Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Podatek 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podano ceny brutto (z VAT)

Realizuj zamówienie

Kategorie

ONA Płyn - koncentrat

Cena brutto :


89,00 zł

Ona płyn może być użyty w bardzo wielu zastosowaniach jest bardzo praktyczny i skuteczny, może być używany w domu oraz na zewnątrz.

Błyskawicznie likwiduje smród moczu (zwierzęcego i ludzkiego), zjełczałego mleka, ropy, rozpuszczalników, spalenizny, stęchlizny, zgnilizny, oraz wszystkie inne zapachy organiczne i nieorganiczne.

Idealny również do mycia i czyszczenia mebli i innych sprzętów po pożarze, zatęłchłych, śmierdzących papierosami lub zwierzętami.


Można go rozpylać przy użyciu ręcznego rozpylacza lub dodać do nawilżacza powietrza (w stosunku - woda 50:1 ONA), mycia podłogi, prania dywanów, prania odzieży i mycia innych sprzętów np. po pożarze.(20:1)

Nie pozostawia po wyschnięciu żadnych plam.

 

Likwiduje natychmiast smród:

  • Moczu zwierzęcego i ludzkiego                                                         
  • spalenizny 
  • zgnilizny
  • padliny
  • ropy i benzyny
  • wymiocin
  • wszystkich innych zapachów organicznych i nieorganicznych


ONA Płyn to najmocniejszy i najskuteczniejszy koncentrat neutralizatora zapachów dostępny na rynku !

Jest bardzo wydajny

 

Ona płyn jest organiczny, eko-przyjazny, biodegradowalny,  bezpieczny dla ludzi i zwierząt.

                                                                                                                                     

Dostępny w trzech zapachach:                                                 

Fresh Linen - zapach lnu (swieża pościel),                                 

Polar Crystal - Świeży kryształ, 

Cytrusowo/owocowy - owocowe orzeźwienie - NOWOŚĆ REWELACJA

 

Pojemność 1 litr.  

GRATIS: W komplecie znajduje się spryskiwacz widoczny na zdjęciu.

                                                                                    CYTRUSOWY

UWAGA  -  Ponieważ pojawiły się podrobione  Ona Płyny ( zmieszne z wodą ) informujemy że jako dystrybutor nie ponosimy odpowiedzialności  za produkty zakupione w innych sklepach. Kupiony u nas płyn jest w 100% koncentratem.  

                                           

Recykling

Średnia ocena

Średnia:
Neutralizacja zapachu
Od Tytuł Komentarz
2015-02-19 Mieczysław G. Polecam Naprawdę skutecznie neutralizuje brzydkie zapachy, szczególnie zapach stęchlizny. Używałam już wielu produktów, ale ten neutralizator działa. Jednym słowem rewelacja. Pomimo dość wysokiej ceny warto kupić, bo działa i jest bardzo wydajny. Polecam.
2014-10-14 Joanna J.. Polar crystal - liquid Polecam! Kupiłam i 3X (co 2 dni) spryskałam dywan, gdzie zapachy po psie (głownie mocz) utrwaliły się przez ostatnie 8 lat i nie pomagały żadne prania. Dziś mogę powiedzieć, DZIAŁA. Kładę się na dywanie i czuję tylko zapach. Popełniłam tylko ten błąd, że wzięłam zapach mocniejszy bo wydawało mi się, że tak będzie skuteczniej i musiałam poczekać kilka godzin aż osłabnie.
2014-05-23 Dorota Morawiecka. Polar crystal Wróciliśmy po miesięcznej nieobecności do domu. Zapach straszny. Nie mogliśmy odkryć przyczyny. Okazało się,
że wysunęła /sama się nie wysunęła/ się wtyczka od dużej zamrażarki, która była wypełniona całkowicie produktami, głównie mięsem. Kupiliśmy zwykły odwaniacz, wymyliśmy zamrażarkę. Nic nie działało. Kupiliśmy Polar crystal. Nareszcie usunięty został ten straszny odór. Po wymyciu zamrażarkę można znowu używać. Płyn jest bardzo wydajny.
2014-04-29 Maria S. Fresh linen Płyn świetny. Działa wewnątrz i na zewnątrz na tarasie. Psie zapachy znikają . Płyn posiada przyjemny zapach. Bardzo polecam osobom, u których taras wyłożony jest sztuczną trawą. Wysoki profesjonalizm w obsłudze klienta.
2014-02-18 Małgorzata R. Fresh linen Działa - wynajmowałam mieszkanie, w którym palono maryśkę, albo i co innego - zapachu nie mogłam się pozbyć, mimo umycia i wyprania, co się dało, wietrzenia, palenia świeczek i kadzidełek. Najpierw spryskałam wszelkie tapicerki i wykładzinę płynem, potem zostawiłam otwarty BLOK. Po tygodniu weszłam do mieszkania i czuć było tylko zapach ONA. Rewelacja. Bałam się, że będę musiała robić remont, ale nie muszę. Chwała Wam za to! Zostało mi pół butelki płynu - płyn jest rzeczywiście wydajny. Polecam!
2013-11-26 Blanka Dobrowolska. Cudo Doskonały, nei ma lepszego, nei ma konkurencji!
2012-10-29 Izabela Cyburt. Fresh Linen Rzeczywiście neutralizatory działają bardzo dobrze. kicie zapachy zniknęły. Sprawdza się również w aucie. Szybka dostawa. Polecam zakup.
2012-07-28 Marta K. Rewelacja! Rewelacja... Jestem zachwycona, a zrozumie to tylko ten, kto ma w domu kocura reproduktora.
2012-06-14 Klient. Polecam Faktycznie działa na koci mocz ! Polecam
2012-05-20 J.Kurdycka. Polar crystal Świetny płyn, zadziałał tam gdzie inne produkty nie dały rady (dywan i meble po kocie),dodałam płyn do prania dywanu oraz popryskałam wszystkie kąty - wreszcie nie śmierdzi.Polecam kurdi@o2.pl