formats

Jak zlikwidować nieprzyjemny zapach w lodówce

Opublikowany: 16 marca 2017 przez: w kategorii: Bez kategorii

 

Lodówka stanowi centrum każdej kuchni, a więc i każdego gospodarstwa domowego. Choć to stosunkowo nowy wynalazek, dziś naprawdę ciężko nam wyobrazić sobie życie bez możliwości przechowywania żywności i przedłużania jej przydatności do spożycia za pomocą niskiej temperatury. To właśnie lodówka umożliwia nam chłodzenie napojów w upalne dni, dzięki jej właściwościom przez wiele dni możemy cieszyć się smakiem potraw, które w przeciwnym wypadku znacznie szybciej by się zepsuły. Jednak przechowywanie różnych rodzajów żywności w jednym miejscu niesie ze sobą ryzyko, o którym mało kto pamięta: różnorodne lub zbyt długo przechowywane produkty spożywcze mogą prowadzić do powstawania we wnętrzu tego urządzenia nieprzyjemnego zapachu.

Zapewne każda gospodyni domowa przynajmniej raz musiała zmagać się z odorem, jaki wydziela popsuta wędlina, nieświeże warzywo czy zbyt długo zalegający na półkach nabiał. Przykrego zapachu tych produktów nie maskuje nawet niska temperatura. Co więcej, fetor zepsutej żywności ma tendencję do wnikania w inne produkty oraz wnętrze lodówki, przez co usunięcie go nie należy do najłatwiejszych zadań. W przypadku brzydkiego zapachu w lodówce żadne domowe sposoby się nie sprawdzą, a skuteczne okaże się jedynie porządne mycie.

By skutecznie pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z lodówki, należy przede wszystkim usunąć z niej źródło odoru. Jak najszybciej po zlokalizowaniu winowajcy należy więc wyrzucić go do kubła, sprawdzając przy okazji inne produkty. Niestety, w momencie, gdy z lodówki zaczyna wydobywać się przykra woń, samo zlikwidowanie jej źródła najczęściej nie wystarcza, gdyż całe wnętrze urządzenia jest już przesiąknięte odorem. Drażniąca woń wnika także w opakowania pozostałych produktów, dlatego skuteczne jej usunięcie wcale nie jest proste. Dlatego po pozbyciu się zepsutych produktów warto lodówkę dokładnie umyć, zwłaszcza wtedy, gdy fetor jest wyjątkowo silny. Do mycia używamy koncentratu Ona Płyn, rozcieńczonego w wodzie w stosunku 1:5. Ten najsilniejszy dostępny na rynku koncentrat neutralizatora nie tylko dokładnie oczyści wnętrze lodówki, ale też zastąpi drażniący odór lekką, neutralna wonią. Co szczególnie ważne Ona Płyn nie maskuje nieprzyjemnego zapachu, lecz go usuwa, dzięki czemu nie musimy się obawiać, że po jakimś czasie smród z lodówki zacznie znowu nas dręczyć. Pamiętajmy też, by wodą z koncentratem dokładnie umyć wszystkie półki i pojemniki, znajdujące się w lodówce, gdyż w nie także z pewnością zdążył już wniknąć odór zepsutej żywności.

Brzydki zapach, wydobywający się z lodówki potrafi skutecznie obrzydzić nam jedzenie i sprawić, że będziemy podejrzliwie obwąchiwać każdą wyjętą z jej wnętrza rzecz. By uniknąć takich nieprzyjemności, warto porządnie usunąć odór, wykorzystując do tego celu sprawdzone i skuteczne metody. Koncentrat Ona Płyn stanowi idealny środek do walki z każdym nieprzyjemnym zapachem, a jego wysoka wydajność sprawia, że jedno opakowanie wystarczy nam na wiele zastosowań. Dzięki temu problemem przestanie być nie tylko odór z lodówki, ale także nieprzyjemny zapach kociego moczu, stęchlizny czy papierosowego dymu – słowem, każda woń, która nam przeszkadza.

KLIKNIJ TU aby przejść do sklepu do produktu ONA Płyn

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments 
formats

Jak usunąć smród papierosów z samochodu

Opublikowany: 10 marca 2017 przez: w kategorii: Bez kategorii

 

Zapach papierosowego dymu należy do najbardziej nieprzyjemnych woni. Nałogowym miłośnikom papierosów ten smród nie przeszkadza, jednak wszyscy, którzy zmuszeni są przebywać w towarzystwie palacza, wiedzą, jak ciężko czasem wytrzymać otaczający go ciężkim kokonem fetor. Szczególnie, gdy papierosowy smród zamknięty jest na niewielkiej przestrzeni, na przykład we wnętrzu samochodu. Trudno bowiem zaprzeczyć, że samochody palaczy zazwyczaj wydzielają jeszcze bardziej irytującą woń, niż ich ubrania: wszystko przez to, że papierosową woń z ciuchów regularnie wywabiamy praniem, natomiast wnętrze samochodu sukcesywnie nią przesiąka.

Usunięcie papierosowego smrodu z wnętrza samochodu nie jest prostym zadaniem. Tytoniowy dym szybko wżera się w tapicerki, unosi się także w powietrzu i nie są w stanie go usunąć ani popularne samochodowe odświeżacze, intensywne wietrzenie ani nawet ozonowanie. Również paląc przy otwartym oknie, co przecież nie zawsze jest możliwe, nie jesteśmy w stanie pozbyć się zapachu tytoniu, który unosi się w naszym samochodzie.

By skutecznie i na długo pozbyć się smrodu papierosów z samochodu, warto zaopatrzyć się w profesjonalne neutralizatory zapachu PowAir. Wszystkie produkty PowAir charakteryzują się stuprocentową skutecznością, dzięki czemu zlikwidują nawet zastarzałą woń tytoniu. Cechuje je także bardzo wysoka wydajność, dzięki czemu jeden pojemnik neutralizatora na długo uchroni nas przed drażniącymi zapachami. Natomiast ich największą zaletą jest fakt, że – w przeciwieństwie do tradycyjnych odświeżaczy powietrza, które nieprzyjemne zapachy tylko maskują – neutralizatory usuwają drażniące wonie, pozwalając nam rozprawić się z nimi na dobre. Jeśli zależy nam na tym, by pozbyć się tytoniowego smrodu z wnętrza samochodu, pozostawmy pod siedzeniem odkręcony pojemnik  PowAir Block. Już po jednej nocy zauważymy, że papierosowy smród zastąpi lekka woń owoców cytrusowych. Te neutralizatory są niezmiernie przydatne w przypadku, gdy zależy nam na sprzedaży samochodu: potencjalny kupujący, który nie pali, jest w stanie błyskawicznie wyczuć papierosowy dym nawet w gruntownie wysprzątanym samochodzie. Jeśli jednak w samochodowym wnętrzu zastosujemy Penetrator, kilkukrotnie rozpylając go na całej tapicerce i podsufitce, smród dymu zostanie z niego usunięty, dzięki czemu nikt nie zorientuje się, że właściciel jest palaczem.

 KLIKNIJ TU aby przejść do sklepu z PowAir Block

 KLIKNIJ TU aby przejść do sklepu z PowAir PENETRATOR

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments 
formats

Jak usunąć zapach farby po malowaniu ?

Opublikowany: 24 lutego 2017 przez: w kategorii: Bez kategorii

Każdy z nas raz na jakiś czas staje przed koniecznością przeprowadzenia remontu. Odświeżenie mieszkania wiąże się natomiast z używaniem różnego rodzaju środków chemicznych, takich jak farby czy lakiery, które najczęściej wydzielają charakterystyczny zapach. Woń tych specyfików unosi się w powietrzu jeszcze przez długi czas po zakończeniu prac i nie daje się usunąć, a u wielu osób dłuższy kontakt z chemicznymi zapachami wywołuje bóle głowy czy rozdrażnienie. Dlatego neutralizacja lekkiego, acz wyczuwalnego zapachu farby oraz lakieru po zakończeniu remontu ma tak duże znaczenie.

 

Każdy, kto kiedykolwiek przeprowadzał większy remont, połączony z malowaniem, zastanawiał się z pewnością, jak zneutralizować zapach farby. Skuteczne usunięcie tej drażniącej, chemicznej woni najczęściej nie jest proste, a pożądanych efektów nie przynosi nawet długotrwałe wietrzenie świeżo malowanych pomieszczeń. Równie mało efektywne w walce z wonią farby okazują się odświeżacze powietrza czy kadzidełka, które nie usuwają przykrego zapachu, tylko go maskują, niejednokrotnie okazuje się też, że chemiczny fetor w połączeniu z wonią odświeżacza tworzy jeszcze bardziej irytującą kombinację zapachową. By skutecznie pozbyć się woni farby czy rozpuszczalnika, warto więc zastosować sprawdzone metody i zaopatrzyć się w neutralizator zapachu.

W walce z drażniącą wonią farby stuprocentową skuteczność wykazują neutralizatory zapachu firmy Ona. Szczególnie wart polecenia jest neutralizator Ona Żel, który nadaje się zarówno do usuwania irytującej chemicznej woni z dużych przestrzeni, jak i z niewielkich pomieszczeń. Odkręcony pojemnik neutralizatora wystarczy pozostawić w świeżo malowanym pomieszczeniu, by szybko i skutecznie usunąć z niego zapach farby. Żeby dodatkowo przyspieszyć działanie neutralizatora, warto ustawić go w pobliżu wentylatora, tak, by rozprowadzał on nasycone specyfikiem powietrze po pokoju i tym samym zwiększał zasięg jego działania. Zaopatrując się w Ona Żel nie musimy obawiać się, że jego moc szybko się wyczerpie: ten pochłaniacz zapachu wykazuje skuteczność nawet po miesiącu użytkowania, więc gdy już pozbędziemy się drażniącego, chemicznego zapachu farby, z powodzeniem możemy wykorzystać go do usuwania innych nieprzyjemnych woni z naszego otoczenia. Warto też pamiętać, że Ona Żel skutecznie poradzi sobie z każdą nieprzyjemną wonią, nawet tak intensywną, jak zapach rozpuszczalnika, zwierzęcego moczu czy spalenizny, dzięki czemu jeden produkt znajdzie zastosowanie w różnych sytuacjach.

Drażniący zapach farby nie musi towarzyszyć nam jeszcze długo po zakończeniu remontu: by pozbyć się go szybko i skutecznie, zastosujmy niezawodny neutralizator zapachu Ona Żel. Wyjątkowa wydajność oraz stuprocentowa skuteczność tego specyfiku sprawiają, że produkt cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem klientów. Nie bez znaczenia jest także fakt, że wszystkie neutralizatory zapachu firmy Ona objęte są gwarancją producenta, który zobowiązuje się do zwrotu kosztów w przypadku, gdyby produkt okazał się nieskuteczny w walce z jakimkolwiek zapachem. Dzięki temu dodatkowemu zabezpieczeniu nie musisz obawiać się, że zainwestujesz w coś, co okaże się nieskuteczne, a drażniący zapach farby przestanie być Twoim problemem.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments 
formats

Czym usunąć zapach psiego lub kociego moczu

Opublikowany: 15 lutego 2016 przez: w kategorii: Bez kategorii

Znane powiedzenie głosi, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Trudno się z nim nie zgodzić: te czworonożne zwierzęta są bardzo wierne i oddane, stanowią doskonałe towarzystwo osób samotnych, idealnie sprawdzają się też jako domowi strażnicy, broniący naszych czterech ścian przed obcymi. Dlatego w wielu polskich domach pies traktowany jest niemalże jak członek rodziny, co objawia się przede wszystkim tym, że mieszka nie w budzie, a w domu, razem ze swoimi właścicielami. Zwłaszcza małe dzieci przepadają za czworonożnymi, merdającymi ogonem zwierzakami, a rodzice zwykle nie potrafią odmówić swoim pociechom prezentu w postaci puchatej, piszczącej kulki.

Niestety urocze i puchate szczeniaczki to nie tylko przyjemność i zabawa: młode psy często nie do końca kontrolują swoje potrzeby fizjologiczne, co nierzadko skutkuje mokrą plamą na kanapie czy dywanie. Podobny problem dotyczy zresztą psów starych, które zwykle są już schorowane, a ich organizmy nie funkcjonują tak dobrze, jak powinny. Psi mocz natomiast ma to do siebie, że szybko zaczyna wydzielać nieprzyjemny, drażniący zapach, który unosi się w całym pomieszczeniu i który dość trudno jest usunąć.

Usuwanie drażniącej woni psiego moczu z kanapy czy dywanu należy rozpocząć od dokładnego wyczyszczenia zabrudzonego miejsca. Ponieważ smród moczu wnika głęboko w strukturę tkaniny, przemywanie plamy samą wodą nie wystarczy do skutecznego jej oczyszczenia, natomiast woda z mydłem może pozostawić na obiciu kanapy nieestetyczne plamy. Dlatego do usuwania plam z moczu warto użyć profesjonalnego neutralizatora zapachu PENETRATOR, który stanowi najsilniejszy z dostępnych na rynku koncentrat neutralizatora. Jego zastosowanie pozwoli nam nie tylko wyczyścić plamę, ale także całkowicie pozbyć się nieprzyjemnego zapachu psiego moczu.  Dzięki swojej skuteczności neutralizator szybko zlikwiduje drażniącą woń, a dywan czy obicie kanapy będą nie tylko czyste, ale także pachnące.

PENETRATOR radzi sobie wspaniale także z przykrym zapachem moczu kota usuwając i neutralizując zapach.

Choć zwierzęcy mocz wydziela bardzo nieprzyjemny i trudny do usunięcia zapach, dzięki profesjonalnym neutralizatorom firmy PowAir uporamy się z nim szybko i skutecznie. Mając w ręku tak skuteczną broń nie musimy już obawiać się, że z powodu niezdyscyplinowanego szczeniaczka czy chorego na pęcherz psa nasz dom będzie stale przesiąknięty smrodem, będziemy natomiast bez przeszkód mogli cieszyć się towarzystwem czworonożnego przyjaciela.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments 
formats

Usuwamy brzydkie zapachy z przedpokoju

Opublikowany: 26 maja 2013 przez: w kategorii: Bez kategorii

 

Każde pomieszczenie w naszym domu stanowi potencjalne źródło nieprzyjemnego zapachu, jednak szczególnie często drażniące wonie powstają właśnie w przedpokoju. To tu przechowujemy obuwie, z którego które zwykle wydobywa się nieprzyjemny zapach potu, w przedpokoju wiszą również płaszcze i kurtki, w sezonie jesiennym zwykle przemoczone i wydzielające drażniącą woń stęchlizny. W mieszkaniach miłośników kotów w przedpokoju najczęściej znajduje się też kocia kuweta, której obecność zawsze wiąże się z ostrą, nieprzyjemną wonią zwierzęcych odchodów.

Tymczasem przedpokój powinien być wolny od drażniących woni: nikt przecież nie chce, by pierwszym zapachem, jaki wyczuwa po powrocie do domu, był irytujący fetor przepoconego obuwia czy przemoczonych, zawilgoconych płaszczy. Takie powitanie potrafi od razu zepsuć nam nastrój, dlatego staramy się, by przedpokój w naszym domu pachniał miło i przyjemnie, w najgorszym razie – neutralnie. Niełatwo to osiągnąć: odświeżacze powietrza zwykle bardziej nas irytują swoimi niewielkimi wkładami niż faktycznie pomagają usunąć nieprzyjemny zapach, w walce z odorem znoszonych butów czy wilgoci nie na wiele się też zdają domowe metody, takie jak pachnące świeczki czy spodeczki z aromatycznymi mieszankami, które szybko wietrzeją. Na szczęście jest jeszcze inny sposób na skuteczną walkę z nieprzyjemnymi zapachami w przedpokoju.

Tym sposobem są profesjonalne neutralizatory zapachu firmy PowAir. Pozwalają one na skuteczne usunięcie wszystkich nieprzyjemnych zapachów, dzięki czemu przekraczanie progu domu przestanie być przykrą niespodzianką. Wystarczy, jeśli w pobliżu źródła nieprzyjemnego zapachu – w tym wypadku wieszaka na płaszcze – ustawimy odkręcony pojemnik PowAir Block lub PowAir Żel. Oba neutralizatory szybko i skutecznie wyeliminują zatęchłą woń przemoczonych ubrań. Dobrym rozwiązaniem będzie też ustawienie w przedpokoju rozpylacza Ona Mist, który w regularnych odstępach czasu uwalnia w powietrze porcję neutralizatora o przyjemnym zapachu, zapewniając systematyczne oczyszczanie pomieszczenia z irytujących woni. Neutralizatory zapachu skutecznie usuną też ostrą, drażniącą woń, wydobywającą się z kociej kuwety, dzięki czemu po przekroczeniu progu domu będzie nas witał jedynie przyjemny, ledwie wyczuwalny aromat lnu lub świeżej pościeli.

Możemy też dodatkowo odświeżyć szafkę na buty, umieszczając w niej odkręcony pojemnik PowAir Żel lub PowAir Block. Neutralizator będzie stopniowo rozprzestrzeniał się po wnętrzu mebla, wypierając woń starego obuwia i zastępując ją przyjemnym, odświeżającym aromatem owoców cytrusowych. Wnętrza wyjątkowo przepoconych butów możemy dodatkowo spryskać Penetratorem.

Profesjonalne neutralizatory zapachu PowAir skutecznie i na długo uwolnią nasz przedpokój od nieprzyjemnych zapachów. Ze względu na swoją wydajność pozwolą nam też efektywnie zwalczać inne drażniące wonie w naszym otoczeniu, niezależnie od tego, czy ich źródłem będzie kuchenny kubeł na odpadki, kosz na brudną bieliznę czy kocia kuweta.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments 
formats

Usuwamy zapach gryzonia

Opublikowany: 23 kwietnia 2013 przez: w kategorii: Bez kategorii

 

 

Gryzonie bez wątpienia należą do grona ulubionych dziecięcych zwierzątek. Świnki morskie, chomiki czy białe myszki są słodkie i puchate, dlatego nasze pociechy za nimi przepadają i nieodmiennie proszę rodziców o zakup małego czworonożnego przyjaciela. Zwłaszcza wtedy, gdy w domu nie ma warunków na trzymanie większego zwierzęcia, na przykład psa czy kota. Rodzice najczęściej godzą się na takie prośby, bo przecież niewielkich gabarytów zwierzątko najczęściej nie nastręcza wiele problemów: większość czasu spędza w klatce, której sprzątanie jest szybkie i proste, nie trzeba wyprowadzać go na spacer ani w żaden szczególny sposób o nie dbać.

Niestety, posiadanie w domu gryzonia zawsze wiąże się z jedną niedogodnością, o której osoby, niemające dotychczas kontaktu z tego typu zwierzętami nie zdają sobie sprawy. Mowa o ich specyficznym zapachu, niezbyt intensywnym, jednak wyraźnie wyczuwalnym – zwłaszcza dla kogoś, kto sam w domu gryzonia nie posiada. Tę charakterystyczną woń wydzielają nawet czyste i zadbane zwierzęta, dlatego regularne kąpiele nie przynoszą pożądanego efektu w postaci eliminacji zwierzęcego zapachu. W takiej sytuacji większość osób kategorycznie żąda usunięcia gryzonia z domu, ryzykując rozpacz dziecka, bądź też postanawia przyzwyczaić się do specyficznej woni, co z kolei wiąże się z własną niewygodą i poczuciem dyskomfortu.

Na szczęście jest jeszcze trzecie wyjście z sytuacji – kompromis, który z pewnością uszczęśliwi zarówno kochające gryzonie dzieci, jak i ich rodziców. By skutecznie pozbyć się nieprzyjemnego zapachu można zastosować profesjonalne neutralizatory zapachu firmy Ona, tworzone z myślą o usuwaniu silnych woni przemysłowych. Dzięki temu neutralizatory bez trudu radzą sobie z likwidacją każdego nieprzyjemnego zapachu, z jakim możemy mieć do czynienia w codziennym życiu – w tym z zapachem zwierząt. Pojemnik Ona Block lub Ona Żel, pozostawiony w pobliżu klatki z gryzoniem sprawia, że specyficzną woń czworonożnego futrzaka szybko zastępuje przyjemny, lekki aromat lnu, kryształu lub niemal niewyczuwalny zapach przemysłowy PRO. Dodatkową zaletą neutralizatorów jest także ich wyjątkowa wydajność: jedno opakowanie wystarcza nawet na miesiąc intensywnego użytkowania.

Dobrym pomysłem będzie też zastosowanie neutralizatora zapachów pozwierzęcych AS, który sprawdza się idealnie jako dezodorant anty-zapachowy dla zwierząt. AS jest całkowicie antyalergiczny, produkowany na bazie naturalnych olejków eterycznych, dzięki czemu nie musimy się obawiać, że w jakikolwiek sposób zaszkodzimy futrzatemu pupilowi naszej pociechy. Już jedno użycie skutecznie usuwa charakterystyczną woń gryzonia, wypełniając powietrze neutralnym zapachem.

Dzięki neutralizatorom zapachu Ona nie jesteśmy skazani na unoszący się w całym domu zapach gryzonia, nie musimy też ryzykować płaczu dziecka, usuwając z domu jego czworonożnego przyjaciela. Ona Block, Ona Żel czy neutralizator AS skutecznie rozwiążą problem specyficznego zapachu, wydzielanego przez świnkę morską czy chomika, każdy produkt jest też objęty gwarancją producenta. Nie musimy się obawiać, że zakupiony produkt okaże się nieskuteczny – w razie niezadowolenia otrzymamy zwrot pieniędzy.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments 
formats

Jak usunąć smród z mieszkania ?

