• Dom i biuro

  Miły zapach, miły dzień
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 38 elementów
 • Preparat dezynfekująco odkażający

  25,00 zł
 • ZESTAW PROMOCYJNY - ROZPYLACZ GRATIS

  288,00 zł 360,00 zł -20%
  Obniżka!
 • HIT 2020 ROKU! Super bezpieczny, efektywny i przyjemny sposób na walkę z niechcianym zapachem w domu, biurze czy w gabinecie. Automatyczna , bezgłośna praca, niski dzienny koszt neutralizacji to najważniejsze z atutów Magic Mista a jego wygląd i dostępna kolorystyka pozwoli na dobranie go do każdego wnętrza.

  159,00 zł
 • Nowy dozownik  jest bardzo efektywnym i niedrogim dystrybutorem środka neutralizującego zapach w blocku. BEZGŁOŚNA praca - idealny do gabinetów leczniczych, prawniczych itp.

  99,00 zł
 • Poręczny w KAŻDEJ sytuacji.

  13,00 zł
 • W zestawie  TANIEJ 

  70,00 zł 80,00 zł
  Obniżka!
 • Ona Spray - Błyskawicznie. Wygodnie. Pewnie.  Mały rozmiar oraz aluminiowa butelka pozwala zabrać i użyć spray wszędzie a precyzyjny aplikator w postaci atomizera pozwoli na precyzyjną aplikację neutralizatora. Aluminiowa butelka! - czy konkurencja też tak szanuje swój produkt? Usuwa KAŻDY zapach z GWARANCJĄ!

  37,00 zł
 • ABSOLUTNY HIT !!!! PowAir Penetrator - Uniwersalny, Skuteczny o odświeżającym zapachu owocowo/cytusowym. Wszechstronny preparat do pryskania na większości powierzchni. Skuteczność GWARANTOWANA!

  54,00 zł
 • PowAir płyn - Owocowa potega neutralizacji zapachów Koncentrat do zastosowania bezpośrednio na meble, ściany i podłogi. Dostępny w trzech owocowych zapachach.

  88,00 zł
 • PowAir Spray - Błyskawicznie. Wygodnie. Pewnie o zapachach owocowych Mały rozmiar oraz aluminiowa butelka pozwala zabrać i użyć spray wszędzie a precyzyjny aplikator w postaci atomizera pozwoli na precyzyjną aplikację neutralizatora. Aluminiowa butelka! - czy konkurencja też tak szanuje swój produkt? Usuwa KAŻDY zapach z GWARANCJĄ!

  37,00 zł
 • ONA PŁYN - Wszechstronny. Praktyczny. Potężny.  NAJSKUTECZNIEJSZY I NAJLEPSZY koncentrat neutralizatora zapachów na Świecie. Od 1997 roku absolutny lider sprzedaży. Płyn do zastosowania przy najtrudniejszych zapachach takich jak kwas masłowy, ksylolit itd. Żaden smród nie ma szans. GWARANTOWANE

  88,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 38 elementów

Neutralizatory zapachu do domu

Pochłaniacz Zapachów do mieszkania 

Nasz dom to nasze królestwo, jak zwykli mawiać Brytyjczycy, dlatego powinniśmy czuć się w nim komfortowo, a mieszkanie musi być wolne od nieprzyjaznych czynników, takich jak nieprzyjemne zapachy. W tej kategorii znajdą Państwo odpowiedni neutralizator zapachu do domu lub mieszkania, w tym do dywanu, szafy, materacy czy rur.

Jakie problemy rozwiązuje neutralizator zapachu do domu i mieszkania?

Źródeł nieprzyjemnych zapachów, z którymi musi sobie radzić neutralizator zapachu do mieszkania jest wiele. Są nimi wszelkie zanieczyszczenia, ślady pozostawiane przez zwierzęta, resztki jedzenia w kuchni, kurz, pył, a niekiedy zapachy wniesione z zewnątrz. Swoje ślady zapachowe pozostawiają w mieszkaniu także nasi czworonożni przyjaciele, a neutralizator zapachu do mieszkania, pozwala także usunąć przykrą niekiedy woń detergentów, używanych w codziennym sprzątaniu.

Newralgiczne przestrzenie i powierzchnie

Przykre zapachy generują rozmaite źródła w naszym domu. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo między innymi odpowiedni neutralizator zapachu do dywanu zanieczyszczonego przez zwierzęta, kurz lub plamy. Neutralizator zapachu do szafy to świetny pomysł, zwłaszcza, gdy przechowujemy w niej na przykład odzież roboczą lub wierzchnie okrycia. Po pewnym czasie również nasze łóżka stają się nieświeże, wówczas warto wykorzystać odpowiedni neutralizator zapachu do materacy. Na podobnej zasadzie działa także neutralizator zapachu do kanapy i innych mebli, pokrytych tapicerką. A co z przykrymi zapachami dobiegającymi niekiedy ze zlewu, bądź umywalki? Z nimi także łatwo sobie poradzić. Wystarczy sięgnąć po neutralizator zapachu do rur.

Rodzaje neutralizatorów zapachów do domu

Neutralizator zapachu do domu może przybierać różne formy. Z odpowiedniego kartridża lub preparatów w sprayu korzystamy na przykład tuż przed wizytą gości. Automatyczne dyspensery oraz specjalne bloki to neutralizatory zapachu do mieszkania, których używamy w pomieszczeniach na bieżąco. Właścicielom zwierząt polecamy z kolei nie tylko neutralizatory zapachu do dywanu, ale także dostępne w naszej ofercie detektory moczu. W każdych okolicznościach świetnie sprawdza się również systemy rozdmuchujące. Z kolei specjalne preparaty sprawiają, że neutralizator zapachu do domu poradzi sobie dobrze z wonią zwierząt lub spalenizny po pożarze czy dymu tytoniowego. Dostępne u nas preparaty to zarówno niewielkie opakowania do użytku doraźnego, jak również bardzo pojemne pojemniki z odpowiednimi koncentratami. Każdy właściciel domu lub biura znajdzie tu coś dla siebie.