Created by potrace 1.14, written by Peter Selinger 2001-2017

O nas

Neutralizacja zapachów wizytówka

Neutralizatory zapachów – usuwanie zapachu

ONA jest Twoja

Nie potrzebujemy naukowego uzasadnienia, żeby stwierdzić, że w przyjemnie pachnącym pomieszczeniu znacznie lepiej pracujemy, odpoczywamy, uczymy się i bawimy.

Węch jest jednym z najstarszych zmysłów człowieka. Przez tysiące lat ewaluował w połączeniu z układem nerwowym. Rozdrażnienie, mdłości, osłabienie koncentracji to tylko niektóre reakcje organizmu na drażniącą woń.

Usuwanie zapachu efektyKocia kuweta, zepsute jedzenie, chemikalia, stęchlizna, przykra woń z obuwia, dym z papierosów,zapachy kuchenne (nie zawsze apetyczne) i z toalety, procesy produkcji w fabryce.

Top Lista „smrodków” jest bardzo długa.
Kiedy nie ma możliwości usunięcia źródła przykrych zapachów, wtedy pozostaje nam częstewietrzenie lub maskowanie niemiłych woni. Działania męczące i mało efektywne.

Proponujemy skuteczną eliminację brzydkich zapachów.
ONA to produkty numer 1 na zachodnim kontynencie. Dostępne już także w Polce, dzięki siecidystrybutorów.

ONA to gwarancja czystego powietrza lub zwrot pieniędzy, jeśli okaże się, że produkt nie spełnił  oczekiwań.

Wkłady neutralizujące ONA są ekologiczne, a więc bezpieczne dla ludzi, zwierząt i roślin.
Idealne do stosowania w domu, biurze, hotelu, restauracji, na hali produkcyjnej itp.

O nas
Jesteśmy dystrybutorem w Polsce serii neutralizatorów ONA, produkowanych przez kanadyjską firmę Odorchem Manufacturing Corp. Wysoka jakość i skuteczność działania produktów ONA znalazły uznanie u odbiorców z USA, Kanady, Wielkiej Brytanii i krajów Europy zachodniej.

Polscy klienci już potwierdzają atuty neutralizatorów ONA.
Naszą ofertę kierujemy do firm i osób prywatnych. Dajemy silne choć niezwykle dyskretne narzędzie do kontroli zapachów.W katalogu znajdują się produkty, które doskonale sprawdziły się w halach produkcyjnych,zakładach utylizacji śmieci, warsztatach samochodowych, rzeźniach, oczyszczalniach ścieków, w prosektoriach i szpitalach.Neutralizatory ONA oczyszczą powietrze także w gospodarstwach domowych, szkołach, biurach,marketach i w centrach sportowych.Bogata oferta produktów pozwala na optymalne dopasowanie wielkości i rodzaju neutralizatora do istniejących potrzeb.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.Gdziekolwiek jesteś – w pracy, w domu, w pomieszczeniach gospodarczych, na jachcie, w samochodzie itd. Cokolwiek robisz – odpoczywasz, pracujesz, podróżujesz, dzięki neutralizatorom ONA możesz oddychać przyjemnie czystym powietrzem. Jakość, ekologia i skuteczność neutralizatorów ONA przeciwko brzydkim zapachom.

W tej bitwie kompromis nie istnieje.

——————————————————————————————————————————————-

Właścicielem serwisu  jest firma:

C-Label Polska

Feliksa Strzyteska

 ul.Tatrzańska 78A 93-219 Łódź

tel. 530 700 530

biuro@c-label.pl

 

c-label logo polska