Opublikowany: 14 kwietnia 2013 przez: w kategorii: Bez kategorii

 

Nieprzyjemne zapachy są problemem, z którym ma do czynienia każdy z nas. Nieważne, czy jest to woń przypalonej potrawy, czy przykry zapach kociego moczu, papierosów albo stęchlizny – wszystkie te zapachy drażnią nas tak samo. Nieprzyjemne wonie wpływają na nasz nastrój, sprawiają, że czujemy się poirytowani, nie możemy się skupić, podświadomie cały czas walcząc z drażniącym zapachem. Co więcej, równie ciężko je usunąć – zwykle nie wystarczy porządne wietrzenie mieszkania, by skutecznie pozbyć się z niego nieprzyjemnych woni.

Choć każdy z nas zna wiele sposobów na to, by zneutralizować nieprzyjemny zapach w domu czy mieszkaniu, mało który z nich jest naprawdę skuteczny i działa przez długi czas. Aromatyczne mydełka, odświeżacze powietrza, skórki cytryny czy goździki, rozkładane w miejscach, gdzie nieprzyjemna woń jest najbardziej uporczywa szybko wietrzeją, a więc tracą swoją moc, i nieprzyjemny zapach powraca. Szczególnie, gdy jest to woń stęchlizny czy papierosowego dymu – te zapachy na długo wżerają się w ściany pomieszczenia, meble i firanki, dlatego towarzysza nam uparcie nawet wtedy, gdy dawno już wyeliminujemy źródło ich powstawania.

Na szczęście wszyscy ci, którzy zastanawiają się, jak usunąć smród z mieszkania, mają także do wyboru środki sprawdzone i skuteczne, czyli profesjonalne neutralizatory zapachów. Ich podstawową zaletą jest stuprocentowa skuteczność: działają na każdą nieprzyjemną woń bez wyjątku, niezależnie od tego, czy jest to zapach stęchlizny w szafie czy snujący się po całym mieszkaniu smród papierosowego dymu. Nie bez znaczenia jest także ich wysoka wydajność: pozwalają na długo pozbyć się nieprzyjemnych zapachów z mieszkania, nasycając je przyjemną, ożywczą wonią. Wśród wielu produktów z tej kategorii warto polecić na przykład PowAir Block – wystarczy otworzyć pojemnik i postawić go w miejscu, z którego wydobywa się nieprzyjemny zapach. Gdy zależy nam na szybkim zlikwidowaniu nieprzyjemnej woni na przechowywanej długo odzieży, warto spryskać je PowAir Spray – poręcznym środkiem w aerozolu, który natychmiast odświeża ubrania i usuwa z nich zatęchłą woń. Ten neutralizator nadaje się także idealnie do odświeżenia kuchni po nieudanych kulinarnych eksperymentach, bez przeszkód można nim także spryskiwać zwierzęta czy rośliny, gdyż jest całkowicie antyalergiczny. Jeżeli natomiast brzydki zapach w danym pomieszczeniu towarzyszy nam regularnie, warto zamontować w nim automatyczny rozpylacz PowAir Mist, który sukcesywnie będzie rozpylał w powietrzu neutralizator, skutecznie zwalczając nieprzyjemną woń.

Brzydkie zapachy w domu czy mieszkaniu potrafią skutecznie zepsuć nam nastrój, jednak nie jesteśmy na nie skazani. By na stałe pozbyć się drażniącej nasze nozdrza, irytującej woni papierosowego dymu, stęchlizny czy kociego moczu nie musimy już biegać po pomieszczeniach i rozkładać na półkach pachnących ziołami kadzidełek czy mydełek. Nieprzyjemne zapachy z domu czy mieszkania skutecznie i na długo usuną profesjonalne neutralizatory, dzięki którym pomieszczenia będą pachnieć subtelną świeżością, a my odzyskamy dobry nastrój.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments 
formats

Jak sobie radzić z nieprzyjemnymi zapachami

Opublikowany: 19 marca 2013 przez: w kategorii: Bez kategorii

 

Z nieprzyjemnymi zapachami spotykamy się niemal przez cały czas. Towarzyszą nam w pracy, w środkach komunikacji miejskiej a także na zakupach. Niestety, nasz dom także nie jest od nich wolny: w kuchni swąd spalenizny wydziela zbyt długo pozostawiona na gazie patelnia, brzydki zapach wydobywać się może z kosza na śmieci, kubła na odpadki, zmywarki czy nawet lodówki. W łazience drażniąca woń wydostaje się z kosza na brudną bieliznę, w przedpokoju irytującym smrodkiem zalatują buty. Śmierdzi kocia kuweta, zatęchła szafa czy dywan, w który wgniecione są resztki błota czy okruszki.

Tymczasem każdy z nas chciałby, by dom stanowił naszą twierdzę: wolną nie tylko od nieproszonych gości, ale także drażniących woni. Niestety, by skutecznie poradzić sobie z przykrymi zapachami często nie wystarczą reklamowane w telewizji odświeżacze powietrza – przede wszystkim dlatego, że odświeżacze tylko maskują nieprzyjemny zapach, nie są natomiast w stanie go usunąć. Dodatkowo ich dozowniki są irytująco malutkie, a w momencie, gdy odświeżacz się skończy, drażniąca woń atakuje nasze powonienie z podwójną siłą.

Dlatego, by skutecznie pozbyć się wszystkich nieprzyjemnych woni, warto skorzystać z bogatej oferty profesjonalnych neutralizatorów zapachu Ona. Neutralizatory nie maskują drażniącego zapachu, zamiast tego skutecznie go usuwając, dlatego nie musimy się obawiać, że po jakimś czasie nieprzyjemna woń powróci. Od popularnych odświeżaczy różni je także wysoka wydajność: jeden pojemnik neutralizatora wystarczy nawet na miesiąc regularnego użytkowania, dzięki czemu nie musimy stale pamiętać o wymianie wkładu. Kolejną zaletą neutralizatorów jest ich wszechstronność: z uwagi na swoją wyjątkową siłę są w stanie usunąć każdy zapach, niezależnie od jego źródła oraz natężenia. Smród spalenizny, papierosowego dymu, fetor niepranych ubrań, przepoconych butów, odór kociego moczu czy irytująca woń stęchlizny w szafie – z tymi wszystkimi drażniącymi zapachami profesjonalne neutralizatory poradzą sobie bez problemu.

Ze względu na bogatą gamę produktów firmy Ona możemy wybrać z oferty ten ich rodzaj, którego w danym momencie najbardziej potrzebujemy. By wyczyścić zabrudzony dywan, wyprać tapicerkę kanapy bądź usunąć nieprzyjemny zapach z ubrań, warto zastosować koncentrat neutralizatora Ona Płyn. Wystarczy rozcieńczyć go w wodzie w stosunku 1:20 by zyskać doskonały i przede wszystkim stuprocentowo skuteczny środek do prania, mycia i czyszczenia. Smród z kosza na brudną bieliznę, kociej kuwety czy kuchennego kubła na odpadki usunie natomiast Ona Żel lub Ona Block – po ustawieniu odkręconego pojemnika w pobliżu źródła nieprzyjemnego zapachu szybko przekonamy się, że nieprzyjemną woń zastępuje miły, neutralny zapach. Ona Block i Ona Żel sprawdzą się także przy usuwaniu zapachu stęchlizny z szafy. Natomiast by odświeżyć powietrze w całym domu, postawmy na półce rozpylacz Ona Mist: co 7, 15 lub 30 minut będzie on uwalniał w powietrze dawkę neutralizatora, skutecznie usuwając z niego wszystkie drażniące wonie.

Dzięki profesjonalnym neutralizatorom drażniące zapachy przestają być problemem. Pozbędziemy się ich szybko i skutecznie, a nasz dom znowu stanie się azylem, wolnym od przykrych woni.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments 
formats

Neutralizacja nieprzyjemnych woni w garażu

Opublikowany: 14 marca 2013 przez: w kategorii: Bez kategorii

Garaż jest pomieszczeniem wyjątkowo narażonym na powstawanie nieprzyjemnych woni. To właśnie tam panowie majsterkują, naprawiają samochód, tam też wynoszą i chomikują wszystkie przedmioty, na które w domu nie ma miejsca, a których oni uparcie nie chcą się pozbyć. Z czasem ten składzik, graciarnia i pracownia w jednym zaczyna wydzielać niezbyt przyjemny zapach, potęgowany dodatkowo faktem, że w garażu przechowywane są też wszystkie smary i inne produkty do konserwacji samochodu. Usuwanie tej niezbyt przyjemnej woni nie jest proste, przede wszystkim dlatego, iż często jest to zapach zastarzały, który w powietrzu unosi się już od dłuższego czasu.

Neutralizacja garażowego smrodku jest dość trudna jeszcze z jednego powodu: garaż to najczęściej pomieszczenie dość obszerne, znacznie większe niż kuchnia czy łazienka. Dlatego w garażu nie sprawdzą się klasyczne odświeżacze powietrza, które najlepiej działają na małej powierzchni, a usuwanie drażniącego zapachu przez wietrzenie też ma zastosowanie jedynie w sezonie wiosenno-letnim.

By skutecznie pozbyć się z garażu niezbyt przyjemnych woni, warto więc zainwestować w profesjonalne neutralizatory zapachu. Są one dostępne w trzech przyjemnych zapachach, które skutecznie zastępują drażniącą mieszankę woni oleju, smaru, benzyny czy rozpuszczalnika. Przy usuwaniu nieprzyjemnych woni z dużych pomieszczeń najlepiej sprawdza się Ona Żel, dostępny w litrowym słoiku lub czterolitrowym wiaderku. W zależności od intensywności przykrych zapachów można pozostawić w pomieszczeniu jeden duży pojemnik, lub też poustawiać w strategicznych punktach kilka mniejszych. Dodatkowo, by zwiększyć skuteczność neutralizatora, można ustawić go w pobliżu wentylatora – tak, by strumień powietrza ułatwiał rozprzestrzenianie się zapachu. Po zastosowaniu tej metody szybko przekonamy się, że w garażu unosi się lekka woń kryształu, świeżo wypranej pościeli lub też przemysłowy zapach PRO, a w otoczeniu takich woni o wiele przyjemniej jest naprawiać samochód czy majsterkować. Warto zaznaczyć, że neutralizatory zapachu są bardzo wydajne: jeden pojemnik to gwarancja świeżego zapachu przez około miesiąc intensywnego użytkowania.

Jeśli w garażu spędzamy wyjątkowo dużo czasu, a unoszące się w nim nieprzyjemne wonie dają nam się we znaki, warto wzmocnić działanie Ona Żel, ustawiając w pobliżu miejsca pracy rozpylacz Ona Mist. Rozpylacz w określonych odstępach czasu nasyca powietrze neutralizatorem, dzięki czemu zawsze otaczać nas będzie przyjemna, lekka woń. Natomiast jeśli w garażu znajdują się robocze ubrania czy stare tapicerowane meble, w które zapachy wnikają bardzo szybko, można wyprać je lub bądź wyczyścić, używając do tego rozcieńczonego w wodzie koncentratu Ona Płyn. Koncentrat neutralizatora nie tylko usunie z nich brud i zanieczyszczenia – dodatkowo skutecznie zlikwiduje nieprzyjemny zapach.

Jeśli więc chcemy, by garaż z pomieszczenia przesyconego drażniącymi, ostrymi zapachami smarów i benzyny zmienił się w miejsce pachnące neutralnie, doskonałym pomysłem będzie zastosowanie neutralizatorów zapachu. Dodatkowo, dzięki gwarancji producenta (satysfakcja albo zwrot pieniędzy) możemy być pewni, że nie wydamy pieniędzy na coś, co nie spełnia swojej funkcji.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments 
formats

Jak usunąć zapach z kosza z pieluchami

Opublikowany: 7 marca 2013 przez: w kategorii: Bez kategorii

 

Pojawienie się niemowlęcia to najczęściej niewyobrażalna radość dla jego rodziców. Długo oczekiwany owoc ich miłości jest już wreszcie razem z nimi, pozwalając snuć marzenia i plany na temat wspólnej przyszłości szczęśliwej rodziny. Maleństwo słodko gaworzy, rozgląda się wokół dużymi, wiecznie zdziwionymi oczami i błyskawicznie staje się centrum życia rodzinnego, rozkochując w sobie nie tylko rodziców i dziadków, ale także wszystkich członków bliższej i dalszej rodziny.

Ale jest i druga strona medalu. Niemowlę każdorazowo wywraca świat rodziców do góry nogami i całkowicie dezorganizuje życie. Nocne wstawanie, karmienie co kilka godzin, płacz, kolki… No i te pieluchy! Nie da się zaprzeczyć, że małe dziecko produkuje brudne pieluchy w tempie ekspresowym, a te z kolei skutecznie zatruwają powietrze w całym domu. By nie dopuścić do powstawania nieprzyjemnego zapachu powinniśmy kilka razy dziennie wędrować z wydzielającym specyficzny fetor zawiniątkiem do kontenera, ale… każdy rodzic doskonale zdaje sobie sprawę, że często nie jest to możliwe. Trzeba więc inaczej radzić sobie z usuwaniem nieprzyjemnej, wydzielanej przez zapaskudzone pieluszki woni.

Doskonałym rozwiązaniem na pozbycie się nieprzyjemnego zapachu pieluch są profesjonalne neutralizatory zapachu firmy Ona. Dzięki swojej stuprocentowej skuteczności szybko i trwale usuwają wszystkie drażniące wonie, w tym także smród zabrudzonych pieluch. Wystarczy postawić odkręcony pojemnik Ona Żel lub Ona Block obok miejsca, w którym zazwyczaj składujemy zużyte pieluszki, by szybko przekonać się, że smród fekaliów zastąpiony zostaje lekką, przyjemną wonią kryształu lub świeżej pościeli. Neutralizatory zapachu pomogą nam skutecznie także usunąć smród zabrudzonych pieluch z pomieszczenia, w którym przewijamy niemowlę: wystarczy umieścić tam rozpylacz Ona Mist, który w regularnych odstępach czasu nasyca powietrze neutralizatorem. Nie musimy obawiać się, że neutralizator w jakikolwiek sposób zaszkodzi dziecku: produkty firmy Ona są ekologiczne i przyjazne dla środowiska, stworzone na bazie olejków eterycznych i dodatków dla przemysłu spożywczego, dlatego można bez obaw stosować je wokół ludzi, roślin i zwierząt. Nie stanowiąc żadnego zagrożenia dla naszego maleństwa, produkty Ona pozwolą nam jednocześnie uwolnić się od przykrej woni pieluch.

Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, że neutralizatory zapachu objęte są gwarancją producenta: każdy, kto stwierdzi, że produkt Ona nie spełnił swojej roli i nie usunął całkowicie nieprzyjemnej woni, otrzyma zwrot pieniędzy. Dzięki temu zakup neutralizatora nie wiąże się dla nas z żadnym ryzykiem. Na szczęście takie sytuacje się nie zdarzają: profesjonalne neutralizatory tworzone były z myślą o usuwaniu zapachów przemysłowych, które są przecież o wiele bardziej intensywne niż te, z którymi stykamy się w naszych gospodarstwach domowych. Z tej przyczyny woń papierosowego dymu, potu, stęchlizny czy nawet specyficzny fetor zapaskudzonych pieluszek nie stanowią dla neutralizatorów żadnego problemu, a szeroka gama produktów Ona szybko przywraca w naszym domu przyjemnie pachnące, czyste powietrze.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments 
formats

Jak się pozbyć brzydkiego zapachu

Opublikowany: 1 marca 2013 przez: w kategorii: Bez kategorii

 

Chociaż ludzki węch nie jest tak wyczulony, jak powonienie psa czy kota, to jednak nieprzyjemne zapachy dla nas także są drażniące i wpływają negatywnie na nasze samopoczucie. Niezależnie od tego, czy jest to woń kociego moczu, silny zapach spalenizny, chemikaliów czy stęchlizny, w konfrontacji tymi odorami zawsze odczuwamy pragnienie, by jak najszybciej się ich pozbyć.

Problem nieprzyjemnego zapachu dotyczy każdego z nas i zapewne każdy wie, że przykre wonie niekiedy trudno jest usunąć. Często tez nie zdajemy sobie sprawy z tego, że nasze działanie nie likwidują drażniącego odoru, a jedynie go maskują. Właśnie takie maskujące działanie mają wszelkiego rodzaju domowe sposoby walki z nieprzyjemnymi woniami, do których można zaliczyć pachnące świeczki, kadzidełka czy mieszanki ziołowe. Również popularne odświeżacze powietrza jedynie kamuflują nieprzyjemny zapach, który powraca, gdy tylko dawka odświeżacza w powietrzu się rozproszy. Te wszystkie metody nie są w stanie dać trwałego efektu, zwłaszcza w przypadku zapachów silnych i drażniących, takich jak woń zastarzałego moczu, farby, rozpuszczalnika czy spalenizny. W usuwaniu nieprzyjemnych woni nieocenione są natomiast profesjonalne neutralizatory zapachu.

Neutralizatory stanowią najlepszą odpowiedź na pytanie, jak się pozbyć brzydkiego zapachu. Ich największym atutem jest skuteczność, która sprawia, że bez trudu usuwają nawet najbardziej intensywny fetor. Neutralizatory zapachu poradzą sobie z odorem, wydobywającym się z kosza na brudną bieliznę, nieprzyjemnym zapachem kociej kuwety, wonią stęchlizny czy specyficznym smrodkiem, unoszącym się wokół pojemnika z odpadkami kuchennymi. Co więcej, skutecznie usuną nawet najsilniejsze i najbardziej drażniące zapachy, do których zalicza się odór zastarzałego potu i brudu, moczu czy drażniący powonienie zapach spalenizny. Neutralizatory zapachu Ona cieszą się rosnącą popularnością wśród klientów także z uwagi na wszechstronność zastosowania: skutecznie usuną nieprzyjemne zapachy z szafy, okolic kociej kuwety, piwnicy, kuchni czy samochodu. Ona Żel czy Ona Block sprawdzą się zarówno przy neutralizacji nieprzyjemnych woni na dużych przestrzeniach (wówczas w pomieszczeniu wystarczy pozostawić odkręcony pojemnik z neutralizatorem, najlepiej w pobliżu wentylatora), jak i w szafie, garderobie czy w okolicach kociej kuwety (niewielką ilość neutralizatora wykładamy na tackę lub spodeczek i stawiamy w pobliżu źródła nieprzyjemnego zapachu). Przy pomocy rozcieńczonego w wodzie koncentratu Ona Płyn można prać przesiąknięte drażniąca wonią ubrania, taka mieszanka nadaje się także do mycia podłóg, czyszczenia dywanów czy tapicerek. Zawsze też warto mieć przy sobie mini Psik: niewielki pojemniczek neutralizatora, który błyskawicznie usunie nieprzyjemny zapach w biurze czy samochodzie, zastępując go lekką mydlaną wonią.

Nieprzyjemne zapachy wywołują u nas poczucie dyskomfortu, drażnią i niepokoją. Niestety, irytujące wonie pojawiają się w naszym otoczeniu dość często, a ich źródłem może być zarówno przypalony kotlet, przepocone obuwie czy wilgoć, jak i nie dbający o higienę współpracownik. Każdy, kto zmaga się z problemem drażniącego, ciężkiego do usunięcia smrodu, niezależnie od jego źródła i natężenia, powinien więc zainwestować w neutralizatory zapachu, które nieprzyjemną woń usuną szybko i skutecznie.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments 
formats

Nieprzyjemne zapachy w biurze – jak sobie z nimi poradzić ?

Opublikowany: 24 lutego 2013 przez: w kategorii: Bez kategorii

 

Biuro czy gabinet stanowią miejsce, w którym spędzamy osiem godzin każdego dnia. Ze względu na ten fakt szczególnie ważne jest, by w miejscu pracy panowała przyjemna atmosfera – co do tego chyba wszyscy są zgodni. Zwykle jednak, wypowiadając to zdanie myślimy o dobrych, przyjaznych stosunkach między współpracownikami. Tymczasem „przyjemna atmosfera” to nie tylko koleżeństwo i chęć niesienia pomocy – to sformułowanie ma też wydźwięk całkiem przyziemny, oznaczający świeże powietrze i brak nieprzyjemnych woni. O tym, jak bardzo istotne jest owo drugie znaczenie, z pewnością przekonany jest każdy, kto chociaż raz musiał się zmagać z brzydkimi zapachami w miejscu pracy.

Drażniący zapach potu, intensywna woń produktów spożywczych czy fetor chemikaliów to tylko niektóre z długiej listy nieprzyjemnych woni, z jakimi można spotkać się w biurze. Często bywa tak, że nie wszyscy pracownicy równie skrupulatnie podchodzą do kwestii przestrzegania zasad higieny, wiele osób przynosi też do pracy lunch czy drugie śniadanie, które czasami potrafią wydzielać bardzo intensywną woń, błyskawicznie wypełniającą całe pomieszczenie. Praca w takich warunkach staje się nie do zniesienia, obniżając efektywność pracowników i odrywając ich myśli od wykonywanych zadań.

Każdy pracodawca zdaje sobie sprawę, że warto zadbać o umożliwienie pracownikom wykonywania swoich zadań w przyjaznych warunkach, jednak często bywa tak, że dyscyplinujące pogadanki z nieszczególnie dbającymi o higienę osobami nie przynoszą żadnych efektów. Trudno też zabronić pracownikowi przynoszenia do pracy kanapek z serem i czosnkiem czy innych intensywnie pachnących produktów, a nie każda firma może sobie pozwolić na wydzielenie osobnego pomieszczenia kuchennego, gdzie tego typu produkty można by przechowywać i spożywać – wiedzą o tym zarówno właściciele, jak i pracownicy niewielkich, kilkuosobowych spółek, mieszczących się w jednym biurze.

