Recenzje

ONA Żel 4l + System Rozdmuchu - ZESTAW

 • Koszty wysyłki: 0 złotych
 • Czas dostawy: 24 godziny
Cena:

435,00 zł

-40,00 zł

475,00 zł brutto

szt.

Zestwa gotowy do pracy

Więcej szczegółów

   

Kompletny zestaw gotowy do pracy zaraz po rozpakowaniu.

ONA Żel 4 litry wraz z systemem rozdmuchu Brezze zapewnia szybką i długotrwałą ochronę przed  uporczywym zapachem. Sklepy obuwnicze, salony z odzieżą skórzną, salony meblowe tam między innymi znajdzie zastosowanie ten zestaw.Wystarczy otworzyć słoik i umieścić w zatęchłej piwnicy, łazience, garażu, strychu i wszędzie tam gdzie jest potrzebna długotrwała likwidacja niechcianego zapachu. ONA żel został zaprojektowany tak aby ułatwić Tobie walkę z nieprzyjemnym zapachem.

Żel dostępny w siedmiu zapachach:

Pro -  lekki zapach przemysłowy (a'la szare mydło) 

Apple Crumble - kruszone jabłko

Fresch Linen - zapach lnu (swieża pościel)

Polar Crystal - polarny kryształ

Tropics - zapach tropikalny

Passion Fruit - orzeźwiające mango

Tropical Breeze - orzeźwiająca tropikalna bryza owocowa

Nazwa produktu: ONA - GEL

Kod produktu:  OGL
Rodzaj produktu:  ŻEL z emulsji wodnej z materiałów organicznych
Grupa związków chemicznych:  Polimer higroskopijny nasycony mieszaniną terpenoidów i powiązanych związków chemicznych

Zastosowanie:  Pochłaniacz zapachów

Klasa wg klasyfikacja produktów niebezpiecznych: Brak 

POBIERZ KARTĘ CHARAKTERYSTYKI ONA ŻELOceń 
2019-09-11

Polecam!

Polecam!

  Oceń 
  2019-05-22

  Neutralizator

  Działa na stęchliznę w moim magazynie. Wszytsko OK.

   Oceń 
   2019-04-24

   Super

   Korzystamy do neutralizowania zapachów, które wychodziły z kuchni na salę. Rewelacja. Polecamy!

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    ONA Żel 4l + System Rozdmuchu - ZESTAW

    ONA Żel 4l + System Rozdmuchu - ZESTAW

    Zestwa gotowy do pracy

    ZADAJ PYTANIE NASZEMU DORADCY:

    * (Wymagane punkty aby być powiadomionym, gdy odpowiedź będzie dostępna) Wyślij zapytanie

    Do zastosowania min.:                                                                              

    • palarniach papierosów
    • biurach
    • pubach
    • dyskotekach
    • siłowniach i fitness
    • salonach sprzedaży
    • w zatęchłych pomieszczeniach
    • po zalaniu
    • po pożarze

    Nautralizatory zapachu ONA żel wraz z systemem rozdmuchu Brezze to najskuteczniejsze rozwiązanie zapewniające długotrwałą  nuetralizacje zapachu oraz pozostawiajaca przyjemny zapach w sali do ćwiczeń,biurze, WC, itp.

    Oferujemy Państwu skuteczną neutralizację przyktych zapachów, nasze środki nie maskują i nie mieszają się z niechcianym zapachem – neutralizują go.

    obraz1

    ONA i PowAir to najskuteczniejsze na świecie neutralizatory zapachów, dlaczego?

    W ONA i PowAir produkty neutralizujące zapach składają się z wielu składników reprezentujących kilka związków chemicznych, oferując różne funkcje, zarówno strukturalne i chemiczne. Technologia ONA i PowAir została zainicjowana ponad 25 lat temu. Naukowiec, który wynalazł ONA i PowAir zafascynował się gdy zauważył, że rozproszone terpeny zmniejszają emisję niechcianych zapachów. Zainspirowany tym stwierdzeniem przeprowadził badania, które wykazały że zapach został usunięty na trwale czyli zneutralizowany. Wynikiem badań był zestaw specjalistycznych preparatów, które neutralizują szeroki zakres organicznych i nieorganicznych problemów z przykrym zapachem - skutecznie, efektywnie i trwale. Preparaty ONA i PowAir zostały naukowo opracowane, aby być bezpieczne dla środowiska. ONA i PowAir produkowane są pod ścisłą kontrolą jakości, aby zapewnić bezpieczny i nietoksyczny produkt. Zastosowane składniki są ogólnie uważane za bezpieczne i są powszechnie stosowane w przemyśle spożywczym i kosmetycznym .


    Terpeny

    Terpeny są szeroko rozpowszechnione w przyrodzie, zwłaszcza w roślinach, są to składniki olejków eterycznych. Wiele terpenów to węglowodory i związki zawierające tlen, takie jak alkohole, aldehydy lub ketony (terpenoidy). Ich budowa to blok izoprenowy węglowodór, CH2 = C (CH3) -CH = CH21. ,

    CHARAKTERYSTYKA terpenow

    Terpeny mają antybakteryjne, przeciwgrzybicze i antyseptyczne właściwości.Terpeny mają właściwości dotleniające (zwiększa poziom tlenu). Gdy są rozpraszane do środowiska, naukowo stwierdzono zmniejszenie ilości substancji chemicznych i bakterii w powietrzu. Charakterystyka terpenow - albo niszczą cząsteczki zapachów lub przemianiają go na bardziej akceptowalney poziom.


    ONA i PowAir - mechanizmy działania

    Istnieją trzy mechanizmy działania, które mogą występować, w oparciu o fizyczną i chemiczną naturę każdego terpenu i substancji czynnej w stosunku do organicznych i nieorganicznych związków lotnych.

     Adsorpcja - Wszystkie LZO oraz związki zapachowe mają współczynnik rozpuszczalności w składnikach aktywnych ONA i PowAir. Rozpuszczalność ta umożliwia związkowi VOC rozpuszczenie się w obecności ONA i PowAir, w odniesieniu do emisji produktu, temperatury, pH i ciśnienia otoczenia.

    Działanie: Zbiera i trzyma cząsteczki (gazu lub pary) na powierzchni ciała stałego

    Absorpcja - aktywne cząsteczki w ONA i PowAir  będą przyciągać lub stykać się z niskiej masy cząsteczkami związków lotnych (VOC). LZO wejdzie w więź ze składnikami aktywnymi ONA i PowAir by wyeliminować nieprzyjemne zapachy.

    Działanie : Wchłania wszystkie cząsteczki.

    Reakcja chemiczna (The Pairs Theory2) - Polega to na trwałym związaniu pachnącej cząsteczki (VOC) i składników aktywnych Ona i PowAir. Mechanizm ten przekształca cząsteczki przykrego zapachu i w wyniku tego zapach zanika.

    Podczas neutralizacji zapachu różne mechanizmy mogą być użyte przez jedną reakcję, pojedyńczo, albo jako mieszaniny każdego z tych trzech. Najważniejsze jest to ONA i PowAir nie są odświeżaczami i nie maskują przykrego zapachu, ale oferują bezpieczny i skuteczny sposób, aby trwale i skutecznie go wyeliminować.

    NEUTRALIZATORY ONA I POWAIR TO NAJLEPSZE NEUTRALIZATORY NA ZIEMI - GWARANTOWANE.