Recenzje

PowAir Urine&Odour - Na mocz i odchody

 • Koszty wysyłki: 9,99 złotych
 • Czas dostawy: 24 godziny
Cena:

54,00 zł

szt.

Neutralizator zapachów pozostawionych po naszych zwierzakach.

Więcej szczegółów

   

PowAir URINE to neutralizator XXI wieku bezpiecznie eliminuje  zapachy i plamy moczu zwierząt i ludzi z materiałów takich jak: dywany, meble, ubrania oraz twarde powierzchnie jak drewno lub beton.

Potrójne działanie neutralizatora z 40 olejkami eterycznymi oraz enzymatyczna formuła, nie ma sobie równych pod względem jakości i wydajności.

Gwarantowane - PowAir absorbuje się na każdej powierzchni w celu wyeliminowania zapachu u jego źródła.

Spray PowAir Urine jest stworzony do usuwania zapachu moczu, pomaga również oczyszczać plamy i zapachy zwierząt domowych, w tym mocz, kał, wymiociny, feromony uwięzione w dywanach i tapicerce.

Likwiduje natychmiast smród:

 • Odchodów zwierzęcych i ludzkich
 • Padliny
 • Wymiocin
 • feromonów zwierzęcych

Spray zawiera wysoko wydajne enzymy drobnoustrojowe. Enzymy te eliminują feromony z moczu zwierząt, aby zapobiec znakowaniu tych miejsc przez zwierzęta.

Gwarancja skuteczności lub zwrot kosztów zakupu !

Zapach: Owocowa nuta.

Pojemność: 464 ml.

Ze spryskiwaczem.

Lub 922ml. Uzupełnienie (spryskiwacz gratis)

Nazwa produktu: PowAir Urine&Odour
Kod produktu: PEN
Rodzaj produktu:  Emulsja wodna z materiałów organicznych
Grupa związków chemicznych:  Mieszanina terpenoidów i powiązanych związków chemicznych

Zastosowanie:  Neutralizator zapachu moczu

Klasa wg klasyfikacja produktów niebezpiecznych: Brak

POBIERZ KARTĘ CHARAKTERYSTYKI POWAIR

eco_maly.jpgOceń 
2021-01-20

Polecam

Polecam ten płyn. Nigdy nie spotkałam się z lepszym preparatem, który usuwa zapach moczu i nie tylko. Przesyłka błyskawiczna!

  Oceń 
  2020-11-18

  DZIAŁA!

  Płyn rewelacja. Usunął zapach po moich kotkach, które nie zawsze trafiają do kuwety :) Polecam!

   Oceń 
   2020-10-29

   mocz

   Efekt już od pierwszego zastosowania. Produkt naprawdę skuteczny i godny polecenia!

    Oceń 
    2020-10-23

    super

    Rewelacja! Mamy w domu szczeniaczka (czego się nie robi dla dzieci :)). Zapach moczu był okropny, nie dało się wytrzymać w domu. powair po prostu jest naszym zbawieniem!

     Napisz swoją opinię!

     Napisz opinię

     PowAir Urine&Odour - Na mocz i odchody

     PowAir Urine&Odour - Na mocz i odchody

     Neutralizator zapachów pozostawionych po naszych zwierzakach.

     ZADAJ PYTANIE NASZEMU DORADCY:

     * (Wymagane punkty aby być powiadomionym, gdy odpowiedź będzie dostępna) Wyślij zapytanie


     Zapach moczu:
      Z podłogi,ściany lub innej twardej powierzchni usuwamy poprzez obfity natrysk neutralizatora po uprzednim oczyszczeniu wodą z detergentem.
     Neutralizator rozpryskujemy w miejscu zabrudzonym jak również około 20cm dookoła plamy jest to bardzo istotne.Czynność powtarzamy od 3 do 7 dni. Świetne efekty można uzyskać przykrywając miejsce neutralizowane folią aby czasowo ograniczyć parowanie neutralizatora, sprawdza sie to jednak tylko w przypadku neutralizacji zapachu na małych powierzchniach po naszych zwierzakach lub wymiocinach.

     Meble ze skóry -
      Do odnalezienia wszystkich posikanych miejsc zalecamy użyć detektor uv led Powair.

      Z tapicerek, materacy (materiałowych) usuwamy najpierw wodą z detergentem po czym bardzo obficie spryskujemy miejsce zasikane plus około 20cm dookoła i pozostawiamy do wyschnięcia,
      czynność powtarzamy minimum 7 dni.

