• Skuteczne neutralizatory zapachów dla profesjonalistów

  Dla profesjonalistów

  Skuteczne neutralizatory zapachów
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 45 elementów
 • ONA PŁYN - Wszechstronny. Praktyczny. Potężny.  NAJSKUTECZNIEJSZY I NAJLEPSZY koncentrat neutralizatora zapachów na Świecie. Od 1997 roku absolutny lider sprzedaży. Płyn do zastosowania przy najtrudniejszych zapachach takich jak kwas masłowy, ksylolit itd. Żaden smród nie ma szans. GWARANTOWANE

  88,00 zł
 • PowAir płyn - Owocowa potega neutralizacji zapachów Koncentrat do zastosowania bezpośrednio na meble, ściany i podłogi. Dostępny w trzech owocowych zapachach.

  88,00 zł
 • ABSOLUTNY HIT !!!! PowAir Penetrator - Uniwersalny, Skuteczny o odświeżającym zapachu owocowo/cytusowym. Wszechstronny preparat do pryskania na większości powierzchni. Tu o pojemności 1 litra RÓWNIEŻ ze spryskiwaczem.

  88,00 zł
 • AS FIRE - neutralizator zapachów po pożarze, zakopceniu itp. Skutecznie usuwa zapachy dymu, można rozpyskiwać sam lub dodać do mycia sprzętów po pożarze.

  43,00 zł
 • ABSOLUTNY HIT !!!! PowAir Penetrator - Uniwersalny, Skuteczny o odświeżającym zapachu owocowo/cytusowym. Wszechstronny preparat do pryskania na większości powierzchni. Skuteczność GWARANTOWANA!

  54,00 zł
 • Idealny partner twojej torby czy butów sportowych!

  54,00 zł
 • AS CAR - Neutralizator zapachów do pojazdów, usuwający wszystkie niechciane zapachy takie jak zapach rozlanej benzyny czy ropy ale również wymiocin, stęchlizny, pleśni oraz papierosów. Efekt GWARANTOWANY!

  38,00 zł
 • Neutralizator AS to BEZPIECZNY dla twojego zwierzaka neutralizator zapachów. Dzięki swej SKUTECZNOŚCI, wszechstronności oraz SZYBKOŚCI działania jest najskuteczniejszym tego typu produktem na rynku.  AS jest neutralizatorem specjalnie dedykowanym dla usuwania zapachu moczu oraz innych zwierzęcych zapachów. Posiada właściwości myjące i zniechęcające do...

  38,00 zł
 • Zestaw do aplikacji neutralizatora do tapicerki.

  5,00 zł
 • PowAir Spray - Błyskawicznie. Wygodnie. Pewnie o zapachach owocowych Mały rozmiar oraz aluminiowa butelka pozwala zabrać i użyć spray wszędzie a precyzyjny aplikator w postaci atomizera pozwoli na precyzyjną aplikację neutralizatora. Aluminiowa butelka! - czy konkurencja też tak szanuje swój produkt? Usuwa KAŻDY zapach z GWARANCJĄ!

  36,00 zł
 • Ona Spray - Błyskawicznie. Wygodnie. Pewnie.  Mały rozmiar oraz aluminiowa butelka pozwala zabrać i użyć spray wszędzie a precyzyjny aplikator w postaci atomizera pozwoli na precyzyjną aplikację neutralizatora. Aluminiowa butelka! - czy konkurencja też tak szanuje swój produkt? Usuwa KAŻDY zapach z GWARANCJĄ!

  38,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 45 elementów

Neutralizatory Zapachów ONA, Neutralizatory zapachu PowAir, Pochłaniacze Zapachów ONA oraz Pochłaniacze Zapachu PowAir Sprzedaż detaliczna i hurtowa. Największy wybór neutralizatorów zapachu na rynku, najlepsze ceny oraz fachowe doradztwo to my!

Interesują Państwa wysokiej jakości neutralizatory zapachów, które poradzą sobie szybko i skutecznie z każdą nieprzyjemną wonią? Chcecie odświeżyć pomieszczenia w domu, zawsze czuć, że jest tam świeżo, albo szukacie najlepszego rozwiązania do biura, hotelu czy restauracji? Bez względu na miejsce, oferowane u nas neutralizatory dla profesjonalistów z pewnością spełnią Wasze oczekiwania. Wszystkie najwyższej jakości i dostępne w atrakcyjnej cenie!

Neutralizatory zapachu dla profesjonalistów - oferta

Wśród oferowanych przez nas neutralizatorów, można znaleźć ich różne odpowiedniki. Począwszy od tradycyjnych, a kończąc na tych najbardziej nowoczesnych. W ofercie posiadamy również rewolucyjne urządzenia, które są bardzo doceniane i uznawane obecnie za jeden z najbardziej skutecznych sposobów na neutralizacje zapachów, szczególnie w miejscach użyteczności publicznej.

W ofercie neutralizatorów dla profesjonalistów można znaleźć:

 • spray do neutralizacji zapachów PowAir Penetrator, który odpowiada za eliminację najgorszych, organicznych zapachów.
 • żel ONA, który sprawdza się na przykład do neutralizacji zapachów papierosów.
 • Magic Mist - urządzenie idealne do neutralizacji zapachów w pomieszczeniach do 30 metrów kwadratowych.
 • Mister Pro - profesjonalne urządzenie neutralizujące zapachy, to rewolucja na rynku, które pozwala na nanoszenie nawet na meble czy ściany i skutecznie radzi sobie z zapachami po zalaniu bądź pożarze.

Neutralizatory dla profesjonalistów- dlaczego my?

Dlaczego warto zainwestować właśnie w nasze neutralizatory dla profesjonalistów? Przede wszystkim dlatego, że są to produkty najwyższej jakości, które charakteryzują się dużą skutecznością. Wszystkie znajdujące się w naszej ofercie produkty to także atrakcyjna cena. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, dbając także o to, aby oferowane neutralizatory były w pełni bezpieczne. Wszystkie są zgodne z obowiązującymi normami.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą neutralizatorów - jako profesjonaliści, służymy także fachowym doradztwem oraz pomocą w doborze najlepszego produktu dla Państwa potrzeb. Znając Państwa oczekiwania, miejsce w którym mają zostać stosowane neutralizatory i przede wszystkim zapachy, jakich mają sie pozbyć, z pewnością zaproponujemy najbardziej skuteczny środek. Satysfakcja gwarantowana.