Created by potrace 1.14, written by Peter Selinger 2001-2017

Jak usunąć zapach psa z samochodu ?

 • Brzydki zapach psa w samochodzie to zmora bardzo wielu kierowców, którzy zmuszeni są wozić swojego pupila codziennie w samochodzie. Zapach ten nie należy do przyjemnych zwłaszcza wtedy, gdy wybieram się w dłuższe podróże z rodziną bądź znajomymi. W takiej sytuacji można zastosować zwykły odświeżacz samochodowy, który rozpyla przyjemny zapach po całym aucie. Niestety w 90% przypadków sposób ten się nie sprawdza i trzeba sięgnąć po fachowca w tej sprawie.

  Zapach psa nie każdemu musi się podobać

  Jednym z bardzo popularnych środków na zwalczanie smrodu i nieprzyjemnych zapachów z małych powierzchni jest ONA Block. Badania udowodniły, że produkt ten działa błyskawicznie usuwając szereg nieprzyjemnych zapachów poczynając od zapachu pleśni poprzez smród psa i kota dochodząc do zapachu papierosów. Wystarczy, że zdejmiemy pokrywkę z pudełka i umieścimy je w dowolnym miejscu. Możemy je wsadzić pod siedzenie samochodu gdzie nie będzie nam przeszkadzało a w 100% spełni swoje zadanie. Jedną z głównych zalet to oczywiście neutralizacja zapachu psa w samochodzie. Świetnie sprawdza się też w przypadku nieprzyjemnego zapachu na łodziach, przyczepach kempingowych, w szafkach na siłowni czy w małych pomieszczeniach domowych jak schowki.

  Usuwanie zapachu psa w samochodzie

  ONA Block charakteryzuje się bardzo szybkim i skutecznym działaniem co potwierdzają nasi klienci. Po otwarciu pudełka działa nawet do 4 tygodni co świadczy o jego dużej wydajności. Świetnie radzi sobie także z innymi nieprzyjemnymi zapachami jak spalenizna czy odór stęchlizny w pomieszczeniach do 15 m/2. Jeśli w domu mamy wydzielone miejsce, w którym sypia nasz pupil to świetnym rozwiązaniem będzie mu umieszczenie tam takiego odświeżacza. To zapobiegnie powstawaniu nieprzyjemnych zapachów a kiedy już one wystąpią to zneutralizuje je do zera.

  Z doświadczenia wiadomo, że neutralizacja zapachu psa w domu czy w samochodzie to bardzo ciężka sprawa. Ludzie, którzy kochają zwierzęta chcą dla nich jak najlepiej dlatego dają im miękkie posłania, poduszki lub koce, które bardzo często nieprzyjemnie pachną już po kilku dniach. Ciągłe pranie i wymienianie na nowe dość szybko staje się kłopotliwe dlatego też produkt ONA Block powstał z myślą o tym problemie. Dzięki jego zastosowaniu nasz pupil nie będzie stanowił żadnego problemu. Jego posłanie i miejsce na którym przewozimy go w samochodzie już zawsze będzie miało świeży zapach i nie będzie nikomu przeszkadzało. Znajomi, których często podwozimy do pracy już nigdy nie poczują nieprzyjemnego zapachu psa w naszym samochodzie.