Created by potrace 1.14, written by Peter Selinger 2001-2017

Brzydki zapach w domu o niczym nie świadczy

 • Brzydki zapach w mieszkaniu należy nazwać po imieniu – smród! Nie bójmy się tego słowa, gdyż zamiast przemilczeć, powinniśmy z nim walczyć.

  Brzydki zapach w domu o niczym nie świadczy

  To że w jakimś pomieszczeniu śmierdzi, wcale nie musi być wynikiem braku higieny, a często są to czynniki, na które nie mamy wpływu.

  Mimo wszystko nie ma sensu tolerować takiego stanu!

  Ile razy zdarzyło Ci się, że Twój znajomy krzywił twarz przy wizycie w Twoim domu?

  Czy zauważasz, że koledzy Twojego dziecka obracają się nerwowo w poszukiwaniu źródła brzydkiego zapachu?

  Ile razy ktoś z Twojej rodziny powtarzał, że należy otworzyć okno.

  Te dwuznaczne sygnały dają nam do zrozumienia, że w naszym mieszkaniu coś brzydko pachnie i najwyższy czas zastosować strategię obrony.

  Co jest odpowiedzialne za smród?

  W pierwszej kolejności warto przygotować plan pozbycia się brzydkich zapachów. Wskazana jest segregacja mebli, wnętrz szaf i półek. Całkiem możliwe że w którymś z mebli zagnieździły się insekty lub gryzonie, a te mają to do siebie, że pozostawiają po sobie smród. Możliwe jest także, że wiekowe już eksponaty (meble) zalegające w pomieszczeniach, załapały wilgoć i grzyby, a w konsekwencji czego powodują, że atmosfera jest zatęchła.

  Często są to również zwierzęta domowe czy mieszkanie w sąsiedztwie fabryki lub ubojni itp.

  Zwalczanie i profilaktyka

  Wietrzenie i dokładne wyczyszczenie wszystkiego w Twoim mieszkaniu to podstawa, a następnym punktem powinien być neutralizator zapachu ONA ŻEL.

  Tego typu środek, można porozkładać w mniejsze pojemniki i rozstawić w pomieszczeniach w których czujemy nieprzyjemne zapachy.

  Dodatkowo z żelem 4 litry można zastosować system rozdmuchowy BREEZE, który powiększa zakres działania w pomieszczeniu do ok 150-160m2.

  Z zapachami problem mają także duże sklepy, hale, biura, gdyż zamawiając duże opakowanie, produkt wychodzi stosunkowo niedrogo, a można zastosować go w kilku miejscach jednocześnie (w przeciwieństwie do zamkniętych preparatów, które są do użytku w jednym miejscu).

  Już jednokrotne zastosowanie neutralizatora Ona Żel , pozbawi Twoje mieszkanie brzydkiego zapachu – smrodu, skutecznie i na wiele miesięcy. To sprawdzony, bezpieczny i ekologiczny środek.

  Spróbuj, a na pewno docenisz świeży i przyjemny zapach.