Recenzje

Detektor plam moczu UV 51LED

POW51

 • Koszty wysyłki: 9,99 złotych
 • Czas dostawy: 24 godziny
Cena:

45,00 zł

szt.

Super moc 51 LED UV w poręcznej latarce

Więcej szczegółów

   

Detektor przeznaczony jest do lokalizowania plam po moczu. Zdarza się że czujesz smród moczu po swoim zwierzaku i nie wiesz skąd się wydobywa? - PowAir detektor pomoże ci skutecznie i szybko odnaleźć miejsca zabrudzone.

Co wyróżnia nasz detektor od konkurencji?

 • 51 Super jasnych diod UV   SUPER BRIGHT™
 • OBUDOWA Z ALUMINIUM LOTNICZEGO
 • Antywstrząsowy włącznik
 • do 7 godzin pracy na bateriach

51 Diod w naszym detektorze pozwoli na pracę na stojąco przy modelach  z mniejszą ilością diod musisz klęczeć.

NAJMOCNIEJSZY DETEKTOR PowAir to oryginalny firmowy produkt zaprojektowany w Kanadzie i wyprodukowany z najlepszej jakości materiałów oraz wysokiej jakości lotniczego aluminum.

Latarki PowAir są oficjalnie używane przez służby Kanadyjskie takie jak Policja, Straż Pożarna czy Agencje Detektywistyczne.

Jak działa detektor?

Silny strumień światła UV podświetla  istniejące w urynie sole mineralne,

które zaczynają świecić na kolor złóto/zielony dzięki czemu łatwo znajdziemy źródło nieprzyjemnego zapachu.


Do usunięcia zapachu moczu i innych wydzielin polecamy neutralizator PENETRATOR dostępny TU

 

Latarka 51 Super jasnych diod LED.

Silny strumień światła UV podświetla bursztyn lub środek kontrastowy dodany do układy klimatyzacji oraz istniejące w urynie sole mineralne, które zaczynają świecić na kolor żółto/zielony.

 • Wymagane baterie: 3x AA (LR6) - brak  w zestawie
 • Kolor: czarny
 • Waga: 155g (bez baterii)
 • Rozmiar: 14.5 x 5.3 x 3.4 cm
 • 15 Watt
 • 65 LumenOceń 
2020-09-03

Rewelacja!

Chociaż nie zawsze widać wszystkie plamy, zwłaszcza te świeżutkie, to jednak wykrywalność jest naprawdę bardzo wysoka - genialny wynalazek do weryfikacji plam moczu, zwłaszcza kiedy czuć, że kot zaznaczył, ale nie wiadomo gdzie jest źródło zapachu.

  Oceń 
  2020-02-20

  polecam

  Bardzo sprawna wysyłka

   Oceń 
   2020-01-29

   OK

   Transakcja przebiegła bardzo szybko i pomyślnie. Polecam produkt oraz sprzedawcę.

    Oceń 
    2019-12-03

    OK

    Ok transakcja i produkt

     Oceń 
     2019-05-30

     Działa

     Latarka naprawdę znajduje plamy po moczu mojego kota. OK

      Napisz swoją opinię!

      Napisz opinię

      Detektor plam moczu UV 51LED

      Detektor plam moczu UV 51LED

      Super moc 51 LED UV w poręcznej latarce

      ZADAJ PYTANIE NASZEMU DORADCY:

      * (Wymagane punkty aby być powiadomionym, gdy odpowiedź będzie dostępna) Wyślij zapytanie

      PowAir detektor  pomoże ci skutecznie i szybko odnaleźć bursztyn, sprawdzić szczelność klimatyzacji, odnaleźć plamy moczu czy sprawdzić oryginalność banknotów.

      Plamy moczu

      Bursztyn

      ONA i PowAir to najskuteczniejsze na świecie neutralizatory zapachów, dlaczego?

