Recenzje

Neutralizator zapachów dla zwierząt AS

 • Koszty wysyłki: 9,99 złotych
 • Czas dostawy: 24 godziny
Cena:

38,00 zł

szt.

Neutralizator AS to BEZPIECZNY dla twojego zwierzaka neutralizator zapachów. Dzięki swej SKUTECZNOŚCI, wszechstronności oraz SZYBKOŚCI działania jest najskuteczniejszym tego typu produktem na rynku. 

AS jest neutralizatorem specjalnie dedykowanym dla usuwania zapachu moczu oraz innych zwierzęcych zapachów. Posiada właściwości myjące i zniechęcające do dalszego znaczenia terenu.

Więcej szczegółów

   

Założę się, że doskonale wiesz, jak silnie drazniące są zapachy pozostawione przez zwierzęta domowe. Smród kociego moczu należy do tych najbardziej nieprzyjemnych i trudnych do usunięcia. Przykra woń z psiego posłania czy klatki chomika, świnki morskiej, ptaszków i innych małych pupili roznosi sie po całym mieszkaniu błyskawicznie. Nawet maksymalna dbałość o czystość legowiska, klatki i kuwety nie zapobiegnie powstawaniu niemiłego zapachu.

Masz w domu zwierzeta i... i to czuć! 


Neutralizator zapachów pozwierzecych AS to doskonały produkt, który sprawi, że posiadanie zwierzat w domu wcale nie musi byc kłopotliwe. AS działa natychmiast, uwalniajac pomieszczenie od brzydkiego zapachu. 


Sposób uzycia: Oczyść zabrudzone miejsce. Rozpyl neutralizator równomiernie na całej powierzchni i pozostaw do wyschniecia.

Czynność powtarzaj 3 do 7 dni.

Możesz równiez rozpylic go w powietrzu.

Pojemność 500 ml, 2 litry, 5 litrów

Zapach: Fresh Fragrance (świeży zapach)

Neutralizator nie przykrywa ładną woną, brzydkiej lecz ją kompletnie usuwa z powietrza. 
AS jest w pełni ekologicznym produktem. Możesz stosować go w obecności dzieci.

Bez obaw spryskuj nim miejsca, gdzie przebywają zwierzęta.

Nie pozostawia zadnych plam na spryskiwanych powierzchniach (betonie, ubraniach, meblach,

wykladzinie, panelach,  na scianach, itd. Jednak zawsze zalecamy test w mało widocznym miejscu)
                                                        

AS - działa natychmiast uwalniając pomieszczenie od przykrego zapachu.

Gwarancja skuteczności lub zwrot kosztów zakupu.

AS jest neutralizatorem specjalnie dedykowanym dla usuwania zapachu moczu oraz innych

zwierzęcych zapachów. Posiada właściwości myjące i zniechęcające do dalszego znaczenia terenu.

Skład/informacja o składnikach:

Produkt nie zawiera w swoim składzie komponentów niebezpiecznych w stężeniach wymagających uwzględniania w karcie oraz takich, dla których ustalono najwyższe dopuszczalne stężenia w środowisku pracy na poziomie Wspólnoty. 

Pobierz kartę charakterystyki neutralizatora ASOceń 
2021-01-20

Rewelacyjny płyn

Mam w domu dwa niesforne pieski i as zdecydowanie radzi sobie z neutralizacją zapachu moczu. Polecam!

  Oceń 
  2020-01-24

  Rewelacja

  Udało się odratować nasz zasikany dywan. Produkt świetny!

   Oceń 
   2019-10-29

   Polecam!!

   Naprawdę świetny produkt! Polecam również sprzedawce- świetny kontakt. Wysyłka również OK.

    Oceń 
    2019-05-15

    AS

    Genialnie radzi sobie z tym co pozostawia po sobie nasz kotka

     Oceń 
     2019-03-08

     Rewelacja

     Bardzo korzystna cena, a produkt najwyższej klasy. Polecam

      Oceń 
      2019-03-07

      Prawdziwy AS wśród neutralizatorów

      Prawdziwy AS wśród neutralizatorów!

