• Medycyna

  Usuń przykry zapach szybko i efektywnie
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 29 elementów
 • PowAir Penetrator - Uniwersalny, Skuteczny o odświeżającym zapachu owoców

  54,00 zł
 • W zestawie  TANIEJ 

  70,00 zł 80,00 zł
  Obniżka!
 • ZESTAW PROMOCYJNY - ROZPYLACZ GRATIS

  288,00 zł 360,00 zł -20%
  Obniżka!
 • ONA PŁYN - Wszechstronny. Praktyczny. Potężny. 

  88,00 zł
 • ONA ŻEL Skutecznie. Długo. Mocno.

  79,00 zł
 • ONA BLOCK - Długo. Skutecznie. Wszędzie.

  43,00 zł
 • Nowy dozownik  jest bardzo efektywnym i niedrogim dystrybutorem środka neutralizującego zapach w blocku.

  99,00 zł
 • PowAir Block - Długo. Skutecznie. Wszędzie.

  43,00 zł
 • Ona Spray - Błyskawicznie. Wygodnie. Pewnie.  

  37,00 zł
 • ONA ŻEL Skutecznie. Długo. Mocno. 

  45,00 zł
 • Zapachy odświeżająco-owocowe

  37,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 29 elementów

Neutralizatory zapachu do gabinetu lekarskiego i placówek medycznych

Trudno wyobrazić sobie miejsca z założenia bardziej sterylne i przyjazne odwiedzającym niż placówki medyczne. Neutralizator zapachu do gabinetu lekarskiego to wręcz obowiązek w każdej przychodni, szpitalu lub prywatnej praktyce lekarskiej. W tej kategorii znajdą Państwo produkty idealnie sprawdzające się w tych niezwykle wymagających warunkach. Nie zapomnieliśmy również o gabinetach weterynaryjnych.

Neutralizator zapachu do gabinetu lekarskiego

W jaki sposób wybrać optymalny neutralizator zapachu do gabinetu lekarskiego? Placówki medyczne odwiedzają pacjenci o różnym poziomie zdrowia i higieny. Przykry zapach może więc pojawić się nagle, a jeszcze szybciej musimy go usunąć przed przyjęciem kolejnego pacjenta. Do tego celu idealnie sprawdzi się neutralizator zapachu do gabinetu lekarskiego w formie penetratora i sprayu, który działa doraźnie i natychmiastowo. Oczywiście warto rozważyć również zakup dyspenserów, rozpylaczy i odpowiednich koncentratów. Nieco inny neutralizator do gabinetu lekarskiego przyda się z kolei w placówkach weterynaryjnych. Dlatego oferujemy naszym klientom również specjalne preparaty doskonale radzące sobie z zapachem czworonogów. W placówce nie tylko weterynaryjnej przyda się również detektor plam moczu, dostępny u nas także w zestawie z neutralizator Penetrator.

Neutralizator zapachu do przychodni

Placówka medyczna to miejsce, w którym pacjenci powinni czuć się komfortowo przez cały czas. Odpowiedni neutralizator zapachu do przychodni to preparat do codziennego, regularnego użytku. Oprócz żeli i płynów objętych gwarancją, proponujemy więc Państwu także przydatne rozpylacze i systemy rozdmuchujące. W ofercie posiadamy również profesjonalne dyspensery do średniej wielkości pomieszczeń na przykład w formie lekkiej, przenośnej kuli zasilanej elektrycznie.

Neutralizator zapachu do szpitali

Niektórzy pacjenci spędzają w szpitalach wiele dni. Zapach decyduje o ich samopoczuciu, a gdy jest przyjemny, zapewnia również wysoki komfort pracy zatrudnionemu personelowi medycznemu. W jaki sposób wybrać odpowiedni neutralizator zapachu do szpitali? Wszystkie nasze produkty są niezwykle skuteczne, ale w tym przypadku radzimy postawić przede wszystkim na duże pojemności i kompleksowe działanie. Dobrym przykładem takiego neutralizatora zapachu do szpitali jest miedzy innymi dwudziestolitrowy żel z dołączonym systemem rozdmuchu. Najsilniejszym orężem w walce z nieprzyjemnymi zapachami, których chcemy uniknąć w placówkach medycznych jest zaawansowane urządzenie do usuwania zapachów, takie jak Mister Pro.