AS na zwierzęta Zobacz większe
Recenzje

AS na zwierzęta

 • Koszty wysyłki: 12 złotych
 • Czas dostawy: 24 godziny
Cena:

249,00 zł

szt.

Neutralizator zapachów po zwierzęcych

Więcej szczegółów

   

Założę się, że doskonale wiesz, jak silnie drazniące są zapachy pozostawione przez zwierzęta domowe. Smród kociego moczu należy do tych najbardziej nieprzyjemnych i trudnych do usunięcia. Przykra woń z psiego posłania czy klatki chomika, świnki morskiej, ptaszków i innych małych pupili roznosi sie po całym mieszkaniu błyskawicznie. Nawet maksymalna dbałość o czystość legowiska, klatki i kuwety nie zapobiegnie powstawaniu niemiłego zapachu. 

Masz w domu zwierzeta i... i to czuć! 


Neutralizator zapachów pozwierzecych AS to doskonały produkt, który sprawi, że posiadanie zwierzat w domu wcale nie musi byc kłopotliwe. AS działa natychmiast, uwalniajac pomieszczenie od brzydkiego zapachu. 


Sposób uzycia: Oczyść zabrudzone miejsce. Rozpyl neutralizator równomiernie na całej powierzchni i pozostaw do wyschniecia.

Czynność powtarzaj 3 do 7 dni.

Możesz równiez rozpylic go w powietrzu.

Pojemność 5 litrów.

Zapach: Fresh Fragrance (świeży zapach)

Neutralizator nie przykrywa ładną woną, brzydkiej lecz ją kompletnie usuwa z powietrza. 
AS jest w pełni ekologicznym produktem. Możesz stosować go w obecności dzieci.

Bez obaw spryskuj nim miejsca, gdzie przebywają zwierzęta.

Nie pozostawia zadnych plam na spryskiwanych powierzchniach (betonie, ubraniach, meblach, 

wykladzinie, panelach,  na scianach, itd. Jednak zawsze zalecamy test w mało widocznym miejscu)
                                                        

AS - działa natychmiast uwalniając pomieszczenie od przykrego zapachu.

Gwarancja skuteczności lub zwrot kosztów zakupu.

AS jest neutralizatorem specjalnie dedykowanym dla usuwania zapachu moczu oraz innych

zwierzęcych zapachów. Posiada właściwości myjące i zniechęcające do dalszego znaczenia terenu.

Skład/informacja o składnikach:

Produkt nie zawiera w swoim składzie komponentów niebezpiecznych w stężeniach wymagających uwzględniania w karcie oraz takich, dla których ustalono najwyższe dopuszczalne stężenia w środowisku pracy na poziomie Wspólnoty. 

Pobierz kartę charakterystyki neutralizatora ASOceń 
2019-03-21

Polecamy

Bardzo przydatna rzecz, gdy się ma hodowlę psów. Świetnie neutralizuje zapachy moczi jak i samych zwierząt.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  AS na zwierzęta

  AS na zwierzęta

  Neutralizator zapachów po zwierzęcych

  ZADAJ PYTANIE NASZEMU DORADCY:

  * (Wymagane punkty aby być powiadomionym, gdy odpowiedź będzie dostępna) Wyślij zapytanie

  Wszędzie tam gdzie są zwierzęta.

  Usuwa zapach min.:

  • Moczu kociego
  • Zapachu z posłania
  • Odchodów zwierzęcych
  • i wszystkie inne zwierzęce zapachy.

  ONA i PowAir to najskuteczniejsze na świecie neutralizatory zapachów, dlaczego?

  W ONA i PowAir produkty neutralizujące zapach składają się z wielu składników reprezentujących kilka związków chemicznych, oferując różne funkcje, zarówno strukturalne i chemiczne. Technologia ONA i PowAir została zainicjowana ponad 25 lat temu. Naukowiec, który wynalazł ONA i PowAir zafascynował się gdy zauważył, że rozproszone terpeny zmniejszają emisję niechcianych zapachów. Zainspirowany tym stwierdzeniem przeprowadził badania, które wykazały że zapach został usunięty na trwale czyli zneutralizowany. Wynikiem badań był zestaw specjalistycznych preparatów, które neutralizują szeroki zakres organicznych i nieorganicznych problemów z przykrym zapachem - skutecznie, efektywnie i trwale. Preparaty ONA i PowAir zostały naukowo opracowane, aby być bezpieczne dla środowiska. ONA i PowAir produkowane są pod ścisłą kontrolą jakości, aby zapewnić bezpieczny i nietoksyczny produkt. Zastosowane składniki są ogólnie uważane za bezpieczne i są powszechnie stosowane w przemyśle spożywczym i kosmetycznym .


  Terpeny

  Terpeny są szeroko rozpowszechnione w przyrodzie, zwłaszcza w roślinach, są to składniki olejków eterycznych. Wiele terpenów to węglowodory i związki zawierające tlen, takie jak alkohole, aldehydy lub ketony (terpenoidy). Ich budowa to blok izoprenowy węglowodór, CH2 = C (CH3) -CH = CH21. ,

  CHARAKTERYSTYKA terpenow

  Terpeny mają antybakteryjne, przeciwgrzybicze i antyseptyczne właściwości.Terpeny mają właściwości dotleniające (zwiększa poziom tlenu). Gdy są rozpraszane do środowiska, naukowo stwierdzono zmniejszenie ilości substancji chemicznych i bakterii w powietrzu. Charakterystyka terpenow - albo niszczą cząsteczki zapachów lub przemianiają go na bardziej akceptowalney poziom.


  ONA i PowAir - mechanizmy działania

  Istnieją trzy mechanizmy działania, które mogą występować, w oparciu o fizyczną i chemiczną naturę każdego terpenu i substancji czynnej w stosunku do organicznych i nieorganicznych związków lotnych.

   Adsorpcja - Wszystkie LZO oraz związki zapachowe mają współczynnik rozpuszczalności w składnikach aktywnych ONA i PowAir. Rozpuszczalność ta umożliwia związkowi VOC rozpuszczenie się w obecności ONA i PowAir, w odniesieniu do emisji produktu, temperatury, pH i ciśnienia otoczenia.

  Działanie: Zbiera i trzyma cząsteczki (gazu lub pary) na powierzchni ciała stałego

  Absorpcja - aktywne cząsteczki w ONA i PowAir  będą przyciągać lub stykać się z niskiej masy cząsteczkami związków lotnych (VOC). LZO wejdzie w więź ze składnikami aktywnymi ONA i PowAir by wyeliminować nieprzyjemne zapachy.

  Działanie : Wchłania wszystkie cząsteczki.

  Reakcja chemiczna (The Pairs Theory2) - Polega to na trwałym związaniu pachnącej cząsteczki (VOC) i składników aktywnych Ona i PowAir. Mechanizm ten przekształca cząsteczki przykrego zapachu i w wyniku tego zapach zanika.

  Podczas neutralizacji zapachu różne mechanizmy mogą być użyte przez jedną reakcję, pojedyńczo, albo jako mieszaniny każdego z tych trzech. Najważniejsze jest to ONA i PowAir nie są odświeżaczami i nie maskują przykrego zapachu, ale oferują bezpieczny i skuteczny sposób, aby trwale i skutecznie go wyeliminować.

  NEUTRALIZATORY ONA I POWAIR TO NAJLEPSZE NEUTRALIZATORY NA ZIEMI - GWARANTOWANE.