1 Recenzje

PowAir Car Mist

 • Koszty wysyłki: 11 złotych.
 • Czas dostawy: 24 godziny.
Cena:

64,00 zł

szt.

Zestaw do usuwania przykrych zapachów z samochodu.

Więcej szczegółów

   

Samochodowy odświeżacz PowAir car Mist to rewolucja w kontroli zapachu w aucie. Przy zastosowaniu tego wyjątkowego urządzenia wraz z PowAir Penetratorem, sprawisz że związki aromatyczne, które są uwalniane z neutralizatora przyniosą odprężenie i szybką neutralizację zapachu benzyny, zwierząt, papierosów czy stęchlizny.
Odświeżacz PowAir pozostawia samochód nie tylko przyjemny i świeży, ale również pozbawiony wszystkich niechcianych zapachów. 

Wystarczy  rozcieńczyć płyn z wodą po 50%. (25ml PowAir, 25ml wody), podłączyć odświeżacz samochodowy do gniazda zapalniczki samochodowej, nacisnąć  przycisk, a mgiełka neutralizatora zostanie rozpylona.

Pojemność 50ml pozwala na pracę około 2 godzin. Urządzenie  automatycznie wyłączy się po opróżnieniu zbiorniczka. Głowica może być obracana o 180 stopni bez wycieku preparatu.
Co więcej, samochodowy odświeżacz PowAir wyposażony jest w wygodny port ładowania USB do telefonu lub nawigacji satelitarnej.


Sposób użycia: Naciśnij przycisk raz, aby wejść w tryb nawilżania.Naciśnij po raz drugi aby wejść w tryb dyfuzji aromatu.

Car-Freshener-in-Car.jpg

Zasilanie: DC 12V 130mA-150mA 1.5W-2W
Pojemność: 50ml (Praca przez 2 godziny)
Rozmiar produktu: 57x56x164mm
Cechy:
Nawilżacz z ładowarka samochodowa USB
Wykorzystując unikalny preparat PowAir  szybko i trwale usuwa przykry zapach z powietrza.
Odświeża powietrze  i sterylizuje
2 godzin ochrona zasilania.
Wykorzystuje technologię ultradźwiękową do rozpylania, 113KHz częstotliwości sprawia, że ​​rozbija wodę do 6um bardzo małych kropli co  pozwala na  bardziej równomierne rozproszenie olejków eterycznych
Obrót o 180 stopni w celu umożliwienia pełnego nawilżania.


Specyfikacja:
Napięcie pracy: 12V DC
Zbiornik wody Pojemność: 50 ml
Zużycie neutralizatora 25ml / godzina
Moc: 1.5W-2W
Prąd roboczy: 130mah-150mAh
Opakowanie zawiera: 
1 * PowAir Car Mist z portem ładowania USB.
1 * PowAir Refill (100ml)

Zapach: Tropical Brezze

Uzupełnienie Refil Car Mist 100 ml jest dostępne TUTAJ

Car Freshener Group.jpg

1 * PowAir Car Mist z portem ładowania USB.
1 * PowAir Refill (100ml)

Nazwa produktu: PowAir PENETRATOR
Kod produktu: PEN
Rodzaj produktu:  Emulsja wodna z materiałów organicznych
Grupa związków chemicznych:  Mieszanina terpenoidów i powiązanych związków chemicznych

Zastosowanie:  Neutralizator zapachów

Klasa wg klasyfikacja produktów niebezpiecznych: Brak 

Pobierz Kartę Charakterystyki PenetratorOceń 
2017-09-05

Super

Naprawdę skuteczny aparat w samochodzie.
Dziękuję za miły gratis.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  PowAir Car Mist

  PowAir Car Mist

  Zestaw do usuwania przykrych zapachów z samochodu.

  ZADAJ PYTANIE NASZEMU DORADCY:

  * (Wymagane punkty aby być powiadomionym, gdy odpowiedź będzie dostępna) Wyślij zapytanie

  Zestaw służy do usuwania niechcianych zapachów z twojego samochodu.

  Palisz w samochodzie, przewozisz brzydko pachnące rzeczy a może wozisz pasażerów? Ten produkt jest dla ciebie.

