Created by potrace 1.14, written by Peter Selinger 2001-2017

Neutralizatory zapachów ONA – opinie

 • Neutralizatory i odświeżacze powietrza typu ONA – opinie

  Neutralizatory powietrza w XXI wieku odgrywają bardzo ważną rolę w życiu człowieka. Mają one szerokie zastosowanie nie tylko w domach, ale i różnego rodzaju sklepach czy halach produkcyjnych.  Skutecznie neutralizują niechciane zapachy i dodatkowo odświeżają powietrze. Niektóre z produktów ONA dostosowane są do połączeń z wiatrakami i nawiewami, dzięki czemu działają jeszcze skuteczniej na większych powierzchniach. Poniżej przedstawiamy opinię ludzi na temat wybranych produktów ONA. Zgodzili się oni na opublikowanie swoich opinii, które wysłali nam mailowo.

  Pani Anna K. Z Jastrzębiej Góry

  Nazywam się Ania i mieszkam w Jastrzębiej Górze. Razem z moim mężem często podróżujemy. Posiadamy przyczepę kempingową i zwykle w niej mieszkamy. Po pewnym czasie pojawia się w niej specyficzny, nie zbyt przyjemny zapach. Postanowiłam z nim walczyć za pomocą ONA BLOCK. Poleciła mi to moja koleżanka. Ona używa go w domu do neutralizowania zapachu kota w swoim domu. Kupiłam jedną puszkę, odkręciłam i położyłam koło jednej z szafek. Wystarczył jeden dzień, żeby neutralizator zapachów zaczął działać. Powietrze stało się znacznie świeższe i w przyczepie od razu lepiej spędza się czas.

  Pan Robert F. Z Gliwic

  Posiadam salon obuwniczy i od dawna borykałem się z problemem zapachu obuwia, które dostawałem z hurtowni. Posiada ono swój specyficzny zapach i w zamkniętym pomieszczeniu jak sklep nie jest niczym przyjemnym. Dlatego też zdecydowałem się na zakup produktu ONA ŻEL. Okazał się niezwykle skuteczny w swoim działaniu. Wystarczyło porozkładać go w mniejsze pojemniki i rozstawić go po sklepie. Brzydki zapach obuwia zniknął, a sklep wypełnił się świeżym powietrzem. Nawet klienci dostrzegają różnicę i spędzają znacznie więcej czasu w moim sklepie.

  Joanna F z Krakowa

  Mieszkam na obrzeżach Krakowa i za swoim oknem w odległości 50 m mam ubojnie drobiu. Nie jest to nic przyjemnego. Kiedy wiatr zawieje w stronę mojego domu pojawia się obrzydliwy zapach. Nie raz już stosowałam preparaty na usuwanie nieprzyjemnych zapachów. Niestety często one się nie sprawdzały, albo musiałam od razu wypsikać cały aerozol. Ostatnio zaczęłam używać ONA SPRAY. Kiedy tylko pojawia się ten nieprzyjemny zapach, zamykam okna i psikam tym neutralizatorem zapachów. W kilkadziesiąt sekund pozbywam się niechcianego zapachu. Mówię Wam, do tej pory nie znalazłam nic skuteczniejszego do natychmiastowej reakcji na nieprzyjemny zapach.

  Jak widzicie neutralizatory i odświeżacze powietrza ONA świetnie sprawdzają się w wielu sytuacjach. Żeby dowiedzieć się więcej o konkretnych produktach ONA zapraszamy do naszego sklepu www.neutralizatoryzapachu.pl