• Pojazdy

  Usuń przykre zapachy z twojego auta
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów
 • Profesjonalne urządzenie do neutralizacji zapachów

  1 499,00 zł
 • Zestaw do usuwania przykrych zapachów z samochodu.

  60,00 zł
 • W zestawie  TANIEJ 

  70,00 zł 80,00 zł
  Obniżka!
 • Poręczny w KAŻDEJ sytuacji.

  13,00 zł
 • Poręczny w KAŻDEJ sytuacji.

  13,00 zł
 • Ona Spray - Błyskawicznie. Wygodnie. Pewnie.  

  37,00 zł
 • ONA BLOCK - Długo. Skutecznie. Wszędzie.

  43,00 zł
 • ONA PŁYN - Wszechstronny. Praktyczny. Potężny. 

  88,00 zł
 • Zapachy odświeżająco-owocowe

  37,00 zł
 • Poręcznie, szybko, skutecznie 

  19,80 zł 22,00 zł -10%
  Obniżka!
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów

Neutralizatory zapachu do pojazdu

Dla taksówkarzy, zawodowych kierowców czy właścicieli firm transportowych, samochód stanowi miejsce pracy. Inni spędzają w swoich autach wiele godzin tygodniowo przemieszczając się po mieście lub udając się w dłuższe podróże. Neutralizator zapachu do samochodu to jeden ze sposobów, byśmy czuli się we wnętrzu pojazdu komfortowo. Zapach benzyny, sierść przewożonych pupili, błoto przyniesione z zewnątrz i inne zanieczyszczenia to tylko niektóre potencjalne źródła nieprzyjemnej woni w aucie. W tej kategorii każdy z Państwa znajdzie odpowiedni neutralizator zapachu do pojazdu, którym na co dzień się porusza.

Neutralizator zapachu do samochodu – przeznaczenie

Istnieje wiele źródeł nieprzyjemnych zapachów w autach. Neutralizator zapachu w samochodzie pozwala między innymi pozbyć się z wnętrza woni dymu tytoniowego. Jeśli wraz z nami autem podróżują czworonożni pupile, receptą na odświeżenie wnętrza również jest neutralizator zapachu do auta. Zawodowi kierowcy przewożą w swoich samochodach rozmaite towary. Żywność, substancje chemiczne czy też materiały budowlane nie zawsze pachną przyjemnie. Taksówkarze dbają nie tylko o własny komfort, ale również przyjemne wrażenia swoich klientów. Poza tym zdarza się, że we wnętrzu pojazdu wyleje nam się jakiś płyn. Wówczas nie zawsze wystarczy jedynie pozbyć się zabrudzenia. Neutralizator zapachu do samochodu pomoże usunąć nieprzyjemną woń związaną z tym zdarzeniem.

Neutralizator zapachu do pojazdu – rodzaje

Każdy neutralizator zapachu w samochodzie, dostępny w naszej ofercie działa nieco inaczej. Proponujemy Państwu między innymi penetratory do rozpylania, produkty w sprayu, a także płyny i koncentraty do napełniania urządzeń, typu Car Mist. Te ostatnie, dyfuzory zasilane elektrycznie, dbają o aromat panujący w aucie na bieżąco. Dostępne do ich napełniania koncentraty występują w różnych przyjemnych wersjach zapachowych. W naszej ofercie znajdą Państwo także specjalny neutralizator zapachu do pojazdu, przeznaczony do usuwania woni ropy i benzyny, a przy okazji również smarów i dymu tytoniowego. Polecamy również neutralizator zapachu do auta w formie kartridża do użytku doraźnego.

Nie tylko neutralizator zapachu w samochodzie – przydatne urządzenia

Dla klientów biznesowych i zawodowych kierowców przygotowaliśmy nie tylko neutralizatory zapachów w aucie. Warto postawić na profesjonalne urządzenie usuwające nieprzyjemne zapachy, przeznaczone między innymi do wykładzin i tapicerki samochodowej. Jeśli nie potrzebują go Państwo na co dzień, w naszym sklepie istnieje również opcja wypożyczenia tego typu sprzętu.