• Dom i biuro

  Miły zapach, miły dzień
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 35 elementów
 • ZESTAW PROMOCYJNY - ROZPYLACZ GRATIS

  288,00 zł 360,00 zł -20%
  Obniżka!
 • Błyskawicznie. Wygodnie. Pewnie.  

  169,00 zł
 • Nowy dozownik  jest bardzo efektywnym i niedrogim dystrybutorem środka neutralizującego zapach w blocku.

  99,00 zł
 • Poręczny w KAŻDEJ sytuacji.

  13,00 zł
 • W zestawie  TANIEJ 

  70,00 zł 80,00 zł
  Obniżka!
 • Ona Spray - Błyskawicznie. Wygodnie. Pewnie.  

  37,00 zł
 • PowAir Penetrator - Uniwersalny, Skuteczny o odświeżającym zapachu owoców

  54,00 zł
 • Zapachy odświeżająco-owocowe

  37,00 zł
 • ONA PŁYN - Wszechstronny. Praktyczny. Potężny. 

  88,00 zł
 • ONA ŻEL Skutecznie. Długo. Mocno. 

  45,00 zł
 • PowAir Block - Długo. Skutecznie. Wszędzie.

  43,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 35 elementów

Neutralizatory zapachu do domu

Nasz dom to nasze królestwo, jak zwykli mawiać Brytyjczycy, dlatego powinniśmy czuć się w nim komfortowo, a mieszkanie musi być wolne od nieprzyjaznych czynników, takich jak nieprzyjemne zapachy. W tej kategorii znajdą Państwo odpowiedni neutralizator zapachu do domu lub mieszkania, w tym do dywanu, szafy, materacy czy rur.

Jakie problemy rozwiązuje neutralizator zapachu do domu i mieszkania?

Źródeł nieprzyjemnych zapachów, z którymi musi sobie radzić neutralizator zapachu do mieszkania jest wiele. Są nimi wszelkie zanieczyszczenia, ślady pozostawiane przez zwierzęta, resztki jedzenia w kuchni, kurz, pył, a niekiedy zapachy wniesione z zewnątrz. Swoje ślady zapachowe pozostawiają w mieszkaniu także nasi czworonożni przyjaciele, a neutralizator zapachu do mieszkania, pozwala także usunąć przykrą niekiedy woń detergentów, używanych w codziennym sprzątaniu.

Newralgiczne przestrzenie i powierzchnie

Przykre zapachy generują rozmaite źródła w naszym domu. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo między innymi odpowiedni neutralizator zapachu do dywanu zanieczyszczonego przez zwierzęta, kurz lub plamy. Neutralizator zapachu do szafy to świetny pomysł, zwłaszcza, gdy przechowujemy w niej na przykład odzież roboczą lub wierzchnie okrycia. Po pewnym czasie również nasze łóżka stają się nieświeże, wówczas warto wykorzystać odpowiedni neutralizator zapachu do materacy. Na podobnej zasadzie działa także neutralizator zapachu do kanapy i innych mebli, pokrytych tapicerką. A co z przykrymi zapachami dobiegającymi niekiedy ze zlewu, bądź umywalki? Z nimi także łatwo sobie poradzić. Wystarczy sięgnąć po neutralizator zapachu do rur.

Rodzaje neutralizatorów zapachów do domu

Neutralizator zapachu do domu może przybierać różne formy. Z odpowiedniego kartridża lub preparatów w sprayu korzystamy na przykład tuż przed wizytą gości. Automatyczne dyspensery oraz specjalne bloki to neutralizatory zapachu do mieszkania, których używamy w pomieszczeniach na bieżąco. Właścicielom zwierząt polecamy z kolei nie tylko neutralizatory zapachu do dywanu, ale także dostępne w naszej ofercie detektory moczu. W każdych okolicznościach świetnie sprawdza się również systemy rozdmuchujące. Z kolei specjalne preparaty sprawiają, że neutralizator zapachu do domu poradzi sobie dobrze z wonią zwierząt lub spalenizny po pożarze czy dymu tytoniowego. Dostępne u nas preparaty to zarówno niewielkie opakowania do użytku doraźnego, jak również bardzo pojemne pojemniki z odpowiednimi koncentratami. Każdy właściciel domu lub biura znajdzie tu coś dla siebie.