Dlatego, by skutecznie pozbyć się nieprzyjemnych, rozpraszających zapachów w pomieszczeniach biurowych, warto zainwestować w stuprocentowo skuteczne i bardzo wydajne neutralizatory zapachów firmy Ona. W biurze świetnie sprawdzi się na przykład rozpylacz Ona Mist, który w regularnych odstępach czasu nasyca powietrze neutralizatorem, skutecznie eliminując wszystkie unoszące się w nim nieprzyjemne wonie. Warto wiedzieć, że neutralizatory Ona produkowane były z myślą o usuwaniu szczególnie silnych zapachów przemysłowych, dlatego zapach potu czy jajek na twardo nie stanowi dla nich żadnego problemu. Dzięki swojej wysokiej wydajności neutralizatory pozwalają też nie myśleć co kilka dni o wymianie wkładu, zapewniając świeże, przyjemnie pachnące powietrze na długo. Jeśli natomiast chcemy błyskawicznie pozbyć się nieprzyjemnego zapachu, warto użyć Ona Spray: ten silny i skuteczny aerozol neutralizuje każdą woń, zastępując ją miłym aromatem świeżej pościeli lub neutralną wonią przemysłową PRO.

Neutralizatory zapachu Ona stanowią skutecznie i pewne rozwiązanie problemu nieprzyjemnych zapachów w biurze. Dzięki nim nie musimy się już obawiać, że ostra woń potu czy intensywnie pachnących produktów spożywczych będą nas rozpraszać, odrywając myśli od pracy.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments 
formats

Jak usunąć nieprzyjemne zapachy w przedszkolu ?

Opublikowany: 18 lutego 2013 przez: w kategorii: Bez kategorii

 

 

Przedszkole stanowi miejsce, szczególnie narażone na powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Pomieszczenie pełne małych, rozbrykanych dzieci, z których każde ma własny pomysł na doskonałą zabawę i nad którymi czasem ciężko jest zapanować stwarza wiele okazji do pojawiania się intensywnych, nieprzyjemnych woni. Zapachy farbek, jedzenia, a czasem niekontrolowanych potrzeb fizjologicznych czy wymiotów sprawiają, że powietrze w przedszkolu często stanowi mieszankę różnych, nie do końca przyjemnych woni. A że niektóre dzieci są na zapachy szczególnie wrażliwe, warto zadbać o świeże powietrze w przedszkolu, by uniknąć ich płaczu czy innych objawów niezadowolenia.

Najczęściej jednak skuteczne usuwanie nieprzyjemnych zapachów z przedszkola nie jest takie proste. Regularne wietrzenie pomieszczeń możliwe jest tylko w okresie wiosenno-letnim, kiedy na dworze panuje wysoka temperatura i nie trzeba obawiać się chłodnego wiatru, który mógłby dzieciom zaszkodzić. Natomiast klasyczne odświeżacze powietrza na dużych przestrzeniach się nie sprawdzają, a do tego irytująco szybko kończą się im wkłady. Dodatkowo dzieci w przedszkolu bywają źródłem tak dużej ilości różnych zapachów, że potrzeba naprawdę skutecznego środka, by je wszystkie usunąć. Odświeżacze powietrza sobie z nimi nie poradzą, jednak rozwiązaniem mogą być profesjonalne neutralizatory zapachu. Ustawiony na szczycie szafki rozpylacz Ona Mist w określonych odstępach czasu wypuszcza w powietrze porcję neutralizatora, skutecznie usuwając każdą nieprzyjemną woń z pomieszczenia. Dobrym pomysłem może być także aerozol Ona Spray – przyda się zwłaszcza wtedy, gdy chcemy szybko i skutecznie usunąć jakiś nieprzyjemny zapach, na przykład wymiotów.

W codziennym życiu przedszkola niezastąpiony będzie także Ona Płyn. Ten silny i wydajny koncentrat neutralizatora jest doskonałym środkiem do mycia i czyszczenia, który nie tylko skutecznie usuwa brud, ale także wypełnia pomieszczenie przyjemnym, ledwie wyczuwalnym zapachem, o wiele przyjemniejszym niż ostra, drażniąca woń chemikaliów. Rozcieńczony w wodzie nadaje się do mycia podłóg, prania zabrudzonych dywanów i pościeli, czyszczenia stolików i krzesełek.

Każdy rodzic, który oddaje swoje dziecko do przedszkola chce, by było tam ono maksymalnie bezpieczne. Dlatego tak ważne jest, by produkty, stosowane do mycia i czyszczenia były nie tylko skuteczne, ale i przyjazne dla dzieci. Neutralizatory zapachu Ona spełniają te kryteria: są tworzone na bazie olejków eterycznych i dodatków dla przemysłu spożywczego, dzięki czemu są całkowicie antyalergiczne i można stosować je wokół ludzi, roślin i zwierząt. Jako produkt ekologiczny i przyjazny dla środowiska naturalnego neutralizatory zapachu sprawdzają się zarówno w domu, jak i w instytucjach użyteczności publicznej: biurach, szpitalach czy przedszkolach.

Profesjonalne neutralizatory zapachu idealnie nadają się do usuwania brzydkich zapachów z pomieszczeń przedszkolnych. Dzięki swojej wyjątkowej skuteczności i dużej wydajności usuną wszystkie nieprzyjemne wonie z przedszkola, zastępując je lekkim, niemal niewyczuwalnym aromatem lnu, kryształu lub szarego mydła PRO

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments 
formats

Neutralizatory powietrza – jak działają?

Opublikowany: 12 lutego 2013 przez: w kategorii: Bez kategorii

 

Próby pozbycia się nieprzyjemnych zapachów zbyt często przypominają walkę z wiatrakami. Przede wszystkim dlatego, że – zamiast usuwać – jedynie je maskujemy. Z tego powodu ponowny atak przykrej woni po ustaniu działania odświeżacza jest podwójnie nieprzyjemny i drażniący. Tymczasem rozwiązaniem problemu przykrych zapachów są profesjonalne neutralizatory powietrza, które sprawdzą się zarówno w domu czy samochodzie, jak i w biurze, hotelu czy restauracji.

Większość metod zwalczania nieprzyjemnych zapachów cechuje się niską skutecznością: zarówno odświeżacze powietrza w aerozolu, jak i kadzidełka czy świeczki dość szybko wietrzeją i tracą swoją moc, a wówczas nieprzyjemny zapach, dotychczas zamaskowany, powraca ze zdwojoną siłą. Dlatego neutralizatory zapachu są w porównaniu z tradycyjnymi metodami tak bardzo skuteczne: nie tłumią nieprzyjemnego zapachu, zamiast tego skutecznie go usuwając. Co więcej, neutralizatory zapachu bez trudu poradzą sobie z każdą wonią, nawet tak silną i intensywną, jak zapach rozpuszczalnika, moczu czy drażniąca woń spalenizny. W konfrontacji z takimi zapachami tradycyjne odświeżacze nie mają żadnych szans, podczas gdy neutralizator poradzi sobie z nimi szybko i skutecznie.

Kolejną zaletą, która sprawia, że neutralizatory powietrza są o wiele skuteczniejsze od odświeżaczy czy domowych sposobów neutralizacji zapachów, jest ich wysoka wydajność. Profesjonalne neutralizatory działają nawet przez miesiąc od momentu rozpoczęcia aplikacji, dzięki czemu nie musimy co kilka dni pamiętać o wymianie wkładu. Jest to szczególnie istotne w przypadku usuwania nieprzyjemnych zapachów z dużych pomieszczeń: wszak znacznie łatwiej jest od czasu do czasu wymienić zapachową świeczkę w zatęchłej szafie, niż pamiętać o regularnym uzupełnianiu odświeżaczy w całym pomieszczeniu, a tym bardziej o ustawianiu w strategicznych punktach spodeczków z pachnącymi ziołami czy kadzidełek. Szczególnie wart polecenia do usuwania nieprzyjemnych zapachów, unoszących się w całych pomieszczeniach jest rozpylacz PowAir Mist. Profesjonalny rozpylacz regularnie nasyca powietrze neutralizatorem, systematycznie usuwając z niego nieprzyjemny zapach i zastępując go przyjemną owocową wonią. Równie skutecznie działa odkręcony pojemnik z neutralizatorem PowAir Żel bądź PowAir Block.

Warto także wspomnieć, że profesjonalne neutralizatory powietrza z serii PowAir objęte są całkowitą gwarancją: jeśli nie poradzą sobie z jakimś zapachem, producent zobowiązuje się do zwrotu kosztów zakupu. Już sama ta deklaracja świadczy o skuteczności produktów PowAir – wszak nikt, kto nie jest absolutnie pewien skuteczności swoich produktów, nie podejmie się takiego zobowiązania.

Profesjonalne neutralizatory powietrza z serii PowAir są skuteczne i wydajne, dzięki czemu cieszą się stale rosnącą popularnością wśród klientów. Zapewniają one całkowitą neutralizację każdego zapachu, niezależnie od jego źródła i powierzchni pomieszczenia, dlatego znajdują szerokie zastosowanie zarówno w gospodarstwie domowym, jak i hotelu czy biurze. Co więcej, neutralizatory zachęcają przystępną ceną, dzięki czemu skuteczne usuwanie nieprzyjemnych zapachów dostępne jest dla każdego z nas.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments 
formats

Czym zneutralizować nieprzyjemny zapach w szafie

Opublikowany: 6 lutego 2013 przez: w kategorii: Bez kategorii

 

 

Każda z nas kocha ciuchy. Ubrania nie tylko zapewniają nam ciepło, ale też odzwierciedlają nasz nastrój czy podkreślają zainteresowania. Trudno się więc dziwić, że dla zdecydowanej większości kobiet szafa stanowi centrum mieszkania: to właśnie tam przechowujemy ulubione spódnice, bluzeczki, garsonki czy spodnie. Zwykle też bardzo dbamy o swoje ubrania, dlatego po zakończeniu prania zawsze pieczołowicie prasujemy ciuchy, a następnie starannie rozkładamy je na półkach lub wieszamy na wieszakach. Wszak wiadomo, że elegancka kobieta nie może wyjść w wymiętej spódnicy czy żakiecie. Jednak oprócz estetyki liczy się również zapach, dlatego tak ważne jest to, jaka woń unosi się w naszej szafie.

Niewiele jest przyjemniejszych woni niż ta wydzielana przez świeżo wypraną, pachnącą prasowaniem odzież. Każda kobieta lubi wyjmować z szafy takie przyjemnie pachnące, świeże ubrania, które nie wymagają już nawet skrapiania perfumami. Z tego powodu nie dziwi rozczarowanie i złość, gdy – zamiast świeżej, pachnącej odzieży – wyciągamy ciuchy przesiąknięte wonią stęchlizny. A, wbrew pozorom, nie jest to problem rzadki: wnętrza szaf, zwłaszcza dużych i starych, stosunkowo często zaczynają wydzielać zatęchła woń, którą bardzo szybko przesiąkają znajdujące się w jej wnętrzu ubrania. Powstawaniu nieprzyjemnego zapachu sprzyja także fakt, że wnętrza przepastnych szaf rzadko wietrzymy.

Do usuwania zatęchłego zapachu z szafy stosujemy najczęściej domowe metody: na półkach rozkładamy spodeczki z pachnącymi mieszankami ziołowymi lub otarta skórką z cytryny, a na wieszakach umieszczamy pachnące kulki czy inne odświeżacze. Niestety, obie te metody charakteryzują się niską skutecznością, a zarówno kadzidełka czy pachnące mydełka, jak i zapachowe kulki dość szybko wietrzeją i tracą swoje właściwości. Poza tym wszystkie domowe środki tego rodzaju nie usuwają przykrego zapachu, a jedynie go maskują, przez co może się okazać, że po wyjęciu z szafy ciuchy będą pachniały niezbyt przyjemną kombinacją stęchlizny i środków, użytych do jej maskowania. By pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z szafy szybko i skutecznie, warto skorzystać ze sprawdzonych metod. Każdej kobiecie, która choć raz musiała zmagać się z problemem fetoru stęchlizny w szafie i na ubraniach, warto polecić profesjonalne neutralizatory zapachu PowAir. Ich podstawową zaletą jest fakt, że – w przeciwieństwie do domowych sposobów czy pachnących kulek – usuwają nieprzyjemny zapach zamiast go maskować. Dzięki temu możemy być pewne, że wnętrze szafy szybko odzyska neutralną woń, a po zapachu stęchlizny nie pozostanie żaden ślad. We wnętrzu szafy wystarczy umieścić spodeczek z niewielką ilością PowAir Żel bądź otwarty pojemnik PowAir Block – oba środki szybko i na długo usuną nieprzyjemny zapach, zastępując go delikatną wonią owoców cytrusowych. Dodatkowo wyjęte z zatęchłej szafy ubrania można spryskać aerozolem PowAir Spray, który błyskawicznie usunie z nich drażniący odór.

Wietrzenie szafy to męczące i czasochłonne zajęcie, wymagające przenoszenia całych naręczy wieszaków i stosów ciuchów. Nie zawsze mamy na to czas, dlatego warto poszukać innych metod walki z nieprzyjemnym zapachem – zwłaszcza, że smród stęchlizny możemy usunąć w o wiele prostszy sposób. Neutralizatory zapachu PowAir szybko i skutecznie uwolnią nas od zatęchłego zapachu, przywracając wnętrzu szafy neutralna woń. Profesjonalne środki firmy Ona odświeżą także nasze ubrania, oszczędzając nam problemu, związanego z ich ponownym praniem.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments 
formats

Skuteczny dezodorant dla zwierząt

Opublikowany: 3 lutego 2013 przez: w kategorii: Bez kategorii

 

Większość z nas lubi zwierzęta – mnóstwo Polaków ma w swoich domach kota, psa, chomika bądź świnkę morską. Za czworonożnymi pupilami przepadają też dzieci, dlatego szczeniaczki czy kotki najczęściej pojawiają się w domu właśnie na życzenie naszych pociech. Szybko okazuje się, że zwierzaki, przede wszystkim psy i koty, nie bez powodu uchodzą za najlepszych przyjaciół człowieka: są wierne i oddane, dostarczają mnóstwo frajdy, głaskanie ich miękkiej sierści uspokaja i pozwala się zrelaksować po ciężkim dniu, a dodatkowo przyjemnie grzeją w chłodne wieczory.

Niestety, z obecnością zwierzęcia w domu najczęściej wiąże się specyficzny, nie dla każdego przyjemny zapach. Brzydko pachnieć potrafią nie tylko psy, które wiele czasu spędzają na dworze i lubią tarzać się w różnych podejrzanych substancjach – świnki morskie, chomiki czy koty, które zdecydowaną większość lub wręcz cały czas przebywają w zamkniętych pomieszczeniach, także wydzielają charakterystyczny dla siebie, zwierzęcy odór. Nie wszystkim musi on odpowiadać, jednak trzeba liczyć się z tym, że obecność zwierzaka w domu sprawia, iż wszystkie pomieszczenia są nim przesiąknięte.

By pozbyć się zapachu zwierząt najczęściej stosujemy odświeżacze powietrza, te jednak tylko maskują nieprzyjemną woń, której nie są w stanie całkowicie usunąć. Często próbujemy też kąpać naszych czworonożnych pupili, czego jednak zwierzęta zazwyczaj bardzo nie lubią. Co gorsza, kąpiele raczej nie przynoszą oczekiwanego efektu, jako że specyficzny zwierzęcy zapach nie wynika z brudu, tylko naturalnej fizjologii czworonogów. Jednakże jeśli ten zapach nam nie odpowiada, nie jesteśmy na niego skazani – zamiast nieskutecznych odświeżaczy czy nieprzyjemnych i męczących zarówno dla nas, jak i dla zwierząt kąpieli, możemy zastosować profesjonalne neutralizatory zapachu.

Neutralizatory zapachu Ona stworzone były z myślą o likwidacji intensywnych zapachów przemysłowych, dzięki czemu wonie, z jakimi stykamy się na co dzień, nie stanowią dla nich żadnego problemu. Co szczególnie ważne, produkty z linii Ona wytwarzane są na bazie olejków eterycznych oraz dodatków dla przemysłu spożywczego, dzięki czemu są przyjazne dla ludzi i zwierząt. Jeśli chcemy pozbyć się irytującego zapachu psa, kota czy gryzonia, doskonałym pomysłem będzie więc aerozol Ona Spray: jest całkowicie antyalergiczny, dlatego sprawdzi się idealnie jako dezodorant antyzapachowy dla zwierząt. Wystarczy jedno użycie, by specyficzny zapach, wydzielany przez naszego czworonożnego pupila zastąpiła łagodna woń świeżo pranej pościeli lub neutralny, niemal niewyczuwalny zapach PRO.

Neutralizatory sprawdzą się także w przypadku usuwania specyficznej woni ze zwierzęcych legowisk. Wystarczy wyprać je lub wyczyścić przy pomocy rozcieńczonego w wodzie koncentratu neutralizatora Ona Płyn, by natychmiast odzyskały neutralny zapach. Koncentratem można także przemyć podłogę wokół legowiska, nadaje się on też doskonale do wywabiania zwierzęcego zapachu z dywanów czy tapicerowanych kanap.

Jeśli kochamy zwierzęta, ale nie możemy przyzwyczaić się do ich zapachu, warto więc zaopatrzyć się w neutralizatory zapachu z linii Ona. Dzięki temu nasz dom odzyska neutralny zapach, a my bez przeszkód będziemy mogli cieszyć się obecnością ukochanych czworonogów.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments 
formats

Jak usunąć brzydki zapach po pożarze

Opublikowany: 31 stycznia 2013 przez: w kategorii: Bez kategorii

 

Znane powiedzenie mówi, że wystarczy iskra, by wywołać pożar, i naprawdę nie można odmówić mu słuszności. Każdy, kto przeżył pożar, choćby niewielki, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak niewiele potrzeba, by w domu zaczął szaleć ogień. Czasem jest to zapomniany papieros, czasem spięcie w instalacji elektrycznej, niekiedy zaś garnek czy patelnia, na zbyt długo pozostawione na odkręconym gazie. Chwila nieuwagi, splot nieszczęśliwych okoliczności – pożar nie potrzebuje wiele więcej, by strawić nasz dobytek.

Pożar to także najczęściej trauma, o której jak najszybciej chcielibyśmy zapomnieć. Nie ma znaczenia, czy spaleniu uległa większość naszego dobytku, czy spłonęło tylko kilka garnków i firanki – takie wydarzenie każdy z nas pragnie wyprzeć z pamięci. Tymczasem jest to trudne, gdy w powietrzu wciąż unosi się nieprzyjemny, gryzący swąd spalenizny i na każdym kroku przypomina nam o pożarze.

Smród spalenizny należy do wyjątkowo zjadliwych woni: wżera się w meble, podłogi, sprzęty domowe. Z tego powodu wywabienie go jest zazwyczaj bardzo trudne i nawet wielogodzinne wietrzenie nie jest w stanie skutecznie usunąć z pomieszczenia przykrej woni. Na szczęście są sprawdzone sposoby, dzięki którym smród spalenizny szybko przejdzie do historii: należą do nich profesjonalne neutralizatory zapachu. Ich podstawową zaletą jest stuprocentowa skuteczność: neutralizatory zapachu tworzone były z myślą o zastosowaniach przemysłowych, na przykład usuwania nieprzyjemnych woni z oczyszczalni ścieków, dlatego szybko i skutecznie neutralizują wszystkie zapachy, z jakimi możemy zetknąć się w domu – również ciężką do usunięcia woń spalenizny.

Ze względu na fakt, że neutralizatory zapachu dostępne są w szerokiej gamie różnorodnych produktów, nadają się do usuwania każdej bez wyjątku nieprzyjemnej woni, niezależnie od jej źródła oraz intensywności. Podłogi, meble i sprzęty, przesiąknięte wonią spalenizny po pożarze, uwolnimy od uciążliwego zapachu, myjąc je w rozcieńczonym koncentracie Ona Płyn. By usunąć swąd spalenizny z ubrań, obrusów czy firanek, należy do prania dodać koncentrat, który doskonale nadaje się również do prania dywanów oraz czyszczenia tapicerek. Dzięki niemu skutecznie pozbędziemy się zapachu spalenizny z każdego domowego sprzętu. Kolejną znaczącą zaletą neutralizatorów zapachu jest ich ogromna wydajność: jedna butelka koncentratu wystarczy nam na naprawdę długo, gdyż do prania, mycia czy czyszczenia używamy Ona Płynu, rozcieńczonego w wodzie w stosunku 1:20. Nieprzyjemny smród spalenizny z powietrza usuniemy natomiast, pozostawiając w pomieszczeniu odkręcony pojemnik Ona Block lub Ona Żel.

