• Zwierzęta

  Zwierzęta

  Zapomnij o nieprzyjemnym zapachu po twoim zwierzaku
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 22 elementów
 • Prosty i przyjazny środowisku sposób usuwania psich odchodów.

  13,00 zł
 • Super moc 21 LED UV w poręcznej latarce

  55,00 zł
 • Skuteczny.Bezpieczny.Trwały

  39,00 zł
 • PowAir Penetrator - Uniwersalny, Skuteczny o odświeżającym zapachu owoców

  54,00 zł
 • ONA PŁYN - Wszechstronny. Praktyczny. Potężny. 

  88,00 zł
 • Zapachy odświeżająco-owocowe

  37,00 zł
 • W zestawie  TANIEJ 

  70,00 zł 80,00 zł
  Obniżka!
 • ONA ŻEL Skutecznie. Długo. Mocno. 

  45,00 zł
 • ONA ŻEL Skutecznie. Długo. Mocno.

  79,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 22 elementów

Neutralizatory zapachu – psy, koty i inne zwierzęta

Wielu Polaków nie wyobraża sobie życia bez domowych pupili, przede wszystkim psów i kotów. Nasi czworonożni przyjaciele oprócz zabawy i radości niestety wnoszą do naszego otoczenia również nieprzyjemne zapachy. Na szczęście wiele spośród dostępnych u nas produktów doskonale sprawdza się jako neutralizator zapachu psa lub kota. Chociaż nasi podopieczni są nauczeni załatwiania potrzeb fizjologicznych na zewnątrz lub w kuwecie, zdarzają się przykre niespodzianki. Wówczas neutralizator zapachu moczu to wręcz obowiązkowe narzędzie. Zwłaszcza, gdy chcemy unikać w przyszłości podobnych przygód.

Neutralizator zapachu psa lub kota

Które produkty dostępne w naszej ofercie doskonale sprawdzają się jako neutralizator zapachu kota lub psa? Do tych celów szczególnie polecamy specjalne penetratory złożone nawet z kilkudziesięciu olejków eterycznych i posiadające specjalną formułę do usuwania przykrych zapachów pochodzenia organicznego. Taki neutralizator zapachu psa lub kota radzi sobie z powierzchniami, takimi jak dywany, odzież, drewniane meble, parkiety oraz beton. W ofercie posiadamy także preparaty w sprayu, zaprojektowane specjalnie z myślą o zwierzętach. Taki neutralizator zapachu psa przeznaczony jest miedzy innymi do odświeżania legowiska, zaś w przypadku kotów sprawdzi się również, jako neutralizator zapachu do kuwety. Polecamy także produkty w formie bloków oraz specjalne dyspensery. Dzięki nim woni naszych milusińskich nie będziemy odczuwać na co dzień.

Neutralizator zapachu moczu

Neutralizator zapachu moczu psa lub neutralizator zapachu moczu kota to produkty, które doskonale radzą sobie z najbardziej przykrymi skutkami zamieszkiwania pod jednym dachem z czworonogiem. Wiele z naszych produktów uniwersalnych lub skierowanych do właścicieli zwierząt, posiada skład idealnie usuwający zapachowe ślady zwierzęcego moczu. Wystarczy rozpylić w domu jeden z tego typu preparatów.

Pozostałe przydatne produkty dla właścicieli zwierząt

W naszym sklepie znajdą Państwo więcej niż skuteczny neutralizator zapachu moczu zwierzęcego. Właścicielom czworonogów polecamy między innymi detektory plam moczu, pozwalające działać precyzyjnie i skutecznie. Są one dostępne także w zestawach z odpowiednim penetratorem. Z kolei etui z torebkami na psie odchody to bardzo przydatne akcesorium w trakcie spacerów z czworonogiem, a w razie przykrej niespodzianki pomoże nam uratować sytuację wewnątrz mieszkania. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami działania naszych produktów.