Recenzje

Etui z torebkami na psie odchody

 • Koszty wysyłki: 9,99 złotych
 • Czas dostawy: 24 godziny
Cena:

13,00 zł

szt.

Prosty i przyjazny środowisku sposób usuwania psich odchodów.

Więcej szczegółów

   

Prosty i przyjazny środowisku sposób usuwania psich odchodów.

Idealny worek na odchody jest wprost stworzony dla świadomych ekologicznie właścicieli psów.

Sam zobacz jak łatwo jest teraz usunąć odchody Twojego psa. Wystarczy umieścić ten worek w dłoni niczym rękawiczkę, chwycić odchody, zawinąć, zamknąć i wyrzucić, Prosto i higienicznie.

Kolorowe worki zapasowe są dostępne w praktycznym zestawie, każda rolka zawiera 20 worków i pasuje do wszystkich etui, pokrowców, dyspenserów.

Woreczki na odchody dla psów powinny być z Tobą zawsze na każdym spacerze!

Woreczki na odchody psa w skrócie:

- 1 rolka = 20 worków (w zestawie są 3 rolki )
- Wymiary worka: dł. x szer.: 30 x 15 cm
- Wymiary rolki: Ø 3 x 6 cm
- Perforacja dla łatwiejszego oddzielania worków
- Trwałe i poręczne etui w kształcie kości

Dostępne w trzech kolorach:

- Zielony

- Niebieski

- Różowy

Poręczne etui w kształcie kości

3 rolki po 20 torebek każda.Oceń 
2021-01-27

ok

Dobra jakość, ekspresowa wysyłka.

  Oceń 
  2019-11-27

  Super

  polecam

   Oceń 
   2019-11-08

   Fajny

   :)

    Oceń 
    2019-10-25

    Polecam

    Polecam produkt oraz sprzedawcę!

     Oceń 
     2019-06-27

     Polcam

     Dobrej jakości. Polecam

      Oceń 
      2019-04-24

      OK

      Ładny gadżet, sporo worków.

       Napisz swoją opinię!

       Napisz opinię

       Etui z torebkami na psie odchody

       Etui z torebkami na psie odchody

       Prosty i przyjazny środowisku sposób usuwania psich odchodów.

       ZADAJ PYTANIE NASZEMU DORADCY:

       * (Wymagane punkty aby być powiadomionym, gdy odpowiedź będzie dostępna) Wyślij zapytanie
       Poręczne etui z zestawem 20 woreczków na psie odchody, który można dopiąć do smyczy.

       ONA i PowAir to najskuteczniejsze na świecie neutralizatory zapachów, dlaczego?

       W ONA i PowAir produkty neutralizujące zapach składają się z wielu składników reprezentujących kilka związków chemicznych, oferując różne funkcje, zarówno strukturalne i chemiczne. Technologia ONA i PowAir została zainicjowana ponad 25 lat temu. Naukowiec, który wynalazł ONA i PowAir zafascynował się gdy zauważył, że rozproszone terpeny zmniejszają emisję niechcianych zapachów. Zainspirowany tym stwierdzeniem przeprowadził badania, które wykazały że zapach został usunięty na trwale czyli zneutralizowany. Wynikiem badań był zestaw specjalistycznych preparatów, które neutralizują szeroki zakres organicznych i nieorganicznych problemów z przykrym zapachem - skutecznie, efektywnie i trwale. Preparaty ONA i PowAir zostały naukowo opracowane, aby być bezpieczne dla środowiska. ONA i PowAir produkowane są pod ścisłą kontrolą jakości, aby zapewnić bezpieczny i nietoksyczny produkt. Zastosowane składniki są ogólnie uważane za bezpieczne i są powszechnie stosowane w przemyśle spożywczym i kosmetycznym .


       Terpeny

       Terpeny są szeroko rozpowszechnione w przyrodzie, zwłaszcza w roślinach, są to składniki olejków eterycznych. Wiele terpenów to węglowodory i związki zawierające tlen, takie jak alkohole, aldehydy lub ketony (terpenoidy). Ich budowa to blok izoprenowy węglowodór, CH2 = C (CH3) -CH = CH21. ,

       CHARAKTERYSTYKA terpenow

       Terpeny mają antybakteryjne, przeciwgrzybicze i antyseptyczne właściwości.Terpeny mają właściwości dotleniające (zwiększa poziom tlenu). Gdy są rozpraszane do środowiska, naukowo stwierdzono zmniejszenie ilości substancji chemicznych i bakterii w powietrzu. Charakterystyka terpenow - albo niszczą cząsteczki zapachów lub przemianiają go na bardziej akceptowalney poziom.


       ONA i PowAir - mechanizmy działania

       Istnieją trzy mechanizmy działania, które mogą występować, w oparciu o fizyczną i chemiczną naturę każdego terpenu i substancji czynnej w stosunku do organicznych i nieorganicznych związków lotnych.

        Adsorpcja - Wszystkie LZO oraz związki zapachowe mają współczynnik rozpuszczalności w składnikach aktywnych ONA i PowAir. Rozpuszczalność ta umożliwia związkowi VOC rozpuszczenie się w obecności ONA i PowAir, w odniesieniu do emisji produktu, temperatury, pH i ciśnienia otoczenia.

       Działanie: Zbiera i trzyma cząsteczki (gazu lub pary) na powierzchni ciała stałego

       Absorpcja - aktywne cząsteczki w ONA i PowAir  będą przyciągać lub stykać się z niskiej masy cząsteczkami związków lotnych (VOC). LZO wejdzie w więź ze składnikami aktywnymi ONA i PowAir by wyeliminować nieprzyjemne zapachy.

       Działanie : Wchłania wszystkie cząsteczki.

       Reakcja chemiczna (The Pairs Theory2) - Polega to na trwałym związaniu pachnącej cząsteczki (VOC) i składników aktywnych Ona i PowAir. Mechanizm ten przekształca cząsteczki przykrego zapachu i w wyniku tego zapach zanika.

       Podczas neutralizacji zapachu różne mechanizmy mogą być użyte przez jedną reakcję, pojedyńczo, albo jako mieszaniny każdego z tych trzech. Najważniejsze jest to ONA i PowAir nie są odświeżaczami i nie maskują przykrego zapachu, ale oferują bezpieczny i skuteczny sposób, aby trwale i skutecznie go wyeliminować.

       NEUTRALIZATORY ONA I POWAIR TO NAJLEPSZE NEUTRALIZATORY NA ZIEMI - GWARANTOWANE.