Profesjonalne neutralizatory zapachu to idealny sposób na usunięcie swądu spalenizny po pożarze. Dzięki zastosowaniu neutralizatorów zapachu Ona drażniąca woń szybko stanie się przeszłością, a my będziemy mogli cieszyć się neutralnym, przyjemnym zapachem świeżej pościeli, kryształu lub szarego mydła PRO

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments 
formats

Jak usunąć nieprzyjemny zapach z mieszkania

Opublikowany: 27 stycznia 2013 przez: w kategorii: Bez kategorii

 

Każdy z nas niejednokrotnie miał do czynienia z uporczywymi, brzydkimi zapachami. Przykre wonie nie tylko denerwują nas i pogarszają nasz nastrój, ale też najczęściej są dość trudne do usunięcia. Dotyczy to zwłaszcza zapachów intensywnych, takich jak woń papierosowego dymu czy spalenizny, które potrafi unosić się po mieszkaniu jeszcze długo po tym, gdy papieros bądź nieudany kulinarny eksperyment dawno już wylądują w koszu. Równie drażniące są zapachy stęchlizny, kociego lub psiego moczu, chemiczna woń farby czy lakieru.

Nieprzyjemny zapach w mieszkaniu może mieć różne źródła, jednak każdą przykrą woń łączy jedno: nasze pragnienie, by pozbyć się jej jak najszybciej i móc znowu cieszyć się neutralnym zapachem w powietrzu. Niezależnie więc od tego, czy jest to unoszący się po remoncie zapach farby, lekka woń stęchlizny czy szczypiący w oczy papierosowy dym, podejmujemy różne działania, by drażniąca woń usunąć, najlepiej na stałe. Niestety, często nie jest to takie proste, zwłaszcza w sytuacjach, gdy nieprzyjemny zapach jest wyjątkowo intensywny lub gdy towarzyszy nam od dawna, jak na przykład woń papierosowego dymu, nieregularnie sprzątanej kociej kuwety albo drażniąca woń stęchlizny.

Wśród wielu metod zwalczania nieprzyjemnych zapachów w mieszkaniu prym wiodą metody domowe, zwłaszcza rozkładanie w strategicznych punktach pomieszczenia pachnących przyjemnie substancji, takich jak mieszanki ziołowe, pachnące świeczki czy kadzidełka, listki lawendy bądź sparzona skórka cytrynowa. Równie popularne są odświeżacze powietrza, najczęściej pod postacią aerozolu lub w specjalnych dozownikach, które w określonych odstępach czasu uwalniają porcję środka odświeżającego. Wszystkie te metody łączy jednak jedno: nie usuwają nieprzyjemnego zapachu, lecz jedynie go maskują, zastępując drażniącą woń wonią przyjemną. Dodatkowo odświeżacze mają najczęściej niewielkie wkłady, które szybko się kończą, trzeba więc stale pamiętać o ich regularnym wymienianiu. By skutecznie i na długo pozbyć się przykrego zapachu warto skorzystać z szerokiej oferty profesjonalnych neutralizatorów zapachu.

Podstawową zaletą neutralizatorów zapachu jest fakt, że ich zadaniem jest usunięcie nieprzyjemnej woni, nie tylko jej przytłumienie. Dodatkowo cechuje je stuprocentowa skuteczność: profesjonalne neutralizatory poradzą sobie z każdym nieprzyjemnym zapachem, niezależnie od jego intensywności i źródła pochodzenia. Szczególnie wartym polecenia neutralizatorem jest Ona Block: odkręcony pojemnik z tą substancją, pozostawiony w pomieszczeniu, skutecznie usunie z niego nieprzyjemną woń, zastępując go lekkim, przyjemnym zapachem świeżej pościeli, kryształu lub lekką wonią szarego mydł. Ona Block sprawdzi się podczas usuwania nieprzyjemnego zapachu  w szafie czy garderobie. Preparat skutecznie usunie woń kociego moczu, zapach stęchlizny, papierosów, intensywnych przypraw czy przypalonego oleju, dzięki czemu nadaje się do zastosowania w każdym pomieszczeniu.

Problem nieprzyjemnego zapachu dotyczył, dotyczy i z pewnością niejednokrotnie jeszcze będzie dotyczył każdego z nas. Dlatego warto zaopatrzyć się w profesjonalny neutralizator zapachu, który skutecznie usunie każdą nieprzyjemną woń.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments 
formats

Czym zneutralizować zapach kociego moczu?

Opublikowany: 23 stycznia 2013 przez: w kategorii: Slider

 

Posiadanie kota to nie tylko przyjemność, płynąca z bliskości rozkosznie mruczącej futrzanej kulki. Kot to także obowiązki, wśród których najważniejszym jest regularne sprzątanie kociej kuwety i wymienianie żwirku. Koty należą bowiem do zwierząt wyjątkowo czystych, a ich poczucie higieny koncentruje się w głównej mierze właśnie wokół kuwety: kot nie będzie chciał korzystać z toalety, która według niego brzydko pachnie, lub z której niedokładnie uprzątnięto pozostałości jego poprzednich defekacji. W efekcie zwierze może oddawać mocz najróżniejszych miejscach: na dywan, na kanapę bądź do doniczek z kwiatkami.

Koci mocz charakteryzuje się ostrą, nieprzyjemną wonią, a każdy, kto choćby raz niedokładnie posprzątał kocią kuwetę, z pewnością musiał poszukiwać odpowiedzi na pytanie, czym zneutralizować zapach kocich sików. Tymczasem nie jest to wcale proste zadanie, gdyż zapach kociego moczu unosi się w powietrzu przez długi czas, co niesie ze sobą jeszcze jedno niebezpieczeństwo: przestrzeń raz obsikana przez kota nierzadko znów staje się dla niego miejscem wypróżniania pęcherza. Wynika to z faktu, że kot przy pomocy moczu znaczy teren, określa go jako miejsce dobre na toaletę. Dlatego tak ważne jest pilnowanie, by kot załatwiał swoje potrzeby tylko do kuwety – w przeciwnym przypadku sytuacje, w których obsikuje nam dywany czy fotele, mogą się powtarzać. Z tego powodu również bardzo istotna jest skuteczna neutralizacja zapachu kociego moczu.

Na forach internetowych można znaleźć wiele rad, jak pozbyć się zapachu kociego moczu. Najczęściej polecane jest dokładne umycie obsikanej powierzchni, a następnie spryskanie jej sodą oczyszczoną lub detergentami, gdyż te zapachy są dla kota nieprzyjemne. Niestety nie są także zbyt przyjemne dla ludzi: powierzchnie, potraktowane substancją o intensywnym zapachu będą odstraszać nie tylko zwierzęta, ale także domowników. Dlatego lepiej skorzystać z profesjonalnych neutralizatorów zapachu, które skutecznie poradzą sobie z każdą nieprzyjemną wonią, także tą pozostawioną przez niezbyt zdyscyplinowanego kota. Do neutralizacji nieprzyjemnego zapachu w konkretnym miejscu najlepiej zastosować neutralizator zapachów PENETRATOR wystarczy spryskać nim obsikaną przez kota powierzchnię, by usunąć całkowicie przykry zapach moczu, co zniechęci zwierzę do ponownego obsikiwania danego miejsca. Jeśli natomiast smród kocich sików unosi się już w całym pomieszczeniu, warto zastosować PowAir Block: odkręcony pojemnik zostawiamy w pobliżu wentylatora, dzięki czemu skuteczniej rozprzestrzeni się on po całym pokoju. PowAir Block warto też umieścić koło kociej kuwety: dzięki temu woń kociego moczu nie będzie unosić się w powietrzu nawet wówczas, gdy nie uprzątniemy od razu jej zawartości, również odzież, obsikaną przez kota, skutecznie uwolnimy od przykrego zapachu, spryskując ją neutralizatorem zapachów PowAir

Każdy posiadacz kota wie, jak intensywna i nieprzyjemna jest woń kociego moczu. Jeśli więc nasz kot nie przepada za swoją kuwetą, natomiast z upodobaniem obsikuje różne miejsca w całym domu, z uporczywym zapachem moczu poradzimy sobie, stosując neutralizatory z serii http://powair.pl/pl/dla-profesjonalistow/25-powair-penetrator-spray.html.

Gwarancja skuteczności lub zwrot pieniędzy.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments 
formats

Jak usunąć smród ze zmywarki

Opublikowany: 15 stycznia 2013 przez: w kategorii: Slider

 

Coraz więcej gospodyń domowych docenia zalety, jakie niesie ze sobą posiadanie zmywarki. Ręczne mycie stosów naczyń, garnków i patelni po imprezie to prawdziwa mordęga, niemal każda żona i matka wie też, jak męczące potrafi być codzienne zmywanie po posiłkach czteroosobowej rodziny. Myjąc w zmywarce oszczędzamy czas, co przy obecnym stylu życia ma niebagatelne znaczenie. Co więcej, mycie naczyń w zmywarce oszczędza również wodę, a zatem i pieniądze – taka forma zmywania to nawet dziewięciokrotna oszczędność wody w porównaniu do mycia ręcznego! Właśnie dlatego posiadanie tego przydatnego urządzenia stawia sobie za cel coraz więcej pań.

Jednakże nie każda z nas pamięta o tym, że o zmywarkę należy szczególnie dbać, regularnie czyszcząc jej wnętrze. W przeciwnym wypadku w szczelinach zaczynają zalegać resztki żywności, które powoli ulegają rozkładowi, wydzielając jednocześnie nieprzyjemny zapach. Powodem powstawania drażniącej, odstręczającej woni, wydobywającej się z wnętrza zmywarki, może być także wilgoć. Zwykle po wyjęciu czystych naczyń zamykamy urządzenie, nie pozwalając znajdującym się we wnętrzu resztkom wody wyparować. W szczelnie zamkniętym urządzeniu woda zaczyna się psuć, co także skutkuje powstawaniem przykrej woni. Niekiedy jednak zmywarka brzydko pachnie, choć nie znajdują się w niej gnijące resztki, a woda zawsze ma czas na odparowanie. Co robić w takiej sytuacji?

Skuteczne pozbycie się nieprzyjemnego zapachu z wnętrza zmywarki nie zawsze jest proste. Jednocześnie jest niezmiernie ważne: brzydki zapach, wydobywający się z urządzenia, które stanowi synonim czystości, nie nastawia nas pozytywnie do skuteczności zmywarki. Umieszczając naczynia w wydzielającej nieprzyjemną woń zmywarce mamy obawy, że talerze i sztućce nawet po zakończonym procesie mycia nie będą całkowicie czyste. Dlatego tak istotne jest, by zmywarka wydzielała neutralny zapach. Można to osiągnąć poprzez stosowanie profesjonalnych neutralizatorów zapachu firmy Ona, które drażniące zapachy usuwają, a nie tylko maskują. Jeśli mamy obawy, że brzydki zapach jest skutkiem drobnych pozostałości, zalegających wewnątrz zmywarki, warto ustawić program zmywania bez naczyń, dodając do niego rozcieńczony w wodzie koncentrat Ona Płyn. Koncentrat neutralizatora nie tylko sprawdzi się jako środek myjący, ale także skutecznie usunie nieprzyjemny zapach, a po ponownym otwarciu zmywarka znowu będzie przyjemnie pachnieć. Wnętrze urządzenia można także spryskać aerozolem Ona Spray, a następnie pozostawić do wywietrzenia – taka metoda sprawdzi się również, gdy mamy obawy, iż nieprzyjemna woń może być skutkiem zbyt szczelnego zamykania zmywarki.

Przyjemnie pachnąca zmywarka kojarzy nam się z czystością. A ponieważ nie ma chyba kobiety, której nie zależy na czystości w kuchni, warto dbać o to, by wszystkie kuchenne sprzęty i urządzenia wydzielały przyjemna woń. Czystość i subtelny, łagodny zapach zagwarantują profesjonalne neutralizatory zapachu Ona, które sprawdzą się także w eliminacji nieprzyjemnych woni z innych domowych pomieszczeń. Na ich stuprocentową skuteczność producent udziela gwarancji zwrotu pieniędzy, nie musimy więc obawiać się, że zainwestujemy w środek, który nie spełni swojej funkcji.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments 
formats

Jak usunąć brzydki zapach

Opublikowany: 12 stycznia 2013 przez: w kategorii: Bez kategorii

 

Brzydkie zapachy towarzyszą nam niemal każdego dnia: stykamy się z nimi w pracy, w restauracji, w samochodzie oraz we własnym domu. Czasem źródłem drażniącego nasze nozdrza odoru jest niedziałająca biurowym pokoju klimatyzacja, czasem papierosowy smród w zamkniętej przestrzeni samochodu, kiedy indziej natomiast przypalona potrawa czy przepełniony kosz na brudną bieliznę. Niezależnie od przyczyny powstawania nieprzyjemnego zapachu, w zetknięciu z nim zawsze towarzyszy nam pragnienie, by jak najszybciej się go pozbyć.

Walka z nieprzyjemnymi woniami bywa trudna, zwłaszcza wtedy, gdy nie mamy możliwości usunięcia ich źródła. Kocia kuweta, nawet sprzątana regularnie, zawsze wydziela specyficzny odór kociego moczu, podobnie kuchenny pojemnik na odpadki czy stojący w łazience kosz na bieliznę, w którym zawsze przecież znajdują się jakieś brudy. Często próbujemy walczyć z wydzielanymi przez nie woniami przy pomocy odświeżaczy powietrza czy pachnących kadzidełek, jednak zarówno jedne, jak i drugie jedynie maskują drażniący odór, przynosząc ukojenie tylko na jakiś czas. Jeśli natomiast chcemy pozbyć się przykrych woni na stałe, warto zaopatrzyć się w profesjonalny neutralizator zapachu.

Neutralizatory zapachu firmy Ona są wyjątkowo skuteczne: szybko i na długo usuną każdy nieprzyjemny zapach, niezależnie od jego natężenia. Wystarczy ustawić pojemnik z neutralizatorem w pobliżu źródła odoru, by szybko zauważyć zmniejszenie jego natężenia, a potem całkowitą likwidację. Dodatkowo produkty Ona skutecznie zwalczą także wyjątkowo intensywne wonie, w konfrontacji z którymi zwykłe odświeżacze powietrza są zupełnie bezużyteczne, na przykład ostrą woń zastarzałego moczu czy brudu, smród spalenizny czy przyprawiający o bóle głowy zapach rozpuszczalnika albo lakieru. Ich zasadniczą zaletą jest także różnorodność produktów, co sprawia, że nadają się do zastosowania w przypadku każdego rodzaju brzydkiej woni, niezależnie od tego, czy wydziela ją przepocone obuwie, śmierdząca stęchlizną odzież, zawilgocona piwnica czy kocia kuweta. Do prania ubrań, czyszczenia tapicerek i dywanów, a także mycia podłóg i sprzętów doskonale nadaje się koncentrat Ona Płyn, który należy rozcieńczyć w wodzie w stosunku 1:20. Jeśli chcemy odświeżyć powietrze w samochodzie, wystarczy pozostawić w nim odkręcony pojemnik z neutralizatorem Ona Block lub Ona Żel. Te dwa produkty usuną też skutecznie brzydki zapach z pokoju czy piwnicy: dla lepszego efektu należy je wówczas ustawić w okolicach wentylatora. Śmierdzącą stęchlizna odzież czy przepocone obuwie uratujemy, spryskując je aerozolem Ona Spray, który jest także idealnym dezodorantem anty-zapachowym dla zwierząt, gdyż jest całkowicie antyalergiczny.

Nieprzyjemne wonie niestety są częstym elementem naszego życia i każdy z nas z pewnością przynajmniej raz zastanawiał się, jak usunąć brzydki zapach z pomieszczenia. Z produktami Ona skuteczna likwidacja drażniących woni nie będzie od nas wymagać skomplikowanych i żmudnych działań, a dzięki dużej wydajności jeden pojemnik neutralizatora zapewni nam świeże powietrze na długi czas.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments 
formats

Neutralizator zapachu Ona opinie.

Opublikowany: 8 stycznia 2013 przez: w kategorii: Bez kategorii

 

Ostatnimi czasy coraz większą popularnością cieszą się neutralizatory zapachu. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że regularnie przekonujemy się, iż walka z przykrymi zapachami nie jest wcale prosta. Lekkie smrodki, nieprzyjemne odory czy zwalające z nóg smrody towarzyszą nam regularnie: stykamy się z nimi we własnym domu, na przykład w okolicach kociej kuwety, kuchennego kubła czy kosza na brudną bieliznę, regularnie musi się z nimi także zmagać obsługa sklepów, restauracji, hoteli czy klubów fitness.

W zwalczaniu nieprzyjemnych zapachów ważne jest przede wszystkim to, w jaki sposób dany środek działa na nieprzyjemne wonie. Różnego rodzaju odświeżacze powietrza jedynie maskują drażniącą woń, która po jakimś czasie powraca ze zdwojoną siłą. Do tego wkłady w odświeżaczach najczęściej są niewielkie, dlatego trzeba regularnie pamiętać o ich wymianie. Nie jest to wielki problem w domu, w którym odświeżacza potrzebujemy najczęściej w kuchni czy w łazience, natomiast urasta do rangi walki z wiatrakami, gdy o systematycznej wymianie wkładów musimy pamiętać na dużej restauracyjnej sali, w obszernym klubie fitness czy hotelowej recepcji. Dlatego idealnym rozwiązaniem są profesjonalne neutralizatory zapachu. Są one nie tylko skuteczne, ale i bardzo wydajne: jeden pojemnik neutralizatora działa nawet przez miesiąc. Dodatkowo neutralizator nie maskuje drażniącej woni, lecz skutecznie ją usuwa, dzięki czemu jest w stanie rozprawić się z każdym fetorem.

Neutralizatory zapachu firmy Ona charakteryzują się stuprocentową skutecznością. Szczególnie neutralizator zapachu Ona Block opinie zbiera bardzo pozytywne, co wynika z jego wszechstronności oraz wydajności. Ten neutralizator poradzi sobie zarówno z nieprzyjemnymi zapaszkami w domu czy piwnicy, jak i z ciężkim fetorem moczu czy zepsutego jedzenia. Dzięki temu idealnie nadaje się do stosowania zarówno w gospodarstwie domowym, jak i w hotelach czy restauracjach. Wystarczy pozostawić odkręcony pojemnik neutralizatora w pobliżu wentylatora, by szybko zauważyć zmniejszenie natężenia nieprzyjemnej woni, aż do jej całkowitego usunięcia. Ponieważ Ona Block skutecznie usuwa nawet zastarzałą woń potu, jest chętnie stosowany w klubach fitness, w których problem tego irytującego zapachu pojawia się regularnie. Ona Block radzi sobie także z nieprzyjemnym zapachem farby, lakieru czy rozpuszczalnika, dlatego sprawdza się idealnie do usuwania drażniących woni z remontowanych pomieszczeń. Pojemnik z Ona Block można postawić w pobliżu kociej kuwety, kosza na brudną bieliznę czy kubła na kuchenne odpadki, niewielką ilość neutralizatora można także wyłożyć na spodeczek lub tackę i ustawić w szafie, w której unosi się zapach stęchlizny – ten neutralizator poradzi sobie z każdym zapachem bez wyjątku.

Ona Block, podobnie jak inne neutralizatory Ona, cieszy się dużym zainteresowaniem również z powodu gwarancji.

Jako jedyna firma w Polsce sprzedająca neutralizatory zapachów udzielamy gwarancji skuteczności lub zwracamy pieniądze jeśli produkt nie poradzi sobie z przykrym zapachem.

Takiej oferty nie ma nikt inny, ponieważ tylko my  jesteśmy pewni skuteczności swoich produktów.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments 
formats

Jak usunąć brzydki zapach z butów ?

Opublikowany: 6 stycznia 2013 przez: w kategorii: Bez kategorii

Stopy stanowią jedną z najważniejszych części naszego ciała: całymi dniami noszą nas, dźwigając ciężar ciała, pomagają nam utrzymać postawę wyprostowaną oraz umożliwiają przemieszczanie się. Trudno się więc dziwić, że podczas tak intensywnej pracy stopy męczą się, a w konsekwencji pocą. Zjawisko to szczególnie silnie daje nam się we znaki, jeśli nie zwracamy uwagi na obuwie, które nosimy: buty z nieprzepuszczalnych, sztucznych tkanin nie pozwalają stopom oddychać, co dodatkowo sprzyja poceniu się i powstawianiu nieprzyjemnego zapachu. Również zimowe obuwie nie sprzyja stanowi naszych stóp: z jednej strony grube, dobrze ocieplane buty oraz frotowe skarpety zapobiegają przeziębieniu i chronią nogi przed chłodem, z drugiej natomiast – gdy nosimy je przez cały dzień, stopy również się męczą i pocą tym intensywniej.

Regularnie użytkowane buty dość szybko zaczynają wydzielać nieprzyjemną woń, która z czasem bardzo się nasila. Smród potu, wydobywający się z obuwia jest nie tylko drażniący, ale też trudny do usunięcia: o ile przepoconą odzież bez trudu możemy wyprać, tak śmierdzących butów raczej do pralki nie wrzucimy. Zalatujące potem mokasyny czy czółenka zwykle możemy jeszcze przewietrzyć na balkonie, jednakże w przypadku obuwia zimowego ta metoda nie ma już racji bytu. Dlatego wiele osób z rosnącą frustracją zastanawia się, czy przepocone buty da się jeszcze jakoś uratować. Na szczęście odpowiedź na to pytanie jest twierdząca.

