Created by potrace 1.14, written by Peter Selinger 2001-2017

Jak usunąć brzydki zapach

  •  

    Brzydkie zapachy towarzyszą nam niemal każdego dnia: stykamy się z nimi w pracy, w restauracji, w samochodzie oraz we własnym domu. Czasem źródłem drażniącego nasze nozdrza odoru jest niedziałająca biurowym pokoju klimatyzacja, czasem papierosowy smród w zamkniętej przestrzeni samochodu, kiedy indziej natomiast przypalona potrawa czy przepełniony kosz na brudną bieliznę. Niezależnie od przyczyny powstawania nieprzyjemnego zapachu, w zetknięciu z nim zawsze towarzyszy nam pragnienie, by jak najszybciej się go pozbyć.

    Walka z nieprzyjemnymi woniami bywa trudna, zwłaszcza wtedy, gdy nie mamy możliwości usunięcia ich źródła. Kocia kuweta, nawet sprzątana regularnie, zawsze wydziela specyficzny odór kociego moczu, podobnie kuchenny pojemnik na odpadki czy stojący w łazience kosz na bieliznę, w którym zawsze przecież znajdują się jakieś brudy. Często próbujemy walczyć z wydzielanymi przez nie woniami przy pomocy odświeżaczy powietrza czy pachnących kadzidełek, jednak zarówno jedne, jak i drugie jedynie maskują drażniący odór, przynosząc ukojenie tylko na jakiś czas. Jeśli natomiast chcemy pozbyć się przykrych woni na stałe, warto zaopatrzyć się w profesjonalny neutralizator zapachu.

    Neutralizatory zapachu firmy Ona są wyjątkowo skuteczne: szybko i na długo usuną każdy nieprzyjemny zapach, niezależnie od jego natężenia. Wystarczy ustawić pojemnik z neutralizatorem w pobliżu źródła odoru, by szybko zauważyć zmniejszenie jego natężenia, a potem całkowitą likwidację. Dodatkowo produkty Ona skutecznie zwalczą także wyjątkowo intensywne wonie, w konfrontacji z którymi zwykłe odświeżacze powietrza są zupełnie bezużyteczne, na przykład ostrą woń zastarzałego moczu czy brudu, smród spalenizny czy przyprawiający o bóle głowy zapach rozpuszczalnika albo lakieru. Ich zasadniczą zaletą jest także różnorodność produktów, co sprawia, że nadają się do zastosowania w przypadku każdego rodzaju brzydkiej woni, niezależnie od tego, czy wydziela ją przepocone obuwie, śmierdząca stęchlizną odzież, zawilgocona piwnica czy kocia kuweta. Do prania ubrań, czyszczenia tapicerek i dywanów, a także mycia podłóg i sprzętów doskonale nadaje się koncentrat Ona Płyn, który należy rozcieńczyć w wodzie w stosunku 1:20. Jeśli chcemy odświeżyć powietrze w samochodzie, wystarczy pozostawić w nim odkręcony pojemnik z neutralizatorem Ona Block lub Ona Żel. Te dwa produkty usuną też skutecznie brzydki zapach z pokoju czy piwnicy: dla lepszego efektu należy je wówczas ustawić w okolicach wentylatora. Śmierdzącą stęchlizna odzież czy przepocone obuwie uratujemy, spryskując je aerozolem Ona Spray, który jest także idealnym dezodorantem anty-zapachowym dla zwierząt, gdyż jest całkowicie antyalergiczny.

    Nieprzyjemne wonie niestety są częstym elementem naszego życia i każdy z nas z pewnością przynajmniej raz zastanawiał się, jak usunąć brzydki zapach z pomieszczenia. Z produktami Ona skuteczna likwidacja drażniących woni nie będzie od nas wymagać skomplikowanych i żmudnych działań, a dzięki dużej wydajności jeden pojemnik neutralizatora zapewni nam świeże powietrze na długi czas.