• Skuteczne neutralizatory zapachów dla pojazdów

  Pojazdy

  Usuń przykre zapachy z twojego auta
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów
 • AS CAR - Neutralizator zapachów do pojazdów, usuwający wszystkie niechciane zapachy takie jak zapach rozlanej benzyny czy ropy ale również wymiocin, stęchlizny, pleśni oraz papierosów. Efekt GWARANTOWANY!

  38,00 zł
 • ABSOLUTNY HIT !!!! PowAir Penetrator - Uniwersalny, Skuteczny o odświeżającym zapachu owocowo/cytusowym. Wszechstronny preparat do pryskania na większości powierzchni. Skuteczność GWARANTOWANA!

  54,00 zł
 • ONA PŁYN - Wszechstronny. Praktyczny. Potężny.  NAJSKUTECZNIEJSZY I NAJLEPSZY koncentrat neutralizatora zapachów na Świecie. Od 1997 roku absolutny lider sprzedaży. Płyn do zastosowania przy najtrudniejszych zapachach takich jak kwas masłowy, ksylolit itd. Żaden smród nie ma szans. GWARANTOWANE

  88,00 zł
 • PowAir płyn - Owocowa potega neutralizacji zapachów Koncentrat do zastosowania bezpośrednio na meble, ściany i podłogi. Dostępny w trzech owocowych zapachach.

  88,00 zł
 • ABSOLUTNY HIT !!!! PowAir Penetrator - Uniwersalny, Skuteczny o odświeżającym zapachu owocowo/cytusowym. Wszechstronny preparat do pryskania na większości powierzchni. Tu o pojemności 1 litra RÓWNIEŻ ze spryskiwaczem.

  88,00 zł
 • Ona Spray - Błyskawicznie. Wygodnie. Pewnie.  Mały rozmiar oraz aluminiowa butelka pozwala zabrać i użyć spray wszędzie a precyzyjny aplikator w postaci atomizera pozwoli na precyzyjną aplikację neutralizatora. Aluminiowa butelka! - czy konkurencja też tak szanuje swój produkt? Usuwa KAŻDY zapach z GWARANCJĄ!

  38,00 zł
 • PowAir Spray - Błyskawicznie. Wygodnie. Pewnie o zapachach owocowych Mały rozmiar oraz aluminiowa butelka pozwala zabrać i użyć spray wszędzie a precyzyjny aplikator w postaci atomizera pozwoli na precyzyjną aplikację neutralizatora. Aluminiowa butelka! - czy konkurencja też tak szanuje swój produkt? Usuwa KAŻDY zapach z GWARANCJĄ!

  36,00 zł
 • ONA BLOCK - Długo. Skutecznie. Wszędzie. Mały blok duże możliwości - neutralizator w postaci stałej (przypominającej blok woskowy), która pozwoli postawić neutralizator w zasadzie wszędzie od ubikacji przez samochód, kajutę jachtu czy w samolocie! Odpowiednio dobrany do wielkości pomieszczenia usunie KAŻDY zapach z GWARANCJĄ!

  44,00 zł
 • POWAIR BLOCK - Długo. Skutecznie. Wszędzie. O zapachach owocowych Mały blok duże możliwości - neutralizator w postaci stałej (przypominającej blok woskowy), która pozwoli postawić neutralizator w zasadzie wszędzie od ubikacji przez samochód, kajutę jachtu czy w samolocie! Odpowiednio dobrany do wielkości pomieszczenia usunie KAŻDY zapach z GWARANCJĄ!

  44,00 zł
 • Preparat dezynfekująco odkażający

  25,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów

Neutralizatory zapachu do pojazdu

Pochłaniacze zapachu do samochodów

Dla taksówkarzy, zawodowych kierowców czy właścicieli firm transportowych, samochód stanowi miejsce pracy. Inni spędzają w swoich autach wiele godzin tygodniowo przemieszczając się po mieście lub udając się w dłuższe podróże. Neutralizator zapachu do samochodu to jeden ze sposobów, byśmy czuli się we wnętrzu pojazdu komfortowo. Zapach benzyny, sierść przewożonych pupili, błoto przyniesione z zewnątrz i inne zanieczyszczenia to tylko niektóre potencjalne źródła nieprzyjemnej woni w aucie. W tej kategorii każdy z Państwa znajdzie odpowiedni neutralizator zapachu do pojazdu, którym na co dzień się porusza.

Neutralizator zapachu do samochodu – przeznaczenie

Istnieje wiele źródeł nieprzyjemnych zapachów w autach. Neutralizator zapachu w samochodzie pozwala między innymi pozbyć się z wnętrza woni dymu tytoniowego. Jeśli wraz z nami autem podróżują czworonożni pupile, receptą na odświeżenie wnętrza również jest neutralizator zapachu do auta. Zawodowi kierowcy przewożą w swoich samochodach rozmaite towary. Żywność, substancje chemiczne czy też materiały budowlane nie zawsze pachną przyjemnie. Taksówkarze dbają nie tylko o własny komfort, ale również przyjemne wrażenia swoich klientów. Poza tym zdarza się, że we wnętrzu pojazdu wyleje nam się jakiś płyn. Wówczas nie zawsze wystarczy jedynie pozbyć się zabrudzenia. Neutralizator zapachu do samochodu pomoże usunąć nieprzyjemną woń związaną z tym zdarzeniem.

Neutralizator zapachu do pojazdu – rodzaje

Każdy neutralizator zapachu w samochodzie, dostępny w naszej ofercie działa nieco inaczej. Proponujemy Państwu między innymi penetratory do rozpylania, produkty w sprayu, a także płyny i koncentraty do napełniania urządzeń, typu Car Mist. Te ostatnie, dyfuzory zasilane elektrycznie, dbają o aromat panujący w aucie na bieżąco. Dostępne do ich napełniania koncentraty występują w różnych przyjemnych wersjach zapachowych. W naszej ofercie znajdą Państwo także specjalny neutralizator zapachu do pojazdu, przeznaczony do usuwania woni ropy i benzyny, a przy okazji również smarów i dymu tytoniowego. Polecamy również neutralizator zapachu do auta w formie kartridża do użytku doraźnego.

Nie tylko neutralizator zapachu w samochodzie – przydatne urządzenia

Dla klientów biznesowych i zawodowych kierowców przygotowaliśmy nie tylko neutralizatory zapachów w aucie. Warto postawić na profesjonalne urządzenie usuwające nieprzyjemne zapachy, przeznaczone między innymi do wykładzin i tapicerki samochodowej. Jeśli nie potrzebują go Państwo na co dzień, w naszym sklepie istnieje również opcja wypożyczenia tego typu sprzętu.