Created by potrace 1.14, written by Peter Selinger 2001-2017

Neutralizatory zapachów dla psa i kota

  • Jeśli masz w domu psa lub kota, doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że zwierzęta wydzielają specyficzne, niekoniecznie miłe dla ludzi, zapachy. Swąd kociego moczu czy psich odchodów nawet po ich usunięciu długo może utrzymywać się w powietrzu. Wiele osób jest zdania, że kot w domu to problem dla utrzymania ładnego zapachu i atmosfery. Załatwia on swoje wszelkie potrzeby fizjologiczne do kuwety, a nieprzyjemny zapach utrzymuje się w mieszkaniu przez długie miesiące, nawet wówczas, gdy kuweta jest często wymieniana, albo w domu nie ma już kota. Jak pozbyć się nieprzyjemnego smrodu i móc w końcu cieszyć się przyjemnym zapachem swojego mieszkania?

    Umożliwiają to neutralizatory zapachów  ONA. Zostały one stworzone specjalnie z myślą o skutecznym, natychmiastowym usuwaniu nieprzyjemnych zapachów. Swąd moczu z kuwety, czy dywanu, albo odchodów naszych pupili w domu, już nigdy nie będzie dzięki problemem. Neutralizatory zapachów ONA są innowacyjne z uwagi na fakt, że nie maskują one nieprzyjemnych zapachów, ani nie usuwają ich chwilowo z mieszkania. Nie przykrywają smrodu kocich odchodów innym zapachem, który szybko się ulotni uwypuklając ponownie w atmosferze nieprzyjemne zapachy zwierząt. Po prostu neutralizują one wszystkie te zapachy, których chcielibyśmy się pozbyć, pozostawiając przyjemny dla ludzi aromat. Możemy samodzielnie wybrać, czy chcemy, aby nasz dom w końcu przepięknie pachniał, za sprawą neutralizatorów zapachów ONA, czy też nadal będziemy godzili się na zastosowanie mało skutecznych odświeżaczy powietrza, które działają tylko przez chwilę.

    Jeśli nie chcemy już nigdy więcej czuć w naszym domu kociego moczu, czy mokrej sierści psa, który właśnie wrócił ze spaceru, wykorzystajmy w naszym domu neutralizator zapachu ONA w postaci poręcznego bloku, płynu lub w sprayu. Możemy roztworem z ONA Płynem umyć kuwetę kota, podłogi, przetrzeć meble albo uprać w nim koc, na którym sypia nasz pies.

    Możemy je rozpylać w powietrzu i cieszyć się pięknym zapachem. Dzięki temu pozbędziemy się odwiecznego problemu brzydkich zapachów, jakie po naszym domu rozsiewają nasi pupile. Kot i pies nie będą już dłużej problemem dla utrzymania przyjemnej, aromatycznej atmosfery w naszym domu.