W walce ze smrodem potu, wydobywającym się z obuwia, najbardziej skuteczne są profesjonalne neutralizatory zapachu firmy Ona. Przepocone obuwie uratujemy, spryskując je kilkukrotnie neutralizatorem Ona Spray w aerozolu: ten stuprocentowo skuteczny środek bez trudu pozbędzie się każdej, nawet najbardziej intensywnej woni, dlatego przy jego pomocy przywrócimy do stanu używalności nawet takie buty, które wydzielają woń bardzo zastarzałą. Warto także odświeżyć szafkę, w której zazwyczaj przechowujemy obuwie: w jej wnętrzu pozostawmy odkręcony pojemnik Ona Block lub Ona Żel. By przedłużyć skuteczność neutralizatorów, zamiast odkręcać pojemnik, przedziurawmy wieczko – dzięki temu zapach neutralizatora w powietrzu będzie się utrzymywał znacznie dłużej. Zarówno Ona Block, jak i Ona Żel są bardzo wydajne, więc nie musimy kłopotać się regularnym ustawianiem w szafkach nowych pojemników – jedno opakowanie neutralizatora wystarcza na ponad miesiąc. Warto również dodać, produkty firmy Ona nie maskują nieprzyjemnego zapachu, jak ma to miejsce w przypadku większości tradycyjnych odświeżaczy powietrza: zamiast tego neutralizatory drażniące zapachy usuwają, dzięki czemu nie musimy obawiać się, że po jakimś czasie fetor potu powróci.

Choć problem przepoconego obuwia dotyczy ogromnej i stale rosnącej liczby osób, z drażniącą wonią potu dość łatwo można sobie poradzić. Z pomocą profesjonalnych neutralizatorów zapachu irytujący smród usuniemy szybko i skutecznie, przywracając obuwiu neutralną woń. Wszystkie produkty firmy Ona charakteryzują się nie tylko stuprocentową skutecznością, ale także bardzo wysoką wydajnością, dzięki czemu jeden pojemnik neutralizatora wystarczy nam na długo i pozwoli uratować wiele par przepoconego obuwia.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments 
formats

Jak pozbyć się smrodu przypalonych potraw ?

Opublikowany: 5 stycznia 2013 przez: w kategorii: Bez kategorii

Nie od dziś wiadomo, że nie każdy jest kulinarnym wirtuozem, a dla wielu osób kuchnia stanowi raczej pole walki niż miejsce kreatywnych eksperymentów. Kuchenne wpadki zdarzają się zresztą nawet najlepszym, a każda kuchnia przynajmniej raz przechodziła intensywne wietrzenie z powodu unoszącego się w niej swądu spalenizny. Źródłem nieprzyjemnego zapachu może być cokolwiek: przypalony olej, zapomniany na patelni kotlet czy pozostawione na zbyt długi czas w piekarniku ciasto.

Smród spalenizny to jedna z najbardziej intensywnych woni, a jego pozbycie się nie należy do zadań banalnych. Wynika to przede wszystkim z faktu, że każda przypalona potrawa jest źródłem całych kłębów duszącego i gryzącego w oczy dymu, który napełnia nie tylko kuchnię, ale i cały dom wyjątkowo nieprzyjemną wonią. Z pewnością każdy przynajmniej raz spowodował kuchenną katastrofę, w rezultacie której powietrze w kuchni było tak gęste od dymu, że można je było niemalże kroić nożem – trudno więc się dziwić, że tak intensywny zapach ciężko jest całkowicie usunąć. W walce z drażniącym i szczypiącym swądem spalenizny nieskuteczne okazują się klasyczne odświeżacze powietrza, a w wielu przypadkach nawet długotrwałe wietrzenie nie przynosi satysfakcjonujących efektów. Szczególnie problematyczne jest usuwanie smrodu spalenizny z kuchni pozbawionej okna, w której przeprowadzenie wietrzenia jest znacznie utrudnione.

By skutecznie i szybko pozbyć się drażniącej woni spalenizny, warto zastosować neutralizatory zapachu firmy Ona. Ich podstawową zaletą jest fakt, że – w przeciwieństwie do reklamowanych w telewizji odświeżaczy powietrza – naprawdę likwidują nieprzyjemny zapach, nie tylko go maskują. Dzięki temu ostry swąd spalenizny szybko staje się przeszłością, a kuchnię znów wypełnia neutralny, przyjemny zapach. Dodatkowo są bardzo wydajne, dzięki czemu jeden pojemnik neutralizatora przez długi czas będzie pomagał nam usuwać nieprzyjemne wonie z naszego otoczenia. Jeśli więc kuchnia nie jest miejscem, w którym czujemy się najlepiej, a nasze kuchenne eksperymenty niejednokrotnie już kończyły się porażką, warto w tym pomieszczeniu ustawić odkręcony pojemnik Ona Block lub Ona Żel. Oba neutralizatory skutecznie odświeżą pomieszczenie, neutralizując gryzącą woń spalenizny. By zwiększyć ich efektywność, warto ustawić je w pobliżu wentylatora, kierując strumień powietrza na pojemnik neutralizatora. Jeśli natomiast chcemy pozbyć się smrodu spalenizny bardzo szybko, zastosujmy aerozol Ona Spray: rozpylony w powietrzu, błyskawicznie likwiduje unoszące się w nim nieprzyjemne wonie, przywracając pomieszczeniu neutralny zapach. Gdy ostra woń spalenizny zdążyła wniknąć w firanki czy obrus, można uprać je (w pralce bądź ręcznie), dodając do prania koncentrat neutralizatora Ona Płyn.

Usuwanie nieprzyjemnego, gryzącego w oczy swądu spalenizny z kuchni nie należy do najprostszych zadań. Na szczęście z pomocą neutralizatorów zapachu firmy Ona problem spalenizny da się rozwiązać szybko i na długo, a w połączeniu z intensywnym wietrzeniem produkty Ona usuną efekty każdej kulinarnej porażki.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments 
formats

Czym usunąć zapach wymiocin ?

Opublikowany: 3 stycznia 2013 przez: w kategorii: Bez kategorii

Wśród wielu silnych i drażniących zapachów jednym z najbardziej nieprzyjemnych jest odór wymiocin. Ten kwaśny fetor bardzo długo unosi się w powietrzu, a pozbycie się go najczęściej wcale nie jest łatwe. Warto wiedzieć, jak skutecznie go usunąć, zwłaszcza, że sytuacje, w których nasz dom mogą zanieczyścić wymiociny, nie są wcale takie rzadkie. Wystarczy przecież, by nagle zaatakowała nas ostra grypa żołądkowa, która uniemożliwi dobiegnięcie do łazienki na czas. Wymiociny na dywanie czy kanapie mogą być też efektem sensacji żołądkowych naszego czworonożnego pupila, zakrapianej imprezy, która wymknęła się spod kontroli czy nieświeżego jedzenia. Ślady wymiocin i ich nieprzyjemny zapach mogą szpecić nie tylko dom, ale także wnętrze naszego samochodu, skąd jeszcze trudniej wywabić odór z uwagi na niewielką, zamkniętą przestrzeń.

Smród wymiocin szczególnie silnie nas drażni i wywołuje pragnienie, by szybko i skutecznie go usunąć. Nawet zapach farby czy spalenizny nie działa na nas tak irytująco, jak ta ostra woń. Nie bez znaczenia jest także to, że smród wymiocin unosi się w powietrzu bardzo długo, zwłaszcza wówczas, gdy nie uda nam się wystarczająco skrupulatnie oczyścić zabrudzonych wymiocinami powierzchni. Nawet najsilniejsze odświeżacze powietrza w konfrontacji z tym fetorem są bez szans, przede wszystkim dlatego, że jedynie maskują drażniącą woń, która po pewnym czasie znów atakuje nasze nozdrza. By skutecznie pozbyć się zapachu wymiocin, warto skorzystać z profesjonalnych neutralizatorów zapachu.

Niezależnie od tego, czy chcemy pozbyć się smrodu wymiocin z samochodowej tapicerki, dywanu czy obicia kanapy, najważniejsze jest dokładne oczyszczenie zabrudzonej powierzchni. Skuteczne czyszczenie w połączeniu z neutralizacją drażniącego zapachu zapewni koncentrat neutralizatora zapachu Ona Płyn, który należy rozcieńczyć w wodzie w stosunku 1:20. Uzyskaną w ten sposób mieszanką dokładnie myjemy zabrudzone powierzchnie. Ona Płyn nadaje się także do stosowania w odkurzaczach z funkcją piorącą (1:50) , dlatego zapaskudzony wymiocinami dywan bez obaw możemy wyprać. Natomiast zdejmowane obicia samochodowych kanap możemy uprać w pralce, również z dodatkiem koncentratu Ona.

Jeśli nie możemy wyprać danej rzeczy należy ją dokładnie oczyścić z wymiocin wodą z mydłem oraz spryskiwać kilkukrotnie Ona Płynem. Zabieg ten usunie  nieprzyjemną woń, uwalniając od drażniącego zapachu wnętrze pokoju czy samochodu.

Usuwanie smrodu wymiocin jest trudne, ale możliwe. Wystarczy tylko wybrać odpowiednie metody i środki, wśród których najbardziej polecane są neutralizatory zapachu Ona. Produkty tej firmy są stuprocentowo skuteczne i radzą sobie z każdym smrodem, również zastarzałych wymiocin, na co producent udziela gwarancji: jeśli którykolwiek produkt okaże się nieskuteczny, klient otrzyma zwrot pieniędzy.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments 
formats

Jak usunąć smród z dywanu ?

Opublikowany: 2 stycznia 2013 przez: w kategorii: Bez kategorii, Slider

Zdecydowana większość z nas w mieszkaniu ceni sobie komfort i przytulność, dlatego przedkładamy dywany nad gołe posadzki. Zarówno panele, jak i kafelki często także bywają chłodne, dlatego dywany w wielu pomieszczeniach spełniają nie tylko funkcję dekoracyjna, ale i użytkową: chronią nasze wrażliwe stopy przed kontaktem z zimną powierzchnią. Niestety, dywany bardzo łatwo się brudzą, a utrzymanie ich w czystości dla wielu gospodyń domowych stanowi nie lada problem. Zwłaszcza, gdy w domu są dzieci czy zwierzęta – wówczas zachowanie czystego dywanu jest niemalże niemożliwe. Wszak one także wolą bawić się na miękkim, przyjemnym dywanie zamiast na chłodnych panelach.

Zabrudzony dywan często jest źródłem nieprzyjemnego zapachu, który unosi się w całym pomieszczeniu. Wgniecione między włókna resztki ciastek czy czekolady, błota, psiej śliny czy sierści szybko zaczynają wydzielać nieprzyjemną woń, która jest tym intensywniejsza, im więcej zanieczyszczeń znajduje się na dywanie. Także młode koty czy psy nierzadko załatwiają na dywanie swoje potrzeby fizjologiczne, co jest dla naszych dywanów o tyle niebezpieczne, że niedokładnie usunięte pozostałości zwierzęcego moczu wydzielają intensywną, przykrą woń. Tego typu ślady ciężko jest usunąć przy pomocy odkurzacza, natomiast reklamowane w telewizji środki do prania dywanów często pozostawiają po sobie intensywną woń, która niekoniecznie musi nam odpowiadać. Czystość i przyjemny, delikatny zapach zapewni naszym dywanom neutralizator zapachu Ona Płyn: po jego zastosowaniu dywan zostanie skutecznie oczyszczony, a do tego będzie wydzielał delikatną woń kryształu lub świeżej pościeli. Koncentrat Ona Płyn należy rozcieńczyć w wodzie w stosunku 1:20, a uzyskana mieszanka idealnie nadaje się zarówno do ręcznego czyszczenia dywanów, jak i prania ich przy pomocy odkurzacza z funkcją piorącą. Warto zaznaczyć, że Ona Płyn jest najsilniejszym koncentratem neutralizatora zapachowego dostępnym na rynku, dzięki czemu jeden pojemnik zapewni naszym dywanom czystość na długi czas. Dodatkowo koncentrat nadaje się także do mycia podłóg i sprzętów, z powodzeniem można go stosować zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Zdarza się też tak, że dywan wydziela nieprzyjemną woń, choć nie wygląda na brudny i nie możemy zlokalizować wdeptanych między włókna śladów błota, jedzenia czy napojów. Wówczas dla pozbycia się przykrego zapachu należy spryskać brzydko pachnące miejsca aerozolem Ona Spray. Ten środek skutecznie usuwa nieprzyjemną woń, dzięki czemu nasz dywan zyska neutralny zapach świeżej pościeli lub lekki zapach przemysłowy PRO.

Zabrudzony, niedokładnie wyczyszczony dywan potrafi sprawić, że powietrze w całym mieszkaniu nieprzyjemnie pachnie, a wchodzący do niego goście czy mieszkańcy odruchowo marszczą w niezadowoleniu nos. By uniknąć takich reakcji i przywrócić dywanom czystość oraz neutralna woń, warto zastosować neutralizatory Ona, których stuprocentowa skuteczność gwarantuje nam uwolnienie od każdego nieprzyjemnego zapachu.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments 
formats

Jak usunąć zapach z futra ?

Opublikowany: 27 grudnia 2012 przez: w kategorii: Bez kategorii

Nie ma chyba kobiety, która nie kochałaby futer. Te okrycia są równie piękne, co praktyczne: w eleganckim, miękkim futrze nie tylko prezentujemy się szykownie, ale także możemy śmiało mierzyć się z największymi mrozami. Niezależnie jednak od tego, czy decydujemy się na futra naturalne, czy też sztuczne, większość czasu spędzają one w szafie, oglądając światło dzienne najczęściej jesienią oraz zimą, a i to zazwyczaj jedynie podczas wyjątkowych okazji. Tymczasem długotrwałe wiszenie w głębi szafy niesie ze sobą pewne ryzyko: w zamkniętej, nie wietrzonej przestrzeni może pojawić się zapach stęchlizny. O ile zatęchłe kurtki czy swetry bez trudu możemy uprać ręcznie lub w domowej pralce, tak do futer te metody nie mają żadnego zastosowania.

Przesiąknięte stęchlizną futra mogą wywołać zrozumiałą rozpacz ich właścicielki: nie dość, że w zalatującym zatęchłą wonią futrze nie da się wyjść, to jeszcze usunięcie irytującego zapachu nie jest wcale proste. Na forach internetowych można spotkać wiele pytań, czym usunąć zapach z futra, jednak odpowiedzi jest jak na lekarstwo, a żadna nie gwarantuje powodzenia. Nawet długotrwałe wietrzenie nie jest w stanie skutecznie pozbyć się tej lekkiej, a mimo to doskonale wyczuwalnej woni, natomiast pranie futra nie wchodzi w grę. Ustawianie w szafie pachnących świeczek czy mydełek także nie przyniesie pożądanego efektu, co najwyżej wymiesza się z wonią stęchlizny, tworząc jeszcze bardziej dziwaczną i odpychającą mieszankę zapachową.

Tymczasem skuteczne usunięcie nieprzyjemnej woni z futra jest możliwe dzięki firmie Ona. Wszystkie właścicielki futer, które obawiają się, że to eleganckie okrycie zacznie pachnieć stęchlizną, powinny niezwłocznie zaopatrzyć się w neutralizator zapachu Ona Spray: ten stuprocentowo skuteczny aerozol szybko zlikwiduje drażniącą woń, zastępując ją lekkim zapachem przemysłowym pro lub subtelną wonią lnu. Wystarczy spryskać nim nieprzyjemnie pachnące futro, by szybko zauważyć zmniejszenie natężenia zatęchłej woni, aż do jej całkowitej likwidacji. Ona Spray jest przy tym całkowicie bezpieczny i nie pozostawia śladów, dlatego bez obaw można go stosować do usuwania nieprzyjemnych woni nawet z drogich futer naturalnych. Aerozol Ona Spray, podobnie jak wszystkie inne produkty firmy Ona, objęty jest dodatkowo gwarancją producenta, co oznacza, że nieskuteczna walka z nieprzyjemną wonią wynagrodzona zostanie zwrotem kosztów. Tego jednak żadna właścicielka futra nie musi się obawiać, gdyż Ona Spray skutecznie i szybko uwolni je od irytującej woni stęchlizny, podobnie jak od każdego innego nieprzyjemnego zapachu.

Futro, wydzielające nieprzyjemny zapach stęchlizny dotychczas było przyczyną rozpaczy i łez posiadaczki tego eleganckiego okrycia. Przykra, zatęchła woń, nie dająca się usunąć nawet po długotrwałym wietrzeniu, dla wielu futer oznaczała koniec użytkowania i konieczność dożywotniego wiszenia w szafie. Jednakże usunięcie zapachu stęchlizny z futra jest możliwe, jeśli tylko zaopatrzymy się w skuteczny i wydajny neutralizator zapachu Ona Spray. Dzięki jego zastosowaniu nawet wiszące długo w szafie okrycie szybko odzyska neutralny zapach, pozwalając nam przez długie lata cieszyć się zaletami noszenia futra.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments 
formats

Jak usunąć smród z pralki

Opublikowany: 19 grudnia 2012 przez: w kategorii: Bez kategorii

 

Nieprzyjemne zapachy mogą pojawić się praktycznie w każdym domowym pomieszczeniu: w kuchni ich źródłem najczęściej jest kubeł na odpadki, a od czasu do czasu przypalony obiad, w pokoju drażniąca woń może unosić się z kociej kuwety, zabrudzonego dywanu czy zatęchłej szafy, natomiast w łazience przykry odór najczęściej kojarzymy z koszem na brudną bieliznę. Jednak w łazience znajduje się jeszcze jedno potencjalne źródło brzydkiego zapachu, a jest nim pralka.

Przyczyną brzydkiego zapachu, wydostającego się z pralki może być między innymi pleśń bądź zanieczyszczenia, które osadzają się na jej wewnętrznych częściach. We wnętrzu pralki zawsze niemal znajdują się resztki wody, a że w łazience zazwyczaj jest ciepło, to połączenie stanowi idealne środowisko do rozwoju grzybów i pleśni. Niekiedy powodem pojawiania się uporczywego smrodu może być drobna część garderoby, wciągnięta do zbiornika pralki: zapomniana skarpetka czy inny element bielizny nie może w wilgotnym i ciemnym wnętrzu wyschnąć, toteż zaczyna wydzielać zatęchły zapach. Czasem zaś powód powstawania irytującej woni jest banalny: jeśli zawsze po praniu zamykamy szczelnie drzwiczki, w pralce wytwarza się wilgotne środowisko, będące bezpośrednią przyczyną powstawania nieprzyjemnego zapachu. Pamiętajmy też o szybkim wyciąganiu prania po zakończonym cyklu: zbyt długo pozostające we wnętrzu wilgotne pranie może zacząć pleśnieć, co będzie przyczyną brzydkiego zapachu zarówno w pralce, jak i na niedawno wypranych rzeczach.

Pozbycie się przyczyny zatęchłej woni: usunięcie zapomnianego elementu garderoby, uchylanie drzwiczek po praniu – często nie wystarczą, by pozbyć się przykrego zapachu, który już się w naszej pralce „zadomowił”. Skutecznym sposobem na to, jak usunąć smród z pralki, może być natomiast neutralizator zapachu Ona Płyn: po rozcieńczeniu go w wodzie w stosunku 1:20 należy przemyć wnętrze pralki oraz dokładnie umyć uszczelkę. Można je także spryskać aerozolem Ona Spray, po czym pozostawić otwarte drzwiczki, by ułatwić wentylację. Jeśli boimy się prać w wydzielającej zatęchłą woń pralce, do prania możemy również dodać koncentrat Ona Płyn: zapobiegnie on powstawaniu nieprzyjemnej woni na ubraniach, i jednocześnie usunie ją z wnętrza urządzenia. Skuteczne okaże się także nastawienie programu piorącego przy pustym bębnie, do którego wlejemy jedynie nieco koncentratu neutralizatora. Takie pranie należy przeprowadzić w temperaturze 90°C, nie zapominając o pozostawieniu uchylonych drzwiczek pralki po jego zakończeniu. Ponieważ neutralizatory zapachu Ona skutecznie radzą sobie z każdym brzydkim zapachem, niezależnie od jego źródła oraz natężenia, możemy być pewni, że potraktowana nimi pralka znów zacznie przyjemnie pachnieć.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments 
formats

Neutralizatory powietrza

Opublikowany: 18 grudnia 2012 przez: w kategorii: Bez kategorii

 

Próby pozbycia się nieprzyjemnych zapachów zbyt często przypominają walkę z wiatrakami. Przede wszystkim dlatego, że – zamiast usuwać – jedynie je maskujemy. Z tego powodu ponowny atak przykrej woni po ustaniu działania odświeżacza jest podwójnie nieprzyjemny i drażniący. Tymczasem rozwiązaniem problemu przykrych zapachów są profesjonalne neutralizatory powietrza, które sprawdzą się zarówno w domu czy samochodzie, jak i w biurze, hotelu czy restauracji.

Większość metod zwalczania nieprzyjemnych zapachów cechuje się niską skutecznością: zarówno odświeżacze powietrza w aerozolu, jak i kadzidełka czy świeczki dość szybko wietrzeją i tracą swoją moc, a wówczas nieprzyjemny zapach, dotychczas zamaskowany, powraca ze zdwojoną siłą. Dlatego neutralizatory zapachu są w porównaniu z tradycyjnymi metodami tak bardzo skuteczne: nie tłumią nieprzyjemnego zapachu, zamiast tego skutecznie go usuwając. Co więcej, neutralizatory zapachu bez trudu poradzą sobie z każdą wonią, nawet tak silną i intensywną, jak zapach rozpuszczalnika, moczu czy drażniąca woń spalenizny. W konfrontacji z takimi zapachami tradycyjne odświeżacze nie mają żadnych szans, podczas gdy neutralizator poradzi sobie z nimi szybko i skutecznie.

