• Skuteczne neutralizatory zapachów dla profesjonalistów

  Dla profesjonalistów

  Skuteczne neutralizatory zapachów
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 49 elementów
 • Preparat dezynfekująco odkażający

  25,00 zł
 • Idealny partner twojej torby czy butów sportowych!

  54,00 zł
 • HIT 2020 ROKU! Super bezpieczny, efektywny i przyjemny sposób na walkę z niechcianym zapachem w domu, biurze czy w gabinecie. Automatyczna , bezgłośna praca, niski dzienny koszt neutralizacji to najważniejsze z atutów Magic Mista a jego wygląd i dostępna kolorystyka pozwoli na dobranie go do każdego wnętrza.

  149,00 zł
 • ONA PŁYN - Wszechstronny. Praktyczny. Potężny.  NAJSKUTECZNIEJSZY I NAJLEPSZY koncentrat neutralizatora zapachów na Świecie. Od 1997 roku absolutny lider sprzedaży. Płyn do zastosowania przy najtrudniejszych zapachach takich jak kwas masłowy, ksylolit itd. Żaden smród nie ma szans. GWARANTOWANE

  88,00 zł
 • PowAir płyn - Owocowa potega neutralizacji zapachów Koncentrat do zastosowania bezpośrednio na meble, ściany i podłogi. Dostępny w trzech owocowych zapachach.

  88,00 zł
 • ABSOLUTNY HIT !!!! PowAir Penetrator - Uniwersalny, Skuteczny o odświeżającym zapachu owocowo/cytusowym. Wszechstronny preparat do pryskania na większości powierzchni. Tu o pojemności 1 litra RÓWNIEŻ ze spryskiwaczem.

  88,00 zł
 • ABSOLUTNY HIT !!!! PowAir Penetrator - Uniwersalny, Skuteczny o odświeżającym zapachu owocowo/cytusowym. Wszechstronny preparat do pryskania na większości powierzchni. Skuteczność GWARANTOWANA!

  54,00 zł
 • PowAir Spray - Błyskawicznie. Wygodnie. Pewnie o zapachach owocowych Mały rozmiar oraz aluminiowa butelka pozwala zabrać i użyć spray wszędzie a precyzyjny aplikator w postaci atomizera pozwoli na precyzyjną aplikację neutralizatora. Aluminiowa butelka! - czy konkurencja też tak szanuje swój produkt? Usuwa KAŻDY zapach z GWARANCJĄ!

  37,00 zł
 • Ona Spray - Błyskawicznie. Wygodnie. Pewnie.  Mały rozmiar oraz aluminiowa butelka pozwala zabrać i użyć spray wszędzie a precyzyjny aplikator w postaci atomizera pozwoli na precyzyjną aplikację neutralizatora. Aluminiowa butelka! - czy konkurencja też tak szanuje swój produkt? Usuwa KAŻDY zapach z GWARANCJĄ!

  37,00 zł
 • POWAIR BLOCK - Długo. Skutecznie. Wszędzie o zapachach owocowych Mały blok duże możliwości - neutralizator w postaci stałej (przypominającej blok woskowy), która pozwoli postawić neutralizator w zasadzie wszędzie od ubikacji przez samochód, kajutę jachtu czy w samolocie! Odpowiednio dobrany do wielkości pomieszczenia usunie KAŻDY zapach z GWARANCJĄ!

  42,00 zł
 • ONA BLOCK - Długo. Skutecznie. Wszędzie. Mały blok duże możliwości - neutralizator w postaci stałej (przypominającej blok woskowy), która pozwoli postawić neutralizator w zasadzie wszędzie od ubikacji przez samochód, kajutę jachtu czy w samolocie! Odpowiednio dobrany do wielkości pomieszczenia usunie KAŻDY zapach z GWARANCJĄ!

  42,00 zł
 • POWAIR ŻEL Skutecznie. Długo. Mocno o owocowych zapachach Bardzo skuteczny i długo działający neutralizator w postaci żelowych kostek z neutralizatorem, wystarczy odkręcić i postawić w pomieszczeniu. Różne wielkości pojemników pozwolą na dobranie odpowiedniego do wielkości twojego pomieszczenia. Pojemniki od 500ml do 20Kg.

  42,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 49 elementów

Neutralizatory Zapachów ONA, Neutralizatory zapachu PowAir, Pochłaniacze Zapachów ONA oraz Pochłaniacze Zapachu PowAir Sprzedaż detaliczna i hurtowa. Największy wybór neutralizatorów zapachu na rynku, najlepsze ceny oraz fachowe doradztwo to my!

Interesują Państwa wysokiej jakości neutralizatory zapachów, które poradzą sobie szybko i skutecznie z każdą nieprzyjemną wonią? Chcecie odświeżyć pomieszczenia w domu, zawsze czuć, że jest tam świeżo, albo szukacie najlepszego rozwiązania do biura, hotelu czy restauracji? Bez względu na miejsce, oferowane u nas neutralizatory dla profesjonalistów z pewnością spełnią Wasze oczekiwania. Wszystkie najwyższej jakości i dostępne w atrakcyjnej cenie!

Neutralizatory zapachu dla profesjonalistów - oferta

Wśród oferowanych przez nas neutralizatorów, można znaleźć ich różne odpowiedniki. Począwszy od tradycyjnych, a kończąc na tych najbardziej nowoczesnych. W ofercie posiadamy również rewolucyjne urządzenia, które są bardzo doceniane i uznawane obecnie za jeden z najbardziej skutecznych sposobów na neutralizacje zapachów, szczególnie w miejscach użyteczności publicznej.

W ofercie neutralizatorów dla profesjonalistów można znaleźć:

 • spray do neutralizacji zapachów PowAir Penetrator, który odpowiada za eliminację najgorszych, organicznych zapachów.
 • żel ONA, który sprawdza się na przykład do neutralizacji zapachów papierosów.
 • Magic Mist - urządzenie idealne do neutralizacji zapachów w pomieszczeniach do 30 metrów kwadratowych.
 • Mister Pro - profesjonalne urządzenie neutralizujące zapachy, to rewolucja na rynku, które pozwala na nanoszenie nawet na meble czy ściany i skutecznie radzi sobie z zapachami po zalaniu bądź pożarze.

Neutralizatory dla profesjonalistów- dlaczego my?

Dlaczego warto zainwestować właśnie w nasze neutralizatory dla profesjonalistów? Przede wszystkim dlatego, że są to produkty najwyższej jakości, które charakteryzują się dużą skutecznością. Wszystkie znajdujące się w naszej ofercie produkty to także atrakcyjna cena. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, dbając także o to, aby oferowane neutralizatory były w pełni bezpieczne. Wszystkie są zgodne z obowiązującymi normami.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą neutralizatorów - jako profesjonaliści, służymy także fachowym doradztwem oraz pomocą w doborze najlepszego produktu dla Państwa potrzeb. Znając Państwa oczekiwania, miejsce w którym mają zostać stosowane neutralizatory i przede wszystkim zapachy, jakich mają sie pozbyć, z pewnością zaproponujemy najbardziej skuteczny środek. Satysfakcja gwarantowana.