     Wspaniałe efekty w takim przypadku daje wtryskiwanie neutralizatora za pomocą strzykawki w wewnętrzne warstwy w miejsca zasikane .

     PowAir działa w 100% a jeśli uważasz, że działa słabo to świadczy o zbyt małej jego ilości w powietrzu, należy raz jeszcze wypryskać powietrze oraz/i tapicerki, wykładziny itp.

     U osób wrażliwych na zapachy (np. Kobiety w ciąży) zalecamy wietrzenie na przemian z neutralizacją.

     ONA i PowAir to najskuteczniejsze na świecie neutralizatory zapachów, dlaczego?

     W ONA i PowAir produkty neutralizujące zapach składają się z wielu składników reprezentujących kilka związków chemicznych, oferując różne funkcje, zarówno strukturalne i chemiczne. Technologia ONA i PowAir została zainicjowana ponad 25 lat temu. Naukowiec, który wynalazł ONA i PowAir zafascynował się gdy zauważył, że rozproszone terpeny zmniejszają emisję niechcianych zapachów. Zainspirowany tym stwierdzeniem przeprowadził badania, które wykazały że zapach został usunięty na trwale czyli zneutralizowany. Wynikiem badań był zestaw specjalistycznych preparatów, które neutralizują szeroki zakres organicznych i nieorganicznych problemów z przykrym zapachem - skutecznie, efektywnie i trwale. Preparaty ONA i PowAir zostały naukowo opracowane, aby być bezpieczne dla środowiska. ONA i PowAir produkowane są pod ścisłą kontrolą jakości, aby zapewnić bezpieczny i nietoksyczny produkt. Zastosowane składniki są ogólnie uważane za bezpieczne i są powszechnie stosowane w przemyśle spożywczym i kosmetycznym .


     Terpeny

     Terpeny są szeroko rozpowszechnione w przyrodzie, zwłaszcza w roślinach, są to składniki olejków eterycznych. Wiele terpenów to węglowodory i związki zawierające tlen, takie jak alkohole, aldehydy lub ketony (terpenoidy). Ich budowa to blok izoprenowy węglowodór, CH2 = C (CH3) -CH = CH21. ,

     CHARAKTERYSTYKA terpenow

     Terpeny mają antybakteryjne, przeciwgrzybicze i antyseptyczne właściwości.Terpeny mają właściwości dotleniające (zwiększa poziom tlenu). Gdy są rozpraszane do środowiska, naukowo stwierdzono zmniejszenie ilości substancji chemicznych i bakterii w powietrzu. Charakterystyka terpenow - albo niszczą cząsteczki zapachów lub przemianiają go na bardziej akceptowalney poziom.


     ONA i PowAir - mechanizmy działania

     Istnieją trzy mechanizmy działania, które mogą występować, w oparciu o fizyczną i chemiczną naturę każdego terpenu i substancji czynnej w stosunku do organicznych i nieorganicznych związków lotnych.

      Adsorpcja - Wszystkie LZO oraz związki zapachowe mają współczynnik rozpuszczalności w składnikach aktywnych ONA i PowAir. Rozpuszczalność ta umożliwia związkowi VOC rozpuszczenie się w obecności ONA i PowAir, w odniesieniu do emisji produktu, temperatury, pH i ciśnienia otoczenia.

     Działanie: Zbiera i trzyma cząsteczki (gazu lub pary) na powierzchni ciała stałego

     Absorpcja - aktywne cząsteczki w ONA i PowAir  będą przyciągać lub stykać się z niskiej masy cząsteczkami związków lotnych (VOC). LZO wejdzie w więź ze składnikami aktywnymi ONA i PowAir by wyeliminować nieprzyjemne zapachy.

     Działanie : Wchłania wszystkie cząsteczki.

     Reakcja chemiczna (The Pairs Theory2) - Polega to na trwałym związaniu pachnącej cząsteczki (VOC) i składników aktywnych Ona i PowAir. Mechanizm ten przekształca cząsteczki przykrego zapachu i w wyniku tego zapach zanika.

      Podczas neutralizacji zapachu różne mechanizmy mogą być użyte przez jedną reakcję, pojedyńczo, albo jako mieszaniny każdego z tych trzech. Najważniejsze jest to ONA i PowAir nie są odświeżaczami i nie maskują przykrego zapachu, ale oferują bezpieczny i skuteczny sposób, aby trwale i skutecznie go wyeliminować.

       
     NEUTRALIZATORY ONA I POWAIR TO NAJLEPSZE NEUTRALIZATORY NA ZIEMI - GWARANTOWANE.

     Produkty powiązane