Recenzje

ONA Card

 • Koszty wysyłki: 9,99 złotych
 • Czas dostawy: 24 godziny
Cena:

13,00 zł

szt.

   

ONA Card to profesjonalny neutralizator zapachów o wielkości mniejszej niż karta płatnicza a jego grubość to tylko 9 mm, Pozwoli ci to zabrać go ze sobą i użyć w każdej przykrej zapachowo sytuacji.

Dyskretna i skuteczna mini broń w walce z brzydkim zapachem. Idealna do stosowania w sytuacjach awaryjnych, gdy np. nagle spodziewamy się gości, a w pokoju unosi się dziwny zapaszek.

Przyjaciel taksówkarzy i wszystkich przewoźników, którzy chcą zapewnić klientom maksymalnie komfortową podróż. Wystarczy kilka psiknięć, by w pomieszczeniu, bądź w aucie powietrze pachniało świeżo i przyjemnie.

Wyobraź sobie, że wchodzisz do publicznej toalety na dworcu bądź na stacji benzynowej i masz wrażenie, że złapanie oddechu jest równoznaczne z uduszeniem się. Jednak wejść musisz. ONA Card zagwarantuje Ci w miarę komfortowy pobyt w tego rodzaju miejscach.

Albo inny przykład – damskie przymierzalnie w sklepach. Zwykle trzeba odstać w kolejce do kabiny, aż się któraś zwolni jak już wejdziesz, to... co czujesz?

Co razi Twój zmysł węchu? Zakupy są stresujące, a dbałość o higienę to ciągle pięta Achillesa wielu osób. Zapach potu, zmieszany z perfumami zostawiony po poprzedniczce jest wprost odrażający. ONA Card szybko i dyskretnie pomoże ci zneutralizować brzydki zapach i spokojnie przymierzyć ubrania.

ONA Card, choć tak niepozorny, jest bardzo wydajny – min. 100 psiknięć. Swobodnie zmieści się w damskiej torebce, w samochodowej skrytce, w kieszeni kurtki. Obok kluczy i dokumentów, powinien znaleźć swoje stałe miejsce.  

 ONA Card jest dostępny w dwóch zapachach:

Apple Crumble i Fresh Linen

Pojemność: 12ml 

Nazwa produktu: ONA - CARD
Kod produktu: CRD
Rodzaj produktu: Emulsja wodna z materiałów organicznych
Grupa związków chemicznych: Mieszanina terpenoidów i powiązanych związków chemicznych

Zastosowanie: Neutralizator zapachów

Klasa wg klasyfikacja produktów niebezpiecznych: Brak 

POBIERZ KARTĘ CHARAKTERYSTYKI ONA CARDOceń 
2020-01-29

OK

Naprawdę poręczny w każdej sytuacji! polecam!

  Oceń 
  2019-11-05

  OK

  Produkt OK. Sprzedawca OK.

   Oceń 
   2019-06-25

   Polecam

   Neutralizatory ONA są naprawdę świetne, korzystam od dłuższego czasu. Polecam

    Oceń 
    2019-06-10

    Dobry

    Pomaga mi przy przewożeniu nieprzyjemnie pachnących rzeczy mim autem. Polecam

     Oceń 
     2019-05-22

     ONa Card

     Bardzo miły zapach Fresh linen.

      Napisz swoją opinię!

      Napisz opinię

      ZADAJ PYTANIE NASZEMU DORADCY:

      * (Wymagane punkty aby być powiadomionym, gdy odpowiedź będzie dostępna) Wyślij zapytanie

      Idealny do natychmiastowej neutralizacji powietrza ze smrodu min.:                                          

      • dymu papierosowego
      • zapachu stęchlizny
      • zapachu ropy i benzyny
      • zapachu jedzenia
      • smrodu spalenizny
      • smrodu rozpuszczalników, klejów
      • farby po malowaniu
      • wymiocin
      • przykrego zapachu z obuwia
      • jako "dezodorant" dla zwierząt
      • wszystkich innych zapachów organicznych i nieorganicznych

      ONA i PowAir to najskuteczniejsze na świecie neutralizatory zapachów, dlaczego?

