• Skuteczne neutralizatory zapachów dla restauracji i hoteli

  Restauracje i hotele

  Zadbaj o komfort swoich gości
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 35 elementów
 • Preparat dezynfekująco odkażający

  25,00 zł
 • ONA PŁYN - Wszechstronny. Praktyczny. Potężny.  NAJSKUTECZNIEJSZY I NAJLEPSZY koncentrat neutralizatora zapachów na Świecie. Od 1997 roku absolutny lider sprzedaży. Płyn do zastosowania przy najtrudniejszych zapachach takich jak kwas masłowy, ksylolit itd. Żaden smród nie ma szans. GWARANTOWANE

  88,00 zł
 • AS FIRE - neutralizator zapachów po pożarze, zakopceniu itp. Skutecznie usuwa zapachy dymu, można rozpyskiwać sam lub dodać do mycia sprzętów po pożarze.

  43,00 zł
 • ABSOLUTNY HIT !!!! PowAir Penetrator - Uniwersalny, Skuteczny o odświeżającym zapachu owocowo/cytusowym. Wszechstronny preparat do pryskania na większości powierzchni. Skuteczność GWARANTOWANA!

  54,00 zł
 • PowAir płyn - Owocowa potega neutralizacji zapachów Koncentrat do zastosowania bezpośrednio na meble, ściany i podłogi. Dostępny w trzech owocowych zapachach.

  88,00 zł
 • Super bezpieczny, efektywny i przyjemny sposób na walkę z niechcianym zapachem w domu, biurze czy w gabinecie. Automatyczna , bezgłośna praca, niski dzienny koszt neutralizacji to najważniejsze z atutów Magic Mista a jego wygląd i dostępna kolorystyka pozwoli na dobranie go do każdego wnętrza.

  149,00 zł
 • ONA MIST - neutralizator zapachów (wkład), który można używać z automatycznym rozpylaczem lub samemu rozpylając neutralizator w powietrze.

  65,00 zł
 • ONA ŻEL Skutecznie. Długo. Mocno. Bardzo skuteczny i długo działający neutralizator w postaci żelowych kostek z neutralizatorem, wystarczy odkręcić i postawić w pomieszczeniu. Różne wielkości pojemników pozwolą na dobranie odpowiedniego do wielkości twojego pomieszczenia. Pojemniki od 400gr. Do 20Kg.

  75,00 zł
 • System rozdmuchujący Brezze. Kompaktowy. Dyskretny. Efektywny. System do zastosowania z żelem (pojemność 1 lub 4 litry) na większej powierzchni lub przy większym smrodzie. Do zastosowań domowych i profesjonalnych.

  250,00 zł
 • Wiaderko 3,8 kg na większe powierzchnie do zastosowania z Ona Breeze lub uzupełnienia mniejszych pojemników

  219,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 35 elementów

Neutralizatory zapachów do hoteli i restauracji

Pochłaniacze zapachów do restauracji i hoteli 

Przyjemny zapach w hotelu bądź restauracji świadczy dobrze o tym miejscu i wywołuje pozytywne emocje wśród gości. Choć zapachy wydobywające się z kuchni to zazwyczaj miłe doznania, zdarza się, że niektóre potrawy przed przygotowaniem lub w trakcie emitują woń, która potrafi wywołać odwrotne skojarzenia. Mieszające się zapachy potraw z perfumami ludzi również nie należą do najprzyjemniejszych połączeń. W takiej sytuacji z pomocą przychodzą neutralizatory do hoteli i restauracji, które znajdziecie Państwo w tej kategorii.

Neutralizatory zapachu do hoteli o restauracji - profesjonalna oferta

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i zdając sobie sprawę, jak istotna jest jakość oferowanych produktów, przygotowaliśmy asortyment ze szczególną starannością. W związku z powyższym, w ofercie neutralizatorów znajdziecie Państwo zarówno klasyczne ich formy, takie jak profesjonalne spraye, jak również nowoczesne odpowiedniki elektroniczne czy też specjalistyczne urządzenia do pochłaniania zapachów.

Oto przykładowe propozycje z naszego asortymentu:

 • ONA żel + system rozdmuchowy Brezze  - kompletny zestaw nadający się do pracy od razu po rozpakowaniu.
 • ONA Płyn KONCENTRAT - najskuteczniejszy neutralizator w bardzo atrakcyjnej cenie.
 • Mister Pro - profesjonalne urządzenie do usuwania zapachów, które określane jest jako rewolucja w neutralizacji zapachów.

Neutralizatory do hoteli i restauracji- dlaczego warto?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta - neutralizatory zapachów to rozwiązanie, które z pewnością przyniesie korzyści. W przypadku braku zapachów, goście mogą nie zwrócić na to uwagi, ale co, jeśli pojawi się zapach, który wywoła w nich negatywne emocje? Nie można do tego dopuścić oraz ryzykować, szczególnie, że złe wieści rozchodzą się tak szybko, jak nieprzyjemny zapach. Neutralizatory do hoteli i restauracji to rozwiązanie, które pozwoli skutecznie zapobiec tego typu sytuacjom.

Dlaczego nasze neutralizatory?

Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty spełniały oczekiwania klientów. W związku z tym w naszej ofercie znajdują sie wyłącznie najwyższej klasy produkty uraz urządzenia, które są zgodne z obowiązującymi normami i przepisami. To w pełni bezpieczne produkty, które spełniają swoje zadania. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą wysokiej jakości neutralizatorów, jaką dla Państwa przygotowaliśmy.