Created by potrace 1.14, written by Peter Selinger 2001-2017

Usuwamy brzydkie zapachy z przedpokoju

 •  

  Każde pomieszczenie w naszym domu stanowi potencjalne źródło nieprzyjemnego zapachu, jednak szczególnie często drażniące wonie powstają właśnie w przedpokoju. To tu przechowujemy obuwie, z którego które zwykle wydobywa się nieprzyjemny zapach potu, w przedpokoju wiszą również płaszcze i kurtki, w sezonie jesiennym zwykle przemoczone i wydzielające drażniącą woń stęchlizny. W mieszkaniach miłośników kotów w przedpokoju najczęściej znajduje się też kocia kuweta, której obecność zawsze wiąże się z ostrą, nieprzyjemną wonią zwierzęcych odchodów.

  Tymczasem przedpokój powinien być wolny od drażniących woni: nikt przecież nie chce, by pierwszym zapachem, jaki wyczuwa po powrocie do domu, był irytujący fetor przepoconego obuwia czy przemoczonych, zawilgoconych płaszczy. Takie powitanie potrafi od razu zepsuć nam nastrój, dlatego staramy się, by przedpokój w naszym domu pachniał miło i przyjemnie, w najgorszym razie – neutralnie. Niełatwo to osiągnąć: odświeżacze powietrza zwykle bardziej nas irytują swoimi niewielkimi wkładami niż faktycznie pomagają usunąć nieprzyjemny zapach, w walce z odorem znoszonych butów czy wilgoci nie na wiele się też zdają domowe metody, takie jak pachnące świeczki czy spodeczki z aromatycznymi mieszankami, które szybko wietrzeją. Na szczęście jest jeszcze inny sposób na skuteczną walkę z nieprzyjemnymi zapachami w przedpokoju.

  Tym sposobem są profesjonalne neutralizatory zapachu firmy PowAir. Pozwalają one na skuteczne usunięcie wszystkich nieprzyjemnych zapachów, dzięki czemu przekraczanie progu domu przestanie być przykrą niespodzianką. Wystarczy, jeśli w pobliżu źródła nieprzyjemnego zapachu – w tym wypadku wieszaka na płaszcze – ustawimy odkręcony pojemnik PowAir Block lub PowAir Żel. Oba neutralizatory szybko i skutecznie wyeliminują zatęchłą woń przemoczonych ubrań. Dobrym rozwiązaniem będzie też ustawienie w przedpokoju rozpylacza Ona Mist, który w regularnych odstępach czasu uwalnia w powietrze porcję neutralizatora o przyjemnym zapachu, zapewniając systematyczne oczyszczanie pomieszczenia z irytujących woni. Neutralizatory zapachu skutecznie usuną też ostrą, drażniącą woń, wydobywającą się z kociej kuwety, dzięki czemu po przekroczeniu progu domu będzie nas witał jedynie przyjemny, ledwie wyczuwalny aromat lnu lub świeżej pościeli.

  Możemy też dodatkowo odświeżyć szafkę na buty, umieszczając w niej odkręcony pojemnik PowAir Żel lub PowAir Block. Neutralizator będzie stopniowo rozprzestrzeniał się po wnętrzu mebla, wypierając woń starego obuwia i zastępując ją przyjemnym, odświeżającym aromatem owoców cytrusowych. Zobacz też jak usunąć brzydki zapach z butów.

  Profesjonalne neutralizatory zapachu PowAir skutecznie i na długo uwolnią nasz przedpokój od nieprzyjemnych zapachów. Ze względu na swoją wydajność pozwolą nam też efektywnie zwalczać inne drażniące wonie w naszym otoczeniu, niezależnie od tego, czy ich źródłem będzie kuchenny kubeł na odpadki, kosz na brudną bieliznę czy kocia kuweta.