Created by potrace 1.14, written by Peter Selinger 2001-2017

Jak usunąć zapach marihuany ?

 •  

  Wiele osób, nie tylko młodych, lubi od czasu do czasu odprężyć się w towarzystwie znajomych. Przyjemnym spotkaniom nierzadko towarzyszą różnego rodzaju używki: czasem jest to alkohol, czasem papierosy, a czasem skręty z marihuaną. I choć postrzeganie tej substancji stopniowo zaczyna się w naszym kraju zmieniać, wciąż dla wielu osób marihuana to groźny narkotyk, za którego posiadanie powinno się na długie lata lądować w więzieniu. Dlatego wszyscy ci, którzy się z tym poglądem nie zgadzają, muszą wiele wysiłku wkładać w to, by skutecznie zamaskować specyficzny zapach spalanego zioła.

  Pytanie, jak usunąć zapach marihuany, można spotkać na wielu internetowych forach. Jeśli popalamy jedynie od czasu do czasu, skuteczne mogą okazać się wszystkie substancje, których zapach jest silniejszy od woni marihuany: kawa, sparzona skórka z cytryny, aromatyczne świeczki i kadzidełka. Warto jednak zaznaczyć, iż są to rozwiązania doraźne, które poradzą sobie z zapachem zioła jedynie wówczas, gdy nie jest on zbyt intensywny. Jeśli jednak odpalenie skręta zdarza nam się nieco częściej lub w większym gronie, może się okazać, że ta specyficzna woń będzie znacznie trudniejsza do usunięcia. W takiej sytuacji dobrze jest zaopatrzyć się w profesjonalne neutralizatory zapachu, które skutecznie poradzą sobie nawet z silnym zapachem zioła, który wszak należy do woni bardzo charakterystycznych.

  Szczególnie warte polecenia są produkty z serii Ona. Znajdziemy wśród nich zarówno substancje, stopniowo rozprzestrzeniające się po pomieszczeniu i usuwające z niego podejrzaną woń, jak i środki do zastosowania doraźnego, które uratują nas, gdy do drzwi pukają niezapowiedziani goście, a w pokoju unosi się intensywna woń marihuany. Jeśli skrętami z marihuany lubimy raczyć się często, w pomieszczeniu warto ustawić odkręcony pojemnik Ona Żel lub umieścić rozpylacz Ona Mist, który nawet przez trzydzieści dni będzie nasycał powietrze zapachem PRO- lekkiej woni przemysłowej, skutecznie usuwając przy tym charakterystyczną woń marihuany. Jeśli natomiast zależy nam na natychmiastowym efekcie, rozpylmy w powietrzu Ona Spray. Możemy nim także spryskać ubrania lub meble, które przesiąkły specyficznym zapachem marihuany. Zawsze tez warto mieć przy sobie Mini Psik: niewielki dozownik zawiera preparat o neutralnym zapachu mydlanym, a dzięki jego niewielkim wymiarom bez trudu ukryjemy go w kieszeni, torebce lub samochodowym schowku. Warto podkreślić, że profesjonalne neutralizatory zapachu są nie tylko skuteczne, ale i wydajne, dzięki czemu jeden pojemnik wystarczy nam na długo.

  Dzięki neutralizatorom zapachu z serii Ona każdy miłośnik marihuany może czuć się bezpieczny i bez obaw popalać swoje ulubione skręty w domowym zaciszu. Produkty Ona szybko i skutecznie usuną podejrzany zapach, zastępując go neutralną, przyjemną wonią. Dzięki temu ani zapach w naszym pokoju, ani ubranie czy sprzęty nas nie zdradzą i nie narażą na nieprzyjemne pytania ze strony rodziny czy podejrzliwych sąsiadów.

  Skuteczność gwarantowana lub zwrot pieniędzy.