PowAir Sport

  • Koszty wysyłki:
  • Czas dostawy:
Cena:

54,00 zł

szt.

Idealny partner twojej torby czy butów sportowych!

Więcej szczegółów

   

PowAir SPORT to neutralizator XXI wieku bezpiecznie eliminuje  zapachy z twojego sprzętu sportowego oraz torby gimnastycznej lub obuwia.

Potrójne działanie neutralizatora z 40 olejkami eterycznymi oraz enzymatyczna formuła, nie ma sobie równych pod względem jakości i wydajności.

Gwarantowane - PowAir absorbuje się na każdej powierzchni w celu wyeliminowania zapachu u jego źródła.

Spray PowAir Sport jest stworzony do usuwania zapachu potu.

Eliminuj nieprzyjemne zapachy ze sprzętu sportowego dzięki sprayowi PowAir Sport. Po prostu spryskaj sprzęt sportowy, aby zneutralizować zapachy u źródła. PowAir Sport spray to potężna mieszanka naturalnych olejków eterycznych, pożytecznych bakterii i wysokowydajnych enzymów, która bezpiecznie eliminuje zapachy wywoływane przez bakterie i pot. PowAir Sport jest biodegradowalny i bezpieczny w użyciu na sprzęcie sportowym, odzieży sportowej, obuwiu, torbach gimnastycznych i innych.

Gwarancja skuteczności lub zwrot kosztów zakupu !

Zapach: Owocowa nuta.

Pojemność: 464 ml. Ze spryskiwaczem.

Lub 922ml. Uzupełnienie

Nazwa produktu: PowAir Urine&Odour
Kod produktu: PEN
Rodzaj produktu:  Emulsja wodna z materiałów organicznych
Grupa związków chemicznych:  Mieszanina terpenoidów i powiązanych związków chemicznych

Zastosowanie:  Neutralizator zapachu moczu

Klasa wg klasyfikacja produktów niebezpiecznych: Brak 

POBIERZ KARTĘ CHARAKTERYSTYKI POWAIR

eco_maly.jpgNapisz opinię

PowAir Sport

PowAir Sport

Idealny partner twojej torby czy butów sportowych!

ZADAJ PYTANIE NASZEMU DORADCY:

* (Wymagane punkty aby być powiadomionym, gdy odpowiedź będzie dostępna) Wyślij zapytanie

Sposób użycia:

Spryskujemy na sprzęt sportowy, torbę gimnastyczną, przepoconą odzież lub do obuwia  Czynność NALEŻY powtarzać codziennie (w razie potrzeby częściej) do całkowitego usunięcia zapachu. Pożyteczne bakterie pomagają w dezynfekowaniu spryskiwanych powierzchni.

PowAir działa w 100% a jeśli uważasz, że działa słabo to świadczy o użyciu zbyt małej jego ilości, należy powtórzyć aplikację.

U osób wrażliwych na zapachy (np. Kobiety w ciąży) zalecamy wietrzenie na przemian z neutralizacją.

ONA i PowAir to najskuteczniejsze na świecie neutralizatory zapachów, dlaczego?

W ONA i PowAir produkty neutralizujące zapach składają się z wielu składników reprezentujących kilka związków chemicznych, oferując różne funkcje, zarówno strukturalne i chemiczne. Technologia ONA i PowAir została zainicjowana ponad 25 lat temu. Naukowiec, który wynalazł ONA i PowAir zafascynował się gdy zauważył, że rozproszone terpeny zmniejszają emisję niechcianych zapachów. Zainspirowany tym stwierdzeniem przeprowadził badania, które wykazały że zapach został usunięty na trwale czyli zneutralizowany. Wynikiem badań był zestaw specjalistycznych preparatów, które neutralizują szeroki zakres organicznych i nieorganicznych problemów z przykrym zapachem - skutecznie, efektywnie i trwale. Preparaty ONA i PowAir zostały naukowo opracowane, aby być bezpieczne dla środowiska. ONA i PowAir produkowane są pod ścisłą kontrolą jakości, aby zapewnić bezpieczny i nietoksyczny produkt. Zastosowane składniki są ogólnie uważane za bezpieczne i są powszechnie stosowane w przemyśle spożywczym i kosmetycznym .


Terpeny

Terpeny są szeroko rozpowszechnione w przyrodzie, zwłaszcza w roślinach, są to składniki olejków eterycznych. Wiele terpenów to węglowodory i związki zawierające tlen, takie jak alkohole, aldehydy lub ketony (terpenoidy). Ich budowa to blok izoprenowy węglowodór, CH2 = C (CH3) -CH = CH21. ,

CHARAKTERYSTYKA terpenow

Terpeny mają antybakteryjne, przeciwgrzybicze i antyseptyczne właściwości.Terpeny mają właściwości dotleniające (zwiększa poziom tlenu). Gdy są rozpraszane do środowiska, naukowo stwierdzono zmniejszenie ilości substancji chemicznych i bakterii w powietrzu. Charakterystyka terpenow - albo niszczą cząsteczki zapachów lub przemianiają go na bardziej akceptowalney poziom.


ONA i PowAir - mechanizmy działania

Istnieją trzy mechanizmy działania, które mogą występować, w oparciu o fizyczną i chemiczną naturę każdego terpenu i substancji czynnej w stosunku do organicznych i nieorganicznych związków lotnych.

 Adsorpcja - Wszystkie LZO oraz związki zapachowe mają współczynnik rozpuszczalności w składnikach aktywnych ONA i PowAir. Rozpuszczalność ta umożliwia związkowi VOC rozpuszczenie się w obecności ONA i PowAir, w odniesieniu do emisji produktu, temperatury, pH i ciśnienia otoczenia.

Działanie: Zbiera i trzyma cząsteczki (gazu lub pary) na powierzchni ciała stałego

Absorpcja - aktywne cząsteczki w ONA i PowAir  będą przyciągać lub stykać się z niskiej masy cząsteczkami związków lotnych (VOC). LZO wejdzie w więź ze składnikami aktywnymi ONA i PowAir by wyeliminować nieprzyjemne zapachy.

Działanie : Wchłania wszystkie cząsteczki.

Reakcja chemiczna (The Pairs Theory2) - Polega to na trwałym związaniu pachnącej cząsteczki (VOC) i składników aktywnych Ona i PowAir. Mechanizm ten przekształca cząsteczki przykrego zapachu i w wyniku tego zapach zanika.

 Podczas neutralizacji zapachu różne mechanizmy mogą być użyte przez jedną reakcję, pojedyńczo, albo jako mieszaniny każdego z tych trzech. Najważniejsze jest to ONA i PowAir nie są odświeżaczami i nie maskują przykrego zapachu, ale oferują bezpieczny i skuteczny sposób, aby trwale i skutecznie go wyeliminować.

  
NEUTRALIZATORY ONA I POWAIR TO NAJLEPSZE NEUTRALIZATORY NA ZIEMI - GWARANTOWANE.