Created by potrace 1.14, written by Peter Selinger 2001-2017

Jak usunąć zapach z kosza z pieluchami

  •  

    Pojawienie się niemowlęcia to najczęściej niewyobrażalna radość dla jego rodziców. Długo oczekiwany owoc ich miłości jest już wreszcie razem z nimi, pozwalając snuć marzenia i plany na temat wspólnej przyszłości szczęśliwej rodziny. Maleństwo słodko gaworzy, rozgląda się wokół dużymi, wiecznie zdziwionymi oczami i błyskawicznie staje się centrum życia rodzinnego, rozkochując w sobie nie tylko rodziców i dziadków, ale także wszystkich członków bliższej i dalszej rodziny.

    Ale jest i druga strona medalu. Niemowlę każdorazowo wywraca świat rodziców do góry nogami i całkowicie dezorganizuje życie. Nocne wstawanie, karmienie co kilka godzin, płacz, kolki… No i te pieluchy! Nie da się zaprzeczyć, że małe dziecko produkuje brudne pieluchy w tempie ekspresowym, a te z kolei skutecznie zatruwają powietrze w całym domu. By nie dopuścić do powstawania nieprzyjemnego zapachu powinniśmy kilka razy dziennie wędrować z wydzielającym specyficzny fetor zawiniątkiem do kontenera, ale… każdy rodzic doskonale zdaje sobie sprawę, że często nie jest to możliwe. Trzeba więc inaczej radzić sobie z usuwaniem nieprzyjemnej, wydzielanej przez zapaskudzone pieluszki woni.

    Doskonałym rozwiązaniem na pozbycie się nieprzyjemnego zapachu pieluch są profesjonalne neutralizatory zapachu firmy Ona. Dzięki swojej stuprocentowej skuteczności szybko i trwale usuwają wszystkie drażniące wonie, w tym także smród zabrudzonych pieluch. Wystarczy postawić odkręcony pojemnik Ona Żel lub Ona Block obok miejsca, w którym zazwyczaj składujemy zużyte pieluszki, by szybko przekonać się, że smród fekaliów zastąpiony zostaje lekką, przyjemną wonią kryształu lub świeżej pościeli. Neutralizatory zapachu pomogą nam skutecznie także usunąć smród zabrudzonych pieluch z pomieszczenia, w którym przewijamy niemowlę: wystarczy umieścić tam rozpylacz Ona Mist, który w regularnych odstępach czasu nasyca powietrze neutralizatorem. Nie musimy obawiać się, że neutralizator w jakikolwiek sposób zaszkodzi dziecku: produkty firmy Ona są ekologiczne i przyjazne dla środowiska, stworzone na bazie olejków eterycznych i dodatków dla przemysłu spożywczego, dlatego można bez obaw stosować je wokół ludzi, roślin i zwierząt. Nie stanowiąc żadnego zagrożenia dla naszego maleństwa, produkty Ona pozwolą nam jednocześnie uwolnić się od przykrej woni pieluch.

    Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, że neutralizatory zapachu objęte są gwarancją producenta: każdy, kto stwierdzi, że produkt Ona nie spełnił swojej roli i nie usunął całkowicie nieprzyjemnej woni, otrzyma zwrot pieniędzy. Dzięki temu zakup neutralizatora nie wiąże się dla nas z żadnym ryzykiem. Na szczęście takie sytuacje się nie zdarzają: profesjonalne neutralizatory tworzone były z myślą o usuwaniu zapachów przemysłowych, które są przecież o wiele bardziej intensywne niż te, z którymi stykamy się w naszych gospodarstwach domowych. Z tej przyczyny woń papierosowego dymu, potu, stęchlizny czy nawet specyficzny fetor zapaskudzonych pieluszek nie stanowią dla neutralizatorów żadnego problemu, a szeroka gama produktów Ona szybko przywraca w naszym domu przyjemnie pachnące, czyste powietrze.