Created by potrace 1.14, written by Peter Selinger 2001-2017

Neutralizator zapachów dla gryzoni

 •  

   

  Gryzonie bez wątpienia należą do grona ulubionych dziecięcych zwierzątek. Świnki morskie, chomiki czy białe myszki są słodkie i puchate, dlatego nasze pociechy za nimi przepadają i nieodmiennie proszę rodziców o zakup małego czworonożnego przyjaciela. Zwłaszcza wtedy, gdy w domu nie ma warunków na trzymanie większego zwierzęcia, na przykład psa czy kota. Rodzice najczęściej godzą się na takie prośby, bo przecież niewielkich gabarytów zwierzątko najczęściej nie nastręcza wiele problemów: większość czasu spędza w klatce, której sprzątanie jest szybkie i proste, nie trzeba wyprowadzać go na spacer ani w żaden szczególny sposób o nie dbać.

  Nieprzyjemny zapach

  Niestety, posiadanie w domu gryzonia zawsze wiąże się z jedną niedogodnością, o której osoby, niemające dotychczas kontaktu z tego typu zwierzętami nie zdają sobie sprawy. Mowa o ich specyficznym zapachu, niezbyt intensywnym, jednak wyraźnie wyczuwalnym – zwłaszcza dla kogoś, kto sam w domu gryzonia nie posiada. Tę charakterystyczną woń wydzielają nawet czyste i zadbane zwierzęta, dlatego regularne kąpiele nie przynoszą pożądanego efektu w postaci eliminacji zwierzęcego zapachu. W takiej sytuacji większość osób kategorycznie żąda usunięcia gryzonia z domu, ryzykując rozpacz dziecka, bądź też postanawia przyzwyczaić się do specyficznej woni, co z kolei wiąże się z własną niewygodą i poczuciem dyskomfortu.

  Pochłaniacz zapachów dla gryzoni

  Na szczęście jest jeszcze trzecie wyjście z sytuacji – kompromis, który z pewnością uszczęśliwi zarówno kochające gryzonie dzieci, jak i ich rodziców. By skutecznie pozbyć się nieprzyjemnego zapachu można zastosować profesjonalne neutralizatory zapachu firmy Ona, tworzone z myślą o usuwaniu silnych woni przemysłowych. Dzięki temu neutralizatory bez trudu radzą sobie z likwidacją każdego nieprzyjemnego zapachu, z jakim możemy mieć do czynienia w codziennym życiu – w tym z zapachem zwierząt. Neutralizator zapachów Ona Block lub Ona Żel, pozostawiony w pobliżu klatki z gryzoniem sprawia, że specyficzną woń czworonożnego futrzaka szybko zastępuje przyjemny, lekki aromat lnu, kryształu lub niemal niewyczuwalny zapach przemysłowy PRO. Dodatkową zaletą neutralizatorów jest także ich wyjątkowa wydajność: jedno opakowanie wystarcza nawet na miesiąc intensywnego użytkowania.

  Dobrym pomysłem będzie też zastosowanie neutralizatora zapachów  AS, który sprawdza się idealnie jako dezodorant anty-zapachowy dla zwierząt. AS jest całkowicie antyalergiczny, produkowany na bazie naturalnych olejków eterycznych, dzięki czemu nie musimy się obawiać, że w jakikolwiek sposób zaszkodzimy futrzatemu pupilowi naszej pociechy. Już jedno użycie skutecznie usuwa charakterystyczną woń gryzonia, wypełniając powietrze neutralnym zapachem.

  Dzięki neutralizatorom zapachu Ona nie jesteśmy skazani na unoszący się w całym domu zapach gryzonia, nie musimy też ryzykować płaczu dziecka, usuwając z domu jego czworonożnego przyjaciela. Ona Block, Ona Żel czy neutralizator AS skutecznie rozwiążą problem specyficznego zapachu, wydzielanego przez świnkę morską czy chomika, każdy produkt jest też objęty gwarancją producenta. Nie musimy się obawiać, że zakupiony produkt okaże się nieskuteczny – w razie niezadowolenia otrzymamy zwrot pieniędzy.