• Skuteczne neutralizatory zapachów medycyna

  Medycyna

  Usuń przykry zapach szybko i efektywnie
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów
 • Preparat dezynfekująco odkażający

  25,00 zł
 • ABSOLUTNY HIT !!!! PowAir Penetrator - Uniwersalny, Skuteczny o odświeżającym zapachu owocowo/cytusowym. Wszechstronny preparat do pryskania na większości powierzchni. Skuteczność GWARANTOWANA!

  54,00 zł
 • PowAir płyn - Owocowa potega neutralizacji zapachów Koncentrat do zastosowania bezpośrednio na meble, ściany i podłogi. Dostępny w trzech owocowych zapachach.

  88,00 zł
 • ONA PŁYN - Wszechstronny. Praktyczny. Potężny.  NAJSKUTECZNIEJSZY I NAJLEPSZY koncentrat neutralizatora zapachów na Świecie. Od 1997 roku absolutny lider sprzedaży. Płyn do zastosowania przy najtrudniejszych zapachach takich jak kwas masłowy, ksylolit itd. Żaden smród nie ma szans. GWARANTOWANE

  88,00 zł
 • ONA ŻEL Skutecznie. Długo. Mocno. Bardzo skuteczny i długo działający neutralizator w postaci żelowych kostek z neutralizatorem, wystarczy odkręcić i postawić w pomieszczeniu. Różne wielkości pojemników pozwolą na dobranie odpowiedniego do wielkości twojego pomieszczenia. Pojemniki od 400gr. Do 20Kg.

  75,00 zł
 • POWAIR BLOCK - Długo. Skutecznie. Wszędzie. O zapachach owocowych Mały blok duże możliwości - neutralizator w postaci stałej (przypominającej blok woskowy), która pozwoli postawić neutralizator w zasadzie wszędzie od ubikacji przez samochód, kajutę jachtu czy w samolocie! Odpowiednio dobrany do wielkości pomieszczenia usunie KAŻDY zapach z GWARANCJĄ!

  44,00 zł
 • POWAIR ŻEL Skutecznie. Długo. Mocno o owocowych zapachach Bardzo skuteczny i długo działający neutralizator w postaci żelowych kostek z neutralizatorem, wystarczy odkręcić i postawić w pomieszczeniu. Różne wielkości pojemników pozwolą na dobranie odpowiedniego do wielkości twojego pomieszczenia. Pojemniki od 500ml do 20Kg.

  45,00 zł
 • Ona Spray - Błyskawicznie. Wygodnie. Pewnie.  Mały rozmiar oraz aluminiowa butelka pozwala zabrać i użyć spray wszędzie a precyzyjny aplikator w postaci atomizera pozwoli na precyzyjną aplikację neutralizatora. Aluminiowa butelka! - czy konkurencja też tak szanuje swój produkt? Usuwa KAŻDY zapach z GWARANCJĄ!

  38,00 zł
 • ONA ŻEL Skutecznie. Długo. Mocno. Bardzo skuteczny i długo działający neutralizator w postaci żelowych kostek z neutralizatorem, wystarczy odkręcić i postawić w pomieszczeniu. Różne wielkości pojemników pozwolą na dobranie odpowiedniego do wielkości twojego pomieszczenia. Pojemniki od 400gr do 20Kg.

  45,00 zł
 • PowAir Spray - Błyskawicznie. Wygodnie. Pewnie o zapachach owocowych Mały rozmiar oraz aluminiowa butelka pozwala zabrać i użyć spray wszędzie a precyzyjny aplikator w postaci atomizera pozwoli na precyzyjną aplikację neutralizatora. Aluminiowa butelka! - czy konkurencja też tak szanuje swój produkt? Usuwa KAŻDY zapach z GWARANCJĄ!

  36,00 zł
 • ONA MIST - neutralizator zapachów (wkład), który można używać z automatycznym rozpylaczem lub samemu rozpylając neutralizator w powietrze.

  65,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów

Neutralizatory zapachu do gabinetu lekarskiego i placówek medycznych - Pochłaniacze Zapachu

Trudno wyobrazić sobie miejsca z założenia bardziej sterylne i przyjazne odwiedzającym niż placówki medyczne. Neutralizator zapachu do gabinetu lekarskiego to wręcz obowiązek w każdej przychodni, szpitalu lub prywatnej praktyce lekarskiej. W tej kategorii znajdą Państwo produkty idealnie sprawdzające się w tych niezwykle wymagających warunkach. Nie zapomnieliśmy również o gabinetach weterynaryjnych.

Neutralizator zapachu do gabinetu lekarskiego

W jaki sposób wybrać optymalny neutralizator zapachu do gabinetu lekarskiego? Placówki medyczne odwiedzają pacjenci o różnym poziomie zdrowia i higieny. Przykry zapach może więc pojawić się nagle, a jeszcze szybciej musimy go usunąć przed przyjęciem kolejnego pacjenta. Do tego celu idealnie sprawdzi się neutralizator zapachu do gabinetu lekarskiego w formie penetratora i sprayu, który działa doraźnie i natychmiastowo. Oczywiście warto rozważyć również zakup dyspenserów, rozpylaczy i odpowiednich koncentratów. Nieco inny neutralizator do gabinetu lekarskiego przyda się z kolei w placówkach weterynaryjnych. Dlatego oferujemy naszym klientom również specjalne preparaty doskonale radzące sobie z zapachem czworonogów. W placówce nie tylko weterynaryjnej przyda się również detektor plam moczu, dostępny u nas także w zestawie z neutralizator Penetrator.

Neutralizator zapachu do przychodni

Placówka medyczna to miejsce, w którym pacjenci powinni czuć się komfortowo przez cały czas. Odpowiedni neutralizator zapachu do przychodni to preparat do codziennego, regularnego użytku. Oprócz żeli i płynów objętych gwarancją, proponujemy więc Państwu także przydatne rozpylacze i systemy rozdmuchujące. W ofercie posiadamy również profesjonalne dyspensery do średniej wielkości pomieszczeń na przykład w formie lekkiej, przenośnej kuli zasilanej elektrycznie.

Neutralizator zapachu do szpitali

Niektórzy pacjenci spędzają w szpitalach wiele dni. Zapach decyduje o ich samopoczuciu, a gdy jest przyjemny, zapewnia również wysoki komfort pracy zatrudnionemu personelowi medycznemu. W jaki sposób wybrać odpowiedni neutralizator zapachu do szpitali? Wszystkie nasze produkty są niezwykle skuteczne, ale w tym przypadku radzimy postawić przede wszystkim na duże pojemności i kompleksowe działanie. Dobrym przykładem takiego neutralizatora zapachu do szpitali jest miedzy innymi dwudziestolitrowy żel z dołączonym systemem rozdmuchu. Najsilniejszym orężem w walce z nieprzyjemnymi zapachami, których chcemy uniknąć w placówkach medycznych jest zaawansowane urządzenie do usuwania zapachów, takie jak Mister Pro.