Created by potrace 1.14, written by Peter Selinger 2001-2017

Jak usunąć smród z mieszkania ?

  •  

    Nieprzyjemne zapachy są problemem, z którym ma do czynienia każdy z nas. Nieważne, czy jest to woń przypalonej potrawy, czy przykry zapach kociego moczu, papierosów albo stęchlizny – wszystkie te zapachy drażnią nas tak samo. Nieprzyjemne wonie wpływają na nasz nastrój, sprawiają, że czujemy się poirytowani, nie możemy się skupić, podświadomie cały czas walcząc z drażniącym zapachem. Co więcej, równie ciężko je usunąć – zwykle nie wystarczy porządne wietrzenie mieszkania, by skutecznie pozbyć się z niego nieprzyjemnych woni.

    Choć każdy z nas zna wiele sposobów na to, by zneutralizować nieprzyjemny zapach w domu czy mieszkaniu, mało który z nich jest naprawdę skuteczny i działa przez długi czas. Aromatyczne mydełka, odświeżacze powietrza, skórki cytryny czy goździki, rozkładane w miejscach, gdzie nieprzyjemna woń jest najbardziej uporczywa szybko wietrzeją, a więc tracą swoją moc, i nieprzyjemny zapach powraca. Szczególnie, gdy jest to woń stęchlizny czy papierosowego dymu – te zapachy na długo wżerają się w ściany pomieszczenia, meble i firanki, dlatego towarzysza nam uparcie nawet wtedy, gdy dawno już wyeliminujemy źródło ich powstawania.

    Na szczęście wszyscy ci, którzy zastanawiają się, jak usunąć smród z mieszkania, mają także do wyboru środki sprawdzone i skuteczne, czyli profesjonalne neutralizatory zapachów. Ich podstawową zaletą jest stuprocentowa skuteczność: działają na każdą nieprzyjemną woń bez wyjątku, niezależnie od tego, czy jest to zapach stęchlizny w szafie czy snujący się po całym mieszkaniu smród papierosowego dymu. Nie bez znaczenia jest także ich wysoka wydajność: pozwalają na długo pozbyć się nieprzyjemnych zapachów z mieszkania, nasycając je przyjemną, ożywczą wonią. Wśród wielu produktów z tej kategorii warto polecić na przykład PowAir Block – wystarczy otworzyć pojemnik i postawić go w miejscu, z którego wydobywa się nieprzyjemny zapach. Gdy zależy nam na szybkim zlikwidowaniu nieprzyjemnej woni na przechowywanej długo odzieży, warto spryskać je PowAir Spray – poręcznym środkiem w aerozolu, który natychmiast odświeża ubrania i usuwa z nich zatęchłą woń. Ten neutralizator nadaje się także idealnie do odświeżenia kuchni po nieudanych kulinarnych eksperymentach, bez przeszkód można nim także spryskiwać zwierzęta czy rośliny, gdyż jest całkowicie antyalergiczny. Jeżeli natomiast brzydki zapach w danym pomieszczeniu towarzyszy nam regularnie, warto zamontować w nim automatyczny rozpylacz PowAir Mist, który sukcesywnie będzie rozpylał w powietrzu neutralizator, skutecznie zwalczając nieprzyjemną woń.

    Brzydkie zapachy w domu czy mieszkaniu potrafią skutecznie zepsuć nam nastrój, jednak nie jesteśmy na nie skazani. By na stałe pozbyć się drażniącej nasze nozdrza, irytującej woni papierosowego dymu, stęchlizny czy kociego moczu nie musimy już biegać po pomieszczeniach i rozkładać na półkach pachnących ziołami kadzidełek czy mydełek. Nieprzyjemne zapachy z domu czy mieszkania skutecznie i na długo usuną profesjonalne neutralizatory, dzięki którym pomieszczenia będą pachnieć subtelną świeżością, a my odzyskamy dobry nastrój.