Created by potrace 1.14, written by Peter Selinger 2001-2017

Jak usunąć nieprzyjemny zapach z auta ?

 • Nieprzyjemny zapach w samochodzie może mieć różne źródła. Czasem bez wyraźnego powodu wnętrze naszego auta pachnie niezbyt przyjemnie. Tapicerka może być zawilgotniała i wydzielać zapach stęchlizny w samochodzie – wtedy wydziela się przykry zapach np z tapicerki. Mogliśmy zostawić w bagażniku lub bezpośrednio w samochodzie brudne buty czy inne części garderoby, produkty spożywcze, które się zepsuły, bądź też popielniczkę z petami. Palenie papierosów we wnętrzu samochodu nie jest dobrym pomysłem, ponieważ smród dymu papierosowego wnika głęboko w tapicerkę pojazdu i powoduje, że z czasem zaczyna ona śmierdzieć. Trudnym do pozbycia się zapachem we wnętrzu samochodu, może być odór moczu zwierzęcego. Jeśli przewozimy samochodem naszych pupili i zabrudzą one tylną kanapę, smród może być nie do zniesienia. Jak sobie z nim poradzić? Jak usunąć nieprzyjemny zapach z samochodu?

  Neutralizator zapachów do samochodu

  Źródło smrodu nie ma żadnego znaczenia, bowiem przy zastosowaniu neutralizatorów zapachów ONA szybko i co najważniejsze – jak najbardziej skutecznie, usuniemy brzydkie zapachy z naszego pojazdu. Jeśli jest to możliwe, możemy wyprać tapicerkę samochodu w wodzie z dodatkiem koncentratu pochłaniacza ONA. Ten sam płyn wykorzystamy do mycia podsufitki czy kokpitu pojazdu, jak i wszystkich innych wewnętrznych elementów samochodu.

  ONA Płyn - koncentrat

  Dobrym rozwiązaniem dla pozbycia się nieprzyjemnego zapachu z samochodu jest ustawienie w nim neutralizatora ONA Block. Aby uruchomić działanie tego neutralizatora należy tylko usunąć z niego wieczko i gotowe. Na potrzeby pochłonięcia przykrych zapachów z samochodu warto wykonać tylko kilka otworów w wieczku neutralizatora ONA, ponieważ będzie to wystarczające dla zlikwidowania smrodu z tak małego pomieszczenia. Taki zabieg pozwoli nam również na wydłużenie okresu działania neutralizatora, nawet o 3 dodatkowe miesiące.

  Usuwanie zapachów z auta

  Dla szybkiego usunięcia nieprzyjemnych zapachów z samochodu można użyć neutralizatora ONA w sprayu. Rozpyla się go w ten sam sposób, jak zwykły odświeżacz czy dezodorant, a efekty, jakie daje, zadowolą każdego właściciela pojazdu.