Created by potrace 1.14, written by Peter Selinger 2001-2017

Jak usunąć zapach farby po malowaniu ?

 • Każdy z nas raz na jakiś czas staje przed koniecznością przeprowadzenia remontu. Odświeżenie mieszkania wiąże się natomiast z używaniem różnego rodzaju środków chemicznych, takich jak farby czy lakiery, które najczęściej wydzielają charakterystyczny zapach. Woń tych specyfików unosi się w powietrzu jeszcze przez długi czas po zakończeniu prac i nie daje się usunąć, a u wielu osób dłuższy kontakt z chemicznymi zapachami wywołuje bóle głowy czy rozdrażnienie. Dlatego neutralizacja lekkiego, acz wyczuwalnego zapachu farby oraz lakieru po zakończeniu remontu ma tak duże znaczenie.

   

  Każdy, kto kiedykolwiek przeprowadzał większy remont, połączony z malowaniem, zastanawiał się z pewnością, jak zneutralizować zapach farby. Skuteczne usunięcie tej drażniącej, chemicznej woni najczęściej nie jest proste, a pożądanych efektów nie przynosi nawet długotrwałe wietrzenie świeżo malowanych pomieszczeń. Równie mało efektywne w walce z wonią farby okazują się odświeżacze powietrza czy kadzidełka, które nie usuwają przykrego zapachu, tylko go maskują, niejednokrotnie okazuje się też, że chemiczny fetor w połączeniu z wonią odświeżacza tworzy jeszcze bardziej irytującą kombinację zapachową. By skutecznie pozbyć się woni farby czy rozpuszczalnika, warto więc zastosować sprawdzone metody i zaopatrzyć się w neutralizator zapachu.

  Jak szybko pozbyć się zapachu farby po malowaniu?

  W walce z drażniącą wonią farby stuprocentową skuteczność wykazują neutralizatory zapachu firmy Ona. Szczególnie wart polecenia jest neutralizator Ona Żel, który nadaje się zarówno do usuwania irytującej chemicznej woni z dużych przestrzeni, jak i z niewielkich pomieszczeń. Odkręcony pojemnik neutralizatora wystarczy pozostawić w świeżo malowanym pomieszczeniu, by szybko i skutecznie usunąć z niego zapach farby. Żeby dodatkowo przyspieszyć działanie neutralizatora, warto ustawić go w pobliżu wentylatora, tak, by rozprowadzał on nasycone specyfikiem powietrze po pokoju i tym samym zwiększał zasięg jego działania.

  Zaopatrując się w Ona Żel nie musimy obawiać się, że jego moc szybko się wyczerpie: ten pochłaniacz zapachu wykazuje skuteczność nawet po miesiącu użytkowania, więc gdy już pozbędziemy się drażniącego, chemicznego zapachu farby, z powodzeniem możemy wykorzystać go do usuwania innych nieprzyjemnych woni z naszego otoczenia. Warto też pamiętać, że Ona Żel skutecznie poradzi sobie z każdą nieprzyjemną wonią, nawet tak intensywną, jak zapach rozpuszczalnika, zwierzęcego moczu czy spalenizny, dzięki czemu jeden produkt znajdzie zastosowanie w różnych sytuacjach.

  Neutralizator zapachu farby

  Drażniący zapach farby nie musi towarzyszyć nam jeszcze długo po zakończeniu remontu: by pozbyć się go szybko i skutecznie, zastosujmy niezawodny neutralizator zapachu Ona Żel.

  Wyjątkowa wydajność oraz stuprocentowa skuteczność tego specyfiku sprawiają, że produkt cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem klientów. Nie bez znaczenia jest także fakt, że wszystkie neutralizatory zapachu firmy Ona objęte są gwarancją producenta, który zobowiązuje się do zwrotu kosztów w przypadku, gdyby produkt okazał się nieskuteczny w walce z jakimkolwiek zapachem. Dzięki temu dodatkowemu zabezpieczeniu nie musisz obawiać się, że zainwestujesz w coś, co okaże się nieskuteczne, a drażniący zapach farby przestanie być Twoim problemem.