  Specyfikacja: Car-USB.jpg


  Napięcie pracy: 12V DC
  Zbiornik wody Pojemność: 50 ml
  Zużycie neutralizatora 25ml / godzina
  Moc: 1.5W-2W
  Prąd roboczy: 130mah-150mAh


  Opakowanie zawiera : 
  1 * PowAir Car Mist z portem ładowania USB.
  1 * PowAir Refill (100ml)

  ONA i PowAir to najskuteczniejsze na świecie neutralizatory zapachów, dlaczego?

  W ONA i PowAir produkty neutralizujące zapach składają się z wielu składników reprezentujących kilka związków chemicznych, oferując różne funkcje, zarówno strukturalne i chemiczne. Technologia ONA i PowAir została zainicjowana ponad 25 lat temu. Naukowiec, który wynalazł ONA i PowAir zafascynował się gdy zauważył, że rozproszone terpeny zmniejszają emisję niechcianych zapachów. Zainspirowany tym stwierdzeniem przeprowadził badania, które wykazały że zapach został usunięty na trwale czyli zneutralizowany. Wynikiem badań był zestaw specjalistycznych preparatów, które neutralizują szeroki zakres organicznych i nieorganicznych problemów z przykrym zapachem - skutecznie, efektywnie i trwale. Preparaty ONA i PowAir zostały naukowo opracowane, aby być bezpieczne dla środowiska. ONA i PowAir produkowane są pod ścisłą kontrolą jakości, aby zapewnić bezpieczny i nietoksyczny produkt. Zastosowane składniki są ogólnie uważane za bezpieczne i są powszechnie stosowane w przemyśle spożywczym i kosmetycznym .


  Terpeny

  Terpeny są szeroko rozpowszechnione w przyrodzie, zwłaszcza w roślinach, są to składniki olejków eterycznych. Wiele terpenów to węglowodory i związki zawierające tlen, takie jak alkohole, aldehydy lub ketony (terpenoidy). Ich budowa to blok izoprenowy węglowodór, CH2 = C (CH3) -CH = CH21. ,

  CHARAKTERYSTYKA terpenow

  Terpeny mają antybakteryjne, przeciwgrzybicze i antyseptyczne właściwości.Terpeny mają właściwości dotleniające (zwiększa poziom tlenu). Gdy są rozpraszane do środowiska, naukowo stwierdzono zmniejszenie ilości substancji chemicznych i bakterii w powietrzu. Charakterystyka terpenow - albo niszczą cząsteczki zapachów lub przemianiają go na bardziej akceptowalney poziom.


  ONA i PowAir - mechanizmy działania

  Istnieją trzy mechanizmy działania, które mogą występować, w oparciu o fizyczną i chemiczną naturę każdego terpenu i substancji czynnej w stosunku do organicznych i nieorganicznych związków lotnych.

   Adsorpcja - Wszystkie LZO oraz związki zapachowe mają współczynnik rozpuszczalności w składnikach aktywnych ONA i PowAir. Rozpuszczalność ta umożliwia związkowi VOC rozpuszczenie się w obecności ONA i PowAir, w odniesieniu do emisji produktu, temperatury, pH i ciśnienia otoczenia.

  Działanie: Zbiera i trzyma cząsteczki (gazu lub pary) na powierzchni ciała stałego

  Absorpcja - aktywne cząsteczki w ONA i PowAir  będą przyciągać lub stykać się z niskiej masy cząsteczkami związków lotnych (VOC). LZO wejdzie w więź ze składnikami aktywnymi ONA i PowAir by wyeliminować nieprzyjemne zapachy.

  Działanie : Wchłania wszystkie cząsteczki.

  Reakcja chemiczna (The Pairs Theory2) - Polega to na trwałym związaniu pachnącej cząsteczki (VOC) i składników aktywnych Ona i PowAir. Mechanizm ten przekształca cząsteczki przykrego zapachu i w wyniku tego zapach zanika.

  Podczas neutralizacji zapachu różne mechanizmy mogą być użyte przez jedną reakcję, pojedyńczo, albo jako mieszaniny każdego z tych trzech. Najważniejsze jest to ONA i PowAir nie są odświeżaczami i nie maskują przykrego zapachu, ale oferują bezpieczny i skuteczny sposób, aby trwale i skutecznie go wyeliminować.

  NEUTRALIZATORY ONA I POWAIR TO NAJLEPSZE NEUTRALIZATORY NA ZIEMI - GWARANTOWANE.