na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów
 • ZESTAW PROMOCYJNY - ROZPYLACZ GRATIS

  288,00 zł 360,00 zł -20%
  Obniżka!
 • Błyskawicznie. Wygodnie. Pewnie.  

  169,00 zł
 • Nowy dozownik  jest bardzo efektywnym i niedrogim dystrybutorem środka neutralizującego zapach w blocku.

  99,00 zł
 • Poręczny w KAŻDEJ sytuacji.

  13,00 zł
 • Ona Spray - Błyskawicznie. Wygodnie. Pewnie.  

  37,00 zł
 • Zapachy odświeżająco-owocowe

  37,00 zł
 • PowAir Penetrator - Uniwersalny, Skuteczny o odświeżającym zapachu owoców

  54,00 zł
 • ONA PŁYN - Wszechstronny. Praktyczny. Potężny. 

  88,00 zł
 • ONA ŻEL Skutecznie. Długo. Mocno. 

  45,00 zł
 • ONA BLOCK - Długo. Skutecznie. Wszędzie.

  43,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów

Neutralizatory zapachów do biura

Praca w biurze, szczególnie w grupie ludzi może być obciążająca psychicznie. Wymaga ona nie tylko skupienia, ale także odpowiedniej koordynacji i nierzadko także współpracy. Okazuje się, że wśród czynników, które mają istotny wpływ na efektywność pracy ludzi w biurze na bardzo wysokiej pozycji znajduje się zapach, a właściwie, to jego brak. W miejscu, w którym pracują nawet dwie osoby albo tam, gdzie przyjmuje sie klientów, zapach może odgrywać kluczową rolę, ponieważ wywołuje pozytywne bądź przeciwnie - negatywne emocje. Jeśli zależy nam na tym, aby praca przebiegała w odpowiedniej atmosferze albo aby pojawiający się klienci mieli wyłącznie dobre skojarzenia, oferowane u nas neutralizatory do biuraz pewnością spełnią oczekiwania.

Neutralizatory zapachu do biura - dlaczego warto?

Neutralizatory do biura to doskonały sposób na pozbycie się wszelkich zapachów. W trakcie całego dnia pracy, pojawiające się w biurze zapachy mogą być przeróżne. Począwszy od zapachu spożywanych posiłków, poprzez zapachy jakie przynoszą na sobie pojawiający sie klienci, aż do naszych własnych - zapachów osobistych czy perfum, jakimi się spryskujemy. Wszystkie razem mogą stanowić niemal mieszankę wybuchową, która może wywołać bardzo negatywne skutki. W związku z tym, oferowane przez nas neutralizatory do biurabardzo dobrze poradzą sobie z tym zadaniem i zadbają o odpowiednią atmosferę w biurze.

Neutralizatory do biura- szeroka oferta

Jako doświadczona firma, która specjalizuje się w dostarczaniu klientom produktów najwyższej jakości, oferujemy neutralizatory różnego typu. W ofercie posiadamy zarówno neutralizatory w formie tradycyjnej, jako spray, jak i bardziej zaawansowane technologicznie odpowiedniki - na przykład neutralizatory elektroniczne.

W naszej ofercie można znaleźć między innymi:

Wszystkie oferowane u nas neutralizatory do biura to produkty najwyższej jakości, które są zgodne z obowiązującymi przepisami, normami i przede wszystkim są bezpieczne. Dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach i przede wszystkim efektywne neutralizatory to produkty najlepszych marek.