Created by potrace 1.14, written by Peter Selinger 2001-2017

Jak usunąć zapach stęchlizny ?

 • Jak pozbyć się zapachu stęchlizny w pokoju,  z domu

  Wielu ludzi spotyka problem zapachu stęchlizny w bardzo różnych sytuacjach. Zapach ten jest wstrętny, nie do zniesienia na dłuższą metę, dlatego też każdy chce się go pozbyć jak najszybciej. Najczęściej powstaje w wilgotnych pomieszczeniach i towarzyszy mu grzyb lub pleśń. W większość sytuacji jego powstawanie nie jest zależne od nas. Zwykle pojawia się on w domach zalanych przez powodzie, w piwnicach, które narażone są na wilgoć lub w słabo ocieplanych pomieszczeniach. Najgorszy jest oczywiście fakt, iż zapach stęchlizny z łatwością przenosi się na ubrania, meble i wszystko inne co znajduje się w takim pomieszczeniu. Pozbycie się zapachu stęchlizny „graniczyło z cudem” dopóki nie odkryto innowacyjnego neutralizatora zapachu stęchlizny.

  ONA BLOCK jest to specjalistyczny środek neutralizujący nieprzyjemny zapach w pomieszczeniach do około 15m/2. Dzięki jego specjalnej formule, która oczyszczając powietrze z jakichkolwiek zapachów dodatkowo je odświeża jest niezwykle skuteczny. Neutralizator zapachów ONA idealnie nadaje się do piwnicy bądź innych pomieszczeń, w których występuje zapach stęchlizny, wilgoci bądź pleśni. Jego instalacja i działanie jest bardzo proste. Wystarczy, że odkręcimy pojemnik ze środkiem i położymy ją w dowolnym miejscu w pomieszczeniu, w którym występuje nieprzyjemny zapach. Na tym nasza rola się kończy. Tak umiejscowiony środek należy zostawić na czas około 4 tygodni bądź do czasu pozbycie się zapachu stęchlizny. Do większych pomieszczeń polecamy ONA Żel 1 litr, który można rozłożyć na dwa mniejsze pojemniki i rozstawić lub Żel 4 litry wraz z systemem rozdmuchowym Brezze.

  Ona Block

  Jak pozbyć się zapachu stęchlizny z ubrań

  Zapach stęchlizny na ubraniach to częsty problem każdej gospodyni domowej. Zdarza się, że wynosimy ubrania do piwnicy bądź na strych, a kiedy z powrotem chcemy je założyć to nieprzyjemnie pachną. Wietrzenie i pranie nie zawsze pomagają w zlikwidowaniu takiego zapachu. Jednym z najlepszych sposobów na pozbycie się zapachu stęchlizny z ubrań jest użycie najlepszego neutralizatora zapachów jakim z pewnością jest ONA Block. Wystarczy, że włożymy je do szafki z naszymi ubraniami. Działanie będzie natychmiastowe i już po kilku godzinach poczujemy zmianę. W zależności od ilości ubrań już kolejnego dnia niechciany zapach stęchlizny zniknie na zawsze.Kolejnym pewnym sposobem jest spryskanie odzieży ONA Spray, który natychmiastowo usunie ten przykry zapach.W przypadku naprawdę silnego smrodu i większej ilości odzieży, zalecamy wyprać wszystko w pralce z dodatkiem koncentratu ONA Płyn.

  Używając Neutralizatorów ONA  w zwalczaniu nieprzyjemnych zapachów zaoszczędzimy czas, pieniądze a w zamian zyskamy gwarancję zadowolenia.

  Podsumowując, zwalczenie zapachu stęchlizny nie należy do najłatwiejszych. Często wietrzenie pomieszczeń bądź pranie ubrań nie daje zamierzonego efektu, a tracimy przy tym czas. Jeśli chcemy gwarancji szybkiego efektu to od razu powinniśmy sięgnąć po neutralizatory zapachów ONA , z którego skorzystało już wielu zadowolonych klientów.

  Neutralizatory Zapachu