Created by potrace 1.14, written by Peter Selinger 2001-2017

Jak usunąć zapach papierosów ?

 • Zapach palonych papierosów nie należy do najprzyjemniejszych. Jego usunięcie z domu, samochodu czy biura jest bardzo trudne, ponieważ już po wypaleniu kilku papierosów, smród utrzymuje się praktycznie na wszystkim. Pranie, czyszczenie lub standardowe odświeżacze powietrza bardzo często się nie sprawdzają, ponieważ  zapach papierosa szybko powraca. Dlatego też jeśli chcemy, aby nasze domy i samochody nie były dużymi popielniczkami musimy podjąć zdecydowaną walkę, która całkowicie zneutralizuje zapach papierosów.

  Jak usunąć zapach papierosów z mieszkania i biura?

  Zapach palonych papierosów w domu czy w biurze jest dość kłopotliwy, ponieważ często w takich miejscach odwiedzają nas inni. Może być to dla nich nieprzyjemne jeśli zaprosimy ich do mieszkania, w którym wszystko będzie czuć papierosami. Aby w naszym mieszkaniu zapanowała przyjemna atmosfera z czystym, odświeżonym powietrzem należy użyć preparatu ONA BLOCK. Jest to bardzo skuteczny neutralizator brzydkich zapachów, który świetnie sprawdza się w naprawdę wielu sytuacjach.  Nie dość, że skutecznie pozbywa się zapachu palonych papierosów to dodatkowo odświeża powietrze w całym domu. Jedyne co należy zrobić to odkręcić puszkę z preparatem ONA BLOCK i położyć w dowolnym miejscu. Dla większej skuteczności zaleca się umiejscawianie neutralizatora zapachów w miejscach, w których występuje częsty ruch powietrza. Dzięki ONA BLOCK pozbędziemy się na stałe zapachu palonych papierosów z mieszkania, biura bądź innego pomieszczenia.

  Jak usunąć zapach papierosów z samochodu?

  ONA BLOCK świetnie nadaję się także do umiejscowienia w samochodzie. Skutecznie poradzi sobie z neutralizacją zapachu papierosów w aucie. Wystarczy, że odkręcony pojemnik położymy pod siedzeniem, gdzie nie będzie nikomu przeszkadzał. Po godzinie w samochodzie zapanuje świeżość jakiej nigdy wcześniej nie doznaliśmy.

  Zdarzają się sytuacje, w których potrzebujemy neutralizatora, który natychmiastowo pozbędzie się zapachu palonych papierosów w biurze, w samochodzie bądź w domu.  W tym wypadku najskuteczniejszy będzie ONA SPRAY, który działa natychmiastowo. Wystarczy psiknąć nim w miejscu, w którym występuje niechciany zapach. Po chwili będzie już po problemie. Niechciany zapach zniknie i znowu możemy cieszyć się czystym powietrzem.