizację zapachów w pomieszczeniach czy pojazdach. To XXI wiek w neutralizacji zapachów wraz z dowolnym neutralizatorem w płynie tworzy najskuteczniejszą broń w walce z niechcianym zapachem. ABSOLUTNIE wyprzedza konkurencję w tej dziedzinie.

       ZADAJ PYTANIE NASZEMU DORADCY:

       * (Wymagane punkty aby być powiadomionym, gdy odpowiedź będzie dostępna) Wyślij zapytanie

       MISTER PRO jest to profesjonalne urządzenie do neutralizacji zapachów wykorzystujące do pracy preparat neutralizujący w płynie ONA Płyn lub PowAir Penetrator.

       Idealny do użycia min. W:

       • Pokojach hotelowych
       • W pomieszczeniach po palaczach tytoniu
       • W samochodach i innych pojazdach
       • Po pożarze
       • W zatęchłych pomieszczeniach ( po zalaniu )
       • Po malowaniu
       • W pomieszczeniach gdzie przebywają zwierzęta

       Ze względu na możliwość ustawienia bardzo małych cząsteczek wydmuchiwanego neutralizatora nadaje się do każdej powierzchni

       ( oprócz szyb i przezroczystych plastików )

       Nadaje się również do dużych powierzchni, wystarczy włączyć, ustawić większy wyrzut pary z neutralizatorem i pozostawić na 30-60 min włączony.

       MISTEREM można nanosić neutralizator na obicia skórzane czy stiuki na ścianach bez obawy o ich przemoczenie.

       ONA i PowAir to najskuteczniejsze na świecie neutralizatory zapachów, dlaczego?

       W ONA i PowAir produkty neutralizujące zapach składają się z wielu składników reprezentujących kilka związków chemicznych, oferując różne funkcje, zarówno strukturalne i chemiczne. Technologia ONA i PowAir została zainicjowana ponad 25 lat temu. Naukowiec, który wynalazł ONA i PowAir zafascynował się gdy zauważył, że rozproszone terpeny zmniejszają emisję niechcianych zapachów. Zainspirowany tym stwierdzeniem przeprowadził badania, które wykazały że zapach został usunięty na trwale czyli zneutralizowany. Wynikiem badań był zestaw specjalistycznych preparatów, które neutralizują szeroki zakres organicznych i nieorganicznych problemów z przykrym zapachem - skutecznie, efektywnie i trwale. Preparaty ONA i PowAir zostały naukowo opracowane, aby być bezpieczne dla środowiska. ONA i PowAir produkowane są pod ścisłą kontrolą jakości, aby zapewnić bezpieczny i nietoksyczny produkt. Zastosowane składniki są ogólnie uważane za bezpieczne i są powszechnie stosowane w przemyśle spożywczym i kosmetycznym .


       Terpeny

       Terpeny są szeroko rozpowszechnione w przyrodzie, zwłaszcza w roślinach, są to składniki olejków eterycznych. Wiele terpenów to węglowodory i związki zawierające tlen, takie jak alkohole, aldehydy lub ketony (terpenoidy). Ich budowa to blok izoprenowy węglowodór, CH2 = C (CH3) -CH = CH21. ,

       CHARAKTERYSTYKA terpenow

       Terpeny mają antybakteryjne, przeciwgrzybicze i antyseptyczne właściwości.Terpeny mają właściwości dotleniające (zwiększa poziom tlenu). Gdy są rozpraszane do środowiska, naukowo stwierdzono zmniejszenie ilości substancji chemicznych i bakterii w powietrzu. Charakterystyka terpenow - albo niszczą cząsteczki zapachów lub przemianiają go na bardziej akceptowalney poziom.


       ONA i PowAir - mechanizmy działania

       Istnieją trzy mechanizmy działania, które mogą występować, w oparciu o fizyczną i chemiczną naturę każdego terpenu i substancji czynnej w stosunku do organicznych i nieorganicznych związków lotnych.

        Adsorpcja - Wszystkie LZO oraz związki zapachowe mają współczynnik rozpuszczalności w składnikach aktywnych ONA i PowAir. Rozpuszczalność ta umożliwia związkowi VOC rozpuszczenie się w obecności ONA i PowAir, w odniesieniu do emisji produktu, temperatury, pH i ciśnienia otoczenia.

       Działanie: Zbiera i trzyma cząsteczki (gazu lub pary) na powierzchni ciała stałego

       Absorpcja - aktywne cząsteczki w ONA i PowAir  będą przyciągać lub stykać się z niskiej masy cząsteczkami związków lotnych (VOC). LZO wejdzie w więź ze składnikami aktywnymi ONA i PowAir by wyeliminować nieprzyjemne zapachy.

       Działanie : Wchłania wszystkie cząsteczki.

       Reakcja chemiczna (The Pairs Theory2) - Polega to na trwałym związaniu pachnącej cząsteczki (VOC) i składników aktywnych Ona i PowAir. Mechanizm ten przekształca cząsteczki przykrego zapachu i w wyniku tego zapach zanika.

       Podczas neutralizacji zapachu różne mechanizmy mogą być użyte przez jedną reakcję, pojedyńczo, albo jako mieszaniny każdego z tych trzech. Najważniejsze jest to ONA i PowAir nie są odświeżaczami i nie maskują przykrego zapachu, ale oferują bezpieczny i skuteczny sposób, aby trwale i skutecznie go wyeliminować.

       NEUTRALIZATORY ONA I POWAIR TO NAJLEPSZE NEUTRALIZATORY NA ZIEMI - GWARANTOWANE.