Created by potrace 1.14, written by Peter Selinger 2001-2017

Jaki neutralizator zapachów do samochodu?

 •  

  Przemieszczanie się samochodem to szybki i wygodny sposób, by dotrzeć do celu. Podróż może być przyjemnością, która dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń. O komforcie jazdy mogą jednak zapomnieć osoby, które jeżdżą brzydko pachnącym samochodem. Smród w kabinie to dobry sposób, by skutecznie zniechęcić siebie i innych do podróżowania autem. Jaki neutralizator zapachów do samochodu wybrać, by odzyskać przyjemność z jazdy?

  Zapach w aucie służbowym

  Coraz więcej osób podróżuje autami służbowymi. Szczęście mają ci, którzy dostają nowe pojazdy z salonu. Jednak większość przedstawicieli handlowych, czy kurierów musi zadowolić się wysłużonymi autami. W kabinie służbowego samochodu może unosić się nieprzyjemna woń. Będzie ona intensywna, jeśli poprzedni kierowca palił papierosy lub jadł dania typu fast food w aucie. Jaki neutralizator zapachów do samochodu służbowego wybrać? Po otrzymaniu pojazdu warto pojechać na myjnię i zlecić czyszczenie kokpitu. Następnie na całej powierzchni tapicerowanej można rozpylić neutralizator zapachów AS CAR przeznaczony do samochodów. To skuteczny produkt, który absorbuje woń benzyny, ropy, zapach papierosów, czy tłuszczu. Pochłania niepożądane cząsteczki i zastępuje je przyjemnym świeżym aromatem. Jego stosowanie to również skuteczne rozwiązanie na to, jak się pozbyć zapachu stęchlizny z bagażnika służbowego pojazdu. Poruszanie się ładnie pachnącym autem w sprawach zawodowych to prawdziwa przyjemność. Neutralizatory zapachu przydadzą się również w prywatnym samochodzie.

  Piękny aromat we własnym samochodzie

  Do czyszczenia prywatnego pojazdu można zaopatrzyć się w profesjonalny zestaw marki ONA. Neutralizator zamknięty w plastikowym pojemniku (block) wystarczy otworzyć i postawić w schowku lub w bagażniku, by cieszyć się piękną wonią przez cztery tygodnie. Neutralizator zapachów pochłonie nieprzyjemne zapachy i zamieni kabinę w ładnie pachnące schronienie na czas podróży. Kierowca i pasażerowie mogą cieszyć się jednym z pięciu wyjątkowych aromatów, z których najbardziej apetyczny jest zapach jabłecznika z kruszonką, a najdelikatniejszy – świeży kryształ. W skład zestawu wchodzi również spray, który natychmiast zneutralizuje nieprzyjemny zapach. Wystarczy spryskać nim dokładnie kanapę i fotele. To skuteczny środek dla wszystkich, którzy zastanawiają się jak usunąć koci mocz z kanapy samochodowej po podróży z zestresowanym pupilem. Odpowiednie odświeżacze powietrza to niezbędne wyposażenie na czas podróży. Co wybrać – jaki neutralizator zapachów do samochodu wynajmowanego za granicą?

  Komfort jeżdżenia wynajętym pojazdem

  Woń unosząca się w wynajętym pojeździe może zniechęcić do zwiedzania. Przed zastosowaniem środka warto zidentyfikować źródło zapachów i wszelkie wątpliwości zgłosić do wypożyczalni. Za przykrą woń w aucie może być odpowiedzialny zagrzybiały filtry kabinowy, czy niewyczyszczony układ klimatyzacji. Przebywanie w takim pojeździe nie jest korzystne dla zdrowia. Trzeba również ocenić, czy w kabinie nie unosi się woń benzyny, ropy lub oleju, która może wskazywać na usterkę. Jeśli wypożyczony samochód śmierdzi mieszanką potu, wilgoci i jedzenia, neutralizatory skutecznie uporają się z nieprzyjemną wonią. Dobrze zabrać ze sobą w podróż turystyczny zestaw neutralizatorów. Spray o zapachu tropikalnej bryzy, dyskretny odświeżacz powietrza o pojemności do 100 psiknięć oraz wydajny Penetrator – środek, który usuwa każdy smród. Po ich użyciu samochód, czy pokój hotelowy będą przyjemnie pachnieć przez cały pobyt.

  Neutralizatory zapachu doskonale sprawdzają się w pojazdach. Profesjonalne odświeżacze powietrza warto stosować

  zawsze, gdy samochód jest sprawny, a nieprzyjemna woń wydobywająca się z siedzeń, czy kanapy utrudnia podróżowanie.