Recenzje

Breeze - System rozdmuchujący

OBR2-G

 • Koszty wysyłki: 9,99 złotych
 • Czas dostawy: 24 godziny
Cena:

250,00 zł

szt.

System rozdmuchujący Brezze. Kompaktowy. Dyskretny. Efektywny.

System do zastosowania z żelem (pojemność 1 lub 4 litry) na większej powierzchni lub przy większym smrodzie. Do zastosowań domowych i profesjonalnych.

Więcej szczegółów

   

                                                                                                                       

Breeze została przeprojektowana, jest lżejsza, zużywa mniej energii (3-15W!) i jest dostępna w bardzo atrakcyjnej cenie. Miesci się tezaz na pojemnikach 1 litr i 4 litry z żelem, to sprawia, że Breeze  to doskonały sprzęt do usuwania nieprzyjemnych zapachów. Breeze zapewnia neutralizacje zapachów w pomieszczeniach  do 150 metrów kwadratowych w większych pomieszczeniach można zastosować więcej urzadzeń. Doskonale nadaje się do większości zastosowań, posiada kompaktowa wielkość. Szybkie i łatwe do przenoszenie może zapewnić szybką reakcję w sytuacjach awaryjnych, wygląda dyskretnie i pracuje prawie bez hałasu!                                           

Do pracy wymagany jest dowolny żel z naszej oferty o pojemności minimum 1 litr. 

Idealna do:                                                                                                                         

- Hoteli, 

- Stołówek,

- Palarni,

- Dyskotek i imprez masowych

- Wszędzie tam gdzie jest potrzebna szybka neutralizacja zapachu

Brezze posiada dwa tryby pracy:

1 - Tryb wolniejszy

2 - Tryb szybszy

W celu lepszej kontroli nad neutralizacją zapachu zalecamy użyć dodatkowo regulator czasu pracy,

pozwoli on jeszcze dokładniej zarządzać neutralizacją zapachu.

Oceń 
2019-04-19

OK

Sprawdza się na naszej sali restauracyjnej.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Breeze - System rozdmuchujący

  Breeze - System rozdmuchujący

  System rozdmuchujący Brezze. Kompaktowy. Dyskretny. Efektywny.

  System do zastosowania z żelem (pojemność 1 lub 4 litry) na większej powierzchni lub przy większym smrodzie. Do zastosowań domowych i profesjonalnych.

  ZADAJ PYTANIE NASZEMU DORADCY:

  * (Wymagane punkty aby być powiadomionym, gdy odpowiedź będzie dostępna) Wyślij zapytanie

  Idealna do:                                                                                                                         

  - Hoteli, 

  - Stołówek,

  - Palarni,

  - Dyskotek i imprez masowych

  - Wszędzie tam gdzie jest potrzebna szybka neutralizacja zapachu

  Nautralizatory zapachu ONA to najskuteczniejsze rozwiązanie zapewniające długotrwałą  nuetralizacje zapachu oraz pozostawiajaca przyjemny zapach w sali do ćwiczeń,biurze, WC, itp.

  Oferujemy Państwu skuteczną neutralizację przyktych zapachów, nasze środki nie maskują i nie mieszają się z niechcianym zapachem – neutralizują go.

  obraz1

  ONA i PowAir to najskuteczniejsze na świecie neutralizatory zapachów, dlaczego?

  W ONA i PowAir produkty neutralizujące zapach składają się z wielu składników reprezentujących kilka związków chemicznych, oferując różne funkcje, zarówno strukturalne i chemiczne. Technologia ONA i PowAir została zainicjowana ponad 25 lat temu. Naukowiec, który wynalazł ONA i PowAir zafascynował się gdy zauważył, że rozproszone terpeny zmniejszają emisję niechcianych zapachów. Zainspirowany tym stwierdzeniem przeprowadził badania, które wykazały że zapach został usunięty na trwale czyli zneutralizowany. Wynikiem badań był zestaw specjalistycznych preparatów, które neutralizują szeroki zakres organicznych i nieorganicznych problemów z przykrym zapachem - skutecznie, efektywnie i trwale. Preparaty ONA i PowAir zostały naukowo opracowane, aby być bezpieczne dla środowiska. ONA i PowAir produkowane są pod ścisłą kontrolą jakości, aby zapewnić bezpieczny i nietoksyczny produkt. Zastosowane składniki są ogólnie uważane za bezpieczne i są powszechnie stosowane w przemyśle spożywczym i kosmetycznym .


  Terpeny

  Terpeny są szeroko rozpowszechnione w przyrodzie, zwłaszcza w roślinach, są to składniki olejków eterycznych. Wiele terpenów to węglowodory i związki zawierające tlen, takie jak alkohole, aldehydy lub ketony (terpenoidy). Ich budowa to blok izoprenowy węglowodór, CH2 = C (CH3) -CH = CH21. ,

  CHARAKTERYSTYKA terpenow

  Terpeny mają antybakteryjne, przeciwgrzybicze i antyseptyczne właściwości.Terpeny mają właściwości dotleniające (zwiększa poziom tlenu). Gdy są rozpraszane do środowiska, naukowo stwierdzono zmniejszenie ilości substancji chemicznych i bakterii w powietrzu. Charakterystyka terpenow - albo niszczą cząsteczki zapachów lub przemianiają go na bardziej akceptowalney poziom.


  ONA i PowAir - mechanizmy działania

  Istnieją trzy mechanizmy działania, które mogą występować, w oparciu o fizyczną i chemiczną naturę każdego terpenu i substancji czynnej w stosunku do organicznych i nieorganicznych związków lotnych.

   Adsorpcja - Wszystkie LZO oraz związki zapachowe mają współczynnik rozpuszczalności w składnikach aktywnych ONA i PowAir. Rozpuszczalność ta umożliwia związkowi VOC rozpuszczenie się w obecności ONA i PowAir, w odniesieniu do emisji produktu, temperatury, pH i ciśnienia otoczenia.

  Działanie: Zbiera i trzyma cząsteczki (gazu lub pary) na powierzchni ciała stałego

  Absorpcja - aktywne cząsteczki w ONA i PowAir  będą przyciągać lub stykać się z niskiej masy cząsteczkami związków lotnych (VOC). LZO wejdzie w więź ze składnikami aktywnymi ONA i PowAir by wyeliminować nieprzyjemne zapachy.

  Działanie : Wchłania wszystkie cząsteczki.

  Reakcja chemiczna (The Pairs Theory2) - Polega to na trwałym związaniu pachnącej cząsteczki (VOC) i składników aktywnych Ona i PowAir. Mechanizm ten przekształca cząsteczki przykrego zapachu i w wyniku tego zapach zanika.

  Podczas neutralizacji zapachu różne mechanizmy mogą być użyte przez jedną reakcję, pojedyńczo, albo jako mieszaniny każdego z tych trzech. Najważniejsze jest to ONA i PowAir nie są odświeżaczami i nie maskują przykrego zapachu, ale oferują bezpieczny i skuteczny sposób, aby trwale i skutecznie go wyeliminować.

  NEUTRALIZATORY ONA I POWAIR TO NAJLEPSZE NEUTRALIZATORY NA ZIEMI - GWARANTOWANE.

  Produkty powiązane