Kolejną zaletą, która sprawia, że neutralizatory powietrza są o wiele skuteczniejsze od odświeżaczy czy domowych sposobów neutralizacji zapachów, jest ich wysoka wydajność. Profesjonalne neutralizatory działają nawet przez miesiąc od momentu rozpoczęcia aplikacji, dzięki czemu nie musimy co kilka dni pamiętać o wymianie wkładu. Jest to szczególnie istotne w przypadku usuwania nieprzyjemnych zapachów z dużych pomieszczeń: wszak znacznie łatwiej jest od czasu do czasu wymienić zapachową świeczkę w zatęchłej szafie, niż pamiętać o regularnym uzupełnianiu odświeżaczy w całym pomieszczeniu, a tym bardziej o ustawianiu w strategicznych punktach spodeczków z pachnącymi ziołami czy kadzidełek. Szczególnie wart polecenia do usuwania nieprzyjemnych zapachów, unoszących się w całych pomieszczeniach jest rozpylacz Ona Mist. Profesjonalny rozpylacz regularnie nasyca powietrze neutralizatorem, systematycznie usuwając z niego nieprzyjemny zapach i zastępując go przyjemną, subtelną wonią. Równie skutecznie działa odkręcony pojemnik z neutralizatorem Ona Żel bądź Ona Block.

Warto także wspomnieć, że profesjonalne neutralizatory powietrza z serii Ona objęte są całkowitą gwarancją: jeśli nie poradzą sobie z jakimś zapachem, producent zobowiązuje się do zwrotu kosztów zakupu. Już sama ta deklaracja świadczy o skuteczności produktów Ona – wszak nikt, kto nie jest absolutnie pewien skuteczności swoich produktów, nie podejmie się takiego zobowiązania.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments 
formats

Jak pozbyć się zapachu wilgoci ?

Opublikowany: 16 grudnia 2012 przez: w kategorii: Bez kategorii

 

Gdy za oknem trzaska mróz każdy z nas pragnie maksymalnie ogrzać pomieszczenie i uniknąć strat ciepła. Przede wszystkim podkręcamy więc kaloryfery i szczelnie zamykamy okna, dzięki czemu w mieszkaniu robi się cieplej i przyjemniej. Zwłaszcza, że nowoczesne okna są bardzo szczelne, co znacząco pomaga ograniczyć utratę ciepła. Niestety, wysoka szczelność okien zaburza naturalną cyrkulację powietrza, przez co na ścianach, w kątach pod sufitem i za meblami znacznie łatwiej wytwarza się wilgoć.

Wysoka wilgotność powietrza to podstawowa przyczyna powstawania nieestetycznych plam na ścianach, które szybko zaczynają wydzielać nieprzyjemną, zatęchłą woń. Warto też pamiętać, że zbyt duża wilgotność nie tylko jest źródłem nieprzyjemnego zapachu, ale także zagraża naszemu zdrowiu. Zawilgocone przestrzenie stanowią idealną pożywkę dla grzybów, które rozwijają się w błyskawicznym tempie, pokrywając ścianę, podłogę czy meble nalotem pleśni. Natomiast przebywanie w zawilgoconych pomieszczeniach, w których rozwija się grzyb i pleśń, stanowi prostą drogę do wielu chorób i dolegliwości, zwłaszcza układu oddechowego. Dlatego wilgoć z domu czy mieszkania warto usunąć nie tylko ze względu na nieprzyjemny, drażniący zapach, ale także w trosce o zdrowie swoje i swoich bliskich.

Pierwszym krokiem do pozbycia się problemu wilgoci i pleśni jest dokładne osuszenie zawilgoconych miejsc i pokrycie ich środkiem grzybobójczym, który zahamuje rozwój szkodliwych grzybów. Warto też zadbać o prawidłową wentylację mieszkania, by uniknąć nawracania problemu: najczęściej wystarczy regularne wietrzenie i unikanie zbyt szczelnego zamykania okien. Wszystkie nowoczesne systemy okienne wyposażone są w opcję mikrowentylacji, która ogranicza utratę ciepła, ale jednocześnie ie pozwala świeżemu powietrzu wnikać do pomieszczenia, co zapobiega rozwijaniu się wilgoci i pleśni. Kolejnym krokiem jest usunięcie drażniącego, zatęchłego zapachu. Na forach internetowych można znaleźć wiele porad, jak pozbyć się nieprzyjemnego zapachu wilgoci, jednak większość z nich ogranicza się jedynie do zamaskowania przykrej woni, podczas gdy skuteczna okaże się tylko całkowita jej neutralizacja. Pomocne w zwalczaniu zapachu wilgoci będą więc profesjonalne neutralizatory zapachu  Ona, które – w przeciwieństwie do odświeżaczy czy domowych sposobów – usuwają nieprzyjemną woń zamiast ją maskować. W zawilgoconym pomieszczeniu warto umieścić odkręcony pojemnik Ona Żel, najlepiej ustawiając go w pobliżu wentylatora, dzięki czemu szybciej rozprzestrzeni się on w powietrzu i usunie przykrą woń. Jeśli lekki, acz wyczuwalny i drażniący zapach wilgoci towarzyszył nam przez dłuższy czas, warto zamontować w pomieszczeniu rozpylacz Ona Mist. Jego podstawową zaletą jest regularne nasycanie powietrza neutralizatorem, dzięki czemu skutecznie pozbędziemy się zapachu pleśni i wilgoci.

Nieprzyjemny zapach wilgoci to częsty problem, który szczególnie uciążliwy staje się zimą. By nie obawiać się więcej wilgotnych plam pamiętajmy więc o regularnym wietrzeniu pomieszczeń, zaś w celu pozbycia się natychmiast nieprzyjemnej, zatęchłej woni zastosujmy neutralizatory zapachów.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments 
formats

Jak usunąć smród z kanapy

Opublikowany: 14 grudnia 2012 przez: w kategorii: Bez kategorii

 

Kanapa zazwyczaj jest centralnym miejscem każdego salonu. Wyłożeni na poduszkach kanapy, z miską chipsów w dłoni, oglądamy wieczorami filmy albo sadowimy się na niej w trakcie imprezy w gronie znajomych, gestykulując zamaszyście trzymaną w ręku szklanką. Na kanapie lubią mościć się domowe czworonogi, ten wygodny i najczęściej elegancki mebel jest też nierzadko ulubionym miejscem zabaw naszych dzieci. Wszystko to sprawia, że piękna, obita skórą czy tkaniną kanapa narażona jest regularnie na kontakt z substancjami brudzącymi, o intensywnym zapachu, przez co ciężko utrzymać ją w czystości. Częsty i bliski kontakt z napojami, resztkami pożywienia, psią i kocią sierścią, śliną czy moczem sprawia także, że kanapa szybko zaczyna niezbyt przyjemnie pachnieć. Co gorsza, tę woń wcale nie tak prosto jest usunąć.

Czyszczenie zabrudzonej kanapy to niełatwe zadanie. Zwłaszcza wtedy, gdy jest ona tapicerowana materiałem o porowatej strukturze, w który bardzo szybko wnikają wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. Nawet niewielkie ilości błota, soku, kawy czy psiej śliny, zakamuflowane w obiciu kanapy i niedokładnie wyczyszczone, po pewnym czasie zaczynają wydzielać nieprzyjemną woń, która jest tym intensywniejsza, im więcej zapomnianych resztek wniknęło w tapicerkę. Dlatego czyszczenie obicia tego wypoczynkowego mebla jest tak istotne – w końcu nikt nie chce relaksować się czy przyjmować gości na kanapie, która wydziela podejrzany zapaszek.

Wszyscy posiadacze tapicerowanych kanap zapewne przynajmniej raz zastanawiali się, jak usunąć smród z kanapy. Wbrew pozorom, domowe metody nie dostarczają nam na to pytanie zbyt wielu oczywistych odpowiedzi. Sama woda najczęściej nie wystarczy, natomiast silniejsze detergenty nieprzyjemnie pachną, a ich użycie wiąże się z ryzykiem pozostawienia plam. Także reklamowane w telewizji środki do prania i czyszczenia kanap najczęściej pozostawiają na obiciu i w pomieszczeniu nieprzyjemny, ciężki i syntetyczny zapach, który od kanapy odstrasza nie tylko zwierzęta i dzieci, ale także gości. Dlatego podczas czyszczenia kanapy warto skorzystać z profesjonalnych neutralizatorów zapachu, które szybko i skutecznie rozprawią się z nieprzyjemnymi woniami. Szczególnie przydatny w czyszczeniu obić i tapicerek okaże się Ona Płyn: wystarczy rozcieńczyć w wodzie w stosunku 1:20, a uzyskaną mieszanką dokładnie przetrzeć lub wypryskać kanapę. Co ważne, koncentrat Ona Płyn nie maskuje nieprzyjemnego zapachu tylko go usuwa, dzięki czemu nie musimy się obawiać, że po jakimś czasie przykra woń powróci. Dodatkową zaletą koncentratu Ona Płyn jest jego wysoka wydajność, dzięki czemu wystarczy nam na wiele zastosowań.

Profesjonalne neutralizatory zapachu firmy Ona są idealnym rozwiązaniem problemu zabrudzonej kanapy. Dzięki nim drażniącą, zatęchłą woń resztek, błota czy śliny zastąpi miły, neutralny zapach. Czysta i przyjemnie pachnąca kanapa znów stanie się centrum życia rodziny i ulubionym miejscem wypoczynku, a my nie będziemy musieli obawiać się, że każde zabrudzenie będzie źródłem nieprzyjemnego zapachu – z neutralizatorami Ona poradzimy sobie z nimi szybko i skutecznie.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments 
formats

Jak usunąć zapach marihuany ?

Opublikowany: 12 grudnia 2012 przez: w kategorii: Bez kategorii

 

Wiele osób, nie tylko młodych, lubi od czasu do czasu odprężyć się w towarzystwie znajomych. Przyjemnym spotkaniom nierzadko towarzyszą różnego rodzaju używki: czasem jest to alkohol, czasem papierosy, a czasem skręty z marihuaną. I choć postrzeganie tej substancji stopniowo zaczyna się w naszym kraju zmieniać, wciąż dla wielu osób marihuana to groźny narkotyk, za którego posiadanie powinno się na długie lata lądować w więzieniu. Dlatego wszyscy ci, którzy się z tym poglądem nie zgadzają, muszą wiele wysiłku wkładać w to, by skutecznie zamaskować specyficzny zapach spalanego zioła.

Pytanie, jak usunąć zapach marihuany, można spotkać na wielu internetowych forach. Jeśli popalamy jedynie od czasu do czasu, skuteczne mogą okazać się wszystkie substancje, których zapach jest silniejszy od woni marihuany: kawa, sparzona skórka z cytryny, aromatyczne świeczki i kadzidełka. Warto jednak zaznaczyć, iż są to rozwiązania doraźne, które poradzą sobie z zapachem zioła jedynie wówczas, gdy nie jest on zbyt intensywny. Jeśli jednak odpalenie skręta zdarza nam się nieco częściej lub w większym gronie, może się okazać, że ta specyficzna woń będzie znacznie trudniejsza do usunięcia. W takiej sytuacji dobrze jest zaopatrzyć się w profesjonalne neutralizatory zapachu, które skutecznie poradzą sobie nawet z silnym zapachem zioła, który wszak należy do woni bardzo charakterystycznych.

Szczególnie warte polecenia są produkty z serii Ona. Znajdziemy wśród nich zarówno substancje, stopniowo rozprzestrzeniające się po pomieszczeniu i usuwające z niego podejrzaną woń, jak i środki do zastosowania doraźnego, które uratują nas, gdy do drzwi pukają niezapowiedziani goście, a w pokoju unosi się intensywna woń marihuany. Jeśli skrętami z marihuany lubimy raczyć się często, w pomieszczeniu warto ustawić odkręcony pojemnik Ona Żel lub umieścić rozpylacz Ona Mist, który nawet przez trzydzieści dni będzie nasycał powietrze zapachem PRO- lekkiej woni przemysłowej, skutecznie usuwając przy tym charakterystyczną woń marihuany. Jeśli natomiast zależy nam na natychmiastowym efekcie, rozpylmy w powietrzu Ona Spray. Możemy nim także spryskać ubrania lub meble, które przesiąkły specyficznym zapachem marihuany. Zawsze tez warto mieć przy sobie Mini Psik: niewielki dozownik zawiera preparat o neutralnym zapachu mydlanym, a dzięki jego niewielkim wymiarom bez trudu ukryjemy go w kieszeni, torebce lub samochodowym schowku. Warto podkreślić, że profesjonalne neutralizatory zapachu są nie tylko skuteczne, ale i wydajne, dzięki czemu jeden pojemnik wystarczy nam na długo.

Dzięki neutralizatorom zapachu z serii Ona każdy miłośnik marihuany może czuć się bezpieczny i bez obaw popalać swoje ulubione skręty w domowym zaciszu. Produkty Ona szybko i skutecznie usuną podejrzany zapach, zastępując go neutralną, przyjemną wonią. Dzięki temu ani zapach w naszym pokoju, ani ubranie czy sprzęty nas nie zdradzą i nie narażą na nieprzyjemne pytania ze strony rodziny czy podejrzliwych sąsiadów.

Skuteczność gwarantowana lub zwrot pieniędzy.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments 
formats

Czym usunąć zapach potu z pomieszczenia ?

Opublikowany: 11 grudnia 2012 przez: w kategorii: Bez kategorii

 

Zapach potu należy do najbardziej drażniących i nieprzyjemnych woni. Największe ilości potu wydzielamy w trakcie ćwiczeń fizycznych, jednak wiele osób boryka się też z problemem nadmiernej potliwości, która nie musi być związana z jakimkolwiek wysiłkiem. Dla takich osób przykra woń stanowi najczęściej źródło silnych kompleksów, z powodu których wstydzą się zapraszać kogokolwiek do swojego mieszkania, na stałe przesiąkniętego specyficznym odorem. Silny, drażniący zapach potu to także zmora klubów fitness i siłowni: nieprzyjemna woń unosi się tam zarówno na salach do ćwiczeń, jak i w przebieralniach. Rozwiązaniem tego problemu zarówno w przypadku osób, które pragną pozbyć się nieprzyjemnej woni ze swojego mieszkania, jak i w przypadku klubów fitness i siłowni, są profesjonalne neutralizatory zapachu.

Woń potu jest tym bardziej drażniąca, im bardziej jest zastarzała. Dlatego kluczowe znaczenie ma regularna neutralizacja nieprzyjemnego zapachu. Osoby, które mają problem z nadmierną potliwością, powinny więc pamiętać o systematycznym praniu odzieży – by skutecznie pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z ubrań, do prania można dodać Ona Płyn, rozcieńczając go z wodą w stosunku 1:20. By usunąć zapach potu z mieszkania, warto natomiast zamontować w nim rozpylacz Ona Mist, który regularnie będzie nasycał powietrze przyjemną wonią, skutecznie neutralizując przy tym drażniący odór. W łazience, w której smród potu może być bardziej intensywny, warto ustawić odkręcony pojemnik Ona Block lub Ona Żel: oba te środki równie skutecznie usuną drażniącą woń, zastępując ją lekką wonią kryształu, pościeli albo delikatnym, neutralnym zapachem przemysłowym.

Także kluby fitness i siłownie nierzadko borykają się z problemem nieprzyjemnego zapachu potu, który unosi się w powietrzu jako wynik intensywnego wysiłku dużej liczby ćwiczących. By się go pozbyć, warto zaopatrzyć się w produkty z serii Ona. Dzięki swojemu wszechstronnemu zastosowaniu pozwolą one odświeżyć sprzęt do ćwiczeń, usunąć odór potu z przebieralni czy łazienki oraz sal do ćwiczeń. W dużych pomieszczeniach warto zastosować rozpylacze Ona Mist, które regularnie będą nasycały powietrze neutralizatorem, na bieżąco usuwając nieprzyjemną woń. Do mycia podłóg i sprzętu do ćwiczeń idealnie nadaje się natomiast Ona Płyn, rozcieńczony w wodzie. W szatni oraz łazience warto z kolei pozostawić odkręcony pojemnik Ona Block: dzięki temu w powietrzu będzie się unosiła przyjemna, ożywcza woń, skutecznie usuwając przykry zapach potu. Wnętrza szafek, w których ćwiczący przechowują odzież i obuwie, warto regularnie spryskiwać aerozolem Ona Spray.

Odpowiedź na pytanie, jak usunąć zapach potu z pomieszczenia wbrew pozorom nie jest trudna. Dzięki profesjonalnym neutralizatorom z nieprzyjemną wonią szybko i skutecznie poradzą sobie wszyscy miłośnicy sportu, obsługa fitness klubów oraz osoby, dla których nadmierna potliwość jest wstydliwym problemem, ograniczającym życie towarzyskie. Produkty z serii Ona rozwiążą problem potu zarówno w dużych, jak i w małych pomieszczeniach, niezależnie od tego, jak silny jest jego zapach.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments 
formats

Czym zneutralizować zapach kociego moczu ?

Opublikowany: 10 grudnia 2012 przez: w kategorii: Bez kategorii

 

Posiadanie kota to nie tylko przyjemność, płynąca z bliskości rozkosznie mruczącej futrzanej kulki. Kot to także obowiązki, wśród których najważniejszym jest regularne sprzątanie kociej kuwety i wymienianie żwirku. Koty należą bowiem do zwierząt wyjątkowo czystych, a ich poczucie higieny koncentruje się w głównej mierze właśnie wokół kuwety: kot nie będzie chciał korzystać z toalety, która według niego brzydko pachnie, lub z której niedokładnie uprzątnięto pozostałości jego poprzednich defekacji. W efekcie zwierze może oddawać mocz najróżniejszych miejscach: na dywan, na kanapę bądź do doniczek z kwiatkami.

Koci mocz charakteryzuje się ostrą, nieprzyjemną wonią, a każdy, kto choćby raz niedokładnie posprzątał kocią kuwetę, z pewnością musiał poszukiwać odpowiedzi na pytanie, czym zneutralizować zapach kocich sików. Tymczasem nie jest to wcale proste zadanie, gdyż zapach kociego moczu unosi się w powietrzu przez długi czas, co niesie ze sobą jeszcze jedno niebezpieczeństwo: przestrzeń raz obsikana przez kota nierzadko znów staje się dla niego miejscem wypróżniania pęcherza. Wynika to z faktu, że kot przy pomocy moczu znaczy teren, określa go jako miejsce dobre na toaletę. Dlatego tak ważne jest pilnowanie, by kot załatwiał swoje potrzeby tylko do kuwety – w przeciwnym przypadku sytuacje, w których obsikuje nam dywany czy fotele, mogą się powtarzać. Z tego powodu również bardzo istotna jest skuteczna neutralizacja zapachu kociego moczu.

Na forach internetowych można znaleźć wiele rad, jak pozbyć się zapachu kociego moczu. Najczęściej polecane jest dokładne umycie obsikanej powierzchni, a następnie spryskanie jej sodą oczyszczoną lub detergentami, gdyż te zapachy są dla kota nieprzyjemne. Niestety nie są także zbyt przyjemne dla ludzi: powierzchnie, potraktowane substancją o intensywnym zapachu będą odstraszać nie tylko zwierzęta, ale także domowników. Dlatego lepiej skorzystać z profesjonalnych neutralizatorów zapachu, które skutecznie poradzą sobie z każdą nieprzyjemną wonią, także tą pozostawioną przez niezbyt zdyscyplinowanego kota. Do neutralizacji nieprzyjemnego zapachu w konkretnym miejscu najlepiej zastosować neutralizator zapachów pozwierzęcych AS: wystarczy spryskać nim obsikaną przez kota powierzchnię, by usunąć całkowicie przykry zapach moczu, co zniechęci zwierzę do ponownego obsikiwania danego miejsca. Jeśli natomiast smród kocich sików unosi się już w całym pomieszczeniu, warto również zastosować Ona Block: odkręcony pojemnik zostawiamy w pobliżu wentylatora, dzięki czemu skuteczniej rozprzestrzeni się on po całym pokoju. Ona Block warto też umieścić koło kociej kuwety: dzięki temu woń kociego moczu nie będzie unosić się w powietrzu nawet wówczas, gdy nie uprzątniemy od razu jej zawartości. Z kolei odzież, obsikaną przez kota, skutecznie uwolnimy od przykrego zapachu, piorąc ją w preparacie Ona Płyn (rozcieńczamy go w wodzie w stosunku 1:20).

Każdy posiadacz kota wie, jak intensywna i nieprzyjemna jest woń kociego moczu. Jeśli więc nasz kot nie przepada za swoją kuwetą, natomiast z upodobaniem obsikuje różne miejsca w całym domu, z uporczywym zapachem moczu poradzimy sobie, stosując neutralizatory z serii Ona.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments 
formats

Jak usunąć nieprzyjemny zapach z auta ?

Opublikowany: 24 listopada 2012 przez: w kategorii: Bez kategorii

Brzydki zapach w samochodzie może mieć różne źródła. Czasem bez wyraźnego powodu wnętrze naszego auta pachnie niezbyt przyjemnie. Tapicerka samochodu może być zawilgotniała i wydzielać smród stęchlizny. Mogliśmy zostawić w bagażniku lub bezpośrednio w samochodzie brudne buty czy inne części garderoby, produkty spożywcze, które się zepsuły, bądź też popielniczkę z petami. Palenie papierosów we wnętrzu samochodu nie jest dobrym pomysłem, ponieważ smród dymu papierosowego wnika głęboko w tapicerkę pojazdu i powoduje, że z czasem zaczyna ona śmierdzieć. Trudnym do pozbycia się zapachem we wnętrzu samochodu, może być odór moczu zwierzęcego. Jeśli przewozimy samochodem naszych pupili i zabrudzą one tylną kanapę, smród może być nie do zniesienia. Jak sobie z nim poradzić? Jak usunąć nieprzyjemny zapach z samochodu?

