Created by potrace 1.14, written by Peter Selinger 2001-2017

Jak usunąć zapach marihuany ?

 •  

  Wiele osób, nie tylko młodych, lubi od czasu do czasu odprężyć się w towarzystwie znajomych. Przyjemnym spotkaniom nierzadko towarzyszą różnego rodzaju używki: czasem jest to alkohol, czasem papierosy, a czasem skręty z marihuaną. I choć postrzeganie tej substancji stopniowo zaczyna się w naszym kraju zmieniać, wciąż dla wielu osób marihuana to groźny narkotyk, za którego posiadanie powinno się na długie lata lądować w więzieniu. Dlatego wszyscy ci, którzy się z tym poglądem nie zgadzają, muszą wiele wysiłku wkładać w to, by skutecznie zamaskować specyficzny zapach spalanego zioła.

  Jak pozbyć się zapachu marihuany w pokoju?

  Pytanie, jak usunąć zapach marihuany, można spotkać na wielu internetowych forach. Jeśli popalamy jedynie od czasu do czasu, skuteczne mogą okazać się wszystkie substancje, których zapach jest silniejszy od woni marihuany: kawa, sparzona skórka z cytryny, aromatyczne świeczki i kadzidełka. Warto jednak zaznaczyć, iż są to rozwiązania doraźne, które poradzą sobie z zapachem zioła jedynie wówczas, gdy nie jest on zbyt intensywny. Jeśli jednak odpalenie skręta zdarza nam się nieco częściej lub w większym gronie, może się okazać, że ta specyficzna woń będzie znacznie trudniejsza do usunięcia. W takiej sytuacji dobrze jest zaopatrzyć się w profesjonalne neutralizatory zapachu, które skutecznie poradzą sobie nawet z silnym zapachem zioła, który wszak należy do woni bardzo charakterystycznych.

  Jak ukryć zapach marihuany?

  Szczególnie warte polecenia są produkty z serii Ona. Znajdziemy wśród nich zarówno substancje, stopniowo rozprzestrzeniające się po pomieszczeniu i usuwające z niego podejrzaną woń, jak i środki do zastosowania doraźnego, które uratują nas, gdy do drzwi pukają niezapowiedziani goście, a w pokoju unosi się intensywna woń marihuany. Jeśli skrętami z marihuany lubimy raczyć się często, w pomieszczeniu warto ustawić odkręcony pojemnik Ona Żel lub umieścić rozpylacz Ona Mist, który nawet przez trzydzieści dni będzie nasycał powietrze zapachem PRO- lekkiej woni przemysłowej, skutecznie usuwając przy tym charakterystyczną woń marihuany. Jeśli natomiast zależy nam na natychmiastowym efekcie, rozpylmy w powietrzu Ona Spray.

  Ona Mist - Rozpylacz

  Możemy nim także spryskać ubrania lub meble, które przesiąkły specyficznym zapachem marihuany. Zawsze tez warto mieć przy sobie Mini Psik: niewielki dozownik zawiera preparat o neutralnym zapachu mydlanym, a dzięki jego niewielkim wymiarom bez trudu ukryjemy go w kieszeni, torebce lub samochodowym schowku. Warto podkreślić, że profesjonalne neutralizatory zapachu są nie tylko skuteczne, ale i wydajne, dzięki czemu jeden pojemnik wystarczy nam na długo.

  ONA Żel 4l + System Rozdmuchu - ZESTAW

  Dzięki neutralizatorom zapachu z serii Ona każdy miłośnik marihuany może czuć się bezpieczny i bez obaw popalać swoje ulubione skręty w domowym zaciszu. Produkty Ona szybko i skutecznie usuną podejrzany zapach, zastępując go neutralną, przyjemną wonią. Dzięki temu ani zapach w naszym pokoju, ani ubranie czy sprzęty nas nie zdradzą i nie narażą na nieprzyjemne pytania ze strony rodziny czy podejrzliwych sąsiadów.

  Skuteczność gwarantowana lub zwrot pieniędzy.