Created by potrace 1.14, written by Peter Selinger 2001-2017

Odświeżacz powietrza – jaki wybrać ?

 • Obecnie na polskim rynku jest masa produktów, które nazywamy odświeżaczami powietrza. Nie bez kozery użyliśmy tutaj określenia „produkty, które nazywamy odświeżaczami”, ponieważ część z nich tylko się tak nazywa, a ich działanie nie jest związane z odświeżaniem powietrza. Do tej grupy produktów z pewnością należy większość odświeżaczy z najniższej półki.

  Wchodząc do sklepu widzimy cały segment odświeżaczy do domu, pomieszczeń przemysłowych czy samochodów. Zwykle nie wiemy jaki będzie najlepszy i wybieramy jakikolwiek, który nie działa tak jak powinien. Dlatego też w dzisiejszym wpisie pomożemy Ci wybrać odpowiedni odświeżacz powietrza.

  Jaki odświeżacz powietrza wybrać?

  Skuteczny odświeżacz powietrza powinien działać w określony sposób. Po pierwsze musi neutralizować nieprzyjemny zapach, dopiero po drugie odświeżać powietrze. Takie działanie przynosi pożądany skutek i jest najskuteczniejsze. Jednym z najlepszych i najskuteczniejszych neutralizatorów i odświeżaczy powietrza  jest ONA, która wypuściła na rynek całą serię produktów. Poniżej przedstawiamy najbardziej praktyczne i przydatne w domu odświeżacze powietrza ONA.

  ONA SPRAY – to szybka reakcja na niechciany zapach w każdej sytuacji. Jest to neutralizator i odświeżacz powietrza w jednym. Dzięki swojej zaawansowanej formule szybko oczyszcza powietrza z nieprzyjemnego zapachu. Wystarczy, że w zaistniałej sytuacji rozpylimy ONA SPRAY w domu, samochodzie czy łazience i nieprzyjemny zapach zniknie po kilku sekundach pozostawiając po sobie delikatny, świeży zapach.

  ONA BLOCK – kolejny neutralizator nieprzyjemnych zapachów świetnie nadający się do Twojego mieszkania. Został stworzony z myślą o pomieszczeniach do około 16 m/2. Na takiej powierzchni efektywnie neutralizuje wszystkie nieprzyjemne zapachy i dodatkowo odświeża powietrze przez cały miesiąc. Idealnie nadaje się do pokoju, łazienki, łodzi, samochodu czy szafki na siłowni. Według opinii klientów jest to najskuteczniejszy odświeżacz powietrza w tak okazyjnej cenie, który można nabyć w (link do neutralizatory zapachu)

  ONA ŻEL – najczęściej stosowany preparat odświeżający powietrze w domach, sklepach, restauracjach i na halach produkcyjnych. Dzięki możliwość rozłożenia go w mniejsze pojemniki zwiększa swoją skuteczność. Dodatkowo do ONA ŻEL 4 litry jest możliwość zastosowania systemu rozdmuchowego BREEZE, który jeszcze bardziej poprawia jego skuteczność. Idealnie nadaje się do pomieszczeń o powierzchni zbliżonej do 150 m/2.

  Podsumowując, powyżej zostały opisane 3 neutralizatory zapachu, które posiadają także funkcję odświeżania powietrza. Ich zastosowanie jest naprawdę łatwe, a cena niewygórowana. Jeśli potrzebujemy odświeżacza powietrza to warto wybrać preparaty ONA, gdyż są one bardzo wydajne i bezpieczne w użyciu.