Źródło smrodu nie ma żadnego znaczenia, bowiem przy zastosowaniu neutralizatorów zapachów ONA szybko i co najważniejsze – jak najbardziej skutecznie, usuniemy brzydkie zapachy z naszego pojazdu. Jeśli jest to możliwe, możemy wyprać tapicerkę samochodu w wodzie z dodatkiem koncentratu pochłaniacza ONA. Ten sam płyn wykorzystamy do mycia podsufitki czy kokpitu pojazdu, jak i wszystkich innych wewnętrznych elementów samochodu.

Dobrym rozwiązaniem dla pozbycia się nieprzyjemnego zapachu z samochodu jest ustawienie w nim neutralizatora ONA Block. Aby uruchomić działanie tego neutralizatora należy tylko usunąć z niego wieczko i gotowe. Na potrzeby pochłonięcia przykrych zapachów z samochodu warto wykonać tylko kilka otworów w wieczku neutralizatora ONA, ponieważ będzie to wystarczające dla zlikwidowania smrodu z tak małego pomieszczenia. Taki zabieg pozwoli nam również na wydłużenie okresu działania neutralizatora, nawet o 3 dodatkowe miesiące.

Dla szybkiego usunięcia nieprzyjemnych zapachów z samochodu można użyć neutralizatora ONA w sprayu. Rozpyla się go w ten sam sposób, jak zwykły odświeżacz czy dezodorant, a efekty, jakie daje, zadowolą każdego właściciela pojazdu. 

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments 
formats

Jak usunąć zapach spalenizny ?

Opublikowany: 31 października 2012 przez: w kategorii: Bez kategorii, Slider

Pożar to traumatyczne przeżycie dla wszystkich osób, które są nim dotknięte. Nie jest istotne to, czy zniszczenia w domu są bardzo duże, czy też minimalne. Zawsze domownicy biorący udział w pożarze odczuwają ogromny strach przed żywiołem, jakim jest ogień. Zapach spalenizny, który wyraźnie jest wyczuwalny w domu, w którym wybuchł pożar, nie pomaga bynajmniej w pozbyciu się lęku przed ogniem.

Doprowadzenie domu po pożarze do stanu używalności jest trudne, przede wszystkim z uwagi na to, że swąd spalenizny bardzo trudno jest usunąć. Dym wgryza się w ściany, meble i sprzęty powodując, że nawet w kilka miesięcy po pożarze, po przeprowadzeniu generalnego sprzątania, nadal po wejściu do takiego domu można poczuć zapach spalenizny. Początkowo jest on bardzo gryzący i ostry, ale z czasem rozwiewa się w powietrzu, co nie oznacza, że w ogóle go nie czuć.

Już podczas sprzątania po pożarze należy więc zadbać o to, aby usunąć nie tylko widoczne zniszczenia, ale również to, co nie jest dostrzegalne gołym okiem. Jak usunąć zapach spalenizny? Najlepiej gruntownie wyczyścić dom i wszystkie znajdujące się w nim sprzęty z zastosowaniem neutralizatorów zapachu ONA. Do tego celu najbardziej odpowiedni będzie neutralizator ONA płyn. Ma on bardzo szerokie zastosowanie, bowiem można wykorzystać go zarówno do prania, jak i do sprzątania i mycia.

Pościel, narzuty, dywany i ubrania, jakie znajdowały się w naszym domu podczas pożaru i nie zostały strawione przez ogień, należy uprać z dodatkiem ONA płynu. Neutralizator zapachów spowoduje, że raz na zawsze pozbędziemy się z tkanin swądu spalenizny. Dla uzyskania lepszego efektu warto wcześniej namoczyć ubrania, koce, czy pościele w wodzie z dodatkiem neutralizatora ONA.

Do mycia ścian i podłóg, jak i wszystkich sprzętów w domu po pożarze warto wykorzystać ten sam neutralizator zapachów. Rozrzedza się go w wodzie w stosunku 20:1. ONA płyn to w zasadzie koncentrat neutralizatora zapachów, który jest mocny i skuteczny. Pozostawia przyjemny zapach wybrany przez użytkownika, niwelując w 100% zapach spalenizny i inne nieprzyjemne dla człowieka aromaty. W ten sposób można w sposób efektywny usunąć zapach spalenizny  po pożarze.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments 
formats

Jak się pozbyć brzydkiego zapachu ?

Opublikowany: 26 października 2012 przez: w kategorii: Bez kategorii

Brzydki zapach w łazience wydobywający się z kosza na brudną bieliznę, czy w kuchni, spowodowany smrodem z kosza na śmieci, to poważny problem. Rozpylanie zwyczajnych odświeżaczy powietrza w takiej sytuacji tak naprawdę na niewiele się zda. Tu trzeba zadziałać radykalnie, aby pozbyć się nieprzyjemnych zapachów z naszego domu. Warto wykorzystać w tym względzie pochłaniacze zapachów. Działają one jak magnes na smród, przyciągając go do siebie i neutralizując. Pochłaniacze zapachów ONA poradzą sobie nawet z najgorszymi zapachami.

Walka z niechcianymi zapachami jest skazana z góry na przegranie, jeśli rozpoczynamy ją w miejscu, w którym czujemy smród. Najlepiej zacząć ją toczyć u samego źródła nieprzyjemnych aromatów. Bloki ONA pochłaniają zapachy i pozostawiają w mieszkaniu czy w biurze lub w innym miejscu, w którym zostaną zastosowane, świeże powietrze i delikatny, przyjemny dla ludzi aromat. Pochłaniacze zapachów ONA nie mają skomplikowanej zasady działania, także każdy, nawet dziecko, poradzi sobie z ich zastosowaniem.

Wystarczy otworzyć opakowanie  i ustawić je u źródła przykrych zapachów. Jeśli chcemy szybko pozbyć się smrodu, wystarczy, że otwarte opakowanie umieścimy w pobliżu wentylatora. Neutralizator zapachów znajdzie się wówczas szybko w powietrzu i rozprawi się ze smrodem. Po otwarciu pochłaniacze zapachów ONA działają przez minimum 4 tygodnie.

Pochłaniacze zapachów warto zastosować w domach, w których są małe dzieci. Zapach wydobywający się z kosza na pieluchy niekoniecznie powinien rozprzestrzeniać się po całym domu. W okolicy takiego kosza można ustawić Bloki ONA, a pozbędziemy się zapachu pieluch

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments 
formats

Neutralizatory zapachów dla psa i kota

Opublikowany: 23 października 2012 przez: w kategorii: Bez kategorii

Jeśli masz w domu psa lub kota, doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że zwierzęta wydzielają specyficzne, niekoniecznie miłe dla ludzi, zapachy. Swąd kociego moczu czy psich odchodów nawet po ich usunięciu długo może utrzymywać się w powietrzu. Wiele osób jest zdania, że kot w domu to problem dla utrzymania ładnego zapachu i atmosfery. Załatwia on swoje wszelkie potrzeby fizjologiczne do kuwety, a nieprzyjemny zapach utrzymuje się w mieszkaniu przez długie miesiące, nawet wówczas, gdy kuweta jest często wymieniana, albo w domu nie ma już kota. Jak pozbyć się nieprzyjemnego smrodu i móc w końcu cieszyć się przyjemnym zapachem swojego mieszkania?

Umożliwiają to neutralizatory zapachów  ONA. Zostały one stworzone specjalnie z myślą o skutecznym, natychmiastowym usuwaniu nieprzyjemnych zapachów. Swąd moczu z kuwety, czy dywanu, albo odchodów naszych pupili w domu, już nigdy nie będzie dzięki problemem. Neutralizatory zapachów ONA są innowacyjne z uwagi na fakt, że nie maskują one nieprzyjemnych zapachów, ani nie usuwają ich chwilowo z mieszkania. Nie przykrywają smrodu kocich odchodów innym zapachem, który szybko się ulotni uwypuklając ponownie w atmosferze nieprzyjemne zapachy zwierząt. Po prostu neutralizują one wszystkie te zapachy, których chcielibyśmy się pozbyć, pozostawiając przyjemny dla ludzi aromat. Możemy samodzielnie wybrać, czy chcemy, aby nasz dom w końcu przepięknie pachniał, za sprawą neutralizatorów zapachów ONA, czy też nadal będziemy godzili się na zastosowanie mało skutecznych odświeżaczy powietrza, które działają tylko przez chwilę.

Jeśli nie chcemy już nigdy więcej czuć w naszym domu kociego moczu, czy mokrej sierści psa, który właśnie wrócił ze spaceru, wykorzystajmy w naszym domu neutralizator zapachu ONA w koncentracie lub w sprayu. Możemy nimi umyć kuwetę kota, albo uprać w nich koc, na którym sypia nasz pies. Możemy je rozpylać w powietrzu i cieszyć się pięknym zapachem. Dzięki temu pozbędziemy się odwiecznego problemu brzydkich zapachów, jakie po naszym domu rozsiewają nasi pupile. Kot i pies nie będą już dłużej problemem dla utrzymania przyjemnej, aromatycznej atmosfery w naszym domu. 

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments 
formats

Usuwanie przykrych zapachów .

Opublikowany: 27 września 2012 przez: w kategorii: Bez kategorii

Zapach jest nieodłączną częścią naszego życia. Każdy go odczuwa już od pierwszych chwil życia i towarzyszy nam każdego dnia. Jest tak ważny, że dzięki niemu nasz mózg zapamiętuje określone zdarzenia i osoby. Stąd też mówi się o zapachu świąt, zapachu dzieciństwa, czy zapachu pierwszej miłości.Ale trzeba przyznać, że nie każdy zapach chcemy zapamiętać, a wręcz mamy ochotę pozbyć się tych niemiłych jak najszybciej. Świeży jest oznaką czystości, a każdy inny jest wiązany z mało miłymi sprawami. Usuwanie przykrych zapachów nie jest wymysłem naszych czasów, ale właśnie w naszych czasach jest tak wiele środków, które ułatwiają to zadanie. Nie każdy z nich jest skuteczny i faktycznie działa tak jak powinien. Sprawdzonym środkiem, który nie maskuje a faktycznie usuwa jest ONA Block. Nie trzeba nic robić poza otwarciem pojemnika. Niemal natychmiast można zacząć cieszyć się czystością i świeżością powietrza. Ten pochłaniacz zapachów działa przez kilka tygodni, jest niezwykle skuteczny i bez trudu rozprawi się z każdym nieprzyjemnym zapachem takim jak na przykład ten, który nie raz wydobywa się z kosza na śmieci czy kociej kuwety.

Fantastycznie sprawdza się gdy pieluszki naszego bobasa uderzają kwaśnym zapachem lub też z kuchni unosi się zapach spalenizny. ONA Block jest dostępny w trzech wersjach zapachowych a co istotne, każda z nich jest lekka i przyjemna.
Dom, biuro, garaż, samochód – każde niemal miejsce ma swoje zapachy i nie zawsze są to te, które chcielibyśmy czuć. Wiadomo też, że nieładnym zapachem można zniechęcić innych do wizyt u nas,a nie zawsze można go uniknąć. Zastanawiając się jak usunąć nieprzyjemny zapach nie ma co eksperymentować i narażać siebie na zmieszanie na przykład słodkiego zapachu lilii z zapachem  smażonej ryby bo efekt będzie nie do zniesienia. Wybierając neutralizator zapachu nie sięgajmy po pierwszy lepszy produkt, ale po taki, który jest bezpieczny dla naszego zdrowia i skuteczny.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments 
formats

Pochłaniacz zapachów.

Opublikowany: 9 września 2012 przez: w kategorii: Bez kategorii

 

Lubisz smażoną rybę z frytkami, świeżą surówką i szczyptą przypraw korzennych? A może przepadasz za krokietami z grzybami i kapustą? Twoim ulubionym daniem jest bigos z odrobiną pieprzu, oregano i tymianku? Niestety, wielu smakoszy – w obawie przed przykrymi zapachami, które unosić będą się w całym mieszkaniu – rezygnuje właśnie z takich dobroci tradycyjne polskiej kuchni. Dzięki jednak ONA Block  , gotowanie znów może stać się przyjemnością! Jak to możliwe? To pochłaniacz zapachów, który sprawia, że nawet po najbardziej intensywnych aromatach w twojej kuchni nie będzie śladu. Należy przy tym podkreślić, że preparat ten jest bardzo skuteczny. Nie trzeba go jednak rozpylać czy też smarować nim poszczególnych powierzchni. Producent zadbał o wygodę klientów. Aby ONA Block zaczęła działać, wystarczy odkręcić delikatnie wieczko pojemniczka lub też – w przypadku intensywnych, nieprzyjemnych zapachów – całkowicie zdjąć pokrywkę. Można to zrobić zarówno przed rozpoczęciem gotowania, jak również w jego trakcie. Dzięki temu wietrzenie kuchni czy też wszystkich pomieszczeń w domu wcale nie będzie koniecznością. Z pewnością na woń smażonych potraw przestaną narzekać niezadowoleni sąsiedzi. Ty zaś będziesz mógł rozkoszować się pysznym, jak również bogatym obiadem, nie zaś kanapkami robionymi w pośpiechu. Więcej, usuwanie brzydkich zapachów, choć nigdy nie było łatwiejsze wcale nie musi kosztować cię fortuny. Producent ONA Block gwarantuje, że jego produkt działa długo – nawet do czterech tygodni, podczas których jest wciąż tak samo skuteczny. Dzięki zaś temu gotować można bez obaw i to każdego dnia. Dla osób, które nie chcą zneutralizować jedynie zapachu gotowanych potraw, ale również chcą poczuć świeży zapach w całym mieszkaniu, producent przygotował wersję o zapachu lnu – Ona Block Fresh Linen. Jeżeli zatem i ty chcesz się cieszyć przyjemności, która płynie z gotowania potraw dla całej rodziny warto, abyś już dziś zainteresował się tym specyfikiem. Być może ten właśnie zakup okaże się jednym z najlepszych?

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments 
formats

Dezodorant dla psa.

Opublikowany: 31 sierpnia 2012 przez: w kategorii: Bez kategorii

Czy w czasie spaceru z psem złapał cię deszcz? A może jest tak zawsze w porze jesiennej? Wracasz przemoczony i zmęczony do mieszkania, które już po chwili okazuje się być zabłocone przez twojego pupila? Jeżeli dochodzi do tego jeszcze unoszący się w powietrzu przykry zapach, to powinieneś wiedzieć, że jest na to prosty sposób! Wiele osób stawia sobie pytanie: jak się pozbyć brzydkiego zapachu? Część zaś właścicieli czworonożnych pupili już wie – wystarczy zaopatrzyć się w profesjonalny spray – ONA. To nie tylko poręczna buteleczka w estetycznym opakowaniu, ale przede wszystkim bardzo skuteczny preparat, który możesz zabrać i użyć w każdym miejscu. Jakie są inne zalety takiego właśnie neutralizatora zapachów ONA? Jest on nie tylko skuteczny, ale przede wszystkim w pełni bezpieczny. Rozpylić można go na każdej powierzchni lub też w powietrzu. Nie powoduje uczuleń, gdyż jest w pełni antyalergiczny. To świetna alternatywna również dla wszystkich preparatów, które – choć są skuteczne – mają intensywny zapach.Usuwanie przykrych zapachów nigdy nie było łatwiejsze, a dzięki temu dezodorantowi poczujesz również delikatną, przyjemną woń, która będzie roznosić się po mieszkaniu przez cały dzień!

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments 
formats

Jak usunąć zapach zwierząt ?

Opublikowany: 9 sierpnia 2012 przez: w kategorii: Bez kategorii

 

Smród kota lub psa często jest uciążliwy dla pewnej grupy ludzi. Jest to bardzo specyficzny typ nieprzyjemnego zapachu, którego jest się bardzo ciężko pozbyć. Właściciele mający z tym problem próbują przeróżnych sposobów jak pranie  czy wietrzenie legowisk. Niestety w większości przypadków nie przynosi to zamierzonych efektów. Legowiska bądź posłania, na jakich sypiają zwierzęta dalej są źródłem nieprzyjemnego zapachu, który szybko roznosi się po całym domu. Z czasem sytuacja staje się niekomfortowa nie tylko dla mieszkańców ale i dla gości, którzy odwiedzają takich właścicieli, ponieważ smród psa lub kota potrafi być naprawdę uciążliwy.

Dla ludzi, którzy mają taki właśnie problem stworzono specjalny środek, który skutecznie neutralizuje brzydki zapach zwierząt i dodatkowo odświeża powietrze w pomieszczeniach domowych. ONA BLOCK – to doskonały pochłaniacz zapachu zwierząt z funkcją odświeżania. Doskonale eliminuje  nieprzyjemne zapachy, które wydziale są przez nasze, domowe zwierzęta.  Produkt ten posiada ponad 90% pozytywnych opinii na temat skuteczności i zwalczania nieprzyjemnych zapachów. Dodatkowo, klienci potwierdzają jego szybką skuteczność i niezawodność w działaniu. Warto podkreślić, że jego użycie jest bardzo łatwe i nie sprawia żadnych trudności. Wystarczy, otworzyć i umieścić w dowolnym miejscu. Rozmiar produktu pozwala na położeniu go w bardzo wielu miejscach jak pokój, kuchnia, garderoba czy samochód. ONA BLOCK charakteryzuje się bardzo dużą wydajnością i żywotnością. Usuwa niechciany zapach w pomieszczeniach do 15m/2. Beż żadnych problemów może być używany w towarzystwie ludzi, zwierząt i roślin. Całkowicie eliminuje niechciany zapach pozostawiając delikatną woń świeżego powietrza.

Jeśli nadal dotyczy Cię problem pozbycia się smrodu kota bądź nie wiesz czym zneutralizować zapach kocich sików to jak najszybciej sięgnij po ONA PLYN. Szybko i skutecznie pozbędziesz się niechcianego zapachu w domu. Jeden litrowy pojemnik wystarczy na długi czas.Wystarczy spryskać wszystkie posikane miejsca, kuwetę lub posłanie naszego zwierzaka i można zapomnieć o śmierdzącym problemie.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
1 komentarz  comments 
formats

Jak usunąć zapach psa z samochodu ?

Opublikowany: 9 sierpnia 2012 przez: w kategorii: Bez kategorii

Brzydki zapach psa w samochodzie to zmora bardzo wielu kierowców, którzy zmuszeni są wozić swojego pupila codziennie w samochodzie. Zapach ten nie należy do przyjemnych zwłaszcza wtedy, gdy wybieram się w dłuższe podróże z rodziną bądź znajomymi. W takiej sytuacji można zastosować zwykły odświeżacz samochodowy, który rozpyla przyjemny zapach po całym aucie. Niestety w 90% przypadków sposób ten się nie sprawdza i trzeba sięgnąć po fachowca w tej sprawie.

Jednym z bardzo popularnych środków na zwalczanie smrodu i nieprzyjemnych zapachów z małych powierzchni jest ONA Block. Badania udowodniły, że produkt ten działa błyskawicznie usuwając szereg nieprzyjemnych zapachów poczynając od zapachu pleśni poprzez smród psa i kota dochodząc do zapachu papierosów. Wystarczy, że zdejmiemy pokrywkę z pudełka i umieścimy je w dowolnym miejscu. Możemy je wsadzić pod siedzenie samochodu gdzie nie będzie nam przeszkadzało a w 100% spełni swoje zadanie. Jedną z głównych zalet to oczywiście neutralizacja zapachu psa w samochodzie. Świetnie sprawdza się też w przypadku nieprzyjemnego zapachu na łodziach, przyczepach kempingowych, w szafkach na siłowni czy w małych pomieszczeniach domowych jak schowki.

ONA Block charakteryzuje się bardzo szybkim i skutecznym działaniem co potwierdzają nasi klienci. Po otwarciu pudełka działa nawet do 4 tygodni co świadczy o jego dużej wydajności. Świetnie radzi sobie także z innymi nieprzyjemnymi zapachami jak spalenizna czy odór stęchlizny w pomieszczeniach do 15 m/2. Jeśli w domu mamy wydzielone miejsce, w którym sypia nasz pupil to świetnym rozwiązaniem będzie mu umieszczenie tam takiego odświeżacza. To zapobiegnie powstawaniu nieprzyjemnych zapachów a kiedy już one wystąpią to zneutralizuje je do zera.

Z doświadczenia wiadomo, że neutralizacja zapachu psa w domu czy w samochodzie to bardzo ciężka sprawa. Ludzie, którzy kochają zwierzęta chcą dla nich jak najlepiej dlatego dają im miękkie posłania, poduszki lub koce, które bardzo często nieprzyjemnie pachną już po kilku dniach. Ciągłe pranie i wymienianie na nowe dość szybko staje się kłopotliwe dlatego też produkt ONA Block powstał z myślą o tym problemie. Dzięki jego zastosowaniu nasz pupil nie będzie stanowił żadnego problemu. Jego posłanie i miejsce na którym przewozimy go w samochodzie już zawsze będzie miało świeży zapach i nie będzie nikomu przeszkadzało. Znajomi, których często podwozimy do pracy już nigdy nie poczują nieprzyjemnego zapachu psa w naszym samochodzie.

 

 

 

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments 
formats

Jak usunąć nieprzyjemny zapach z dużych pomieszczeń ?

