Created by potrace 1.14, written by Peter Selinger 2001-2017

Nieprzyjemne zapachy – jak sobie z nimi radzić?

  • Nieprzyjemne zapachy w domu to udręka każdej gospodyni. Niestety bardzo często nie mamy na to wpływu, ponieważ powodowane są one przez osoby trzecie bądź dostają się przez uchylone okna. Nie chcąc robić z domu zamkniętej klatki do której nikogo nie wpuścimy należy wyposażyć się w bardzo przydatną rzecz. Mianowicie chodzi tutaj o pochłaniacz zapachów.

    Urządzenie takie okazuje się niezwykle przydatne w domach jednorodzinnych na wsiach jak i w blokach mieszkaniowych. W każdej chwili jakieś zanieczyszczone powietrze może dostać się przez otwarte drzwi i zakłócić dobrą atmosferę. Wtedy możemy je bardzo szybko zneutralizować używając takiego pochłaniacza zapachów. Nie używamy przy tym żadnych odświeżaczy, które tylko maskują niechciany zapach co nie rozwiązuje problemu w 100%.   Pochłaniacze zapachu typu ONA okazują się rewelacyjne w walce z nieprzyjemnymi zapachami spowodowanymi przez zwierzęta. Właściciele czworonogów coś o tym wiedzą. Często zdarza się sytuacja kiedy w mieszkaniu zaczyna być czuć psa, kota bądź jego kuwetę. Jej opróżnienie nie rozwiązuje problemu brzydkiego zapachu, ponieważ jest on już w całym mieszkaniu. Osoby, które zastosowały wtedy taki pochłaniacz zapachu najlepiej przekonały się o jego skuteczności i niezawodności. Okazał się rewelacyjny i bardzo szybko pozbył się brzydkiego zapachu z całego mieszkania.  Pochłaniacze zapachu możemy stosować praktycznie w każdym pomieszczeniu i na każdy rodzaj nieprzyjemnego zapachu. Oczywiście jego skuteczność i szybkość usuwania takiego zapachu zależy od czasu pracy i  powierzchni na jakiej występuje brzydki zapach. W ostatnim czasie pochłaniacze nieprzyjemnych zapachów okazały się niezwykle skuteczne w mieszkaniach, które zalały powodzie bądź pomieszczeniach, w jakich występował zapach stęchlizny. Wystarczyło umieszczenie tam takiego pochłaniacza na czas od kilku godzin do kilku dni (zależne od powierzchni i natężenia zapachu) i problem nieprzyjemnego zapachu został wyeliminowany do zera.

    Pochłaniacze powietrza tego typu mogą być używane na bardzo szeroką skalę. Eliminują one brzydkie zapachy w małych jak i dużych pomieszczeniach. Świetnie sprawdzają się w małych sklepach jak i większych halach produkcyjnych czy fabrykach gdzie natężenie brzydkich zapachów jest wysokie. Jedyne co trzeba zrobić to wybrać odpowiedni pochłaniacz brzydkiego zapachu dostosowany do powierzchni i rodzaju smrodu. W tym wszystkim pomoże nam obsługa klienta w sklepie.