Created by potrace 1.14, written by Peter Selinger 2001-2017

Jak usunąć nieprzyjemne zapachy w przedszkolu ?

 •  

   

  Przedszkole stanowi miejsce, szczególnie narażone na powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Pomieszczenie pełne małych, rozbrykanych dzieci, z których każde ma własny pomysł na doskonałą zabawę i nad którymi czasem ciężko jest zapanować stwarza wiele okazji do pojawiania się intensywnych, nieprzyjemnych woni. Zapachy farbek, jedzenia, a czasem niekontrolowanych potrzeb fizjologicznych czy wymiotów sprawiają, że powietrze w przedszkolu często stanowi mieszankę różnych, nie do końca przyjemnych woni. A że niektóre dzieci są na zapachy szczególnie wrażliwe, warto zadbać o świeże powietrze w przedszkolu, by uniknąć ich płaczu czy innych objawów niezadowolenia.

  Najczęściej jednak skuteczne usuwanie nieprzyjemnych zapachów z przedszkola nie jest takie proste. Regularne wietrzenie pomieszczeń możliwe jest tylko w okresie wiosenno-letnim, kiedy na dworze panuje wysoka temperatura i nie trzeba obawiać się chłodnego wiatru, który mógłby dzieciom zaszkodzić. Natomiast klasyczne odświeżacze powietrza na dużych przestrzeniach się nie sprawdzają, a do tego irytująco szybko kończą się im wkłady. Dodatkowo dzieci w przedszkolu bywają źródłem tak dużej ilości różnych zapachów, że potrzeba naprawdę skutecznego środka, by je wszystkie usunąć. Odświeżacze powietrza sobie z nimi nie poradzą, jednak rozwiązaniem mogą być profesjonalne neutralizatory zapachu. Ustawiony na szczycie szafki rozpylacz Ona Mist w określonych odstępach czasu wypuszcza w powietrze porcję neutralizatora, skutecznie usuwając każdą nieprzyjemną woń z pomieszczenia. Dobrym pomysłem może być także aerozol Ona Spray – przyda się zwłaszcza wtedy, gdy chcemy szybko i skutecznie usunąć jakiś nieprzyjemny zapach, na przykład wymiotów.

  W codziennym życiu przedszkola niezastąpiony będzie także Ona Płyn. Ten silny i wydajny koncentrat neutralizatora jest doskonałym środkiem do mycia i czyszczenia, który nie tylko skutecznie usuwa brud, ale także wypełnia pomieszczenie przyjemnym, ledwie wyczuwalnym zapachem, o wiele przyjemniejszym niż ostra, drażniąca woń chemikaliów. Rozcieńczony w wodzie nadaje się do mycia podłóg, prania zabrudzonych dywanów i pościeli, czyszczenia stolików i krzesełek.

  Każdy rodzic, który oddaje swoje dziecko do przedszkola chce, by było tam ono maksymalnie bezpieczne. Dlatego tak ważne jest, by produkty, stosowane do mycia i czyszczenia były nie tylko skuteczne, ale i przyjazne dla dzieci. Neutralizatory zapachu Ona spełniają te kryteria: są tworzone na bazie olejków eterycznych i dodatków dla przemysłu spożywczego, dzięki czemu są całkowicie antyalergiczne i można stosować je wokół ludzi, roślin i zwierząt. Jako produkt ekologiczny i przyjazny dla środowiska naturalnego neutralizatory zapachu sprawdzają się zarówno w domu, jak i w instytucjach użyteczności publicznej: biurach, szpitalach czy przedszkolach.

  Profesjonalne neutralizatory zapachu idealnie nadają się do usuwania brzydkich zapachów z pomieszczeń przedszkolnych. Dzięki swojej wyjątkowej skuteczności i dużej wydajności usuną wszystkie nieprzyjemne wonie z przedszkola, zastępując je lekkim, niemal niewyczuwalnym aromatem lnu, kryształu lub szarego mydła PRO