Opublikowany: 9 sierpnia 2012 przez: w kategorii: Bez kategorii

Pozbycie się nieprzyjemnego zapachu z dużych pomieszczeń nie należy do najłatwiejszych zadań. Problem ten dotyczy większości salonów sklepowych, hipermarketów jak i hal produkcyjnych. W salonach sklepowych, gdzie sprzedawane są buty panuje nieprzyjemny zapach tworzyw sztucznych. To raczej odstrasza potencjalnego klienta, który wchodzi do takiego pomieszczenia żeby zakupić nowe obuwie. Podobna sytuacja ma się także w przypadku hal produkcyjnych gdzie używane są kleje, farby lub inne tworzywa, które mają bardzo silny, nieprzyjemny zapach. Pracownikom znacznie trudniej pracować w takich warunkach. Uchylenie okna czy zastosowanie jakiegoś wywiewu nie rozwiąże sprawy brzydkiego zapachu, który szybko wnika w dywany i wykładziny. Żeby się go pozbyć na dobre należy sięgnąć po najlepszy odświeżacz powietrza, który jest stworzony do neutralizowania nieprzyjemnych zapachów na dużych powierzchniach.

W tym przypadku idealnie sprawdzi się ONA Żel, który został stworzony z myślą odświeżania i neutralizowania zapachów w dużych pomieszczeniach. Jego użycie jest dziecinnie łatwe, ponieważ wystarczy go otworzyć, rozłożyć w kilka mniejszych pojemników i ułożyć w różnych częściach pomieszczenia. Błyskawicznie odczujemy różnice w powietrzu, którym oddychamy. W przypadku salonów obuwniczych, zapach tworzyw sztucznych i skóry zamieni się w świeże powietrze co zagwarantuje większy komfort zakupu każdemu klientowi. Istnieją oczywiście też inne  środki do usuwania niechcianych zapachów z dużych powierzchni jednak ONA Żel szczyci się wyjątkową skutecznością i nie poszkalowaną opinią klientów. Potwierdzają to właściciele dużych sklepów i hal produkcyjnych, którzy skorzystali z tego wyjątkowego produktu. W przypadku ONA Żel 4 litry jest możliwość zastosowania systemu rozdmuchowego Brezze, który błyskawicznie wypełni całe pomieszczenie świeżym zapachem i zwiększy zakres działania w pomieszczeniu do ok 150-160m2. Problem nieprzyjemnego zapachu zniknie jeszcze szybciej.

Zdarzają się przypadki, że w nowo wynajętymi mieszkaniu bądź jakimkolwiek innym pomieszczeniu panuje nieprzyjemny zapach.  Może być on spowodowany długim nie używaniem pomieszczenia, zalaniem przez powódź bądź innym czynnikiem na który nie mamy wpływu. Bez względu na to co spowodowało smród w pomieszczeniu, ONA Żel poradzi sobie także w tym przypadku. To czy pomieszczenie jest stare czy nowo wyremontowane nie będzie stanowiło żadnego problemu. Wystarczy, że użyjemy właśnie ten neutralizator zapachów ONA i problem minie szybciej niż ktokolwiek śmiałby pomyśleć.

 

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments 
formats

Skuteczne neutralizatory zapachu

Opublikowany: 9 sierpnia 2012 przez: w kategorii: Slider

 

Sytuacje, w których zaskakuje nas woń nieprzyjemnego zapachu zdarzają się nagle i bez względu na to czy tego chcemy. Występują one zwykle podczas jazdy samochodem bądź przebywania w domu. Czasami trudno sobie poradzić z zaistniałą sytuacją, tym bardziej, że nie jesteśmy na nią przygotowani. Wietrzenie pomieszczenia  nie zawsze jest możliwe ze względu na złe warunki atmosferyczne bądź obecność osoby chorej w domu. W takich sytuacjach należy mieć przygotowany dobry neutralizator zapachów, który bezwzględnie poradzi sobie z zaistniałym problemem.

Według ostatnio przeprowadzonych badań wśród klientów, którzy regularnie korzystają z odświeżaczy powietrza dowiedziono, że aż 70 % z nich wytypowała odświeżacz ONA SPRAY jako jeden z najbardziej skutecznych i najszybszych środków powstrzymujących nieprzyjemny zapach. Został on przetestowany w bardzo wielu różnych sytuacjach, w których poradził sobie znakomicie. Pierwsza z nich to neutralizowanie nieprzyjemnych zapachów spalonej gumy bądź paliwa w samochodzie. Każdy kierowca ma z tym do czynienia na co dzień i dobrze wie, że nie tak łatwo się pozbyć smrodu tankowanego paliwa, spalin czy spalanego sprzęgła. ONA SPRAY radzi sobie z tym znakomicie. Kolejna sytuacja to występowanie nieprzyjemnych zapachów w domu. Smród spalenizny, stęchlizny, pleśni bądź inny nieprzyjemny zapach, który dostał się z zewnątrz można szybko i skutecznie zneutralizować dzięki ONA SPRAY. Za główny atut tego produktu uważa się jego szybkie i długie działanie. Tak też wskazali ankietowani. Dzięki temu nieprzyjemne zapachy znikają szybko i na stałe.

Pochłaniacz zapachów ONA SPRAY znakomicie sprawdza się także w innych sytuacjach. Najskuteczniejszy jest jako odświeżacz w małych pomieszczeniach jak łazienki, kuchnie, pokoje domowe. samochody itp. Jego użycie jest bardzo proste, ponieważ wystarczy rozpylić preparat w pomieszczaniu, w którym wystąpił brzydki zapach. Po upływie kilku minut nieprzyjemny zapach zostaje zneutralizowany a pomieszczenie wypełnia się  świeżym powietrzem. Nie sposób nie wspomnieć o tym, że podczas użycia ONA SPRAY występuje całkowita neutralizacja zapachu  a nie jego maskowanie jak to ma miejsce w przypadku tanich odświeżaczy powietrza. Smród i nieprzyjemny zapach jest usuwany na stałe. Dlatego właśnie aż 70% osób decyduje się na zakup bezwzględnego neutralizatora jakim jest ONA SPRAY.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments 
formats

Nieprzyjemne zapachy – jak sobie z nimi radzić?

Opublikowany: 9 sierpnia 2012 przez: w kategorii: Bez kategorii, Slider

Nieprzyjemne zapachy w domu to udręka każdej gospodyni. Niestety bardzo często nie mamy na to wpływu, ponieważ powodowane są one przez osoby trzecie bądź dostają się przez uchylone okna. Nie chcąc robić z domu zamkniętej klatki do której nikogo nie wpuścimy należy wyposażyć się w bardzo przydatną rzecz. Mianowicie chodzi tutaj o pochłaniacz zapachów.

Urządzenie takie okazuje się niezwykle przydatne w domach jednorodzinnych na wsiach jak i w blokach mieszkaniowych. W każdej chwili jakieś zanieczyszczone powietrze może dostać się przez otwarte drzwi i zakłócić dobrą atmosferę. Wtedy możemy je bardzo szybko zneutralizować używając takiego pochłaniacza zapachów. Nie używamy przy tym żadnych odświeżaczy, które tylko maskują niechciany zapach co nie rozwiązuje problemu w 100%.   Pochłaniacze zapachu typu ONA okazują się rewelacyjne w walce z nieprzyjemnymi zapachami spowodowanymi przez zwierzęta. Właściciele czworonogów coś o tym wiedzą. Często zdarza się sytuacja kiedy w mieszkaniu zaczyna być czuć psa, kota bądź jego kuwetę. Jej opróżnienie nie rozwiązuje problemu brzydkiego zapachu, ponieważ jest on już w całym mieszkaniu. Osoby, które zastosowały wtedy taki pochłaniacz zapachu najlepiej przekonały się o jego skuteczności i niezawodności. Okazał się rewelacyjny i bardzo szybko pozbył się brzydkiego zapachu z całego mieszkania.  Pochłaniacze zapachu możemy stosować praktycznie w każdym pomieszczeniu i na każdy rodzaj nieprzyjemnego zapachu. Oczywiście jego skuteczność i szybkość usuwania takiego zapachu zależy od czasu pracy i  powierzchni na jakiej występuje brzydki zapach. W ostatnim czasie pochłaniacze nieprzyjemnych zapachów okazały się niezwykle skuteczne w mieszkaniach, które zalały powodzie bądź pomieszczeniach, w jakich występował zapach stęchlizny. Wystarczyło umieszczenie tam takiego pochłaniacza na czas od kilku godzin do kilku dni (zależne od powierzchni i natężenia zapachu) i problem nieprzyjemnego zapachu został wyeliminowany do zera.

Pochłaniacze powietrza tego typu mogą być używane na bardzo szeroką skalę. Eliminują one brzydkie zapachy w małych jak i dużych pomieszczeniach. Świetnie sprawdzają się w małych sklepach jak i większych halach produkcyjnych czy fabrykach gdzie natężenie brzydkich zapachów jest wysokie. Jedyne co trzeba zrobić to wybrać odpowiedni pochłaniacz brzydkiego zapachu dostosowany do powierzchni i rodzaju smrodu. W tym wszystkim pomoże nam obsługa klienta w sklepie.

 

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments 
formats

Czym zneutralizować zapach kocich sików

Opublikowany: 9 sierpnia 2012 przez: w kategorii: Bez kategorii, Slider

Zapach kocich sików nie należy do najprzyjemniejszych. Można pokusić się o stwierdzenie, że jest on jedynym z najbardziej odpychających zapachów związanych z kotami. Kiedy jednak mamy kota w domu jesteśmy narażeni na to, że prędzej czy później będziemy musieli sobie z tym poradzić. Zostawienie tego bez naszej reakcji skutkowało będzie nieprzyjemnym zapachem w całym domu. To z pewnością nie będzie przyjemne…

Czym neutralizować zapach kocich sików?

Sposobów na to jak pozbyć się tego nieprzyjemnego zapachu jest kilka. Jedne z najbardziej znanych sposobów to umycie podłogi bądź upranie posłania, które zostało osikane przez naszego kota. Jeśli jednak nasz pupil jest na tyle nieznośny, że będzie robił nam to codziennie, to pranie może stać się uciążliwe. Dlatego też w tym wypadku najlepiej jest zastosować skuteczny neutralizator zapachu, który świetnie poradzi sobie z tym problemem.

ONA Block, neutralizator AS – to preparaty, które skutecznie neutralizuje zapach kociego moczu. Wystarczy, że odkręcimy opakowanie (Block) z preparatem i położymy ją obok kociego posłania. Nie będziemy musieli niczego ustawiać ani przesypywać. Zastosowanie naprawdę jest niezwykle łatwe. Dodatkowo trzeba wspomnieć, że neutralizator zapachu ONA  jest bardzo wydajny. Jedna opakowanie wystarcza na czas około miesiąca. Dzięki temu pozbędziemy się nie tylko zapachu kociego moczu, ale i innych nieprzyjemnych zapachów. Ona Block świetnie nadaje się do małych powierzchni. Jest tak bardzo skuteczna dzięki temu, że działa u źródła, czyli eliminuje brzydki zapach, a nie maskuje go. Potwierdza to naprawdę duża grupa klientów, którzy regularnie kupują produkty ONA.

AS służy do spryskania posłania kotka oraz rozpylenia w powietrzu, dodatkowoASa  można dodać do prania kocich rzeczy w stosunku 20:1 .

Potwierdza to naprawdę duża grupa klientów, którzy regularnie kupują produkty ONA.

Jeśli potrzebujemy miejscowego neutralizatora zapachu i odświeżacza w jednym to ONA Block jest najlepszym rozwiązaniem. Ten typ pochłaniacza zapachów możemy zastosować w samochodzie, w łodzi, w szafkach na siłowni lub innych tego typu miejscach. Z pewnością będziemy zadowoleni z jego długiego, szybkiego i co najważniejsze skutecznego działania. Inni będą nam mogli pozazdrościć, że w domu panuje tak przyjemny zapach pomimo, że mamy kota.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments 
formats

Jak się pozbyć nieprzyjemnego zapachu z mieszkania ?

Opublikowany: 9 sierpnia 2012 przez: w kategorii: Bez kategorii, Slider

Nieprzyjemny zapach w mieszkaniu, który często pojawia się w sytuacjach najmniej spodziewanych może nam popsuć cały dzień. Sytuacja, w której odwiedzają nas goście, a tu nagle w mieszkaniu rozprzestrzenia się woń sików naszego pupila, którego zapomnieliśmy wyprowadzić na spacer nie należy do najprzyjemniejszych. Inne sytuacje kiedy podczas wietrzenia mieszkania wpada do domu nieprzyjemny zapach z dworu także nie są przyjemne. Najgorsze oczywiście jest to, że taka sytuacja może zdarzyć się w każdej chwili. Nie możemy tego w żaden sposób kontrolować ani przewidywać. Pozostaje tutaj tylko jedno pytanie, mianowicie jakie są najlepsze sposoby na pozbycie się nieprzyjemnych zapachów z naszego mieszkania? W dalszej części artykułu postaramy się odpowiedzieć na to pytanie a także podać sposoby na to by przeciwdziałać takim sytuacjom.

Jednym z najbardziej znanych sposobów na pozbycie się niechcianego zapachu z mieszkania to oczywiście jego wywietrzenie. Jest to skuteczne, jednak nie w każdej sytuacji. Wyobraźmy sobie, że źródło nieprzyjemnego zapachu znajduje się poza domem, wówczas wietrzenie traci sens. Kolejnie kiedy na dworze jest zimno bądź w domu mamy gości otwieranie okien na oścież w całym domu nie jest wskazane. Dlatego też wietrzenie mieszkania jest skuteczne tylko w określonych sytuacjach.

Kolejnym, chyba najpopularniejszym sposobem na pozbycie się niechcianych zapachów z mieszkania jest używanie neutralizatora zapachu. Jest to jeden z najbardziej skutecznych sposobów, ponieważ neutralizator zapachów możemy zastosować w każdej sytuacji. Nie ważne czy mamy w domu gości lub wyjeżdżamy i dom zostaje pusty. Wystarczy, że odkręcamy puszkę z preparatem i stawiamy ją w dowolnym miejscu. Najpopularniejszym preparatem do neutralizowania zapachów w domu staje się ONA Block, który cieszy się szczególną skutecznością. Dzięki specjalnie opracowanej formule, neutralizator  zapachów ONA Block jest bardzo wydajny i niezwykle skuteczny. Jedna puszka wystarcza na czas około 4 tygodni i wystarcza na powierzchnie 15m/2. Dodatkowo w naszym sklepie możemy znaleźć go w bardzo przystępnej cenie.

Ostatnim skutecznym sposobem na pozbycie się niechcianych zapachów, które występują rzadko ale nagle jest ONA Spray. Kolejny preparat z serii neutralizatorów i odświeżaczy powietrza ONA. Obecnie na polskim rynku nie ma bardziej skutecznego neutralizatora zapachów w sprayu. W razie wystąpienia nieprzyjemnego zapachu w mieszkaniu należy rozpylić preparat i w ciągu kilkunastu sekund cały smród zniknie. Powietrze stanie się świeże jak nigdy wcześniej.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments 
formats

Jak usunąć zapach stęchlizny ?

Opublikowany: 9 sierpnia 2012 przez: w kategorii: Bez kategorii

Wielu ludzi spotyka problem zapachu stęchlizny w bardzo różnych sytuacjach. Zapach ten jest wstrętny, nie do zniesienia na dłuższą metę, dlatego też każdy chce się go pozbyć jak najszybciej. Najczęściej powstaje w wilgotnych pomieszczeniach i towarzyszy mu grzyb lub pleśń. W większość sytuacji jego powstawanie nie jest zależne od nas. Zwykle pojawia się on w domach zalanych przez powodzie, w piwnicach, które narażone są na wilgoć lub w słabo ocieplanych pomieszczeniach. Najgorszy jest oczywiście fakt, iż zapach stęchlizny z łatwością przenosi się na ubrania, meble i wszystko inne co znajduje się w takim pomieszczeniu. Pozbycie się jego „graniczyło z cudem” dopóki nie odkryto innowacyjnego neutralizatora zapachu stęchlizny.

Neutralizatory ONA neutralizują zapach stęchlizny.

ONA BLOCK jest to specjalistyczny środek neutralizujący nieprzyjemny zapach w pomieszczeniach do około 15m/2. Dzięki jego specjalnej formule, która oczyszczając powietrze z jakichkolwiek zapachów dodatkowo je odświeża jest niezwykle skuteczny. Neutralizator zapachów ONA  idealnie nadaje się do piwnicy bądź innych pomieszczeń, w których występuje zapach stęchlizny, wilgoci bądź pleśni. Jego instalacja i działanie jest bardzo proste. Wystarczy, że odkręcimy pojemnik ze środkiem i położymy ją w dowolnym miejscu w pomieszczeniu, w którym występuje nieprzyjemny zapach. Na tym nasza rola się kończy. Tak umiejscowiony środek należy zostawić na czas około 4 tygodni bądź do czasu pozbycie się zapachu stęchlizny. Do większych pomieszczeń polecamy ONA Żel 1 litr, który można rozłożyć na dwa mniejsze pojemniki i rozstawić lub Żel 4 litry wraz z systemem rozdmuchowym Brezze.

Zapach stęchlizny na ubraniach…

Zapach stęchlizny na ubraniach to częsty problem każdej gospodyni domowej. Zdarza się, że wynosimy ubrania do piwnicy bądź na strych, a kiedy z powrotem chcemy je założyć to nieprzyjemnie pachną. Wietrzenie i pranie nie zawsze pomagają w zlikwidowaniu takiego zapachu. Jednym z najlepszych sposobów na pozbycie się zapachu stęchlizny z ubrań jest użycie najlepszego neutralizatora zapachów jakim z pewnością jest ONA Block. Wystarczy, że włożymy je do szafki z naszymi ubraniami. Działanie będzie natychmiastowe i już po kilku godzinach poczujemy zmianę. W zależności od ilości ubrań już kolejnego dnia niechciany zapach stęchlizny zniknie na zawsze.Kolejnym pewnym sposobem jest spryskanie odzieży ONA Spray, który natychmiastowo usunie ten przykry zapach.W przypadku naprawdę silnego smrodu i większej ilości odzieży, zalecamy wyprać wszystko w pralce z dodatkiem koncentratu ONA Płyn.

Używając Neutralizatorów ONA  w zwalczaniu nieprzyjemnych zapachów zaoszczędzimy czas, pieniądze a w zamian zyskamy gwarancję zadowolenia.

Podsumowując, zwalczenie zapachu stęchlizny nie należy do najłatwiejszych. Często wietrzenie pomieszczeń bądź pranie ubrań nie daje zamierzonego efektu, a tracimy przy tym czas. Jeśli chcemy gwarancji szybkiego efektu to od razu powinniśmy sięgnąć po neutralizatory zapachów ONA , z którego skorzystało już wielu zadowolonych klientów.

 

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments 
formats

Brzydki zapach w domu o niczym nie świadczy

Opublikowany: 9 sierpnia 2012 przez: w kategorii: Bez kategorii

Brzydki zapach w mieszkaniu należy nazwać po imieniu – smród! Nie bójmy się tego słowa, gdyż zamiast przemilczeć, powinniśmy z nim walczyć.

Brzydki zapach w domu o niczym nie świadczy

To że w jakimś pomieszczeniu śmierdzi, wcale nie musi być wynikiem braku higieny, a często są to czynniki, na które nie mamy wpływu.

Mimo wszystko nie ma sensu tolerować takiego stanu!

Ile razy zdarzyło Ci się, że Twój znajomy krzywił twarz przy wizycie w Twoim domu?

Czy zauważasz, że koledzy Twojego dziecka obracają się nerwowo w poszukiwaniu źródła brzydkiego zapachu?

Ile razy ktoś z Twojej rodziny powtarzał, że należy otworzyć okno.

Te dwuznaczne sygnały dają nam do zrozumienia, że w naszym mieszkaniu coś brzydko pachnie i najwyższy czas zastosować strategię obrony.

Co jest odpowiedzialne za smród?

W pierwszej kolejności warto przygotować plan pozbycia się brzydkich zapachów. Wskazana jest segregacja mebli, wnętrz szaf i półek. Całkiem możliwe że w którymś z mebli zagnieździły się insekty lub gryzonie, a te mają to do siebie, że pozostawiają po sobie smród. Możliwe jest także, że wiekowe już eksponaty (meble) zalegające w pomieszczeniach, załapały wilgoć i grzyby, a w konsekwencji czego powodują, że atmosfera jest zatęchła.

Często są to również zwierzęta domowe czy mieszkanie w sąsiedztwie fabryki lub ubojni itp.

Zwalczanie i profilaktyka

Wietrzenie i dokładne wyczyszczenie wszystkiego w Twoim mieszkaniu to podstawa, a następnym punktem powinien być neutralizator zapachu ONA ŻEL.

Tego typu środek, można porozkładać w mniejsze pojemniki i rozstawić w pomieszczeniach w których czujemy nieprzyjemne zapachy.

Dodatkowo z żelem 4 litry można zastosować system rozdmuchowy BREEZE, który powiększa zakres działania w pomieszczeniu do ok 150-160m2.

Z zapachami problem mają także duże sklepy, hale, biura, gdyż zamawiając duże opakowanie, produkt wychodzi stosunkowo niedrogo, a można zastosować go w kilku miejscach jednocześnie (w przeciwieństwie do zamkniętych preparatów, które są do użytku w jednym miejscu).

Już jednokrotne zastosowanie neutralizatora Ona Żel , pozbawi Twoje mieszkanie brzydkiego zapachu – smrodu, skutecznie i na wiele miesięcy. To sprawdzony, bezpieczny i ekologiczny środek.

Spróbuj, a na pewno docenisz świeży i przyjemny zapach.

 

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
Komentowanie nie jest możliwe  comments