Created by potrace 1.14, written by Peter Selinger 2001-2017

Jak sobie radzić z nieprzyjemnymi zapachami

 •  

  Z nieprzyjemnymi zapachami spotykamy się niemal przez cały czas. Towarzyszą nam w pracy, w środkach komunikacji miejskiej a także na zakupach. Niestety, nasz dom także nie jest od nich wolny: w kuchni swąd spalenizny wydziela zbyt długo pozostawiona na gazie patelnia, brzydki zapach wydobywać się może z kosza na śmieci, kubła na odpadki, zmywarki czy nawet lodówki. W łazience drażniąca woń wydostaje się z kosza na brudną bieliznę, w przedpokoju irytującym smrodkiem zalatują buty. Śmierdzi kocia kuweta, zatęchła szafa czy dywan, w który wgniecione są resztki błota czy okruszki.

  Tymczasem każdy z nas chciałby, by dom stanowił naszą twierdzę: wolną nie tylko od nieproszonych gości, ale także drażniących woni. Niestety, by skutecznie poradzić sobie z przykrymi zapachami często nie wystarczą reklamowane w telewizji odświeżacze powietrza – przede wszystkim dlatego, że odświeżacze tylko maskują nieprzyjemny zapach, nie są natomiast w stanie go usunąć. Dodatkowo ich dozowniki są irytująco malutkie, a w momencie, gdy odświeżacz się skończy, drażniąca woń atakuje nasze powonienie z podwójną siłą.

  Dlatego, by skutecznie pozbyć się wszystkich nieprzyjemnych woni, warto skorzystać z bogatej oferty profesjonalnych neutralizatorów zapachu Ona. Neutralizatory nie maskują drażniącego zapachu, zamiast tego skutecznie go usuwając, dlatego nie musimy się obawiać, że po jakimś czasie nieprzyjemna woń powróci. Od popularnych odświeżaczy różni je także wysoka wydajność: jeden pojemnik neutralizatora wystarczy nawet na miesiąc regularnego użytkowania, dzięki czemu nie musimy stale pamiętać o wymianie wkładu. Kolejną zaletą neutralizatorów jest ich wszechstronność: z uwagi na swoją wyjątkową siłę są w stanie usunąć każdy zapach, niezależnie od jego źródła oraz natężenia. Smród spalenizny, papierosowego dymu, fetor niepranych ubrań, przepoconych butów, odór kociego moczu czy irytująca woń stęchlizny w szafie – z tymi wszystkimi drażniącymi zapachami profesjonalne neutralizatory poradzą sobie bez problemu.

  Ze względu na bogatą gamę produktów firmy Ona możemy wybrać z oferty ten ich rodzaj, którego w danym momencie najbardziej potrzebujemy. By wyczyścić zabrudzony dywan, wyprać tapicerkę kanapy bądź usunąć nieprzyjemny zapach z ubrań, warto zastosować koncentrat neutralizatora Ona Płyn. Wystarczy rozcieńczyć go w wodzie w stosunku 1:20 by zyskać doskonały i przede wszystkim stuprocentowo skuteczny środek do prania, mycia i czyszczenia. Smród z kosza na brudną bieliznę, kociej kuwety czy kuchennego kubła na odpadki usunie natomiast Ona Żel lub Ona Block – po ustawieniu odkręconego pojemnika w pobliżu źródła nieprzyjemnego zapachu szybko przekonamy się, że nieprzyjemną woń zastępuje miły, neutralny zapach. Ona Block i Ona Żel sprawdzą się także przy usuwaniu zapachu stęchlizny z szafy. Natomiast by odświeżyć powietrze w całym domu, postawmy na półce rozpylacz Ona Mist: co 7, 15 lub 30 minut będzie on uwalniał w powietrze dawkę neutralizatora, skutecznie usuwając z niego wszystkie drażniące wonie.

  Dzięki profesjonalnym neutralizatorom drażniące zapachy przestają być problemem. Pozbędziemy się ich szybko i skutecznie, a nasz dom znowu stanie się azylem, wolnym od przykrych woni.