Created by potrace 1.14, written by Peter Selinger 2001-2017

Czym usunąć zapach potu z pomieszczenia ?

 •  

  Zapach potu należy do najbardziej drażniących i nieprzyjemnych woni. Największe ilości potu wydzielamy w trakcie ćwiczeń fizycznych, jednak wiele osób boryka się też z problemem nadmiernej potliwości, która nie musi być związana z jakimkolwiek wysiłkiem. Dla takich osób przykra woń stanowi najczęściej źródło silnych kompleksów, z powodu których wstydzą się zapraszać kogokolwiek do swojego mieszkania, na stałe przesiąkniętego specyficznym odorem. Silny, drażniący zapach potu to także zmora klubów fitness i siłowni: nieprzyjemna woń unosi się tam zarówno na salach do ćwiczeń, jak i w przebieralniach. Rozwiązaniem tego problemu zarówno w przypadku osób, które pragną pozbyć się nieprzyjemnej woni ze swojego mieszkania, jak i w przypadku klubów fitness i siłowni, są profesjonalne neutralizatory zapachu.

  Jak usunąć zapach potu z ubrań

  Woń potu jest tym bardziej drażniąca, im bardziej jest zastarzała. Dlatego kluczowe znaczenie ma regularna neutralizacja nieprzyjemnego zapachu. Osoby, które mają problem z nadmierną potliwością, powinny więc pamiętać o systematycznym praniu odzieży – by skutecznie pozbyć się zapachu potu z ubrań, do prania można dodać Ona Płyn, rozcieńczając go z wodą w stosunku 1:20. By usunąć brzydki zapach potu z mieszkania, warto natomiast zamontować w nim rozpylacz Ona Mist, który regularnie będzie nasycał powietrze przyjemną wonią, skutecznie neutralizując przy tym drażniący odór. W łazience, w której smród potu może być bardziej intensywny, warto ustawić odkręcony pojemnik Ona Block lub Ona Żel: oba te środki równie skutecznie usuną drażniącą woń, zastępując ją lekką wonią kryształu, pościeli albo delikatnym, neutralnym zapachem przemysłowym.

  Także kluby fitness i siłownie nierzadko borykają się z problemem nieprzyjemnego zapachu potu, który unosi się w powietrzu jako wynik intensywnego wysiłku dużej liczby ćwiczących. By się go pozbyć, warto zaopatrzyć się w produkty z serii Ona. Dzięki swojemu wszechstronnemu zastosowaniu pozwolą one odświeżyć sprzęt do ćwiczeń, usunąć odór potu z przebieralni czy łazienki oraz sal do ćwiczeń. W dużych pomieszczeniach warto zastosować rozpylacze Ona Mist, które regularnie będą nasycały powietrze neutralizatorem, na bieżąco usuwając nieprzyjemną woń. Do mycia podłóg i sprzętu do ćwiczeń idealnie nadaje się natomiast Ona Płyn, rozcieńczony w wodzie. W szatni oraz łazience warto z kolei pozostawić odkręcony pojemnik Ona Block: dzięki temu w powietrzu będzie się unosiła przyjemna, ożywcza woń, skutecznie usuwając przykry zapach potu. Wnętrza szafek, w których ćwiczący przechowują odzież i obuwie, warto regularnie spryskiwać aerozolem Ona Spray.

  Odpowiedź na pytanie, jak usunąć brzydki zapach potu z pomieszczenia wbrew pozorom nie jest trudna. Dzięki profesjonalnym neutralizatorom z nieprzyjemną wonią szybko i skutecznie poradzą sobie wszyscy miłośnicy sportu, obsługa fitness klubów oraz osoby, dla których nadmierna potliwość jest wstydliwym problemem, ograniczającym życie towarzyskie. Produkty z serii Ona rozwiążą problem potu zarówno w dużych, jak i w małych pomieszczeniach, niezależnie od tego, jak intensywny jest jego zapach.