na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 28 elementów
 • Preparat dezynfekująco odkażający

  25,00 zł
 • Super bezpieczny, efektywny i przyjemny sposób na walkę z niechcianym zapachem w domu, biurze czy w gabinecie. Automatyczna , bezgłośna praca, niski dzienny koszt neutralizacji to najważniejsze z atutów Magic Mista a jego wygląd i dostępna kolorystyka pozwoli na dobranie go do każdego wnętrza.

  149,00 zł
 • Poręczny w KAŻDEJ sytuacji.

  13,00 zł
 • Ona Spray - Błyskawicznie. Wygodnie. Pewnie.  Mały rozmiar oraz aluminiowa butelka pozwala zabrać i użyć spray wszędzie a precyzyjny aplikator w postaci atomizera pozwoli na precyzyjną aplikację neutralizatora. Aluminiowa butelka! - czy konkurencja też tak szanuje swój produkt? Usuwa KAŻDY zapach z GWARANCJĄ!

  38,00 zł
 • PowAir Spray - Błyskawicznie. Wygodnie. Pewnie o zapachach owocowych Mały rozmiar oraz aluminiowa butelka pozwala zabrać i użyć spray wszędzie a precyzyjny aplikator w postaci atomizera pozwoli na precyzyjną aplikację neutralizatora. Aluminiowa butelka! - czy konkurencja też tak szanuje swój produkt? Usuwa KAŻDY zapach z GWARANCJĄ!

  36,00 zł
 • ABSOLUTNY HIT !!!! PowAir Penetrator - Uniwersalny, Skuteczny o odświeżającym zapachu owocowo/cytusowym. Wszechstronny preparat do pryskania na większości powierzchni. Skuteczność GWARANTOWANA!

  54,00 zł
 • ABSOLUTNY HIT !!!! PowAir Penetrator - Uniwersalny, Skuteczny o odświeżającym zapachu owocowo/cytusowym. Wszechstronny preparat do pryskania na większości powierzchni. Tu o pojemności 1 litra RÓWNIEŻ ze spryskiwaczem.

  88,00 zł
 • PowAir płyn - Owocowa potega neutralizacji zapachów Koncentrat do zastosowania bezpośrednio na meble, ściany i podłogi. Dostępny w trzech owocowych zapachach.

  88,00 zł
 • ONA PŁYN - Wszechstronny. Praktyczny. Potężny.  NAJSKUTECZNIEJSZY I NAJLEPSZY koncentrat neutralizatora zapachów na Świecie. Od 1997 roku absolutny lider sprzedaży. Płyn do zastosowania przy najtrudniejszych zapachach takich jak kwas masłowy, ksylolit itd. Żaden smród nie ma szans. GWARANTOWANE

  88,00 zł
 • ONA ŻEL Skutecznie. Długo. Mocno. Bardzo skuteczny i długo działający neutralizator w postaci żelowych kostek z neutralizatorem, wystarczy odkręcić i postawić w pomieszczeniu. Różne wielkości pojemników pozwolą na dobranie odpowiedniego do wielkości twojego pomieszczenia. Pojemniki od 400gr do 20Kg.

  45,00 zł
 • POWAIR ŻEL Skutecznie. Długo. Mocno o owocowych zapachach Bardzo skuteczny i długo działający neutralizator w postaci żelowych kostek z neutralizatorem, wystarczy odkręcić i postawić w pomieszczeniu. Różne wielkości pojemników pozwolą na dobranie odpowiedniego do wielkości twojego pomieszczenia. Pojemniki od 500ml do 20Kg.

  45,00 zł
 • POWAIR BLOCK - Długo. Skutecznie. Wszędzie. O zapachach owocowych Mały blok duże możliwości - neutralizator w postaci stałej (przypominającej blok woskowy), która pozwoli postawić neutralizator w zasadzie wszędzie od ubikacji przez samochód, kajutę jachtu czy w samolocie! Odpowiednio dobrany do wielkości pomieszczenia usunie KAŻDY zapach z GWARANCJĄ!

  44,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 28 elementów

Neutralizatory zapachów do biura - Pochłaniacze Zapachów do biura 

Praca w biurze, szczególnie w grupie ludzi może być obciążająca psychicznie. Wymaga ona nie tylko skupienia, ale także odpowiedniej koordynacji i nierzadko także współpracy. Okazuje się, że wśród czynników, które mają istotny wpływ na efektywność pracy ludzi w biurze na bardzo wysokiej pozycji znajduje się zapach, a właściwie, to jego brak. W miejscu, w którym pracują nawet dwie osoby albo tam, gdzie przyjmuje sie klientów, zapach może odgrywać kluczową rolę, ponieważ wywołuje pozytywne bądź przeciwnie - negatywne emocje. Jeśli zależy nam na tym, aby praca przebiegała w odpowiedniej atmosferze albo aby pojawiający się klienci mieli wyłącznie dobre skojarzenia, oferowane u nas neutralizatory do biura z pewnością spełnią oczekiwania.

Neutralizatory zapachu do biura - dlaczego warto?

Neutralizatory do biura to doskonały sposób na pozbycie się wszelkich zapachów. W trakcie całego dnia pracy, pojawiające się w biurze zapachy mogą być przeróżne. Począwszy od zapachu spożywanych posiłków, poprzez zapachy jakie przynoszą na sobie pojawiający sie klienci, aż do naszych własnych - zapachów osobistych czy perfum, jakimi się spryskujemy. Wszystkie razem mogą stanowić niemal mieszankę wybuchową, która może wywołać bardzo negatywne skutki. W związku z tym, oferowane przez nas neutralizatory do biurabardzo dobrze poradzą sobie z tym zadaniem i zadbają o odpowiednią atmosferę w biurze.

Neutralizatory do biura- szeroka oferta

Jako doświadczona firma, która specjalizuje się w dostarczaniu klientom produktów najwyższej jakości, oferujemy neutralizatory różnego typu. W ofercie posiadamy zarówno neutralizatory w formie tradycyjnej, jako spray, jak i bardziej zaawansowane technologicznie odpowiedniki - na przykład neutralizatory elektroniczne.

W naszej ofercie można znaleźć między innymi:

Wszystkie oferowane u nas neutralizatory do biura to produkty najwyższej jakości, które są zgodne z obowiązującymi przepisami, normami i przede wszystkim są bezpieczne. Dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach i przede wszystkim efektywne neutralizatory to produkty najlepszych marek.