       Oceń 
       2017-02-20

       AS neutralizator

       Skuteczny preparat na wymiociny mojego psa. Polecam

        Oceń 
        2016-12-22

        Tani i działa!!!

        Super neutralizator w akceptowalnej cenie u mnie usunął smród moczu kocura z kanapy i wykładziny, które mimo prania i pryskania jakimś ekodorem po prostu śmierdziały. Zapach taki świeży jak dla mnie trochę za mocny.

         Oceń 
         2016-11-25

         Skuteczny

         Dziękuję za szybką przesyłkę, wzięliśmy na przechowanie kota od sąsiadki i chyba nie bardzo spodobał mu się tymczasowy dom co wyraził obsikiwaniem czego się da..... Po trzy krotnym spryskaniu pozbyliśmy sie przykrego zapachu moczu. Z czystym sercem mogę polecić bo działa skutecznie.

          Oceń 
          2016-10-05

          AS

          AS jest g e n i a l n y a w dodatku ładnie pachnie, nareszcie nie czuje tego wstrętnego zapachu moczu mojej kochanej kotki. Paczka dostarczona bardzo szybko w dodatku z miłym gratisem.Polecam

           Oceń 
           2015-03-05

           As Kot

           Działa! Nowa kanapa nie do końca się spodobała kotce, co dobitnie wyraziła. I to nie raz, pomimo prób pozbycia się zapachu domowymi sposobami. Zaryzykowałam As Kot dzięki pozytywnym opiniom w necie - nie dość, że pozbyłam się nieprzyjemnego zapachu, to kotka nie ponawiała już prób znaczenia. Środek nie odbarwił obicia, ani zostawił plam. Szczerze polecam!

            Napisz swoją opinię!

            Napisz opinię

            Neutralizator zapachów dla zwierząt AS

            Neutralizator zapachów dla zwierząt AS

            Neutralizator AS to BEZPIECZNY dla twojego zwierzaka neutralizator zapachów. Dzięki swej SKUTECZNOŚCI, wszechstronności oraz SZYBKOŚCI działania jest najskuteczniejszym tego typu produktem na rynku. 

            AS jest neutralizatorem specjalnie dedykowanym dla usuwania zapachu moczu oraz innych zwierzęcych zapachów. Posiada właściwości myjące i zniechęcające do dalszego znaczenia terenu.

            ZADAJ PYTANIE NASZEMU DORADCY:

            * (Wymagane punkty aby być powiadomionym, gdy odpowiedź będzie dostępna) Wyślij zapytanie

            Wszędzie tam gdzie są zwierzęta.

            Usuwa zapach min.:

            • Moczu kociego
            • Zapachu z posłania
            • Odchodów zwierzęcych
            • i wszystkie inne zwierzęce zapachy.

            Zapach moczu:
             Z podłogi,ściany lub innej twardej powierzchni usuwamy poprzez obfity natrysk neutralizatora po uprzednim oczyszczeniu wodą z detergentem.
            Neutralizator rozpryskujemy w miejscu zabrudzonym jak również około 20cm dookoła plamy jest to bardzo istotne.Czynność powtarzamy od 3 do 7 dni.
             Do odnalezienia wszystkich posikanych miejsc zalecamy użyć detektor uv led Powair.
             Z tapicerek, materacy (materiałowych) usuwamy najpierw wodą z detergentem po czym bardzo obficie spryskujemy miejsce zasikane plus około 20cm dookoła i pozostawiamy do wyschnięcia,
             czynność powtarzamy minimum 7 dni. Wspaniałe efekty w takim przypadku daje wtryskiwanie neutralizatora za pomocą strzykawki w wewnętrzne warstwy w miejsca zasikane .

            ONA i PowAir to najskuteczniejsze na świecie neutralizatory zapachów, dlaczego?