      W ONA i PowAir produkty neutralizujące zapach składają się z wielu składników reprezentujących kilka związków chemicznych, oferując różne funkcje, zarówno strukturalne i chemiczne. Technologia ONA i PowAir została zainicjowana ponad 25 lat temu. Naukowiec, który wynalazł ONA i PowAir zafascynował się gdy zauważył, że rozproszone terpeny zmniejszają emisję niechcianych zapachów. Zainspirowany tym stwierdzeniem przeprowadził badania, które wykazały że zapach został usunięty na trwale czyli zneutralizowany. Wynikiem badań był zestaw specjalistycznych preparatów, które neutralizują szeroki zakres organicznych i nieorganicznych problemów z przykrym zapachem - skutecznie, efektywnie i trwale. Preparaty ONA i PowAir zostały naukowo opracowane, aby być bezpieczne dla środowiska. ONA i PowAir produkowane są pod ścisłą kontrolą jakości, aby zapewnić bezpieczny i nietoksyczny produkt. Zastosowane składniki są ogólnie uważane za bezpieczne i są powszechnie stosowane w przemyśle spożywczym i kosmetycznym .


      Terpeny

      Terpeny są szeroko rozpowszechnione w przyrodzie, zwłaszcza w roślinach, są to składniki olejków eterycznych. Wiele terpenów to węglowodory i związki zawierające tlen, takie jak alkohole, aldehydy lub ketony (terpenoidy). Ich budowa to blok izoprenowy węglowodór, CH2 = C (CH3) -CH = CH21. ,

      CHARAKTERYSTYKA terpenow

      Terpeny mają antybakteryjne, przeciwgrzybicze i antyseptyczne właściwości.Terpeny mają właściwości dotleniające (zwiększa poziom tlenu). Gdy są rozpraszane do środowiska, naukowo stwierdzono zmniejszenie ilości substancji chemicznych i bakterii w powietrzu. Charakterystyka terpenow - albo niszczą cząsteczki zapachów lub przemianiają go na bardziej akceptowalney poziom.


      ONA i PowAir - mechanizmy działania

      Istnieją trzy mechanizmy działania, które mogą występować, w oparciu o fizyczną i chemiczną naturę każdego terpenu i substancji czynnej w stosunku do organicznych i nieorganicznych związków lotnych.

       Adsorpcja - Wszystkie LZO oraz związki zapachowe mają współczynnik rozpuszczalności w składnikach aktywnych ONA i PowAir. Rozpuszczalność ta umożliwia związkowi VOC rozpuszczenie się w obecności ONA i PowAir, w odniesieniu do emisji produktu, temperatury, pH i ciśnienia otoczenia.

      Działanie: Zbiera i trzyma cząsteczki (gazu lub pary) na powierzchni ciała stałego

      Absorpcja - aktywne cząsteczki w ONA i PowAir  będą przyciągać lub stykać się z niskiej masy cząsteczkami związków lotnych (VOC). LZO wejdzie w więź ze składnikami aktywnymi ONA i PowAir by wyeliminować nieprzyjemne zapachy.

      Działanie : Wchłania wszystkie cząsteczki.

      Reakcja chemiczna (The Pairs Theory2) - Polega to na trwałym związaniu pachnącej cząsteczki (VOC) i składników aktywnych Ona i PowAir. Mechanizm ten przekształca cząsteczki przykrego zapachu i w wyniku tego zapach zanika.

      Podczas neutralizacji zapachu różne mechanizmy mogą być użyte przez jedną reakcję, pojedyńczo, albo jako mieszaniny każdego z tych trzech. Najważniejsze jest to ONA i PowAir nie są odświeżaczami i nie maskują przykrego zapachu, ale oferują bezpieczny i skuteczny sposób, aby trwale i skutecznie go wyeliminować.

      NEUTRALIZATORY ONA I POWAIR TO NAJLEPSZE NEUTRALIZATORY NA ZIEMI - GWARANTOWANE.