Created by potrace 1.14, written by Peter Selinger 2001-2017

Jak się pozbyć brzydkiego zapachu ?

  • Brzydki zapach w łazience wydobywający się z kosza na brudną bieliznę, czy w kuchni, spowodowany smrodem z kosza na śmieci, to poważny problem. Rozpylanie zwyczajnych odświeżaczy powietrza w takiej sytuacji tak naprawdę na niewiele się zda. Tu trzeba zadziałać radykalnie, aby pozbyć się nieprzyjemnych zapachów z naszego domu. Warto wykorzystać w tym względzie pochłaniacze zapachów. Działają one jak magnes na smród, przyciągając go do siebie i neutralizując. Pochłaniacze zapachów ONA poradzą sobie nawet z najgorszymi zapachami.

    Walka z niechcianymi zapachami jest skazana z góry na przegranie, jeśli rozpoczynamy ją w miejscu, w którym czujemy smród. Najlepiej zacząć ją toczyć u samego źródła nieprzyjemnych aromatów. Bloki ONA pochłaniają zapachy i pozostawiają w mieszkaniu czy w biurze lub w innym miejscu, w którym zostaną zastosowane, świeże powietrze i delikatny, przyjemny dla ludzi aromat. Pochłaniacze zapachów ONA nie mają skomplikowanej zasady działania, także każdy, nawet dziecko, poradzi sobie z ich zastosowaniem.

    Wystarczy otworzyć opakowanie  i ustawić je u źródła przykrych zapachów. Jeśli chcemy szybko pozbyć się smrodu, wystarczy, że otwarte opakowanie umieścimy w pobliżu wentylatora. Neutralizator zapachów znajdzie się wówczas szybko w powietrzu i rozprawi się ze smrodem. Po otwarciu pochłaniacze zapachów ONA działają przez minimum 4 tygodnie.

    Pochłaniacze zapachów warto zastosować w domach, w których są małe dzieci. Zapach wydobywający się z kosza na pieluchy niekoniecznie powinien rozprzestrzeniać się po całym domu. W okolicy takiego kosza można ustawić Bloki ONA, a pozbędziemy się zapachu pieluch