• Skuteczne neutralizatory zapachów dla zwierząt

  Zwierzęta

  Zapomnij o nieprzyjemnym zapachu po twoim zwierzaku
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów
 • Neutralizator zapachów pozostawionych po naszych zwierzakach.

  54,00 zł
 • Neutralizator AS to BEZPIECZNY dla twojego zwierzaka neutralizator zapachów. Dzięki swej SKUTECZNOŚCI, wszechstronności oraz SZYBKOŚCI działania jest najskuteczniejszym tego typu produktem na rynku.  AS jest neutralizatorem specjalnie dedykowanym dla usuwania zapachu moczu oraz innych zwierzęcych zapachów. Posiada właściwości myjące i zniechęcające do...

  38,00 zł
 • PowAir płyn - Owocowa potega neutralizacji zapachów Koncentrat do zastosowania bezpośrednio na meble, ściany i podłogi. Dostępny w trzech owocowych zapachach.

  88,00 zł
 • ABSOLUTNY HIT !!!! PowAir Penetrator - Uniwersalny, Skuteczny o odświeżającym zapachu owocowo/cytusowym. Wszechstronny preparat do pryskania na większości powierzchni. Tu o pojemności 1 litra RÓWNIEŻ ze spryskiwaczem.

  88,00 zł
 • ONA PŁYN - Wszechstronny. Praktyczny. Potężny.  NAJSKUTECZNIEJSZY I NAJLEPSZY koncentrat neutralizatora zapachów na Świecie. Od 1997 roku absolutny lider sprzedaży. Płyn do zastosowania przy najtrudniejszych zapachach takich jak kwas masłowy, ksylolit itd. Żaden smród nie ma szans. GWARANTOWANE

  88,00 zł
 • PowAir Spray - Błyskawicznie. Wygodnie. Pewnie o zapachach owocowych Mały rozmiar oraz aluminiowa butelka pozwala zabrać i użyć spray wszędzie a precyzyjny aplikator w postaci atomizera pozwoli na precyzyjną aplikację neutralizatora. Aluminiowa butelka! - czy konkurencja też tak szanuje swój produkt? Usuwa KAŻDY zapach z GWARANCJĄ!

  36,00 zł
 • Ona Spray - Błyskawicznie. Wygodnie. Pewnie.  Mały rozmiar oraz aluminiowa butelka pozwala zabrać i użyć spray wszędzie a precyzyjny aplikator w postaci atomizera pozwoli na precyzyjną aplikację neutralizatora. Aluminiowa butelka! - czy konkurencja też tak szanuje swój produkt? Usuwa KAŻDY zapach z GWARANCJĄ!

  38,00 zł
 • ABSOLUTNY HIT !!!! PowAir Penetrator - Uniwersalny, Skuteczny o odświeżającym zapachu owocowo/cytusowym. Wszechstronny preparat do pryskania na większości powierzchni. Skuteczność GWARANTOWANA!

  54,00 zł
 • Super moc 51 LED UV w poręcznej latarce

  45,00 zł
 • POWAIR BLOCK - Długo. Skutecznie. Wszędzie. O zapachach owocowych Mały blok duże możliwości - neutralizator w postaci stałej (przypominającej blok woskowy), która pozwoli postawić neutralizator w zasadzie wszędzie od ubikacji przez samochód, kajutę jachtu czy w samolocie! Odpowiednio dobrany do wielkości pomieszczenia usunie KAŻDY zapach z GWARANCJĄ!

  44,00 zł
 • ONA BLOCK - Długo. Skutecznie. Wszędzie. Mały blok duże możliwości - neutralizator w postaci stałej (przypominającej blok woskowy), która pozwoli postawić neutralizator w zasadzie wszędzie od ubikacji przez samochód, kajutę jachtu czy w samolocie! Odpowiednio dobrany do wielkości pomieszczenia usunie KAŻDY zapach z GWARANCJĄ!

  44,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów

Neutralizatory zapachu – psy, koty i inne zwierzęta.

Pochłaniacze Zapachów zwierzęcych 

Wielu Polaków nie wyobraża sobie życia bez domowych pupili, przede wszystkim psów i kotów. Nasi czworonożni przyjaciele oprócz zabawy i radości niestety wnoszą do naszego otoczenia również nieprzyjemne zapachy. Na szczęście wiele spośród dostępnych u nas produktów doskonale sprawdza się jako neutralizator zapachu psa lub kota. Chociaż nasi podopieczni są nauczeni załatwiania potrzeb fizjologicznych na zewnątrz lub w kuwecie, zdarzają się przykre niespodzianki. Wówczas neutralizator zapachu moczu to wręcz obowiązkowe narzędzie. Zwłaszcza, gdy chcemy unikać w przyszłości podobnych przygód.

Neutralizator zapachu psa lub kota

Które produkty dostępne w naszej ofercie doskonale sprawdzają się jako neutralizator zapachu kota lub psa? Do tych celów szczególnie polecamy specjalne penetratory złożone nawet z kilkudziesięciu olejków eterycznych i posiadające specjalną formułę do usuwania przykrych zapachów pochodzenia organicznego. Taki neutralizator zapachu psa lub kota radzi sobie z powierzchniami, takimi jak dywany, odzież, drewniane meble, parkiety oraz beton. W ofercie posiadamy także preparaty w sprayu, zaprojektowane specjalnie z myślą o zwierzętach. Taki neutralizator zapachu psa przeznaczony jest miedzy innymi do odświeżania legowiska, zaś w przypadku kotów sprawdzi się również, jako neutralizator zapachu do kuwety. Polecamy także produkty w formie bloków oraz specjalne dyspensery. Dzięki nim woni naszych milusińskich nie będziemy odczuwać na co dzień.

Neutralizator zapachu moczu

Neutralizator zapachu moczu psa lub neutralizator zapachu moczu kota to produkty, które doskonale radzą sobie z najbardziej przykrymi skutkami zamieszkiwania pod jednym dachem z czworonogiem. Wiele z naszych produktów uniwersalnych lub skierowanych do właścicieli zwierząt, posiada skład idealnie usuwający zapachowe ślady zwierzęcego moczu. Wystarczy rozpylić w domu jeden z tego typu preparatów.

Pozostałe przydatne produkty dla właścicieli zwierząt

W naszym sklepie znajdą Państwo więcej niż skuteczny neutralizator zapachu moczu zwierzęcego. Właścicielom czworonogów polecamy między innymi detektory plam moczu, pozwalające działać precyzyjnie i skutecznie. Są one dostępne także w zestawach z odpowiednim penetratorem. Z kolei etui z torebkami na psie odchody to bardzo przydatne akcesorium w trakcie spacerów z czworonogiem, a w razie przykrej niespodzianki pomoże nam uratować sytuację wewnątrz mieszkania. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami działania naszych produktów.