      W ONA i PowAir produkty neutralizujące zapach składają się z wielu składników reprezentujących kilka związków chemicznych, oferując różne funkcje, zarówno strukturalne i chemiczne. Technologia ONA i PowAir została zainicjowana ponad 25 lat temu. Naukowiec, który wynalazł ONA i PowAir zafascynował się gdy zauważył, że rozproszone terpeny zmniejszają emisję niechcianych zapachów. Zainspirowany tym stwierdzeniem przeprowadził badania, które wykazały że zapach został usunięty na trwale czyli zneutralizowany. Wynikiem badań był zestaw specjalistycznych preparatów, które neutralizują szeroki zakres organicznych i nieorganicznych problemów z przykrym zapachem - skutecznie, efektywnie i trwale. Preparaty ONA i PowAir zostały naukowo opracowane, aby być bezpieczne dla środowiska. ONA i PowAir produkowane są pod ścisłą kontrolą jakości, aby zapewnić bezpieczny i nietoksyczny produkt. Zastosowane składniki są ogólnie uważane za bezpieczne i są powszechnie stosowane w przemyśle spożywczym i kosmetycznym .


      Terpeny

      Terpeny są szeroko rozpowszechnione w przyrodzie, zwłaszcza w roślinach, są to składniki olejków eterycznych. Wiele terpenów to węglowodory i związki zawierające tlen, takie jak alkohole, aldehydy lub ketony (terpenoidy). Ich budowa to blok izoprenowy węglowodór, CH2 = C (CH3) -CH = CH21. ,

      CHARAKTERYSTYKA terpenow

      Terpeny mają antybakteryjne, przeciwgrzybicze i antyseptyczne właściwości.Terpeny mają właściwości dotleniające (zwiększa poziom tlenu). Gdy są rozpraszane do środowiska, naukowo stwierdzono zmniejszenie ilości substancji chemicznych i bakterii w powietrzu. Charakterystyka terpenow - albo niszczą cząsteczki zapachów lub przemianiają go na bardziej akceptowalney poziom.


      ONA i PowAir - mechanizmy działania

      Istnieją trzy mechanizmy działania, które mogą występować, w oparciu o fizyczną i chemiczną naturę każdego terpenu i substancji czynnej w stosunku do organicznych i nieorganicznych związków lotnych.

       Adsorpcja - Wszystkie LZO oraz związki zapachowe mają współczynnik rozpuszczalności w składnikach aktywnych ONA i PowAir. Rozpuszczalność ta umożliwia związkowi VOC rozpuszczenie się w obecności ONA i PowAir, w odniesieniu do emisji produktu, temperatury, pH i ciśnienia otoczenia.

      Działanie: Zbiera i trzyma cząsteczki (gazu lub pary) na powierzchni ciała stałego

      Absorpcja - aktywne cząsteczki w ONA i PowAir  będą przyciągać lub stykać się z niskiej masy cząsteczkami związków lotnych (VOC). LZO wejdzie w więź ze składnikami aktywnymi ONA i PowAir by wyeliminować nieprzyjemne zapachy.

      Działanie : Wchłania wszystkie cząsteczki.

      Reakcja chemiczna (The Pairs Theory2) - Polega to na trwałym związaniu pachnącej cząsteczki (VOC) i składników aktywnych Ona i PowAir. Mechanizm ten przekształca cząsteczki przykrego zapachu i w wyniku tego zapach zanika.

      Podczas neutralizacji zapachu różne mechanizmy mogą być użyte przez jedną reakcję, pojedyńczo, albo jako mieszaniny każdego z tych trzech. Najważniejsze jest to ONA i PowAir nie są odświeżaczami i nie maskują przykrego zapachu, ale oferują bezpieczny i skuteczny sposób, aby trwale i skutecznie go wyeliminować.

      NEUTRALIZATORY ONA I POWAIR TO NAJLEPSZE NEUTRALIZATORY NA ZIEMI - GWARANTOWANE.