            W ONA i PowAir produkty neutralizujące zapach składają się z wielu składników reprezentujących kilka związków chemicznych, oferując różne funkcje, zarówno strukturalne i chemiczne. Technologia ONA i PowAir została zainicjowana ponad 25 lat temu. Naukowiec, który wynalazł ONA i PowAir zafascynował się gdy zauważył, że rozproszone terpeny zmniejszają emisję niechcianych zapachów. Zainspirowany tym stwierdzeniem przeprowadził badania, które wykazały że zapach został usunięty na trwale czyli zneutralizowany. Wynikiem badań był zestaw specjalistycznych preparatów, które neutralizują szeroki zakres organicznych i nieorganicznych problemów z przykrym zapachem - skutecznie, efektywnie i trwale. Preparaty ONA i PowAir zostały naukowo opracowane, aby być bezpieczne dla środowiska. ONA i PowAir produkowane są pod ścisłą kontrolą jakości, aby zapewnić bezpieczny i nietoksyczny produkt. Zastosowane składniki są ogólnie uważane za bezpieczne i są powszechnie stosowane w przemyśle spożywczym i kosmetycznym .


            Terpeny

            Terpeny są szeroko rozpowszechnione w przyrodzie, zwłaszcza w roślinach, są to składniki olejków eterycznych. Wiele terpenów to węglowodory i związki zawierające tlen, takie jak alkohole, aldehydy lub ketony (terpenoidy). Ich budowa to blok izoprenowy węglowodór, CH2 = C (CH3) -CH = CH21. ,

            CHARAKTERYSTYKA terpenow

            Terpeny mają antybakteryjne, przeciwgrzybicze i antyseptyczne właściwości.Terpeny mają właściwości dotleniające (zwiększa poziom tlenu). Gdy są rozpraszane do środowiska, naukowo stwierdzono zmniejszenie ilości substancji chemicznych i bakterii w powietrzu. Charakterystyka terpenow - albo niszczą cząsteczki zapachów lub przemianiają go na bardziej akceptowalney poziom.


            ONA i PowAir - mechanizmy działania

            Istnieją trzy mechanizmy działania, które mogą występować, w oparciu o fizyczną i chemiczną naturę każdego terpenu i substancji czynnej w stosunku do organicznych i nieorganicznych związków lotnych.

             Adsorpcja - Wszystkie LZO oraz związki zapachowe mają współczynnik rozpuszczalności w składnikach aktywnych ONA i PowAir. Rozpuszczalność ta umożliwia związkowi VOC rozpuszczenie się w obecności ONA i PowAir, w odniesieniu do emisji produktu, temperatury, pH i ciśnienia otoczenia.

            Działanie: Zbiera i trzyma cząsteczki (gazu lub pary) na powierzchni ciała stałego

            Absorpcja - aktywne cząsteczki w ONA i PowAir  będą przyciągać lub stykać się z niskiej masy cząsteczkami związków lotnych (VOC). LZO wejdzie w więź ze składnikami aktywnymi ONA i PowAir by wyeliminować nieprzyjemne zapachy.

            Działanie : Wchłania wszystkie cząsteczki.

            Reakcja chemiczna (The Pairs Theory2) - Polega to na trwałym związaniu pachnącej cząsteczki (VOC) i składników aktywnych Ona i PowAir. Mechanizm ten przekształca cząsteczki przykrego zapachu i w wyniku tego zapach zanika.

            Podczas neutralizacji zapachu różne mechanizmy mogą być użyte przez jedną reakcję, pojedyńczo, albo jako mieszaniny każdego z tych trzech. Najważniejsze jest to ONA i PowAir nie są odświeżaczami i nie maskują przykrego zapachu, ale oferują bezpieczny i skuteczny sposób, aby trwale i skutecznie go wyeliminować.

            NEUTRALIZATORY ONA I POWAIR TO NAJLEPSZE NEUTRALIZATORY NA ZIEMI - GWARANTOWANE.

            Produkty powiązane